Podkategoria: Doradztwo - strona 71 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · następna strona »
 • Kredyty Gotówkowe dla Polaków w Anglia/UK »

  Oferta dla Polaków pracujących w Anglii/UK poszukujących pożyczki lub kredytu gotówkowego w złotówkach w Polsce! Kredyt Gotówkowy na dowolny cel w renomowanym Banku: - kredyt na samochód, - kredyty na wykończenie domu lub mieszkania, - kredyt na pierwszą własną wpłatę na kredyt hipoteczny, - kredyt na spłatę innych kredytów, - a może kredyt na wymarzone wakacje, - gotówka na dowolny cel. Możliwe ubezpieczenie kredytobiorcy od zdarzeń utrudniających lub uniemożliwiających spłatę kredytu. Zapraszamy

  Data dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółki »

  Polecamy korzystanie z usług Kancelarii gospodarczej Effekti. Tylko tutaj kompletna pomoc prawna w takich dziedzinach jak zakładanie spółek z o.o., ich sprzedaż czy też kupno. Lata doświadczeń na rynku tak skomplikowanych operacji, wiele przeprowadzonych transakcji i zadowolenie klientów. Stawiaj tylko na profesjonalne i rzetelne kancelaria gospodarcze

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa »

  Szukasz Pomocy Prawnej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
  Nadrzędny cel Kancelarii to zapewnienie każdemu z naszych Klientów profesjonalnej i rzetelnej obsługi prawnej, która w sposób należyty zabezpieczy jego interesy.
  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców.
  Pracujemy w oparciu o jednostkowe zlecenia, jak i na podstawie umów o stałą obsługę prawną.
  Przedmiotem działalności Kancelarii jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i prawa administracyjnego.
  Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy opinie prawne, sporządzamy projekty umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów, reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji państwowej.
  Wszystkich Klientów, którzy chcą uzyskać pomoc prawną bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej świadczonej przez nas w formie online. KOSZT POMOCY PRAWNEJ ONLINE JUŻ OD 45 zł!

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariadwokacka.com - Jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? »

  Wytoczenie sprawy karnej nie jest końcem świata. Należy jednak podejść do niej z odpowiednią powagą i poszukać pomocy dobrego prawnika, który doradzi nam, jak poradzić sobie w nowej sytuacji. Wiele osób zastanawia się, jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? Przede wszystkim, należy poprosić o pomoc znajomych – być może znają oni prawnika, który jest godny zaufania i wart polecenia. Można również sprawdzić w książce telefonicznej lub Internecie, dzięki czemu znajdziemy kogoś takiego jak adwokat prawo karne Warszawa. Zanim jednak zdecydujemy się skorzystać z usług znalezionego prawnika, warto zasięgnąć o nim opinii i dowiedzieć się, czy klienci są zadowoleni z świadczonych przez niego usług. To pomoże podjąć nam ostateczną decyzję.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vadim Rekel - Psycholog Biznesu, Coach, Trener »

  Coaching i Nowa Psychologia Biznesu to unikalny program autorski opracowany przez Vadima Rekel - Psychologa Biznesu, Coacha, Trenera. Osobisty Coach, Trener, Psycholog to najnowszy trend w USA i Europie Zachodniej. Popularność coachingu tam wynika z faktu, że przynosi spektakularne korzyści i ułatwia ludziom osiąganie sukcesów tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W Polsce coaching jest na etapie wdrażania, ale już można docenić jego efektywność. To dotyczy takich odmian coachingu jak: coaching osobisty, coaching personalny (z ang. life coaching) jak i biznesowej odmiany coachingu jakim jest coaching kariery i biznes coaching (z ang. business coaching).
  Każda odmiana coachingu stosuje metody psychologiczne i uczy jak zastosowywać psychologię w biznesie, reklamie i życiu prywatnym.
  Coaching odbywa się w formie sesji indywidualnych i szkoleń grupowych. Główna tematyka szkoleń to rozwój osobisty, motywacja, przywództwo, zarządzanie. Rezultaty szkoleń z coachingu to większa samoświadomość, skuteczniejsze wyznaczanie celów, zrównoważone życie, niższy poziom stresu, większa pewność siebie, lepsza jakość życia, poprawa kompetencji komunikatywnych, lepsze zarządzanie.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ergo Cogito tworzenie nazwy dla firmy »

  Oferta firmy Ergo Cogito z Gdańska obejmuje czynności związane z optymalizacją komunikacji wizerunkowej w biznesie. Tworzenie oryginalnych nazw i sloganów reklamowych to nasza specjalność. Aby dopełnić komunikat wizerunkowy, zajmujemy się także przygotowywaniem całościowych elementów takich jak loga, wizytówki, papiery firmowe, witryny internetowe. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich pragnących oryginalnego i ciekawego pomysłu na swój wizerunek. Nasza kadra to jedynie wysoko wykwalifikowani ludzie. Profesjonalizm i konkurencyjne ceny idą ramię w ramię z naszymi działaniami. Więcej o nas na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi doradcze - Smart Solutions »

  Smart Solutions – Usługi Doradcze, jest firmą specjalizującą się w działaniach polegających zarówno na planowaniu, jak i wdrażaniu już określonych celów biznesowych, a także tworzeniu nowych strategii rozwoju firmy.

  Jest to zespół skutecznych i doświadczonych praktyków zajmujących się wsparciem w rozwoju firm. Usługi świadczone przez Smart Solutions, tworzone są w oparciu o najwyższe kompetencje pracowników. Firma dysponuje szeroką, praktyczną i merytoryczną wiedzą z zakresu sprzedaży, strategii marketingu i zarządzania procesami.
  Współpraca z Smart Solutions daje ich Klientom komfort sprawnego opracowania, a następnie wdrożenia działań z danej dziedziny w obszarze ich przedsiębiorstw. Świadczone usługi skierowane są dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Zostały one zaprojektowane z myślą o firmach zatrudniających wielu pracowników na różnych szczeblach i w różnych działach.

  W zakres usług proponowanych przez Smart Solutions wchodzi między innymi prowadzenie negocjacji, doradztwo marketingowe, szkolenia, organizacja i przeprowadzanie przetargów, audyt działań firmy, zwiększenie sprzedaży oraz zarządzanie procesami.
  Smart Solutions wyróżnia się wysokimi kompetencjami, praktyką biznesową, umiejętnością zrozumienia sytuacji Klienta i wyjątkową skutecznością, co potwierdzają nietuzinkowe referencje od Klientów.

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe Katarzyna Koniarczyk »

  14-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości osób fizycznych, spółek osobowych i kapitałowych- zarówno usługowych, handlowych, jak i produkcyjnych.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego biura rachunkowego. Obsługuję podmioty z nie tylko z Warszawy i okolic, ale również z całej Polski.Oferuję profesjonalną współpracę i niewygórowane ceny.Legitymuję się licencją Ministra Finansów numer 19635/00, a wykonywana przeze mnie działalność objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC w zakresie wykonywania czynności usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz czynności doradztwa podatkowego.Mimo że działalność w zakresie usług księgowych mam zarejestrowaną już od 10 lat, prowadzę niewielkie biuro rachunkowe,stawiając na jakość, a nie na ilość. Tym samym każdemu Klientowi zapewniam jednoosobową obsługę.Jestem również autorką i konsultantką wielu publikacji z zakresu rachunkowości i podatków, a wiedzę swoją wciąż uaktualniam.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • NTG Łódź szkolenia Microsoft »

  NT Group to firma dostępna wszędzie, gdzie tylko jest internet. Ich działalność obejmuje szeroko pojętą branżę komputerową. Zajmują się: kursami informatycznymi, tworzeniem stron internetowych, portali i wortali, programów dopasowanych do profilu działalności firmy, grafik komputerowych, podejmują się także hostingu stron i poczty. Układają systemy zarządzania firmą, zarządzania treścią oraz e-businessowe – B2B – B2C – B2E. To jednak nie komplet outsourcingują także: serwis i doradztwo w kwestii systemu komputerowego, sprzętu, ale też najlepszego dla firmy oprogramowania. Dla tych, którzy chcieliby sprawdzić legalność zainstalowanych na swoich komputerach aplikacji, proponują audyt. Szczegółowo oferta firmy opisana jest na stronie:

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku VAT z zagranicy »

  Noble Tax odzyskuje podatek Vat, który został zapłacony przez polskie przedsiębiorstwa na terenie UE. Zwrot podatku Vat najczęściej dotyczy: zakupu paliwa, opłat autostradowych, opłat parkingowych oraz innych kosztów poniesionych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Vat zwracany jest na podstawie faktur oraz paragonów.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości lubuskie »

  Strona internetowa biura Arendarski Nieruchomości to portal z aktualnymi ofertami sprzedaży nieruchomości w województwie lubuskim. Firma powstała z myślą o wszystkich osobach pragnących sprzedać lub znaleźć swoje wymarzone M. Na naszym serwisie jest możliwość dodania wizualizacji, co pozwala zaprezentować nieruchomość w pełnej okazałości. Nie czekaj i już dziś dodaj ogłoszenie sprzedaży mieszkania w serwisie. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne kancelaria prawna białystok »

  Nasza kancelaria adwokacja znajduje się w Białymstoku i świadczy wszelkiego typu rady prawne dla swych klientów indywidualnych, a także dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria adwokacka adwokata Leszka Kurdyckiego specjalizuje się w prawie administracyjnym, cywilnym, karnym, celnym, prawie pracy, a także w prawie gospodarczym. Oferujemy rząd służb powiązanych z radami jurydycznymi, analizujemy umowy i przeróżne dokumenty, sporządzamy też opinie jurydyczne. Reprezentują też swych klientów przed sądami i organami administracyjnymi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby bliżej zaznajomić się z stylem naszej pracy.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analizaswot »

  Nasz serwis internetowy powstał z myślą o ułatwieniu pracy osobom, które chcą wykorzystać lub opracować analizę SWOT w swojej organizacji. Prezentujemy zagadnienia teoretyczne, które dotyczą analiz SWOT. Przedstawiamy gotowe opracowania do wykorzystania w konkretnych firmach. W serwisie można znaleźć kompletne analizy lub znaleźć pomysły do przekształcenia według potrzeb organizacji. Zapraszamy do zapoznania się z bazą wiedzy na naszej stronie!

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Team Evolution - Szkolenia i Coaching »

  Firma Team Evolution zajmuje się realizacją profesjonalnych przedsięwzięć szkoleniowych oraz programów coachingowych (indywidualnych i grupowych) w firmach i instytucjach.
  Nasza oferta to ciekawe rozwiązania, profesjonalni trenerzy i coachowie oraz konkurencyjne ceny.
  ​Gwarantujemy najwyższą jakość i pełen profesjonalizm. Kompleksowość naszej oferty pozwala na stworzenie ciekawych rozwiązań rozwojowych dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Qualia Development Sp. z o.o. inwestycje w nieruchomości »

  Giełda Nieruchomości Wartościowych bazuje na wieloletnim doświadczeniu w pracy w sektorze private bankingu, którego maksymy poważnie odcisnęły się na zasadach działania Giełdy Nieruchomości Wartościowych. Kooperujemy przeważnie z kontrahentami prywatnymi, jacy posiadają znaczne środki kapitału zdywersyfikowane w lokatach skarbowych, a też papierach wartościowych. Odróżniamy się indywidualnym nastawieniem do każdego użytkownika i przemyślaną strategią rozwoju jego kapitału. Staramy się inwestować środki finansowe w nieruchomości wartościowe, które gwarantują stały zysk i małe zagrożenie strat przez wiele lat. Więcej wiadomości pod adresem WWW.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing marketing »

  Panoramaoutsourcingu została zbudowana przez spółkę Panorama Outsourcingu Sp. z o.o. przy wykorzystaniu pieniędzy unijnych przyznanych w ramach działania 8.1.

  Serwis zawiera zbiór modułów które umożliwiają skuteczne korzystanie z mechanizmów outsourcingu. Platforma outsourcingu jest narzędziem umożliwiającym: zidentyfikować istotę outsourcingu w biznesie, dającym możliwość przeprowadzenie przetargu wirtualnie wybierającego dostawców usług outsourcingu wg ściśle określonych parametrów, pomagającym proces wdrożenia outsourcingu.

  Pierwszym zamysłem zrealizowania platformy jest zapewnienie firmom polskim wdrożenia usług outsourcingu, które charakteryzowałby się wysokim poziomem efektywności finansowej oferowanych świadczeń.

  Oferujemy:outsourcing hr
  outsourcing kadr i płac
  outsourcing usług prawniczych
  outsourcing obsługi prawnej
  outsourcing marketing
  outsourcing ochrony
  outsourcing szkoleniowy
  outsourcing usług księgowych
  outsourcing marketingowy
  outsourcing szkoleniowy
  outsourcing usług księgowych
  outsourcing marketingowy

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życiorys to twoja reklama! »

  Musisz wiedzieć o tym, że bardzo często pierwszą osobą czytającą twoje CV jest osoba z działu kadr. Ze względu na to, że rekrutuje ona osoby na różne stanowiska i nie do końca zna terminologię oraz specyfikację pracy w każdym dziale, lektura twojego życiorysu nie może być dla niej trudna. Twoje CV powinno być łatwe i zrozumiałe. Możesz to osiągnąć, starając się używać słów będących w powszechnym użyciu, a dzięki temu takich, które znane są każdemu.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie spółkami - Caldwell »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy zajmującej się kupnem, sprzedażą jak i zakładaniem spółek na terenie Polski. Gwarantujemy fachowe wsparcie oraz pomoc. W razie problemów jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Ponad to oferujemy możliwość wynajęcia wirtualnych biur.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i sprzedaż oprogramowania »

  Streamsoft, Raks – wdrażamy oprogramowanie i sprzedajemy programy dla firm, systemy informatyczne klasy ERP, oprogramowanie do prowadzenia firmy, wspomagające zarządzanie i prowadzenie przedsiębiorstw niezależnie od ich wielkości i profilu prowadzonej działalności. W naszej ofercie znajdują się programy Raks i Streamsoft.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Doradztwo it. Dostarczamy oprogramowanie dla firm m.in. finanse i księgowość, kadry i płace, fakturowanie, magazyn, programy dla firm produkcyjnych. Tworzymy strony www i sklepy internetowe. Naszym atutem jest pozycjonowanie stron. Pozycjonowanie www to proces, który wymaga wiedzy i zaangażowania. Bardzo dobrze znamy rynek oprogramowania w Polsce, i ich dostawców. Poznaliśmy setki firm wdrażających systemy ERP, co pozwala nam w szybki i skuteczny sposób doradzać w zakresie wyboru systemu zarządzania. Braliśmy udział w realizacji projektu 8.2. w obszarze e-usług. Posiadamy swoje strony i sklepy internetowe, co dało nam praktyczną wiedzę z zakresu rozwiązań e-commerce. Jesteśmy specjalistami z zakresu pozycjonowania stron, o czym świadczą czołowe pozycje naszych Klientów w wyszukiwarkach.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: