Podkategoria: Doradztwo - strona 72 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · następna strona »
 • SpecChem karty charakterystyki mieszanin chemicznych »

  Znajomość najnowszych oraz planowanych poprawek w przepisach prawnych odnoszących się do substancji i mieszanin chemicznych gwarantuje bezpieczeństwo w sterowaniu biznesu wprowadzającego chemikalia na teren Polski. Współdziałanie z liderem doradztwa chemicznego, Firmą Konsultingową SpecChem to gwarancja pomyślnych interesów, zgodnych z aktualnymi przepisami.
  Doradztwem chemicznym zajmujemy się profesjonalnie od 2004 roku. Nasze podstawowe zasięgi działania to: realizacja i interpretacja bieżących aktów prawnych, wykonywanie kart charakterystyki mieszanin chemicznych oraz rejestracja, w ramach udzielonego pełnomocnictwa, produktów biobójczych. Służymy ratunkiem we różnych sprawach związanych z produktami chemicznymi. Jesteśmy wysoce rywalizujący pod kątem poziomu usług, cen oraz czasu realizacji.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna INVIGLA prywatny detektyw »

  Agencja detektywistyczna INVIGLA jest polskim biurem detektywistycznym, działającym na terenie Polski i Europy na podstawie zezwolenia RD-39/2012 wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych oraz licencji nr 0000571. Motywuje nas realizacja życiowej pasji oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe licencjonowanych detektywów. Nasza sieć profesjonalnych kontaktów znacznie poszerzyła się przez lata. Dzięki niej możemy dotrzeć do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji.W każdą sprawę wkładamy pełny profesjonalizm oraz zaangażowanie – takie jest nasze podejście. Gwarantujemy wykonanie każdego zlecenia na jak najwyższym poziomie, z pełną dyskrecją i skutecznością, a pomaga w tym specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie. Dostosujemy swoje usługi do potrzeb każdego indywidualnego klienta, dając Państwu pełne wsparcie, pewność i dyskrecję podczas korzystania z usług najlepszych detektywów. Dostarczenie kompletnych i sprawdzonych informacji jest naszym priorytetem gdyż umożliwia klientom podejmowanie ważnych, życiowych decyzji.Po zakończeniu zlecenia, klient otrzymuje pisemne sprawozdanie z wykonanych czynności detektywistycznych z pełną dokumentacją, taką jak fotografie, klipy wideo lub audio, których można użyć jako dowód w Sądzie lub zostawić dla własnej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji.INVIGLA Detektywi

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dot Studio - projektowanie wnętrz »

  OFERUJEMY:Projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych (również projekty pojedynczych pomieszczeń),Doradztwo w kwestii aranżacji i dopasowania mieszkania do indywidualnych potrzeb kupującego,Koncepcje architektoniczne,Profesjonalne wizualizacje,Wirtualne spacery po wnętrzach oraz tworzenie prezentacji multimedialnych, Show flats -mieszkania pokazowe (oferta dla developerów)Projekty form użytkowych - design,Projekty graficzne (szablony stron oraz identyfikacje wizualne dla firm w postaci plakatów, ulotek, wizytówek, folderów czy logotypów).

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedstawiciele.pl- oferty pracy »

  Sprawnie działający oraz stale i dynamicznie rozwijający się serwis ogłoszeń o pracę w branży handel i sprzedaż. Usługi w zakresie szkoleń, rekrutacji i selekcji pracowników
  oraz wynajmu hostess. Profesjonalne doradztwo i fachowa pomoc.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • HR Consulting- doraztwo personalne »

  Agencja Doradztwa Personalnego świadczy usługi na najwyższym poziomie,
  które obejmuje m. in. doradztwo personalne, rekrutacja pracowników, szkolenia. Wykwalifikowany zespół specjalistów z zaangażowaniem wykonujący wszelkie powierzane im zadania i obowiązki.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Jan Rotyński. Wycena nieruchomości w Bielsku-Białej i okolicach. »

  Rzeczoznawca majątkowy Jan Rotyński dokonuje wycen nieruchomości położonych na terenie powiatu bielskiego oraz udziela porad dotyczących nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w wycenie nieruchomości na terenie Bielska-Białej.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań Olsztyn - odszkodowania powypadkowe »

  Odzyskaj odszkodowanie za: wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie lub za straty w uprawach rolnych. Z nami odzyskasz odszkodowanie za : usczerbek na zdrowiu, śmierć bliskiej osoby, utracony pojazd, utracone korzyści.

  Data dodania: 31 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dotacja z urzędu pracy | Anna Jachowicz »

  Pozyskiwanie dotacji z urzędu pracy i ich rozliczanie, to dziedzina, w której posiadam już długoletnie doświadczenie. Każdego dnia podejmując się pisania dla Państwa biznes planu i wypełniania wszelkich zadań związanych z przychylnym rozpatrzeniem dotacji z urzędu pracy, przybliżam Państwa do jej pozyskania. Jako doradca finansowy doskonale orientuje się w obowiązujących przepisach, wytycznych i wymogach, które wyjaśnię Państwu, otwierając przez Państwem drogę do dotacji z urzędu pracy. Moją misją jest oszczędność Państwa pieniędzy i czasu, stąd zajmuje się także doradztwem w zakresie zaciągania kredytów z banku. Wówczas prezentuje oferty banków i pomagam w wyborze tej najlepszej. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Śląsk | Katarzyna Porada »

  Biuro rachunkowe Śląsk powstała z myślą o rzetelnej obsłudze księgowej firm. Nasza obsługa księgowa firm jest nie tylko rzetelna, ale i kompleksowa. Nasza oferta mieści w sobie prowadzenie księgowości i wszelkiego rodzaju ewidencji. Zarazem z pełną odpowiedzialnością reprezentujemy naszych klientów przed organami kontroli zewnętrznej ZUS i US. Wspomagając prowadzenie Państwa firmy, a zajmując się prowadzeniem księgowości Państwa firmy rozliczamy także podatki i sprawy kadr i płac. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mecenas Rajmund Niwiński Prawnik w Niemczech »

  Certyfikowany przez Izbę Adwokacką w Dusseldorfie Adwokat Specjalista w zakresie prawa handlowym oraz prawa spółek (tytuł niemiecki: Fachanwalt für Handel- und Gesellschaftsrecht).Zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną polskich podmiotów gospodarczych na terenie Niemiec. Swoich klientów wspomaga przy windykacji otwartych należności, prowadzeniu sporów sądowych, zawieraniu stosunków umownych z niemieckimi kontrahentami oraz zakładaniu podmiotów gospodarczych na terenie Niemiec.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i kursy pierwszej pomocy »

  Medivita oferuje usługi z zakresu szkoleń BHP i kursów pierwszej pomocy w Warszawie.W ramach szkoleń BHP oferujemy wstępne szkolenia pracowników przyjmowanych do pracy oraz okresowe Szkolenia BHP. Ponadto szkolimy pracowników z zakresu pierwszej pomocy.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa »

  Świadczymy usługi detektywistyczne przede wszystkim osobom prywatnym. Najczęściej angażujemy się w sprawy rodzinne, poszukujemy i gromadzimy dowody zdrady małżonka. Sprawdzamy także wiarygodność oraz uczciwość narzeczonego lub narzeczonej. Poszukujemy osób, mienia, prowadzimy obserwację, wspieramy czynności windykacyjne i wiele innych .....

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Platforma dla firm »

  Platforma dla firm z myślą o przedsiębiorczych. Oferujemy m.in. doradztwo finansowo - ubezpieczeniowe proponując kredyty i ubezpieczenia dla firm, leasing oraz faktoring. Promujemy idee przedsiębiorczych i działające firmy poprzez promocję ich marki, pozycjonowanie oraz szeroko zakreślone kampanie promocyjne. Z zaangażowaniem wspieramy firmy oferując ich właścicielom wdrożenia stron www oraz e-sklepów, doradztwo biznesowe oraz szeroki wachlarz usług. Pełna oferta na naszej stronie. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe PARTNER Tomasz Mejer- usługi księgowe Konin »

  Firma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości i księgowości Rzetelne, skuteczne działania w oparciu o doświadczenie, kompetencje oraz zaangażowanie. Indywidualnie przygotowywana oferta według określonych potrzeb i wymagań ze strony klienta. Rozsądne ceny,wysoka jakość świadczonych usług.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geotec - usługi geologiczno - kartograficzne »

  Firma „Geotec – usługi kartograficzno – geodezyjne” powstała kilka lat temu w Gliwicach. Kieruje nią zespół wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie – inżynierów. Działa ona na Śląsku i w Zagłębiu. Swoje działania prowadzi też w województwach sąsiednich – opolskim oraz małopolskim. Pracujący w jej szeregach fachowi pracownicy stawiają na nowe technologie, instrumenty, oprogramowanie oraz rozwiązania. Firma świadczy usługi w zakresie geodezji i kartografii. Jej pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w realizowaniu map i podziałów nieruchomości, odtwarzania granic i wszelkich innych potrzebnych naszym interesantom podziałów oraz usług. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się wszechstronny serwis inwestycji budowlanych. Firma „Geotec” współpracuje także z licznymi biurami projektowymi. Firma „Geotec” to doświadczenie idące w parze z zaangażowaniem, jakością i punktualnością przeprowadzanych usług.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • AJ Finance- biuro rachunkowe Wrocław »

  Profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe skierowane do szerokiej grupy odbiorców (klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa). Skuteczne i kompleksowe działania według konkretnych potrzeb i wymagań. Najlepsza kadra specjalistów w swojej dziedzinie. Fachowe doradztwo, rozsądne ceny, rzetelność, zaangażowanie wsparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Porozumień Biznesowych i Interpersonalnych »

  CePeBe- Wspieramy klientów w pozasądowym rozwiązywaniu sporów biznesowych i interpersonalnych bo wierzymy, że szkoda czasu na nieporozumienia i nerwów na procesy sądowe. Naszą specjalizacją są mediacje w sporach gospodarczych, biznesowych i pracowniczych. Ponadto prowadzimy szkolenia z zarządzania konfliktem i rozwiązywania sporów oraz organizujemy indywidualne sesje konsultacyjne np. w sytuacji sporu "utajonego" lub gdy strony nie wyrażają zgody na ingerencję osoby z zewnątrz.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • QUANTIC MEDIA - AGENCJA RTB »

  QUANTIC MEDIA. Najlepsza w Polsce AGENCJA RTB. Usługi: Kampanie RTB, kampanie AdWords, pozycjownanie stron (SEO), Inbound Marketing.

  Modele efektywnościowe CPA, CPS, CPL.

  Rozwiązania z zakresu Marketing Automation.


  Sprawdź Blog Quantic Media.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Doradca Podatkowy Online - Jesteśmy podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych. Świadczymy usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i gospodarczego oraz usług księgowych. Doświadczenie zawodowe naszych specjalistów przekłada się na sukces biznesowy naszych klientów.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne Luboń »

  Ubezpieczenia i odszkodowania w Luboń. Ubezpieczenia na życie, dom i majątek z firmą! Ubezpiecz się podczas podróży i wyjazdu do pracy za granicą. Ubezpieczam wszystko. Odzyskam Twoje odszkodowanie przy wypadku, upadku i poślizgnięciu.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: