Podkategoria: Doradztwo - strona 77 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · następna strona »
 • Nieruchomości zagraniczne - Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Turcja, Polska. Kompleksowa obsługa prawno-finansowa na rynku nieruchomości »

  Kancelaria Finansowa Joanna Herman kompleksowa obsługa prawno-finansowa na rynku nieruchomości, doradztwo prawne, wycena nieruchomości, doradztwo na rynku nieruchomości, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo finansowe, home staging, nieruchomości zagraniczne - Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Turcja, Polska

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROMERIT Rzeczoznawca majątkowy Sanok »

  Biuro Promerit prowadzi kompleksowe usługi w zakresie wyceny nieruchomości i analizy rynku. Zapewniamy pomoc oraz profesjonalne konsultacje w pełnym zakresie związanym z wyceną oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Wyceniamy wszelkie rodzaje nieruchomości, w tym mieszkalne, użyteczności publicznej oraz komercyjne, grunty leśne oraz rolne, a także określamy wartość mienia zabużańskiego. Ponadto sporządzamy analizy rynku, kosztorysy i świadectwa charakterystyki energetycznej dla instytucji samorządowych, inwestorów, biur deweloperskich i innych firm. Przygotowane wyceny i opinie powstają, m. in. na potrzeby transakcji sprzedaży oraz kupna, opodatkowania, ubezpieczenia, zabezpieczenia wierzytelności, postepowań administracyjnych oraz sądowych oraz oceny opłacalności inwestycji. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej pożytecznych informacji.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja ISO 22000 »

  GEM Biuro Certyfikacji to rzetelny partner w procesie certyfikacji ISO i innych systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem pracy i żywności. Firmę cechuje profesjonalna obsługa, solidne audyty, neutralne podejście oceny zastosowanych systemów zarządzania - np. ISO/TS 16949, ISO 3834, ISO 22000 itd. Dysponując kadrą wyrobionych audytorów Biuro GEM może zapewnić wysoką jakość świadczonych usług auditingu. Firma prowadzi także szkolenia. Wiele lat doświadczeń w branży ma wpływ na pozycję Firmy, cieszącej się wielkim zaufaniem.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Antywindykacja »

  Przedstawiana strona www to miejsce, gdzie będziesz mógł wyszukać dla siebie pewne informacje powiązane z windykacja, czyszczeniem bik, oddłuzaniem. Głównym celem teledoradcy jest pomaganie osobom z długami finansowymi. Jeśli więc posiadasz problemy finansowe to zachęcam Cię do kontaktu z doradcą od spraw windykacji. Gdy Twoja firma wymaga gruntownych zmian na wielu płaszczyznach, wesprzemy Cię na każdej z nich, projektując najefektywniejsze rozwiązania. Dzięki naszej pomocy o wiele łatwiej i sprawniej poradzisz sobie z własnymi długami. Im wcześniej tym lepiej.Zapraszamy do kontaktu:

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MLM »

  Wyobraź sobie że także sam decydujesz z kim chcesz współpracować. Pomyśl o możliwościach jakie daje ci to niesamowite podejście, nie wspominając już o poczuciu wolności, które cię otacza. Dowiedz się skąd biorą się takie możliwości i odważ się z nich skorzystać - napisz do nas, a wszystko ci wytłumaczymy.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ISO 9001 standard możliwy do otrzymania dzięki firmie Isocert. »

  Firma Isocert z Wrocławia przeprowadza profesjonalne audyty w celu określenia czy system zarządzania jakością danej organizacji spełnia wymagania norm, które pozwolą jej na uzyskanie certyfikatu ISO. W naszej pracy gwarantujemy bezstronność, rzetelność i solidność, za co odpowiedzialni są nasi świetnie wykwalifikowani audytorzy. Poza przyznawaniem certyfikatów, nasza jednostka organizuje również szkolenia dla pracowników odpowiedzialnych za kontrolę produkcji. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • RATIONA - Odszkodowania | Odzyskaj swoje odszkodowanie! »

  Kancelarię Rationa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tworzy zespół wyspecjalizowanych prawników, świadczących wysokiej jakości usługi prawne z zakresu odszkodowań. Naszym podstawowym celem jest pomoc indywidualnym Klientom w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych za powstanie szkody.W skład naszego zespołu wchodzą prawdziwi fachowcy z dziedziny odszkodowań, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Filozofię, którą kieruje się nasza Kancelaria, najlepiej odzwierciedla nasze motto: „pierwsza pomoc w odszkodowaniach”. Powierzając nam swoją sprawę, mogą być Państwo pewni, iż dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas kompleksowe usługi prowadzone były przez prawników z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym oraz praktycznym.Nasze liczne sukcesy na tym polu stanowią najlepsze potwierdzenie, iż sprawnie i rzetelnie dokonujemy analizy i oceny możliwości prawnych związanych z uzyskaniem zadośćuczynienia, odszkodowania bądź innych świadczeń odszkodowawczych, tj. renty z tytułu zwiększonych potrzeb, zmniejszonych widoków na przyszłość itp.Naszym głównym celem jest zakończenie sprawy na etapie polubownym, jednakże podejmując współpracę z naszą Kancelarią, otrzymują Państwo gwarancję należytego i starannego wykonywania wszelkich czynności prawnych zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu przed sądem.Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy, bez ponoszenia ryzyka i zbędnych kosztów.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • LIDERIO - Windykacja | Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Liderio na polskim rynku usług prawniczych istnieje nieprzerwanie od 2002 r. (poprzednio pod firmą Pronet Sp. z o.o.). Od samego początku trzonem działalności naszej Kancelarii była i jest do dnia dzisiejszego windykacja należności. Działania windykacyjne podejmowane przez naszą Kancelarię oparte są na niekonwencjonalnych, wypracowanych przez lata technikach, popartych doświadczeniem naszych prawników. W prowadzonych przez nas postępowaniach windykacyjnych dajemy gwarancję legalności wszystkich podejmowanych działań mających na celu odzyskanie Państwa należności.Świadczone przez nas usługi windykacyjne obejmują działania na każdym etapie prowadzonego postępowania, począwszy od weryfikacji majątkowej dłużnika, poprzez mediacje, negocjacje, drogę sądową, aż do aktywnego wspierania działań komorniczych i całkowitej spłaty zobowiązania. Wieloletnie doświadczenie na rynku windykacji należności, umożliwiło nam wypracowanie doskonałych metod negocjacji z dłużnikiem. Do tej pory nasza Kancelaria przeprowadziła szereg udanych przedsięwzięć, dzięki którym nasi Klienci odzyskali swoje pieniądze i stabilność finansową. Gwarancją sukcesu Kancelarii Liderio jest nasz zespół składający się z wyspecjalizowanych prawników których wiedza, doświadczenie i znajomość specyficznych uwarunkowań branży windykacyjnej oraz różnych dziedzin prawa gwarantuje rzetelną i skuteczną pomoc świadczoną w ramach naszej działalności.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gwarancja ubezpieczeniowa »

  Nasza agencja oferuje gwarancje ubezpieczeniowe, reprezentujemy czołowe towarzystwa ubezpieczeniowe posiadające w swojej ofercie takie produkty jak gwarancje ubezpieczeniowe. Nasza praca polega na przygotowaniu oferty a po jej akceptacji dostarczeniu gwarancji. Ocena czy podmiot wnioskujący o gwarancję kwalifikuje się do jej uzyskania jest bezpłatna.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzecznikowska Patent ochrona logo »

  Pragniemy zaprosić Cię na stronę internetową Kancelarii Rzecznikowskiej Patent z siedzibą w Rybniku przy ulicy Przemysłowej 3. Kancelaria ta jest jedną z nielicznych w Polsce, jakie zajmują się ochroną własności przemysłowej i intelektualnej. Jest to niszowa usługa, w związku z tym trudno o naprawdę doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców. Takich na pewno spotkasz w naszej kancelarii. Dzięki nam oszczędzisz sobie naruszeń prawa a także podstępnej i szkodliwej działalności konkurencji. Zapewnimy ochronę prawną każdego Twojego wynalazku, znaku towarowego a także wzoru użytkowego i przemysłowego. Możesz liczyć na profesjonalność naszych usług jak i kompleksowe doradztwo. Nasza działalność bazuje na doświadczeniu, jakie bezustannie i skutecznie zdobywamy od kilkudziesięciu już lat. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zapoznaj się z naszą stroną internetową, na jakiej umieściliśmy więcej szczegółowych informacji:

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elab - studia w Londynie, MBA za granicą »

  Studia w Londynie to prestiż i większe szanse w sferze zawodowej. Niestety skomplikowana procedura to nierzadko problem dla wielu osób. W związku z tym Elab postanowił wyjść naprzeciw osobom, które pragną studiować np. MBA za granicą. Jesteśmy grupą absolwentów angielskich i duńskich uczelni. Pomagamy dostać się na studia, do liceum. Nasza oferta skierowana jest także do osób pragnących pracować za granicą – pomagamy napisać personal statement oraz cover letter po angielsku. Zwróć się do nas o pomoc kiedy tylko potrzebujesz – jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Optimum Finanse Gorzów Wlkp. »

  Biuro rachunkowe Optimum Finanse w Gorzowie Wielkopolskim świadczy profesjonalne usług w zakresie:
  - księgowość,
  - kadry i płace,
  - wnioski o dotacje UE i kredyty,
  - przygotowanie biznes planów i studium wykonania inwestycji,
  - doradztwo ekonomiczne.

  Działamy na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic oraz województwa lubuskiego.

  Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dostosowując ofertę do potrzeb naszych klientów.

  Pomagamy przy rejestracji działalności gospodarczej dla osób fizycznych i spółek z o.o.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.notariusz-ekiert.pl »

  Absolutnie każdego z nas może od czasu do czasu spotkać sytuacja, w której niezbędne stanie się skorzystanie z usług rzeczywiście wykwalifikowanego notariusza. W związku z tym oferta umieszczona na prezentowanej tutaj stronie bez wątpienia może być fantastyczną propozycją dla kogoś, kogo tylko interesują akurat takie właśnie rzeczy. Decydując się na skorzystanie z niej nawiążemy współpracę z profesjonalnym notariuszem działającym w Gorzowie Wielkopolskim. Zawsze spotkamy się tu przede wszystkim z szerokim doświadczeniem, które w pełni zapewni nas co do tego, że wszystkie nasze oczekiwania zostaną w stu procentach spełnione. Sama oferta jest dodatkowo bardzo rozbudowana, więc możemy skorzystać z niej w wielu najróżniejszych sytuacjach i absolutnie za każdym razem znaleźć wszystkie usługi, jakie tylko akurat nas interesują. Zdecydowanie warto nieco bliżej się z nią zapoznać, bo tak dobry notariusz na pewno pomoże nam zawsze, gdy tylko tego potrzebujemy.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowi.pl - znajdź biuro rachunkowe »

  Znajdź biuro rachunkowe w katalogu Ksiegowi.pl. Cała księgowość w jednym miejscu - jest tutaj prawie każdy księgowy. Znajdziesz tutaj biura rachunkowe z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Szczecina, Lublina, Torunia i wielu innych miast Polski.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom Piła - biuro nieruchomości »

  Dom Piła to biuro nieruchomości dzięki któremu znajdziesz nieruchomość jakiej szukasz. Dom Piła, mieszkanie Piła, działki piła, lokale Piła na wynajem oraz na sprzedaż. Na stronie znajdziesz liczne ogłoszenia z Piły oraz okolic.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Itil i doradztwo biznesowe w ofercie firmy Sofrecom. »

  Rozrost oraz ilość zmian zachodzących w sektorach technicznym, biznesowym, prawnym czy społecznym niejako wymusza na firmach wprowadzanie nowych, innowacyjnych działań do podstawowych aspektów ich działalności – w takich sprawach pomaga firma Sofrecom. Zapewnimy naszym klientom możliwość znacznego zwiększenia produktywności dzięki łączeniu umiejętności zarządczych Sofrecom z innowacyjnymi rozwiązaniami. W razie chęci dowiedzenia się więcej na temat propozycji najlepiej odwiedzić www.sofrecom.pl.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Debet - Krapkowice »

  Nasza firma mieści się centrum Krapkowic. Biuro oferuje kompleksową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych. Pracujemy na legalnym oprogramowaniu finansowo-księgowym SYMFONIA. Profesjonalizm oraz jakość świadczonych usług poparty jest certyfikatami Ministerstwa Finansów.Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze konto internetowe, osobiste, firmowe »

  Serwis bestkonto.pl oferuje zestawienie kont bankowych danego miejsca. W portalu umieszczane są jedynie najlepsze konto w danym rodzaju. Ranking kont bankowych to szybka pomoc w wyborze najkorzystniejszego aktualnie konta - konto osobiste, konto firmowe czy darmowe konto internetowe. W naszym zestawienie nie brakuje również konta dla tych, którzy lubią lokować pieniądze, czyli konto oszczędnościowe oraz konta dla najmłodszych - konto dla dzieci. Podejmij rozsądną decyzję i sprawdź nasz ranking.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Business Security Agency »

  BS Agency to nowoczesna agencja detektywistyczna świadcząca usługi zarówno detektywistyczne, jak i wywiadowcze. To co wyróżnia firmę spośród innych to przede wszystkim nieszablonowe myślenie i indywidualne podejście do klienta. Firma nie dostarcza zbioru danych z ogólnie dostępnych źródeł, a oferuje ponadto wywiad gospodarczy. Każdy detektyw posiada duże doświadczenie w pracy w terenie i zbieraniu kompleksowych informacji.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • LM CONSULT Biuro Rachunkowe Monika Leyk »

  Biuro rachunkowe LM CONSULT oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi:
  - księgowe
  - podatkowe
  - kadrowo-płacowe
  Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, bez względu na formę prawną i profil prowadzonej działalności, a także do stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych.

  Naszym priorytetem jest zapewnienie fachowego outsourcingu księgowego, tak aby nasi klienci mogli skupić swoją uwagę wyłącznie na kwestiach związanych z rozwojem własnej firmy.

  Pomagamy klientom we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, począwszy od doradztwa w kwestiach związanych z założeniem działalności, poprzez systematyczną obsługę księgową, aż po reprezentację przed urzędami skarbowymi i ZUS.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy odbiór dokumentów od klienta w jego siedzibie, a także możliwość świadczenia usług bezpośrednio w siedzibie klienta.

  Korzystając z usług naszego Biura, klienci otrzymują gwarancję rzetelnej, terminowej i profesjonalnej obsługi.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: