Podkategoria: Doradztwo - strona 75 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu »

  Kancelaria świadczy pomoc w różnych dziedzinach prawa na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zajmujemy się przede wszystkim sprawami odszkodowawczymi: dotyczącymi szkód majątkowych, w tym komunikacyjnych, szkód na osobie (wynikających z błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych oraz będących rezultatem przestępstwa.Zajmujemy się kwestiami zniesienia współwłasności, podziału majątku wspólnego, rozliczeniem nakładów na nieruchomość i zasiedzenia nieruchomości.W sporach dotyczących umów, dochodzimy zapłaty za dostarczone towary lub wykonane usługi oraz roszczeń odszkodowawczych lub kar umownych z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania.Reprezentujemy interesy konsumentów w sporach z przedsiębiorcami, w tym również w zakresie spraw przeciwko deweloperom.Prowadzimy sprawy o rozwód i separację, o ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami oraz podział majątku wspólnego.Posiadamy doświadczenie w postępowaniach sądowych dotyczących władzy rodzicielskiej, ustalania kontaktów z dzieckiem oraz dochodzenia i egzekwowania alimentów.Doradzamy i pomagamy przedsiębiorcom polskim i zagranicznym z takich branż jak metalurgia, transport, handel paliwami, usługi remontowo-budowlane, czy ubezpieczenia.Na zlecenie klientów zajmujemy się tworzeniem nowych podmiotów gospodarczych oraz ich likwidacją. Sporządzamy umowy spółek lub ich projekty, przygotowujemy uchwały wspólników i inne dokumenty oraz wnioski do Krajowego Rejestru Sądowego.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biegły sądowy z zakresu informatyki Piotr Wichrań »

  Jako biegły sądowy z zakresu informatyki z listy Prezesa Sądu przy Sądzie Okręgowym Warszawa - Praga w Warszawie wystawiam opinie na podstawie analizy udostępnionych materiałów dowodowych w postaci dysków twardych komputerów, wszelkiego rodzaju kart pamięci w tym microSD, telefonów komórkowych oraz płyt CD lub DVD. Ekspertyzy techniczne dotyczą wszystkich systemów operacyjnych m.in. takich jak Windows, Linux, iOS oraz Android dla platform sprzętowych PC, ARM, Playstation także Xbox.
  W obszarze moich kompetencji leży duże doświadczenie nabyte między innymi podczas służby w Wojsku Polskim oraz strukturach NATO, jako oficer na stanowiskach technicznych także w obszarze informatyki śledczej. Przez wiele lat pracowałem i współpracowałem z dużymi firmami w Warszawie, gdzie miałem dostęp do najnowszych technologii IT

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outplacement - Coaching - Zarządzanie zmianą. Lee Hecht Harrison DBM Polska. »

  Lee Hecht Harrison DBM Polska to lider w obszarze outplacementu i zarządzania zmianą. Realizujemy programy outplacementu indywidualnego i grupowego oraz coachingu kariery. Specjalizujemy się we wspieraniu firm przechodzących przez procesy trudnych zmian, restrukturyzacji i zwolnień grupowych. Mamy doświadczenie w realizacji programów coachingu indywidualnego i pracy metodami coachingowymi z zespołami.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia mieszkania i domu »

  Na stronie dostępne 3 możliwości porównania i zakupu ubezpieczeń nieruchomości:

  1. Gotowe pakiety ubezpieczeń - w tej opcji masz możliwość wyboru pakietu ubezpieczeń przygotowanego przez Wartę, Concordię, Benefię, Inter Ubezpieczenia oraz Generali Direct dla domu, mieszkania, domu w budowie oraz dla lokatorów.

  2. Kontakt z agentem ubezpieczeniowym - po wypełnieniu formularza kontaktowego otrzymasz propozycje agentów różnych towarzystw na ubezpieczenie Twojej nieruchomości.

  3. Kalkulator ubezpieczenia mieszkania - wystarczy wypełnić formularz kwotacyjny podając dane swojej nieruchomości i zaznaczając zakres ochrony, po czym porównać składki za ubezpieczenie mieszkania lub domu w 5 towarzystwach ubezpieczeniowych.

  Wszystkie opcje umożliwiają zakup ubezpieczenia mieszkania online, bez rejestracji w serwisie i bez dodatkowych opłat.

  Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach nieruchomości z naszego działu poradnikowego, dowiedz się czym są elementy stałe i ruchome, ile kosztuje ubezpieczenie domu pod kredyt oraz jak ubezpieczyć się w razie powodzi lub pożaru. Następnie dokonaj porównania różnych ofert firm i wybierz ubezpieczenie mieszkania lub domu, które nie będzie drogie i jednocześnie najlepiej zaspokoi potrzeby Twoje i Twojej rodziny.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Negocjator Anna Gąsiorowska »

  Podstawową działalnością biznesową firmy AG Negocjator jest dochodzenie wszelkich roszczeń finansowych, na wszystkich etapach postępowania windykacyjnego. Nasza bogata wiedza pomaga naszym Klientom nie tylko rozwiązywać problemy płatnicze, ale także im zapobiegać. Nie ograniczamy się jedynie do windykacji należności – świadczymy także usługi w zakresie consultingu zorientowanego w szczególności na prawidłowe oszacowanie ryzyka wynikającego z prowadzonej przez przedsiębiorstwo działalności handlowej, właściwy dobór partnerów biznesowych, instrumentów finansowych oraz działania prewencyjne właściwe dla danej działalności gospodarczej.

  Nasza oferta obejmuje: windykację, consulting oraz szkolenia z zakresu windykacji i negocjacji.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek Reveno.pl »

  Firma Reveno oferuje usługi skutecznego i szybkiego odzyskiwania należnych świadczeń odszkodowawczych dla klientów indywidualnych. Odszkodowania mogą dotyczyć wypadków w pracy a także powypadkowych (komunikacyjnych) oraz błędów lekarskich i szkód majątkowych. Klienci firmy Reveno mogą liczyć na indywidualne podejście do sprawy oraz fachową i rzetelną pomoc.
  Reveno to skuteczne odzyskiwanie odszkodowań - firma działa na terenie całej Polski.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA STENCEL NOTARIUSZ KATOWICE kancelaria notarialna katowice »

  Katowicka Kancelaria Notarialna działa właściwie z przepisami prawa w tym też ściśle z treścią art. 79 ustawy „Prawo o notariacie”, co pozwala jednostce na osiąganie rzędu czynności notarialnych. Przy użyciu Notariusza (będącego Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim) mogą Państwo zdobyć przyrządzenie różnorodnych aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia oraz sporządzenie innego typu poświadczeń (do których należą m.in. poświadczenia własnoręczności podpisów). Więcej szczegółów o pozostałych usługach świadczonych za pośrednictwem Notariusza dostępnych na stronie internetowej jednostki.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taxprofit.pl, usługi finansowo-księgowe »

  Świadczymy pełną gamę usług księgowych w tym audyt podatkowy, finansowy czy doradztwo podatkowe.
  Nasze biuro rachunkowe tworzy zespół specjalistów z branży rachunkowości.
  Usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie z pełnym zaangażowaniem.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój kariery i relacji »

  Wsparcie w osiąganiu osobistych celów poprzez coaching indywidualny. Coaching indywidualny to proces odkrywania i wykorzystywania pełnego własnego potencjału poprzez budowanie własnej świadomości i podejmowanie stosownych działań.
  Coaching indywidualny to spotkania coacha i coachowanego podczas regularnych sesji przez określony czas. Coaching nie jest lekarstwem dla wszystkich i na wszystko. Potrzeba zmiany istniejącej sytuacji jest warunkiem koniecznym skutecznego coachingu.
  Jako coach stwarzam warunki do doświadczania sytuacji i emocji – a Ty odkrywasz nowe idee i próbujesz nowych działań; jestem ciekawa i zadaję inspirujące pytania – a Ty znasz lub poszukujesz odpowiedzi; jako coach wykorzystuję intuicję – i wspieram Ciebie w tym samym; proponuję rytm pracy i dyscyplinę – Ty podejmujesz uzgodnione działania i bierzesz odpowiedzialność za swój rozwój. Podstawą wspólnej pracy jest zaufanie, zrozumienie i zawarty sojusz.
  Rosnąca popularność coachingu wynika z jego skuteczności w osiąganiu celów. Metoda ta ma zastosowanie w pracy i życiu osobistym. Ja specjalizuję się w coachingu kariery i budowania relacji.
  Certyfikowany międzynarodowo coach z wieloletnim doświadczeniem. Model Co-Active Coaching jest podstawą mojej coachingowej pracy. Został on wypracowny przez The Coaches Training Institute (CTI) – pierwszy akredytowany przez International Coach Federation program szkolenia coachów (ponad 20 tys. certyfikowanych coachów na świecie, w tym ok. 25 w Polsce).

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Benefit Cuf Luboń »

  Benefit Cuf to biuro rachunkowe w Luboniu. Nasza firma została stworzona po to aby zaspokajać potrzeby klientów w dziedzinie księgowości i rachunkowości. Nasze biuro rachunkowe znajduje się na ulicy Puszkina w Luboniu. Benefit jest to Centrum usług finansowych. Specjalizujemy się w prowadzeniu usług księgowych i rachunkowych. Biuro rachunkowe Benefit to usługi: Ewidencji Ryczałtu, prowadzenia książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych i kadrowych. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASVALIA Agencja Detektywistyczna »

  Biuro detektywistyczne z siedzibą w Warszawie zaprasza do zapoznania się z ofertą usług detektywistycznych (zdrady, poszukiwania, ustalenia majątkowe, badanie wariografem, badanie wykrywaczem kłamstw, śledztwa) oraz inne usługi.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Saldo Sp.z o.o. biura księgowe dąbrowa górnicza »

  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Finansowo- Księgową SALDO Sp. z o.o. Siedziba naszej jednostki znajduje się w województwie śląskim. Jesteśmy obecni na rynku do 1995 roku. Świadczymy usługi z zakresu szerokorozumianej księgowości. Pomagamy przedsiębiorcom w wdrożeniu się kwestie podatkowe oraz księgowe. Korzystanie z naszych usług uprości Państwu uporządkowanie spraw związanych z księgowością jak także pozwoli zaoszczędzić czas przeznaczony na ewidencję. Z Kancelarią można się skontaktować osobiście, telefonicznie czy elektronicznie. Więcej informacji wraz z danymi kontaktowymi jednostki mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Techniki sprzedaży w Internecie »

  Techniki sprzedażowe to recepty na podwyższenie sprzedaży. Czy przypuszczasz, że to zdanie to masło maślane? Otóż bez wątpienia nie. Chodzi bowiem o to, że technik sprzedaży są dziesiątki, jeśli nie setki, a nie piszę nawet o tym, że tak naprawdę każdy sprzedawca tworzy swój własny, unikalny wariant każdej z nich. Cała sztuka polega jednak na tym, że technikę sprzedaży dopasowuje się do kanału dystrybucji, do produktu i klienta. To znaczy, że ta sama metoda w handlu stacjonarnym i w sprzedaży internetowej może wyglądać zupełnie inaczej.
  Co techniki sprzedaży mają wspólnego z receptą? Tyle, że same w sobie nie działają. Nie kurujesz się receptą, tylko farmaceutykiem. Nie sprzedasz niczego samą techniką, ale rzeczowym jej zastosowaniem. Kiepsko zastosowana technika może nie tylko nie pomóc w pozyskiwaniu klientów, ale nawet zaszkodzić. Dlatego jednym z podstawowych warunków zastosowania technik sprzedażowych jest właściwe ich poznanie. Powinieneś wiedzieć, na czym dokładnie polega konkretna technika. Jakie ma wady i plusy, a także, jak jej efektywność wpłynie np. na sprzedaż online. Nawet jeśli cały czas sprzedajesz ten sam towar, handel w sieci wymusi dopasowanie twoich strategii do pewnej specyfiki działań. Ważne jest, aby stosując dowolną technikę, zawsze być elastycznym.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Ciborowski – radca prawny dla miasta Kraków »

  Kancelaria Jakuba Ciborowskiego świadczy usługi prawne dla klientów zarówno z Polski jak i zagranicy – możliwa jest pomoc prawna w języku angielskim. W jej zakres wchodzą m. in. prowadzenie rozmów i negocjowanie z klientami anglojęzycznymi, zarówno przedstawicielami korporacji jak i osobami indywidualnymi, a ponadto tłumaczenie z języka angielskiego umów handlowych i dostosowywania je do polskich norm prawnych. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje, zajęcia dodatkowe »

  Portal eduexplorer.pl jest nowoczesną platformą, skupiającą nauczycieli, instruktorów, trenerów i innych specjalistów oraz osoby, które mogą być ich potencjalnymi uczniami. Pozwala w łatwy, intuicyjny sposób znaleźć korepetytora w danym mieście. Wystarczy wybrać z wyszukiwarki na stronie przedmiot oraz miasto, aby uzyskać wszelkie, interesujące nas wyniki – pełną listę nauczycieli. W ten sposób znaleźć można m.in. korepetycje z języków obcych, matematyki, chemii, fizyki oraz innych popularnych przedmiotów szkolnych, jak również mniej sztampowe zajęcia, np. nauka tenisa czy gra na instrumentach. Na eduexplorer.pl rejestrują się także trenerzy fitness. Przy każdym specjaliście znajduje się jego życiorys, cennik oraz wolne terminy lekcji. Można zapoznać się z jego doświadczeniem zawodowym i wykształceniem. Poprzez portal, skontaktujesz się z korepetytorem online i umówisz na dogodną godzinę. Korepetycje jeszcze nigdy nie były tak przyjemne!

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa z Lublina »

  Wiemy, że każda firma jest niepowtarzalna, każdy Klient indywidualny a każde zamówienie należy rozpatrywać innymi kategoriami. Chcemy poświęcić każdemu Klientowi wystarczającą ilość czasu, dlatego zachęcamy już teraz do zamawiania naszych produktów. Pragniemy podkreślić, że oferowane kalendarze są wysokiej jakości, różnorodnych rozmiarów a przede wszystkim jeszcze w tej chwili dostępne od ręki! Przykładamy ogromną wagę do wszystkich zamówień, dlatego kalendarze proponujemy w rewelacyjnych cenach. W naszej ofercie znajdują się kalendarze zarówno dla osób dbających o finanse, czyli kalendarze ekonomiczne, jak i luksusowe, dopasowane od oczekiwań najbardziej wymagającego klienta. Wśród tych pierwszych znaleźć można kalendarze firmowe jednodzielne ekonomiczne, wyróżniające się prostotą i klasyką wykonania, jedna karta, na której przedstawiony jest miesiąc i dni tygodnia. Nazewnictwo mamy polskie, angielskie i niemieckie, dzięki czemu kalendarz nadaje się do międzynarodowej korporacji. Kalendarz oferuje oczywiście możliwość nadruku, dzięki czemu idealnie sprawdza się, jako gadżet reklamowy firmy. To oczywiście tylko jeden z proponowanych kalendarzy, zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Warszawa »

  Zajmujemy się projektowaniem unikalnych stron internetowych, projektowaniem logotypów, ulotek, plakatów.
  Strony wykonane przez naszą agencję reklamową są niepowtarzalne. Posiadają system zarządzania treścią, abyś nie miał problemów z edycją zawartości strony.
  Sprawdź nasze realizacje. Jeśli chcesz mieć wyjątkowy projekt, przemawiający do klienta to dobrze trafiłeś.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • biuro-dekret.com »

  Potrzebujesz skorzystać z usług biura rachunkowego, jednak nie wiesz na jakie się zdecydować? Jeśli tak to sprawdź ofertę naszego biura, a jesteśmy pewni, że będziesz w pełni zadowolony z oferowanych przez nas usług. Naszym głównym celem jest odciążenie Państwa od wszystkich spraw związanych bezpośrednio z księgowością, tak abyście mogli spokojnie zajmować się firmą, i rozwijać ją. Tylko u nas masz gwarancję profesjonalnej obsługi, która idzie w parze z niskimi cenami. Zapraszamy do naszego gabinetu zarówno osoby fizyczne jak i właścicieli firm.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • CREDIT BANQUIER - kredyty inwestycyjne dla firm na start »

  CREDIT BANQUIER Doradztwo Finansowe i Inwestycyjne specjalizuje się w pośrednictwie finansowym dla firm. Jako jedyni na rynku skupiamy się wyłącznie na pozyskiwaniu kredytów firmowych. Oferujemy kredyty dla małych firm oraz firm z sektora MŚP. W swojej ofercie posiadamy kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne dla firm, kredyty dla firm na start, leasing i factoring. Charakteryzujemy się wysoką skutecznością w uzyskaniu finansowania bankowego.

  Doświadczenie zdobyte w największych instytucjach finansowych pozwala nam otoczyć naszych klientów profesjonalną opieką i zapewnić im optymalne rozwiązania kredytowe dopasowane do specyfiki danej firmy i branży, kondycji finansowej oraz możliwości kredytowych. Z naszą pomocą otrzymają Państwo najlepsze finansowanie na rynku oraz poprawią i zwiększą swoją płynność finansową. Kredyty dla firm na start pozwolą zrealizować Państwu marzenie o własnej firmie. Dzięki współpracy ze wszystkimi bankami na polskim rynku, Państwa firma może liczyć na bogatą ofertę produktów kredytowych i inwestycyjnych.

  Naszą specjalnością są kredyty dla małych firm o słabej kondycji finansowej, wysokim zadłużeniu kredytowy, zaległościach w urzędach

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inspira HR Consulting Center »

  Jeżeli prowadzisz własny biznes i potrzebujesz doskonałej pomocy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, to trafiłeś bardzo dobrze. Opisywana strona www to propozycja, której nie można nie zauważyć. Na stronie znajdziemy wiele interesujących i użytecznych inspiracji, które pomogą w codziennym prowadzeniu firmy. Poza tym, warto dogłębnie zapoznać się z ofertą Inspiry. Jest to świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią korzystać z pomocy profesjonalistów. Zachęcamy do kontaktu z prezentowaną firmą!

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: