Podkategoria: Doradztwo - strona 74 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · następna strona »
 • PROJNORM Sp. z o.o. »

  Firma założona w 1990 roku oferuje pełen zakres usług związanych z obsługą rynku nieruchomości oraz obsługą procesów inwestycyjnych. W ramach firmy "PROJNORM" działalność swoją wykonują rzeczoznawcy majątkowi z uprawnieniami zawodowymi w zakresie szacowania nieruchomości, nadanymi przez Ministra Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej. Oprócz rzeczoznawców majątkowych zespół składa się z inżynierów budowlanych, mechaników, ekonomistów oraz informatyków. Dysponujemy rzeczoznawcami majątkowymi ze specjalistycznymi uprawnieniami w zakresie: obsługi sektora bankowego, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny gruntów rolnych.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze Gniezno »

  Kancelaria Adwokacka dr Iwony Sepioło i mecenasa Rafała Zaguły w Gnieźnie. Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym dla osób indywidualnych i firm, oraz reprezentacją w sądach. Są ekspertami w dziedzinie prawa. Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych, a także przedsiębiorców i spółek. Kancelaria zapewnia zastępstwo przed sądami i urzędami, sporządza pisma procesowe, kontrakty handlowe oraz świadczy porady prawne, pomaga w przygotowaniu skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe "BR S.C." »

  Jesteśmy księgowymi z długoletnia praktyką, zdobytą zarówno w biurach rachunkowych jak i w spółkach prawa handlowego. Doświadczenie i wiedzę uzyskałyśmy poznając pracę w księgowości przechodząc różne jej szczeble od pomocy księgowego do stanowiska głównego księgowego, w różnych branżach.

  Naszym celem jest wspieranie naszych Klientów w prowadzeniu i rozwijaniu interesów zapewniając kompleksową opiekę księgowo-finansową i kadrowo-płacową tak, aby poświęcając minimalną ilość czasu sprawom finansowo–księgowym i kadrowo-płacowym byli jednocześnie usatysfakcjonowani z otrzymywanych informacji oraz oferowanych przez nas usług.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry | Brevent »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry od wielu już lat zajmuje się prowadzeniem księgowości i rachunkowości firm, z terenu całego kraju. Kierując się dobrem klienta, poszanowaniem obowiązujących zasad i norm prawnych, zdobyliśmy także zaufanie firm zagranicznych, które także powierzają nam zajęcie się sprawami ich kard i płac oraz sprawami podatków i ksiąg rachunkowych. Księgowość Tarnowskie Góry to zgrany zespół specjalistów, którzy zawsze z oddaniem i poczuciem odpowiedzialności zajmują się wsparciem Państwa firmy, poprzez oferowanie profesjonalnych usług księgowych i rachunkowych. Zapraszamy do współpracy, jak i do składania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spólek LTD. Firma w Anglii. »

  Financial Republic to biuro księgowe z siedzibą w Londynie. Prowadzimy usługi w zakresie przeniesienia działalności gospodarczej z Polski do UK, założenia spółki LTD lub rejestracji firmy w UK, otwierania oddziałów firmy polskiej w Anglii. Samo zarejestrowanie firmy na terenie Wielkiej Brytanii upoważnia właścicieli do otwarcia oddziału np. w Polsce, będącym jednocześnie samodzielnym podmiotem gospodarczym. Rejestracja może być wykonana przez internet, z terenu Polski bez osobistej wizyty w UK.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Sochaczew »

  Szukasz doświadczonego i skutecznego doradcy kredytowego działającego na terenie Sochaczewa i okolic? Przymierzasz się do zakupu mieszkania lub budowy domu i jesteś zainteresowany ofertami kredytów hipotecznych? Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystkie działające na polskim rynku banki mają swoje placówki w naszym mieście. W Sochaczewie nie ma m.in. placówek Banku Nordea czy Deutsche Banku oraz placówek Aspiro, w których dostępne są m.in. kredyty hipoteczne i gotówkowe mBanku. Teraz nie musisz jednak jechać do Warszawy aby porozmawiać z doradcą na temat ofert tych banków! W biurze Financial PROFIT w samym centrum Sochaczewa, przy ul. Staszica 12 możesz bezpłatnie porównać oferty kredytowe ponad 30 banków oraz zasięgnąć eksperta zajmującego się pozyskiwaniem kredytów hipotecznych, gotówkowych i konsolidacyjnych. Ile można skorzystać na współpracy z dobrym doradcą finansowym? Czy wiesz, że można nierzadko zmniejszyć miesięczne obciążenia kredytowe o kilkaset złotych miesięcznie, co ważne nie wydłużając okresu kredytowania? Czy wiesz jak porównać wszystkie koszty kredytów hipotecznych? Między innymi o te kwestie możesz zapytać doradcy Financial PROFIT. Zadzwoń już dziś na infolinię 46 862 30 30 i umów się na spotkanie w odpowiednim dla Ciebie terminie lub po prostu odwiedź nasze biuro. Przekonaj się, że zaufanie procentuje.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalis Łódź - księgowość i rachunkowość »

  Biuro rachunkowe Legalis oferuje pełny zakres usług rachunkowych, księgowych, doradztwa podatkowego, kadrowo-personalnych, dla firm małych jak i dużych. Sprawdź nasza ofertę! Zaufaj nam a zaoszczędzisz czas. Biuro rachunkowe na każdą kieszeń - u nas najlepiej i najtaniej w Łodzi. Sprawdź sam nasza ofertę!

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Raport z Chin »

  Jesteśmy rzetelną i doświadczoną firmą o specjalności najogólniej mówiąc import towarów z Azji. Działamy na rynku już od 2001 roku. Oferujemy pomoc w imporcie z Chin, Indii i Pakistanu. Posiadamy niezbędne doświadczenie i umiejętności. Zagadnienia takie jak: kontrola w Chinach, cło z Chin, import towarów, czy towary z Chin nie są nam obce. Zaufaj doświadczonej firmie. Z nami Twój import będzie bezpieczny.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Pracy Tymczasowej FallWork »

  Dla pracodawców przygotowaliśmy pakiet informacji określających zasady współpracy, aktualne przepisy prawne, zasady leasingu pracowniczego oraz szereg informacji mających na celu przybliżenie zasad obowiązujących podczas współpracy z agencją pracy FallWork Sp. z o.o. . Zapraszamy do kontaktu firmy poszukujące atrakcyjnej cenowo oferty z zakresu leasingu pracowniczego lub rekrutacji stałych.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Patrycja Kimla »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną w ramach stałej obsługi prawnej, jak również na podstawie zleceń o charakterze jednostkowym z zakresu szeroko pojmowanych usług prawnych.
  Zakres oferowanej obsługi prawnej obejmuje w szczególności doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych, analizę i przygotowanie aktów prawnych, pism procesowych oraz projektów umów, ugód, statutów i regulaminów, jak również reprezentację Klientów podczas prowadzonych negocjacji oraz zastępstwo prawne przed sądami, organami ścigania, organami administracji rządowej i samorządowej oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły francuskiego Warszawa »

  Potrzebujesz przetłumaczyć teksty z języka francuskiego na język polski? Szukasz tłumacza na terenie Warszawy lub Siedlec? Odwiedź stronę internetową biura tłumaczeń Anny Krajewskiej, oferującego tłumaczenia poświadczone i zwykłe dla firm, instytucji i osób prywatnych. Kontaktując się bezpośrednio z tłumaczem zaoszczędzisz prowizje, które w innej sytuacji pobierają pośrednicy. Tłumaczenia Anna Krajewskiej wykonywane są zawsze bardzo starannie, rzetelnie i terminowo, dzięki czemu klienci, którzy skorzystali z usług biura zawsze chętnie ponownie korzystają z jej pomocy. Wszelkie wątpliwości zawsze konsultowane są ze specjalistami z poszczególnych dziedzin. Anna Krajewska wpisana jest na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości (Nr TP/25/10). Zachęcamy do współpracy z biurem tłumaczeń języka francuskiego prowadzonym przez Annę Krajewską.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin - weryfikacja chińskiej firmy »

  Jeżeli planujesz bezpieczny Import z Chin pamiętaj aby skorzystać z weryfikacji chińskiej firmy. Weryfikujemy każdą firmę z Chin w przeciągu 72 godzin, sprawdzamy nie tylko dokumenty rejestracyjne firmy ale również wszystkie wymagane certyfikaty jak również konta bankowe. Pamiętaj, że w handlu z Chinami wysyłasz 30% zaliczki do Chin, sprawdź konto bankowe kontrahenta z Chin.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nube »

  Masz własny sklep internetowy i potrzebny ci system robienia zakupów? Idealnie trafiłeś, albowiem nasza firma stworzyła nowoczesną platformę, która pozwala oszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy i która usprawni wszystkie procesy związane z zakupami w twojej firmie. Dodatkowo dzięki, temu że nas system może działać w chmurze szybko i z każdego miejsca naziemni mogą Państwo uzyskać dostęp do danych, bez potrzeby zakupu kosztownego wdrożenia. Nasza platforma jest najlepszym rozwiązaniem na twoje potrzeby.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o dofinansowaniu dla bezrobotnych »

  Dotacje z Urzędu Pracy bez tajemnic. W serwisie znajdą Państwo najnowsze informacje z zakresu obowiązujących przepisów, odpowiedzi na pytania od internautów, oraz wzory przykładowych biznes planów wykonane pod kontem wspomnianych dotacji. Oferujemy kompleksową pomoc dla wszystkich, którzy pragną uruchomić własną działalność gospodarczą, lecz nie posiadają odpowiednich środków finansowych. W szczególności dotyczy to osób bezrobotnych i osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - bezpłatna pomoc prawna »

  MIAŁEŚ WYPADEK? NIE WIESZ CO ROBIĆ DALEJ?

  UZYSKAJ ODSZKODOWANIE Z PROFESJONALISTĄ U BOKU !

  Kancelaria Odszkodowawcza Meditor już od 10 lat specjalizuje się w uzyskiwaniu maksymalnych świadczeń z tytułu:

  - Odszkodowania za szkody osobowe
  - Odszkodowania za szkody rzeczowe
  - Odszkodowania za szkody majątkowe
  - Odszkodowania za wypadki za granicą
  - Odszkodowania za błędy medyczne
  - Odszkodowania za wypadki w pracy
  - Odszkodowania za wypadki w gospodarstwach rolnych
  - Odszkodowania za chorobę zawodową
  - Odszkodowania za wypadki wynikające z zaniedbań obowiązków
  - Odszkodowania za sprawy o wartości powyżej 50 000,- złotych
  - Odszkodowania za sieci przesyłowe

  Jeśli któreś z powyższych zdarzeń dotyczy lub dotyczyło Ciebie - nie zwlekaj, czas pracuje na Twoją niekorzyść.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy, Wycena Nieruchomości »

  Rzeczoznawca Majątkowy Wojciech Miros dla swoich Klientów sporządza operaty szacunkowe wycen nieruchomości oraz raporty i analizy rynku nieruchomości. Obszar działania obejmuje województwo mazowieckie, a w szczególności miasto Warszawa z przyległymi powiatami: Pruszków, Piaseczno, Mińsk, Ożarów Mazowiecki. Opracowania wykonywane są rzetelnie i terminowo. Przedmiotem wyceny są między innymi nieruchomości produkcyjne, magazynu, biura, mieszkania, domy, działki oraz służebności przesyłu. Rzeczoznawca Majątkowy Wojciech Miros sporządza operaty szacunkowy dla banków, instytucji publicznych oraz osób indywidualnych. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MirosProperty na stronie internetowej oraz do kontaktu.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe »

  4ACCOUNTING Sp z o.o. - prowadzimy firmę zajmującą się usługami księgowymi i rachunkowymi dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. W naszych usługach znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencja ryczałtu oraz środków trwałych i amortyzacji. 4Accounting to usługi dla każdego, kto potrzebuje fachowej usługi rachunkowej i księgowej. Poza rachunkowością zajmujemy się także obszarem kadr i płac.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt sprawozdań finansowych »

  Audyty finansowe są bardzo potrzebne. Każda działalność musi sprawdzać swoją sytuacje finansową przynajmniej raz do roku. Spółka 4Audyt specjalizuje się w audycie finansowym a także sprawozdawczym. Nasi pracownicy to biegli rewidenci w doradztwie rachunkowym i transakcyjnym. W naszym sposobie działania stosujemy dokładne due diligence. Nasz podmiot ma uprawnienia do sprawdzania stanu faktycznego sprawozdań finansowych i związanym z nim audytem. Zajmujemy się też badaniami nad planami przekształcenia. Prócz doradztwa i audytu jesteśmy też specjalistami od szkoleń rachunkowych. Szkolenia dla firm z zakresu rachunkowości.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie strategiczne »

  4Consulting zajmuje się doradztwem dla firm, które potrzebują nowego planowania i zarządzania. Działamy tak aby każde przedsiębiorstwo mocno się rozwijało i prowadziło najlepsze prace dla swoich klientów. Doradzając klientom tworzymy pewien model działań dla firmy. Przede wszystkim budujemy i walczymy o dotacje unijne i fundusze UE dla działalności. Przygotowujemy rozbudowane biznes plany, tworzymy programy motywacyjne oraz IPO. Jeżeli firma potrzebuje zmian bywamy przy prywatyzacji oraz wycenie spółek i przedsiębiorstw. Naszym głównym celem jest stworzenie dobrego zarządzania i tak rozwijać firmę, że szła ona do góry. Często nasze usługi wchodzą jeszcze w restrukturyzacje zadłużeń.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Poznań »

  Kancelaria podatkowa 4TAX Group - kompleksowe usługi podatkowe dla podmiotów mające problemy z US oraz organami administracyjnym. 4 Tax Group specjalizuje się w doradztwie podatkowym, a także reprezentowaniu klientów w postępowaniu podatkowym. Bywamy przy kontroli podatkowej, a nasi doradcy podatkowy bardzo dobrze spełniają swoją funkcję w takich sytuacjach. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu i Warszawie. Analizujemy każdy przypadek osobno, doradztwo dedykowane i indywidualne. Szeroki zakres w przeprowadzaniu audytów podatkowych.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: