Podkategoria: Doradztwo - strona 70 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · następna strona »
 • Starbrands - Built To Shine »

  Jesteśmy wiodącą agencją strategii, innowacji, designu i komunikacji marki. Pomagamy budować silne i opierające się kryzysom marki i firmy. Osiągamy to tworząc zyskowne i długotrwałe związki pomiędzy markami a ich nabywcami i konsumentami.Analizujemy konkurencję, trendy rynkowe oraz rodzaj i siłę relacji marka-konsument. Pomagamy identyfikować najbardziej zyskowną grupę nabywców dla marki i wchodzić na nowe rynki. Dodatkowo, wprowadzamy uzgodnioną strategię marki tworząc jej identyfikację, kampanie reklamowe, komunikację w Internecie i Social Media. Projektujemy logo, wizytówki, strony www, opakowania i materiały reklamowe. Współpraca z nami przynosi naszym Klientom wymierne korzyści:- wzrost wolumenu sprzedaży średnio o 135%- wzrost wartości sprzedaży średnio o 78%-87% start-upów otrzymało finansowanie z inkubatorów przedsiębiorczości

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ kancelaria adwokacka rzeszów »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie, gdzie gości osoby potrzebujące rad prawnych w zakresie prawa karnego, prawa administracyjnego, a również prawa handlowego. W naszej kancelarii obsługiwani są konsumenci prywatni, którzy z reguły korzystają z wskazówek prawnych w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego, a także prawa karnego. Przewodzimy też sprawy podmiotów gospodarczych, które odmiennie jak osoby prawne korzystają z naszych usług w rozmiarze prawa handlowego oraz prawa gospodarczego. Osoby zainteresowane powinny umówić się na sprecyzowany termin przez sekretariat. Wszystkie informacje przystępne na witrynie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna rzeszów »

  Temida to kancelaria prawna która oferuje Państwu usługi w zakresie prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa farmaceutycznego, prawa budowlanego, prawa spedycji, prawa upadłościowego, prawa autorskiego, prawa bankowego, prawa celnego, prawa działalności gospodarczej oraz wiele innych. Kancelaria prawna Temida znajduje się w Rzeszowie w dogodnej lokalizacji w centrum miasta i działa na całym podkarpaciu. Gwarantujemy całkowitą poufność wszystkich powierzanych nam
  informacji, pełny i stały dostęp do przekazywanych nam dokumentów Państwa sprawy, rzetelność i komunikatywność, w tym informowanie o każdym kroku kancelarii, podejmowanym w Państwa sprawie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KsiegowySerock.pl – najlepsze usługi księgowe Serock »

  Prezentujemy Państwu najlepsze na rynku biuro rachunkowe „Bońkowski Consulting” - na najwyższym poziomie świadczymy usługi księgowe Serock, biuro rachunkowe Legionowo. Nasza doświadczona kadra specjalistów pomoże Państwu we wszystkich czynnościach związanych z finansami Państwa przedsiębiorstwa. Naszym głównym celem jest Państwa rozwój i satysfakcja. Prowadzimy rachunkowość Serock, księgowość Serock, rozliczenia Pultusk, rachunkowosc Pultusk. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak: tworzenie biznesplanów, doradztwo w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa, pomoc w uzyskaniu dotacji. Ponadto zapewniamy międzynarodowy consulting, wykonujemy rozliczenia dotacji, a także opracowujemy strategie rozwoju. Mogą Państwo również poprosić o przygotowanie studiów wykonalności zgodnych z wytycznymi danego działania finansowanego przez UE. Gwarantujemy nasze pełne zaangażowanie – dla nas najważniejsza jest Państwa satysfakcja i zadowolenie. Zapewniamy miłą obsługę i atrakcyjne ceny. Polecamy naszą stronę ksiegowyserock.pl, gdzie dowiedzą się Państwo na temat ofert, jakie specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • „Bońkowski Consulting” - pozyskiwanie dotacji na rozwój firmy »

  Prezentujemy Państwu firmę Bońkowski Consulting, która profesjonalnie zapewnia Państwu pomoc w uzyskaniu dotacji finansowych. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, ponieważ dla nas liczy się Państwa satysfakcja i zadowolenie. Pomożemy uzyskać dotacje z Urzędu Pracy, dotacje unijne, dotacje dla Obszarów Wiejskich oraz dotacje dla Organizacji Pozarządowych. Realizujemy również Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej. Nasze działania koncentrują się również wokół tworzenia fachowych biznesplanów i strategii rozwoju. Zapewniamy międzynarodowy consulting i studia wykonywalności. Wszystkie nasze usługi mają na celu zdobycie dodatkowych finansów przez Państwa firmę, opracowanie profesjonalnych planów rozwoju, a także ich wdrożenie w życie. Oferujemy miłą obsługę, doradztwo doświadczonych specjalistów i atrakcyjne ceny usług. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat naszej oferty, zapraszamy na bonkowski-consulting.pl.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eco-Expert »

  Firma Eco-Expert ze Szczecina zajmuje się przygotowywaniem ekspertyz oraz analiz związanych z ochroną środowiska. Firma ta jest liderem na rynku krajowym w przygotowywaniu tego typu raportów. Najczęściej wykonuje usługi polegające na ocenie zmian w środowisku jakie spowoduje zrealizowana inwestycja. Firma w tym celu często korzysta z podwykonawców będących wibitnymi fachowcami w swoich dziedzinach z całego kraju.
  W ofercie firmy można znaleźć takie pozycje jak monitoring przyrodniczy, screening, raport o oddziaływaniu na środowisko, decyzja środowiskowa czy inwentaryzacja przyrodnicza.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • LUCRUM TAX Usługi księgowe szczecin »

  Lucrum Tax Sp. z o.o. Sp.K. Biuro Księgowe gwarantuje ciągły dostęp do dokumentów rachunkowych swoich kontrahentów, które są możliwe do skontrolowania, a także wytworzenia w dowolnej chwili, a także w dowolnym miejscu. Zaplanowaliśmy autorski system księgowy, dzięki któremu mogą Państwo własne zestawienia finansowe swojej firmy wygenerować stale wtedy, kiedy najbardziej tego pragną. Gwarantujemy dostęp do Państwa dokumentów przez cały czas, a nie tylko w godzinach pracy naszego biura księgowego. Zajmujemy się reprezentowaniem kontrahenta w czasie inspekcji podatkowych, co nieraz bywa nieprzyjemne dla naszych klientów. Więcej o nas na naszej stronie.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • WIKTOR MORDARSKI adwokaci kraków »

  Adwokat Wiktor Mordarski zapewnia obsługę prawną osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom w ramach stałej współpracy czy też jednorazowych zleceń. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z prawa rzeczowego, rodzinnego i spadkowego oraz prawa pracy. Pomaga także w sprawach z zakresu prawa w obrocie gospodarczym. Prowadzi dokumentację firmową, zawierającą sporządzanie rejestrów oraz ewidencji. Prowadzi sprawy osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw. Reprezentuje klientów w instytucjach oraz urzędach. Sporządza projekty umów lub opinie prawne. Co więcej przygotowuje pisma procesowe oraz pozwy. Każda sprawa jest analizowana przez zespół prawników. Wielkość wynagrodzenia zależy od zakresu zaświadczanych usług i jest ustalana w czasie konsultacji z klientem. Kancelaria swoją siedzibę ma w Krakowie. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • I-przetargi tysiące ogłoszeń w jednym miejscu »

  Autorski system przetargów online, wyszukiwarka ogłoszeń i przetargów: na usługi, na dostawy, budowlane, zamówienia publiczne, na usługi prawne, przetargi poza ustawą. Prosty i przejrzysty nowatorski system i-przetargi pozwalający na szybkie dotarcie do największej bazy danych przetargów, zamówień i ogłoszeń w Polsce. Tysiące aktualnych przetargów w jednym miejscu.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne on line Kraków - CSW Adwokaci »

  Kancelaria Adwokacka CSW Adwokaci oferuje porady prawne on line oraz porady prawne stacjonarne w miejscowości Kraków. Przyjdź do nas i skorzystaj z porady prawnej. Słowa, którymi warto opisać naszą działalność to pełne zaangażowanie, dyskrecja i profesjonalizm. Podchodzimy na poważnie do naszych klientów i staramy się nieść wszelką pomoc w sprawach związanych z prawem rodzinny, karnym, gospodarczym, cywilnym, medycznym, sportowym. Wachlarz naszych specjalizacji jest bardzo szeroki. Dodatkowo zachęcamy naszych klientów do skorzystania z możliwości zasięgnięcia porady prawnej przez internet.
  Zapraszamy

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • NTSwincash Commit Polska - Zarządzanie siecią sprzedaży »

  NTSwincash to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do zarządzania całością procesów sprzedaży, logistyki i dystrybucji. Dedykowane jest dla Klientów posiadających dużą ilość stanowisk kasowych, a w szczególności dla rozproszonych sieci sprzedaży o zróżnicowanej strukturze własności (sklepy własne, punkty agencyjne, franczyza).
  System NTSwincash powoduje wzrost wartości organizacji poprzez wprowadzanie centralnego zarządzania siecią sprzedaży i dystrybucji, co umożliwia pełną kontrolę oraz eliminację ryzyka związanego z rozproszeniem geograficznym (w tym także wielonarodowym). Jednocześnie zapewnia unifikację oferty oraz gwarantuje ciągłość sprzedaży we wszystkich prowadzonych placówkach.
  Wielowalutowość i praca na różnorodnych wersjach językowych, a także obsługa specyficznych wymagań podatkowych, czy form płatności gwarantuje bezkolizyjną ekspansję poza granice Polski.
  NTSwincash jest przystosowany do pracy na terminalach dotykowych oraz urządzeniach mobilnych, co gwarantuje wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Jest on w pełni elastyczny i niezawodny oraz zapewnia większą efektywność działania i prowadzi do znacznej redukcji kosztów w przedsiębiorstwie. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cezary Halat - Medycyna Estetyczna Toruń »

  Gabinet medycyny estetycznej Cezarego Halata to jedno z najlepszych praktyk tego typu w Toruniu. W gabinecie można skorzystać z takich zabiegów jak operacje plastyczne, botox, kwas hialuronowy i inne. Zapraszamy

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Wroclaw »

  Active Strategy jest błyskawicznie rozwijającą się agencją doradztwa personalnego dzięki której poprawisz swoje kompetencje przydające się zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.Głównym celem jest udane wspieranie osób i organizacji w świadomym zarządzaniu karierą oraz wytyczoną ścieżką rozwoju.Niezależnie więc czy chcesz podwyższyć swoje menadżerskie kompetencje czy pokierować swoją firmę w stronę sukcesu, specjaliści z Active Strategy ułatwią Ci to!

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Call Center Pro Telemarketing, CATI, Badanie Satysfakcji, Czat »

  Prowadzimy projekty typu umawianie spotkań, infolinia, badanie satysfakcji CATI, obsługa czat, BPO, windykacja. Call Center i telemarketing obcojęzyczny.Proponujemy kompleksową obsługę telemarketingu zarówno projektów Inbound, jak i Outbound. Stawiamy na jakość w Call Center. Inne usługi to między innymi. Badanie Lost Business, Badanie Rynku, Wywiad Gospodarczy, Telesprzedaż

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii adwokackiej Ewa Zalesińska. Prowadzimy usługi na kompleksowym poziomie – obsługujemy prawnie osoby fizyczne we wszystkich sprawach cywilnych i karnych jak i również przedsiębiorców. Nasza kancelaria posiada blisko 20 lat doświadczenia w usługach prawnych. W razie chęci kontaktu z nami udostępniliśmy na naszej stronie specjalny formularz. Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska znajduje się w Oleśnicy.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki dla firm na oświadczenie »

  Jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz pozyskać szybko pożyczkę dla firm bez BIK? Nie chcesz spełniać wielu formalności i szukasz oferty pożyczki dla firm na oświadczenie o dochodach? Zapoznaj się ze szczegółami oferty w serwisie www i skontaktuj się z niezależnym doradcą finansowym zajmującym się kredytami i pożyczkami dla firm. Pozyskanie kredytu na firmę jest w dzisiejszych czasach trudne, banki stawiają przed właścicielami firm wiele wymogów odnośnie dokumentacji i dla wielu firm ich spełnienie jest niemożliwe. Nie jest to jednak koniec świata. Możesz pozyskać nawet 50 000 zł na oświadczenie! Bardzo szybko otrzymasz decyzję kredytową i otrzymasz potrzebną gotówkę. W ofercie naszego Biura Pożyczkowego znajdują się również pożyczki prywatne dla firm (pod zastaw nieruchomości lub pojazdu), kredyty dla wolnych zawodów, kredyty dla firm na prognozę oraz leasing na oświadczenie (bez dokumentów finansowych). Na wspomnianej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat produktów finansowych przeznaczonych dla biznesu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • JKSP rozwiązania informatyczne dla firm »

  Wdrażamy nowoczesne systemy informatyczne, B2B, CRM, e-commerce, ERP i inne. Oferujemy kompleksową i stałą opiekę nad siecią, oprogramowaniem i sprzętem komputerowym używanym w firmie w ramach outsourcingu IT. Stosowane przez nas rozwiązania poprawiają organizację pracy. Zwiększają konkurencyjność i rentowność firmy. Obsługujemy firmy i instytucje m.in. w Otwocku, Józefowie, Warszawie.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław TOFEL »

  Biuro Rachunkowe TOFEL to firma, która powstała z myślą o wszystkich małych i średnich przedsiębiorcach działających na terenie Wrocławia oraz na terenie województwa dolnośląskiego.

  Dlaczego powinieneś zdecydować się właśnie na nas? Ponieważ:

  - działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów numer 43496/2010, uprawniającego nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  - posiadamy jako księgowi 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych .
  - czynności wykonywane przez Biuro Rachunkowe Tofel są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej (posiadamy polisę OC)
  - usługi prowadzimy w oparciu o programy komputerowe zgodne z polskim wymogami prawnymi
  - zawsze służymy radą i pomocą, aby zapewnić naszym klientom spokój o przyszłość finansową firmy. Naszym celem jest rzetelna i profesjonalna obsługa klientów i indywidualne podejście do każdego z nich.
  - pomagamy również tym firmom, które mają zaległości w zakresie rejestracji księgowej, "wyprowadzamy" firmy na prostą, wyjaśniamy wszelkie sprawy z urzędami.
  - mamy przystępne ceny usług, ustalane również drogą indywidualnych negocjacji.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracownicza - HR24 »

  Producent programów dla firm służących do rekrutacji pracowników, zarządzania kadrami, a także przeprowadzania testów osobowości i kompetencji, i ocen pracowniczych. Bogata baza testów i szybka ocena.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • MorrisMarlowe - branding: badania rynku, strategia marki, kreacja, design »

  MorrisMarlowe zajmuje się kompleksowo brandingiem - kreowaniem i zarządzaniem wizerunkiem marek, firm, produktów i usług. Nasza znajomość rynku oparta o badania, strategiczny rygor i kreacja pozwalają naszym klientom realizować cele biznesowe i zapewniać stały wzrost ich marek.

  Data dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: