Podkategoria: Doradztwo - strona 76 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · następna strona »
 • JoannaMuszak.pl »

  Moją kompetencją jest coaching i psychoterapia. W tej dziedzinie zapewniam każdemu z moich klientów obsługę na najwyższym poziomie i z gwarancją uzyskania satysfakcjonujących rezultatów. Zakres mojej działalności to zarówno life coaching, jak i coaching biznesowy. Pomagam menedżerom, pracownikom, dorosłym, młodzieży oraz dzieciom – ze mną możesz łatwiej podejmować kluczowe decyzje, poszerzyć swoje kompetencje biznesowe, umiejętności miękkie. Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową po więcej informacji!

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowosc-wroc.pl »

  Beta Plus to profesjonalne biuro rachunkowe działające we Wrocławiu. Naszym celem jest pełna obsługa księgowo-finansowa i dodatkowo kadrowo-płacowa naszych klientów, w tym firm jednoosobowych. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnią praktykę, dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w tym specjalnymi programami, dzięki którym prowadzone przez nas działania odznaczają się wysoką jakością. Prowadzimy księgi podatkowe, handlowe, ryczałt ewidencjonowany, kadry i płace, służymy poradami księgowymi i podatkowymi, przygotowujemy dokumenty. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Amicus. Biuro. Ociepka E. pełna obsługa księgowa wrocław »

  Firma AMICUS to wysokiej klasy biuro księgowo - rachunkowe, które prowadzi swoją działalność w Częstochowie. Właścicielką biura jest pani mgr Edyta Ociepka. Decydując się na skorzystanie z usług firmy AMICUS zyskują Państwo gwarancję, że wszystkie transakcje w Waszej firmie zostaną porządnie zaksięgowane i rozliczone. AMICUS proponuje przedsiębiorcom usługi ryczałtowe, prowadzenie ksiąg handlowych oraz obsługę kadrowo - płacową, łącznie z wypełnianiem deklaracji ZUS wszystkich pracowników danej firmy. Niezwykle okazały jest również zakres usług jednorazowych. Po dokładne informacje dotyczące propozycji firmy zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROFITO | Księgowość i Finanse | Warszawa, Piaseczno i okolice »

  PROFITO biuro finansowo-księgowe i rachunkowe prowadzi obsługę firm w zakresie: księgowość, podatki, kadry, płace, ZUS, doradztwo finansowe, ubezpieczenia, leasing, outsourcing pracowniczy. Dzięki naszym partnerom możemy rozszerzyć nasze usługi dodatkowo o doradztwo podatkowe, prawne oraz IT. Obsługujemy firmy z Warszawy, Piaseczna i okolicy. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami IT oraz programowanie »

  Witryna firmy zajmującej się zarządzaniem projektami informatycznymi oraz wdrażaniem rozwiązań związanych z oprogramowaniem. Głównym obszarem działań jest outsourcing IT, implementacja aplikacji na zamówienie oraz wykonywanie analiz funkcjonalnych których wynikiem jest specyfikacja wymagań

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Donos do urzędu skarbowego »

  Donoszenie nie jest etyczne, jednak wszyscy stajemy przed sytuacjami, w których donos jest jedynym rozwiązaniem sytuacji. Tylko w naszym serwisie informacje o tym, w jaki sposób złożyć donos, do kogo powinien on trafić i jakie mogą być tego konsekwencje!

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Wyceny Nieruchomości »

  Zakres działalności mojej firmy obejmuje przede wszystkim wykonywanie wycen nieruchomości, sporządzenie różnego rodzaju opracowań, opinii i ekspertyz oraz analiz rynku nieruchomości.

  Proces wyceny poprzedzam wnikliwymi oględzinami nieruchomości, aktualną analizą rynku, oceną zużycia fizycznego i funkcjonalnego budynków oraz, w razie potrzeby, pomiarami inwentaryzacyjnymi. Przywiązuję dużą wagę do terminowości powierzonych mi prac, gwarantując tym samym rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ICN w Lublinie »

  Biuro rachunkowe ICN w Lublinie – sprawdzony wybór w niskiej cenie. Każdy przedsiębiorca wraz z założeniem działalności gospodarczej, ma przymus rozliczać się ze swoich dochodów. Zdecyduj się na nasze doradztwo podatkowe w Lublinie.

  Ty zajmujesz się kierowaniem własnej firmy, a papierkową robotę zlecasz innym – i co najlepsze fachowcom wykształconym w kierunku finansów. Nasze księgowe oferują bystre wskazówki jak zarządzać firmą, doradztwo gdzie można wygospodarować koszty oraz reprezentowanie Twojej działalności przed urzędem podatkowym. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plany - LibreDocs »

  LibreDocs to nowy innowacyjny zestaw narzędzi, skierowany do wszystkich osób, które chcą szybko i bezproblemowo tworzyć dokumentację biznesową. Z LibreDocs może korzystać praktycznie każdy użytkownik prywatny starający się o dotację z Urzędu Pracy czy UE, firma konsultingowa, a nawet biuro rachunkowe, które chce rozszerzyć zakres swoich usług. Mechanizm Libre jest wszechstronny, intuicyjny, na każdym kroku wspiera użytkownika. Przygotowane w Libre biznes plany są w pełni profesjonalne, system dba o każdy szczegół, jeśli popełnisz błąd poinformuje Cię o tym fakcie, dzięki czemu będziesz w stanie skorygować nieprawidłowości i tym samym zwiększysz swoje szanse w walce o dotację. Brzmi wspaniale? A to jeszcze nie wszystko, serwis Libredocs jest stale rozbudowywany, z każdym tygodniem powstają nowe moduły, dzięki którym będziesz mógł tworzyć więcej, szybciej i bezpieczniej - wszystko dla Twojej wygody. Zapraszamy serdecznie, przetestuj nasz system, stwórz dokument on-line już teraz.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Delkom 2000 - consulting IT »

  W chwili obecnej, działalność większości firm opiera się o skomplikowane systemy informatyczne. Do ich właściwego funkcjonowania konieczna jest profesjonalna opieka. Taką można uzyskać w firmie Delkom, która proponuje kompleksowe usługi w tym zakresie. Delkom zajmuje się zarówno doradztwem informatycznym jak i budową oraz administracją infrastrukturą informatyczną. Znaczne doświadczenie w branży sprawia, iż jest to jedna z kilku firm w tej specjalności, którym należałoby zaufać. Odwiedź witrynę Delkom2000.pl i zapoznaj się z całą ofertą!

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fesz-Grubiak Danuta. Notariusz wrocław kancelaria notarialna »

  We Wrocławiu funkcjonuje Kancelaria Notarialna wyznaczona do realizowania czynności, którym strony są zobowiązane albo potrzebują nadać formę notarialną w postaci formalnego dowodu urzędowego, właściwie z obowiązującymi przepisami prawa i przy zachowaniu zasad etyki zawodowej. Notariusz przygotuje akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia lub protesty weksli i czeków, doręcza oświadczenia oraz zapisuje protokoły a prócz tego sporządza wypisy, odpisy i skróty dokumentów. Całkowity obszar usług wypełnianych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu zamieszczono na stronie internetowej wraz z pełnymi danymi kontaktowymi i informacją o wygodnych trybach dojazdu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRAŻYNA ZARZECZNA DORADCA PODATKOWY biuro rachunkowe katowice »

  Na terenie Mysłowic znajduje się przedsiębiorstwo, która zapewnia najwyższą jakość, realizując całościowe usługi księgowo doradcze. Tą dynamicznie rozwijającą się firmą jest Grażyna Zarzeczna Doradca Podatkowy. Firma specjalizuje się w udzielaniu porad z zakresu polskiego prawa skarbowego, prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, przygotowywaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, reprezentacją przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi, rocznym szacowaniem podatku dochodowego osób prawnych i fizycznych. Nasza działalność oparta jest na profesjonalizmie, wysokich umiejętnościach i doświadczeniu zespołu. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Revision-Rzeszów Sp. z o.o. biegli rewidenci podkarpacie »

  Obsługa księgowa firm i doradztwo dotyczące badania sprawozdań finansowych i organizacji księgowości, a także prawa skarbowego - to główne dyscypliny aktywności firmy ReVision, zlokalizowanej w Rzeszowie. Nasza kancelaria biegłych rewidentów zajmuje się prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ryczałtów, a poza tym przygotowywaniem list płac i rozliczeń z ZUS. mają możliwość nam Państwo zlecić też wykonywanie rozliczeń rocznych i audyt projektów unijnych. Przeprowadzanie wycen, przekształceń oraz fuzji przedsiębiorstw także zawiera się w obrębie naszych działań. Całkowitą propozycję odnajdą Państwo na stronie internetowej naszego biura.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia - Sopot - Gdańsk »

  Wiele aspektów naszego życia i biznesu zależy od prawa. Często jednak nie decydujemy się na konsultacje z prawnikiem, ponieważ obawiamy się kosztów i straconego czasu.
  Profesjonalne porady prawnika nie muszą być drogie i pracochłonne!

  Porady prawne dla spółek i przedsiębiorców:
  Rejestracja w KRS
  Obsługa prawna
  Pisma procesowe
  Umowy – opiniowanie i tworzenie
  Wybór formy prawnej i podatkowej

  Obsługa prawna przedsiębiorstw budowlanych:
  Umowy
  Pisma procesowe
  Doradztwo

  Porady prawne dla klientów indywidualnych:
  Opiniowanie i konstruowanie umów
  Rękojmia, reklamacje
  Pozwy i inne pisma sądowe
  Porady dla pracowników
  Ubezpieczenia i odszkodowania

  Prawo rodzinne:
  Rozwody i separacje
  Alimenty
  Opieka nad dzieckiem
  Podział majątku

  Prawo spadkowe i dziedziczenie:
  Nabycie i dział spadku
  Zachowek
  Testament i dziedziczenie ustawowe

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Nasz serwis udziela porad prawnych w kancelarii, przez internet i telefon. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną w każdej sprawie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy i gospodarczego. Zajmujemy się obsługą prawną firm oraz windykacją należności. Porady prawne oraz obsługę prawną firm prowadza adwokat, radca prawny z Katowic, Wrocławia, Poznania, Lublina, Suwałk i Imielina. Nasze doradztwo prawne cechuje się wysokim poziomem merytorycznym. W ramach pomocy sporządzamy pisma, opiniujemy umowy, zajmujemy się windykacja należności oraz dochodzeniem odszkodowań.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Banki - Kredyty i Pożyczki »

  Planując zaciągniecie kredytu mieszkaniowego lub konsolidacyjnego, na pewno każdy z nas chciałby wybrać jak najlepszą ofertę dostępną na naszym rynku. Kredyt hipoteczny jest przecież zobowiązaniem na długie lata, dlatego też trzeba go wybrać jak najlepiej i najtaniej.

  Najlepszy sposobem, aby tego dokonać jest porównanie ofert które są aktualnie dostępne. Na pierwszy rzut oka, takie porównanie może wydać się nam dość kłopotliwe, musielibyśmy przecież przejrzeć kilkanaście stron internetowych z ofertami poszczególnych banków, a potem wszystko to ze sobą porównać.

  Jest jednak lepszy sposób, aby porównanie takie wykonać, Wystarczy, że wejdziemy na stronę www.portal-kredytowy.pl a wszystko stanie się jasne. Tematyka portalu: banki, kredyty, pożyczki, hipoteka, kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy i konsolidacyjny, pożyczki prywatne, karty kredytowe, lokaty, factoring, leasing, kredyt dla firmy, pożyczka na dowód bez bik i bez zabezpieczeń.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka "Andrzej Murek" - Siedlce »

  Kancelaria adwokacka "Andrzej Murek" znajduje się w Siedlcach pod adresem: Piłsudskiego 7. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, lokalowego i rodzinnego.
  Zajmujemy się:
  - reprezentowaniem stron w postępowaniach przed sądami i organami administracyjnymi
  - sporządzaniem pism procesowych w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych
  - udzielaniem porad prawnych osobom fizycznym
  - analizą umów
  - pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań, szczególnie komunikacyjnych

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Skowroński Produkcja i Przetwórstwo z PVC »

  Produkujemy Granulaty i Regranulaty w szerokim zakresie twardości 40-90 Sh(A). Wykonujemy usługi Kruszenia, Mielenia, Regranulacji odpadów PVC, na których przerób posiadamy odpowiednie pozwolenia.Firma Skowroński to producent kolorowych Okładzin Poręczowych.Cieszą się dużą popularnością dzięki jakości wykonania i gamie kolorów. Dbamy, parafrazując przesłanie Forda, aby Pochwyty na Poręcze pozostały możliwie najtańsze przy zachowanej najwyższej jakości. Poręczówki są dostępne w naszym Sklepie InternetowymSpecjalnie dobrany Granulat PVC jest surowcem, z którego wykonujemy odporne i trwałe Sztachety Plastikowe.Panele Plastikowe wykorzystywane są jako Szczeble do Ławek, w które zaopatrują się firmy oferujące np. ławeczki cmentarne. Balaski można spotkać w systemach małej Architektury Ogrodowej takiej jak płotki, pergole, podesty. Sprzedawane są na metry bieżące w dwóch kolorach. Można do nich dokupić w naszym Sklepie Internetowym zatyczki oraz wzmacniające profile stalowe i drewniane. Tak wykonana Sztacheta jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne: nie wymaga konserwacji, malowania a do tego może być w 100% poddana ponownemu wykorzystaniu: tzw. 100% recykling.Ponadto wykonujemy Profile Wykończeniowe takie jak Listwy Wyobleniowe, Wykończeniowe, Przyścienne i Progowe do wykładzin PVC. Różnego rodzaju Profile Okrągłe oraz Wkładki Tłumiące do obejm. Firma Skowroński produkuje również Uszczelki do Bram Garażowych.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze pos »

  Strona jest poświęcona produktom związanym z terminalami płatniczymi pos oraz wszelkimi aplikacjami pokrewnymi. Pokazuje możliwość wyboru wielu ofert w jednym miejscu, bez potrzeby dogłębnego penetrowania rynku akceptacji kart płatniczych.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze pos »

  Informacje na stronie pokazują potencjalnym zainteresowanym możliwości związane z wyborem ofert na terminale płatnicze pos w jednym miejscu, bez przeszukiwania całego rynku płatności kartami. Dotyczy ona również wszelkich usług powiązanych.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: