Podkategoria: Doradztwo - strona 78 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · następna strona »
 • Radca Prawny Olsztyn radca prawny olsztyn »

  Jeśli poszukują Państwo w Olsztynie prawnika ze specjalizacją w domenie własności intelektualnej oraz prawa autorskiego, funkcjonuje tam Kancelaria radcy prawnego Andrzej Kampa. Do tego nasza załoga podejmuje się obsługi prawnej w kwestiach cywilnych lub administracyjnych, w spadkowych, mieszkaniowych, rozwodowych czy w konfliktach z instytucjami administracji publicznej. Z Kancelarią współdziałają zwykle osoby fizyczne, małe firmy lub średnie oraz większe przedsiębiorstwa. W obrębie proponowanej poprzez nas obsługi prawnej mieści się m.in. przygotowywanie wielorakiego rodzaju pism urzędowych i pozwów czy apelacji. Więcej wiadomości o radcy prawnym wyszukają Państwo na stronie www.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rajakowska.pl »

  Jeżeli potrzebują Państwo pewnego, wypróbowanego i popartego doświadczeniem biura rachunkowego, w takim przypadku bardzo dobrze Państwo trafili. Biuro Rachunkowo-Podatkowe działa w Piasecznie od ponad dwudziestu lat, zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Każdy Klient ma swojego protektora, jedną personę, do której zawsze może się zwrócić po pomoc. Instytucję na rynku wyróżnia płacone ubezpieczenie, dogodne stawki, a także możliwość skorzystania z usług prawnych i mediatorskich. Zapraszamy Interesantów do aktywnej współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.rajakowska.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze - Rajakowski.pl »

  Na przedstawianej stronie www internauci znajdą ofertę kancelarii adwokackiej Zdzisława Rajakowskiego. Ogromnie długie doświadczenie oraz szereg załatwionych spraw stanowią gwarancję dla klientów, którzy mogą odwiedzić kancelarię w Piasecznie, lub wcześniej umówić się na spotkanie w filii w Warszawie. Kancelaria pomaga w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych, gospodarczych oraz oferuje rozbudowany wachlarz porad oraz wskazówek dotyczących zagadnień prawnych. Osoby szukające skutecznej pomocy powinny więc skorzystać z oferty kancelarii Rajakowski.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • {Archiwizacja, archiwizowanie dokumentów - www.sap.waw.pl »

  Biegłe usługi złączone z przechowywaniem oraz rozporządzaniem dokumentami – to my możemy zrealizować je całościowo i z zachowaniem wszelkich najwyższych reguł archiwizacji oraz przetwarzania danych. Dostarczamy swoje usługi na rzecz odbiorców biznesowych i instytucji, pomagamy wtedy, jak toczona jest likwidacja firmy czy też istotne jest zlecenie usług przechowywania dokumentacji zewnętrznym firmom. Nasza oferta to przechowywanie dokumentów, również ich rozdzielanie oraz klasyfikacja wedle wymagań kontrahentów.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMPO SYSTEM SP. Z O.O. ŁÓDŹ kadry płace łódź »

  Łódzkie biuro rachunkowe COMPO SYSTEM Sp. z o.o. podejmuje się kooperacji z drobnymibądź średnimi przedsiębiorstwami w zakresie pełnej obsługi kadr oraz płac, ewidencji skarbowej w księdze przychodów oraz rozchodów, tworzenia sprawozdań finansowych oraz zeznań rocznych oraz deklaracji informacji i skarbowych. Jednostka proponuje też dozór nad kartami wynagrodzeń i zasiłków pracowników bądź tworzenie przelewów rozliczeń z ZUS. Na żądanie Klienta COMPO SYSTEM stosuje także ciągły nadzór podatkowy nad przedsiębiorstwem oraz przeprowadza analizy podatkowe nadchodzących przedsięwzięć. Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe eFKa Beata Górniak »

  Obsługa księgowa prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie ustawą o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego oraz zakładowym planem kont opracowanie polityki rachunkowości przygotowywanie i modyfikowanie zakładowych planów kont prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego prowadzenie ewidencji środków trwałych i amortyzacji reprezentowanie klienta w urzędach sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych sporządzanie i analizowanie bilansu zysków i strat oraz przepływu środków pieniężnych sporządzanie sprawozdań dla celów statystycznych (GUS) sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ HOFSOE ZCO odszkodowanie szczecin »

  Interesanci Zachodniopomorskiego Centrum Odszkodowań mogą liczyć na fachową pomoc w dochodzeniu odszkodowania od ubezpieczyciela z tytułu strat komunikacyjnych, osobistych bądź majątkowych. Dostrzegamy w jakim stopniu wymagającym wyzwaniem bywa dostanie należnego odszkodowania, wskutek czego staramy się maksymalnie to Państwu ułatwić. Za podjęcie się danej sprawy nie pobieramy żadnej opłaty początkowej, zaś honorarium pobieramy tylko i wyłącznie w wypadku działającego uzyskania odszkodowania. W skład usługi wnika m. in. zebranie dokumentacji, analiza prawna i windykacja należności. Działamy w całym kraju lub poza jego granicami. Szczegółowe informacje zawierają się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law »

  Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law świadczy usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego oraz windykacji. Trudzi się ona także obsługą w procesach gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, reprezentacją w sądach powszechnych i polubownych (arbitrażowych), sporządzaniem apelacji od wyroków sądów I instancji i skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla menedżerów - Heuresis »

  Firma Heuresis istnieje na rynku od 13 lat i powstała z inicjatywy doświadczonych trenerów posiadających Międzynarodowe Certyfikaty.
  Oferta firmy jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb Klienta, a kwalifikacje zdobywane przez uczestników szkoleń biznesowych spełniają wymogi światowych standardów. Ponadto firma Heuresis jest jedynym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie.
  Heuresis to innowacyjne metody szkoleniowe oraz sprawdzone techniki i mierzalne efekty. Wszystko to gwarantuje najwyższej jakości usługi oraz wysoki stopień ich efektywności.
  Oferta Heuresis obejmuje szeroki pakiet szkoleń: szkolenia dla menedżerów, szkolenia marketingowe,szkolenia wspierające rozwój osobisty, szkolenie wspierające produktywność, szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi i wiele wiele innych, a także badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy (badanie kompetencji, ewaluacja projektów szkoleniowych, badanie satysfakcji pracowników, badanie komunikacji wewnętrznej), programy rozwoju oraz certyfikację kwalifikacji.
  Więcej informacji na stronie www.heuresis.pl.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja i obrót wierzytelnościami »

  Nasza firma działa na ogólnopolskim rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami.
  Współpracujemy z likwidatorami, syndykami, kancelariami prawnymi.
  Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w zakresie wykupu i windykacji wierzytelności. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów.
  Nie pobieramy żadnych opłat, analiza przesłanych dokumentów jest bezpłatna.

  Kupimy Twój dług! Posiadasz wierzytelność, której nie możesz odzyskać? Dłużnik nie chce z Tobą współpracować w zakresie spłaty długu?

  Zadzwoń lub napisz do nas

  Data dodania: 23 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MIRP Szkolenia Doradztwo - usługi i szkolenia bhp »

  Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co zwykle przeradza się w stałą współpracę. Działamy kompleksowo, dzięki czemu zawsze realizujemy postawione nam ambitne cele biznesowe. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dbamy o najwyższe standardy.Celem naszej firmy jest pomoc przedsiębiorcom w tworzeniu bezpiecznych warunków pracy. Dlatego też, jeśli poszukujecie współpracowników posiadających duże doświadczenie, a jednocześnie potrafiących współdziałać powinniście powierzyć obsługę Waszego przedsiębiorstwa firmie MIRP Szkolenia Doradztwo.Zakres naszych usług obejmuje m.in.:- szkolenia z zakresu bhp: wstępne i okresowe- szkolenia okresowe bhp dla pracodawców- szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej- szkolenia z metodyki instruktażu stanowiskowego- szkolenia z ochrony przeciwpożarowej- szkolenia z zasad ewakuacji- ocena ryzyka zawodowego- ocena ryzyka zawodowego - chemiczne i biologiczne- tworzenie instrukcji stanowiskowych- przeglądy bhp- audity bhp- analiza środowiska pracy pod kątem pomiarów- obliczenie wydatku energetycznego- prowadzenie postępowań powypadkowych- podnoszenie kompetencji pracowników w sferze bhp- doradztwo w stosowaniu przepisów prawa pracy i bhp- wykonywanie zadań służby bhp- pomoc przy wykonaniu nakazów PIP- pomoc przy wykonaniu decyzji Inspektora Sanitarnego- pomoc przy dostosowywaniu maszyn do minimalnych wymagań.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fc Nikmark - Agencja Marketingowa »

  Fc Nikmark to firma, która powstała w 2007 roku. Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu sprzedaży i marketingu na rynku biznes to biznes. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe firmom polskim i zagranicznym, w zakresie metod promocji, pozyskiwania i obsługi klientów oraz wsparcia sprzedaży. Dzięki doświadczeniu wspieramy rozwój firm wchodzących na rynek, jak również optymalizujemy sprzedaż w już działających strukturach. Doradzamy i obsługujemy cały proces. Pracujemy zgodnie z zasadami etyki biznesowej.

  Jeśli szukasz rzetelnego partnera w biznesie wybierz Fc Nikmark. Pracują dla nas specjaliści od marketingu bezpośredniego, copywritingu i perswazji, którzy potrafią wykorzystać swoją wiedzę w reklamowaniu firm. To co robimy, to nie tylko napędzanie obrotów, ale przede wszystkim, skutecznie budujemy z klientem relację i zachęcamy do wielokrotnego wydawania pieniędzy – do długotrwałej współpracy
  Jeśli marzysz o zwiększeniu sprzedaży i wyników firmy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą i jak najszybszego kontaktu.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Siegma Consult - Twoja firma konsultingowa »

  dotacje unijne, biznes plany, doradztwo gospodarcze, fundusze unijne, dofinansowanie, usługi doradcze, usługi biznesowe, pozyskiwanie dotacji, pozyskiwanie dofinansowania, wnioski o dotacje, fundusze strukturalne, fundusze europejskie, eksport, Niemcy, innowacje, porady prawne, doradztwo kredytowe, rozwój eksportu, usługi księgowe, biuro rachunkowe, księgowość, księgowy, obsługa księgowa, prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe.

  O firmie:
  Jesteśmy pionierem kompleksowego podejścia do obsługi finansowej firm, starających się o dofinansowanie inwestycji realizowanych w ramach projektów unijnych. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do wypełnienia dokumentów aplikacyjnych wymaganych przy ubieganiu się o pomoc UE, lecz obejmują również doradztwo związane z kompleksową obsługą finansową inwestycji, a także wyszukiwanie partnerów handlowych na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Świadczenie wyżej wymienionych usług możliwe jest dzięki zatrudnionym w firmie profesjonalistom oraz współpracownikom z różnych obszarów szeroko pojętych usług biznesowych. Są to m.in.: specjaliści ds. funduszy strukturalnych, specjaliści ds. finansowo-księgowych, prawnicy, rzecznik patentowy, specjaliści z dziedziny B+R i szeroko pojętych innowacji technologicznych oraz osoby biegle władające językami obcymi.
  Firma SIEGMA-CONSULT świadczy również usługi z zakresu prowadzenia księgowości (pełnej i uproszczonej).

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient »

  Poprawnie przeprowadzane badanie przez tajemniczego klienta pozwala zweryfikować jakość funkcjonowania firmy od strony kompetencji sprzedażowych czy też obsługi klienta (w zależności od branży). Zaangażowanie tajemniczego klienta z zewnątrz przedsiębiorstwa pozwala obiektywnie spojrzeć na mocne i słabe strony, z wykorzystaniem takich technik zbierania danych jak:

  audytów bezpośrednich- w których to tajemniczy klient udaje się osobiście do odpowiedniego punktu sprzedażowego. Poprzez aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży/ obsługi ocenia zachowanie pracowników placówki - ich umiejętności sprzedażowe czy merytoryczne.  audytów internetowych, w których oceniamy:
  - szybkość odpowiedzi firmy na zapytanie mailowe np. problem reklamacyjny, zamówienie, zapytanie, szacowanie ceny, itp (reaktywność)
  - poziom merytoryczny/ procedury odpowiedzi na zapytanie np. formuła, wiedza, wartości dodane
  - zaangażowanie pracownika

  -audytów telefonicznych sprawdzających:
  - długość oczekiwania na połączenie z konsultantem pracownikiem
  - poziom wiedzy pracownika np. wiedzy o produkcie, ofertach czy znajomości procedur.
  - poziom obsługi a więc kompetencje sprzedażowe, komunikacyjne czy personalne pracownika.

  Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne Przeglądy pięcioletnie Nadzór budowy Warszawa Marki Ząbki »

  Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie okresowych przeglądów budynków oraz pomiarów instalacji. Świadczymy usługi w zakresie nadzoru budowlanego. Oferujemy szeroki zakres badań i pomiarów. Nasza oferta obejmuje min:
  - pomiary izolacji
  - pomiary ochrony przeciwporażeniowej
  - pomiary wyłączników różnicowoprądowych
  - pomiary natężenia oświetlenia
  - pomiary instalacji odgromowej i uziemiającej.
  Oferujemy usługi w zakresie odbiorów instalacji. Kompletujemy dokumentację do odbioru przez zakład energetyczny i PINB. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • SAFE WORK szkolenia bhp łódź »

  Organizacja szkoleń BHP w firmach i przedsiębiorstwach to naczelny element aktywnego funkcjonowania znanej polskiej Firmy Konsultingowej SAFE WORK. Do tego doświadczonym specjalistom można zlecić sporządzenie stosownej dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa i higieny pracy. Wyspecjalizowaliśmy się również w obsłudze dużych inwestycji budowlanych. Nasza siedziba znajduje się wprawdzie w Łodzi, niemniej jednak nasi wysoko wykwalifikowani kontrolerzy i koordynatorzy pełnią dozór BHP w osiemdziesięciu pięciu firmach umiejscowionych w przeróżnych punktach województwa łódzkiego. Więcej informacji dotyczących obszernego obrębu usług dopełnianych w firmie SAFE WORK znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nowy Sącz »

  Anix biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu księgowości małych i średnich firm. Zakres usług naszej firmy obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług oraz wiele innych. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze rzetelnie prowadzimy nasze usługi. Zapewniamy także osobom fizycznym pełne doradztwo podatkowe związane z rozliczaniem CIT, PCC, VAT-7, VAT-7 UE, podatku od nieruchomości i sporządzania innych deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ANNA KARCZEWSKA notariusze kraków »

  Notariusz Anna Karczewska, prowadząca swoją działalność na terenie Krakowa to osoba mogąca pochwalić się bogatym doświadczeniem w świadczeniu wszechstronnych usług notarialnych. Dzięki temu jej klienci mogą mieć pewność, że zostaną obsłużeni w sposób kompetentny i rzetelny. Zakres proponowanych przez notariusz Annę Karczewską czynności jest określony treścią Ustawy z dn. 14 lutego 1991 r. i obejmuje miedzy innymi przygotowywanie aktów notarialnych, takich jak umowy sprzedaży, darowizny, dożywocia, majątkowe małżeńskie, przedwstępne, czy testamentowe, a także aktów poświadczania dziedziczenia, protestów weksli i czeków oraz wypisów, odpisów i wyciągów z najrozmaitszych dokumentów. Więcej wiadomości na temat działalności kancelarii notarialnej Anny Karczewskiej znaleźć można na

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne - Serwis porad prawnych - online - 24h »

  Szybkie, skuteczne i tanie Porady Prawne przez internet. Anonimowo. Dostępność 24h. Skype z prawnikiem. Infolinia 888 06 04 05. Prawnicy współpracujący z serwisem PrawnicyOnline24h są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu również w godzinach wieczornych. Serwis zapewnia rzetelną i kompletną odpowiedź na zadane przez Państwa pytanie prawne a w razie potrzeby również na pytania dodatkowe. Obsługa dotyczy zarówno osób fizycznych jak i osób prawnych.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Dębica »

  Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Ziobro świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania odszkodowań. Pomożemy Ci wywalczyć odszkodowanie na jakie zasługujesz. Wykonujemy również szeroką gamę usług związanych z poradami prawnymi oraz doradztwem podatkowym. Ponadto Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym, geodetą oraz architektem.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 78 · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: