Podkategoria: Doradztwo - strona 7 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Agencja hostess warszawa »

  Agencja promocyjna hostess Virgo to pełna profesjonalizmu organizacja młodych i dynamicznych ludzi. Tutaj każdy wie co należy do jego obowiązków i jak je wykonywać, żeby być najlepszym. Od początku do końca akcji promocyjnej wykazujemy się w tym co robimy Specjalizujemy się w promocji, wsparciu sprzedaży oraz koordynowaniu akcji promocyjnych. Możemy zaoferować usługi, które są najlepszym rozwiązaniem do osiągnięcie sukcesu. Nasza agencja hostess w Warszawie pomoże Państwu na każdym szczeblu akcji promocyjnej. Duże doświadczenie i mnogość akcji jakie przeprowadziliśmy stanowią, że jesteśmy liderem rynku w naszym regionie

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia roczne Szczecin »

  Oferta księgowej obejmująca przygotowywanie rocznych zeznań podatkowych. Rzetelne wypełnianie PITów z uwzględnianiem aktualnych przepisów, ulg, zwolnień i odliczeń. Na stronie wiele przydatnych informacji o rozliczeniach rocznych m.in. terminy, ulgi, składanie deklaracji przez internet, formularze.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe Nowy Sącz »

  Chcesz wziąć kredyt a nie masz czasu na szukanie najodpowiedniejszej oferty? Interesuje Cię ubezpieczenie a nie wiesz co wybrać? Chcesz odkładać na emeryturą a nie potrafisz zdecydować jaka opcja będzie najlepsza dla Ciebie? Pomożemy. Wejdź na naszą stronę, wypełnij formularz i wyślij go. Oddzwonimy do Ciebie i po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami przedstawimy Ci najlepsza na rynku ofertę. Nie ważne czy interesuje Cię kredyt hipoteczny, konsolidacyjny, samochodowy czy gotówkowy. My pomożemy ci niezależnie od rodzaju kredytu, ubezpieczenia i sposobu oszczędności. Zapraszamy też do naszego biura. Od nas nie wyjdziesz póki nie będziesz miał pewności, że dostałeś wszystko czego potrzebujesz.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia grupowe »

  Strona ubezpieczeniagrupowe.info od 2 lat wspomaga podmioty gospodarcze w wyborze produktów ubezpieczeniowych. Zawiera zestawienie ofert największego ubezpieczyciela w Polsce oraz największej multiagencji, skupiającej 26 firm ubezpieczeniowych. Dzięki witrynie łatwo można wybrać optymalne ubezpieczenie grupowe, nieruchomości, samochodowe, zdrowotne lub skorzystać z atrakcyjnych promocji. Witryna działa w systemie direct oraz bezpośrednim, a swym zasięgiem obejmuje całą Polskę.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Patenty - Kulikowska & Kulikowski »

  Kulikowska & Kulikowski to prywatna kancelaria patentowa zajmująca się procesami zastrzegania i ochrony patentów. Biuro patentowe zajmuje się również rejestrowaniem znaków towarowych i wzorów przemysłowych.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog Domenowy Toporowicz.com »

  TOPOROWICZ.COM to blog w którym znajdują się najnowsze i najważniejsze informacje o domenach internetowych. Znajdziesz tutaj porady, zagadnienia prawne, informacje i nowości ze świata domen internetowych. Znajdziesz tu także domeny na sprzedaż oraz usługę brokera domen.

  Data dodania: 27 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe »

  Doradztwo finansowe w internecie. Teraz bez problemu uzyskasz bezpłatne porady finansowe na temat najlepszych i najtańszych dla Ciebie kredytów hipotecznych, mieszkaniowych i gotówkowych. Za darmo udzielamy informacji o najlepszych, dostępnych aktualnie na rynku ofertach kredytowych, pożyczkowych oraz najkorzystniejszych lokatach bankowych.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Nasz Zakład Usługowy prowadzi działalność od 15.01.1992 roku, na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 3554/97. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością. Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodow i rozchodów (KPiR) oraz pełnej księgowości (pełne księgi rachunkowe). Obsługujemy firmy z terenu Bytomia i okolic. Na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego siedziby. Oferujemy pełen zakres usług księgowych.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydrorex - hydraulika siłowa »

  Hydrorex oferuje: modernizacja układów hydraulicznych, obsługa olejowa, pompy hydrauliczne, zawory, uszczelnienia, hydraulika siłowa, a także serwis i naprawa pomp, silników i siłowników hydraulicznych.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • VERT - opłaty środowiskowe za emisję, korzystanie ze środowiska, szkolenia »

  Vert - Biuro Analiz Ekologicznych: Opłaty za emisję (opłaty środowiskowe), korzystanie ze środowiska oraz szkolenia w tym zakresie. Firma sporządza także: wnioski o wydanie pozwolenia na emisję pyłów lub gazów do powietrza,operaty wodno - prawne (gospodarka wodno - ściekowa),raporty oddziaływania na środowisko,wnioski o pozwolenie zintegrowane,przeglądy ekologiczne oraz określa na indywidualne zamówienie wysokość opłat za korzystanie ze środowiska i prowadzi ich pełną ewidencję

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • FPP Konsulting S.C. »

  FPP Konsulting S.C. świadczy profesjonalne usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie wdrażania oraz doskonalenia systemów zarządzania m.in. ISO 9001:2008, ISO 14001, PN-N 18001, ISO/TS 16949:2002.

  FPP Konsulting S.C. to przede wsystkim:
  * Skuteczne, kompleksowe opracowanie i wdrażanie systemów zarządzania.
  * Konsulting i szkolenia na najwyższym poziomie.
  * Doświadczenie we wdrażaniu, utrzymywaniu i rozwijaniu systemów zarządzania.
  * Zrozumienie indywidualnych potrzeb Klienta.

  Usługi Oferowane Przez FPP Konsulting S.C.
  * Wdrażanie systemów zarządzania począwszy od analizy, poprzez opracowanie dokumentacji, audity i przeglądy zarządzania
  * Utrzymanie i nadzorowanie systemów zarządzania: aktualizacja dokumentacji, audity wewnętrzne, przeglądy zarządzania
  * Pełnienie funkcji Pełnomocnika ds. systemu zarządzania - outsourcing
  * Przeprowadzanie niezależnych auditów zewnętrznych
  * Prowadzenie działań doskonalących
  * Szkolenia dla pracowników z zakresu systemów zarządzania, dla auditorów wewnętrznych oraz specjalne dedykowane szkolenie dla Pełnomocnika ds. systemów zarządzania

  Lokalizacja: śląsk
  Żory, Katowice, Bielsko-Biała, Tychy, Rybnik

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PACT - Kancelaria Brokerska. Twój Broker - Łódź »

  Kancelaria Brokerska PACT -podmiot działający na zasadach Brokera Ubezpieczeniowego odpowiedzialna jest za ocenę polis ubezpieczeniowych. Broker zawsze stoi po stronie Klienta, a nie firmy ubezpieczeniowej! Umowa Brokerska zobowiązuje naszą firmę do skutecznego przeprowadzania wszelkich działań zleconych przez Klienta, bez względu na ich wymagany zakres. Dotyczy to nie tylko typowych działów ubezpieczeń takich jak: ubezpieczenie mienia firmy, ubezpieczenia cargo, odpowiedzialność cywilna czy kontraktowa, ale także gwarancje zapłaty wierzytelności czy inne szeroko pojęte ubezpieczenia finansowe.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe szkolenia dla firm z marketingu i promocji w Internecie »

  Darmowe kursy i szkolenia dla firm z zakresu marketingu i promocji w internecie. Bezpłatne porady dla właścicieli firm - jak sprzedawać, jak zdobywać nowych klientów, jak się reklamować. Wszystko co musisz wiedzieć o sprzedaży, promocji, reklamie i skutecznym marketingu oraz o tym jak promować Swoją firmę za darmo. Tego nie dowiesz się ani od firmy która robi strony internetowe, ani od tej która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych. Co miesiąc darmowe szkolenia stacjonarne w Nowym Sączu.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Bydgoszcz »

  Kancelaria BydgoszcznKancelaria Adwokacka Małgorzata Gliwa – Sokorska zapraszam do skorzystania ze swoich usług. Jeżeli masz problemy z prawem, masz zamiar się rozwieść, szukasz dobrej i taniej porady prawnej to dobrze trafiłeś. Z pewnością w Bydgoszczy jest sporo dobrych adwokatów czy radców prawnych jednakże część z nich reprezentuje co najwyżej średni poziom swoich usług. Jeżeli nie chcesz nabawić się większych problemów to zapraszam do skorzystania z usług dobrego i pewnego adwokata. Świadczymy usługi kompleksowej pomocy prawnej zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Reprezentujemy klientów w sporach sądowych a także innych postępowaniach przed sądem polskim. Zajmujemy się miedzy innymi sprawami cywilnymi w zakresie zobowiązań, spadkowymi np. stwierdzenie nabycia spadku ), rodzinnego (rozwód, podział majątku małżonków ) Dla firm nasza kancelaria ofiaruje obsługę prawną między innymi: przygotowanie lub opiniowanie umów handlowych, negocjowanie umów z kontrahentami oraz reprezentowanie naszych klientów w negocjacjach, tworzenie i rejestracja spółek oraz ich dalsza obsługa prawna. Jako jedyni w Bydgoszczy specjalizujemy się także w sprawach związanych z medycyną. (Odszkodowania z błąd lekarski, reprezentowanie przed izbą lekarską )

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studium wykonalności »

  CashFlow jest firma consultingową specjalizującą się w pozyskiwaniu funduszy unijnych, pisaniu biznesplanów oraz przeprowadzaniu studium wykonalności. Firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz na e-usługi. CashFlow świadczy kompleksowe usługi w zakresie dopełniania wszelkich formalności związanych z otrzymaniem funduszy z Unii Europejskiej. CashFlow gwarantuje profesjonalizm, terminowość oraz skuteczność na poziomie ponad 80%.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Provento »

  Świadczymy kompleksowe usługi księgowe w konkurencyjnych cenach.
  Oferujemy pomoc przy rejestracji firmy, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, rozliczenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rozliczamy sprawy kadrowo-płacowe, transakcje unijne oraz eksport i import.
  Przygotowujemy plany kont i polityki rachunkowości, raporty finansowe oraz analizy finansowe.

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Master Marketing Piotr Bogucki »

  Firma Master Marketing Piotr Bogucki rozpoczęła działalność w 2003 roku, mając na celu świadczenie usług szeroko rozumianego doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie zarządzania, marketingu i finansów.
  Naszą dewizą jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia działań rozwojowych planowanych i realizowanych przez naszych klientów.
  Pragniemy być postrzegani jako partnerzy w stymulowaniu procesu rozwoju przedsiębiorstw poprzez opracowywanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w celu podniesienia efektywności funkcjonowania firmy zarówno od strony organizacyjnej jak również marketingowej i finansowej.
  W szczególności specjalizujemy się w takich obszarach jak:
  - PLANOWANIE STRATEGICZNE,
  - MARKETING,
  - INWESTYCJE,
  - FINANSOWANIE ROZWOJU,
  - DOTACJE,
  - SYSTEMY ZARZĄDZANIA.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - niemiecki, angielski, holenderski, tłumaczenie pisemne i ustne »

  Tłumaczenia z j. niemieckiego, angielskiego i holenderskiego stanowią podstawę oferty firmy 3t. Od 3 lat funkcjonujemy na rynku jako internetowe biuro tłumaczeń, które specjalizuje się w wymienionych języków obcych. Siedziba naszego biura znajduje się we Wrocławiu. Doświadczenie naszych tłumaczy pozwala nam podejmowania się tłumaczenia dokumentów z wielu różnych dziedzin.Najczęściej wykonywane przez nas rodzaje zleceń * tłumaczenie ofert handlowych; (oferty firm, teksty reklamowe)n * tłumaczenie stron internetowych; (serwisy kierowane na rynki zagraniczne)tłumaczenie tekstów technicznych / specjalistycznych (głównie dla fabryk w Polsce i za granicą)n * tłumaczenia prawne; (umowy, kontrakty, pisma procesowe, oficjalne oferty)3t - tłumaczenian * tłumaczenia ekonomiczne; (dla portal i czasopism)n * tłumaczenia medyczne (dla potrzeb prac naukowych)n * tłumaczenie instrukcji;nn Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne (konsekutywne) zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Powierzone nam prace wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy, z których każdy ma swoje ulubione dziedziny. Zlecając u nas tłumaczenie możecie Państwo być jakości. Na życzenie naszych klientów zachowujemy formę tłumaczonego dokumentu.nn nOferujemy tłumaczenia w następujących parach językowych:n * j. niemiecki – j. polskin * j. angielski – j. polskim * j. holenderski – j. polski

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Barbara Wypych »

  Od 2000 roku skutecznie sprzedajemy: domy, grunty, mieszkania, tereny inwestycyjne, lokale, obiekty komercyjne i inne nieruchomości w Zamościu i okolicy, na Roztoczu i Lubelszczyźnie. nPolecamy oferty z adresem oraz dokładną lokalizacją, także ze współrzędnymi GPS. nWynagrodzenie firmy \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nieruchomości Barbara Wypych\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" płaci tylko Strona Sprzedająca.nNumer licencji zawodowej: 2515. nZapraszamy do biura na Zamojską Starówkę Zamość ul. Grodzka 2 od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w innych terminach po wcześniejszym umówieniu.nWięcej na:www.wypych.com.pl nPolecamy oferty z lokalizacją GPS.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia do osiągania zysku »

  Innovative services jest firmą doradczą i szkoleniową, specjalizującą się w środowisku produkcyjnym i projektowym. Głównym zadaniem firmy jest pomaganie innym znacząco poprawić rentowność i zysk oraz zdobyć przewagę konkurencyjną, bez znaczących inwestycji, używając już dostępnych zasobów.n Nasze usługi są oparte na przełomowych narzędziach teorii ograniczeń dr Eliyahu Goldratta. nJeśli chcesz dowiedzieć się:n- jak realizować projekty na czas i zwiększyć zyski. Poznaj jak działa narzędzie Łańcuch krytyczny, Critical Chain Project Managmentn- jak produkować, aby dostarczać na czas i mieć minimalne zapasy. Poznaj narzędzie drum-buffer-ropen- jak skutecznie sprzedawać, budować prezentację i ofertę dla klientówn- jak efektywnie usprawnić procesy i zbudować kulturę ciągłego doskonalenia nPoznaj 5 kroków teorii ograniczeń dr Goldrattan-czy naprawdę to co produkujesz lub jakie projekty realizujesz dają Ci maksymalną rentowność. Sprawdź już teraz jak łatwe staje się zarządzanie przy użyciu rachunkowości przerobowej. nnnapisz do nas lub zadzwoń 509 580 927. Pokażemy Ci drogę, jak to osiągnąć. nnwww.innovative-services.plnnTeoria ograniczeń to filozofia, nauka stworzona przez dr Eliyahu Goldratta. Skupia się na tym, jak w dramatycznie krótkim czasie zwiększyć zyski firmy poprzez wykorzystanie ograniczenia firmy. nnTOC Goldratt

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: