Podkategoria: Doradztwo - strona 79 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Obsługa księgowa firm. Pełen profesjonalizm, rzetelność i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy. W ofercie posiadamy m.in.: pełną księgowość, KPiR, ryczałt, kadry i płace i inne. Korzystamy z pomocy radców prawnych z renomowanej kancelarii w rozwiązywaniu zawiłych i skomplikowanych spraw.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Rafał Słowik została założona by świadczyć wszechstronną pomoc prawną, zapewniając rzetelność i pełne zaangażowanie w każdą z powierzonych przez Klientów spraw. W ramach usług kancelarii adwokata Rafała Słowika zapewniamy profesjonalne zastępstwo procesowe przed sądami, organami ścigania i administracji publicznej. Kancelaria oferuje także bieżące doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych i udzielanie porad prawnych. Swoje usługi kancelaria kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i osób prawnych, zapewniając stałą obsługą prawną.

  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i prawa pracy Kancelaria prowadzi sprawy o rozwód, alimenty, odszkodowanie, służebność przesyłu, zadośćuczynienie i odszkodowanie za błędy medyczne i wypadki komunikacyjne.

  Siedziba Kancelarii adwokata Rafała Słowika zlokalizowana jest w Krakowie, z myślą o ułatwieniu kontaktu prowadzi także biuro w Tanowie.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także wskazówkami dotyczącymi dojazdu do kancelarii i dostępnymi formami kontaktu na oficjalnej stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariaminsk.pl »

  Kancelaria Radosława Domalewskiego z Mińska Mazowieckiego zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno klientów biznesowych jak i osób prywatnych.
  Jeśli jesteś zainteresowany usługami prawnymi Kancelarii zapraszamy na stronę internetową do pełnego zapoznania się z ofertą Kancelarii Radosława Domalewskiego.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Getek M. księgowa olsztyn »

  Posiadające swoją siedzibę w Olsztynie Biuro Rachunkowe Maria Getek oferuje swoje usługi osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą i osobom prawnym. Proponujemy usługi z zakresu: prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenia ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, prowadzenia pełnej księgowości, rozliczania podatku VAT, kadr i płac, obsługi ZUS i innych. Posiadamy licencje na wykonywanie zawodu nr 24534/01. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądż też indywidualnego. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sebastian Trzaska - Coaching, Szkolenia, Konsulting »

  Jeżeli poszukujecie trenera i doradcę biznesowego, to trafiliście idealnie! Nie od dziś wiadomo, że najwyższe stanowiska wymagają od osób je piastujących dużego zaangażowania w powierzone im obowiązki. Dlatego właśnie stworzone przeze mnie szkolenia, porady powstały z myślą o tych wszystkich, którzy chcą poprawić komfort swojej pracy. Jeżeli szukacie dobrych rozwiązań na prowadzenie swojej firmy, chcecie polepszyć sytuację komunikacji między pracowniczej, poznać zasady decyzji strategicznych i personalnych, a także rozwinąć w sobie zdolności przywódcze, zapraszam do kontaktu ze mną! Jestem po to, aby pomóc rozwinąć Tobie skrzydła. Szkolenia to moja pasja!

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubilex - Kancelaria prawna »

  Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w niewygórowanej cenie. Świadczymy usługi w zakresie ściągania długów, prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, a także reprezentujemy klientów przez sądami i urzędami. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak również indywidualnych.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO LICZYDŁO księgowość warszawa »

  W warszawskim biurze rachunkowym LICZYDŁO realizowane są działania dotyczące zarówno księgowości, jak również doradztwa fiskalnego czy też consultingu. Nasza współpraca odbywa się zarówno z polskimi, jak również zagranicznymi firmami, niezależnie od posiadania lub braku postaci prawnej. Siedziba biura zlokalizowana jest na Sadybie, z naszych usług korzystają jednak firmy usytuowane w każdym położeniu kraju. Zajmujemy się m.in. kompleksową obsługą kadr i płac w przedsiębiorstwach o przeróżnej wielkości, bez względu od branży funkcjonowania lub specjalizacji lub liczebności zatrudnionych osób. Strona internetowa mieści szczegółowe informacje o zasadach współpracy z naszym biurem księgowym.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna notariusze kraków »

  Kancelaria Notarialna Bogny Dembowskiej w siedzibą w Krakowie to firma mogąca pochwalić się kilkunastoletnim stażem w sferze świadczenia całościowych usług notarialnych. Personel kancelarii tworzą wyłącznie osoby mogące pochwalić się znakomitymi kwalifikacjami zawodowymi i głęboką znajomością prawa. Dzięki temu wszyscy klienci tej placówki mogą mieć całkowitą pewność, że zostaną obsłużeni w sposób kompetentny i profesjonalny. Zakres proponowanych czynności jest nadzwyczaj szeroki i obejmuje miedzy innymi przygotowywanie aktów notarialnych, obsługę testamentów, zapisywanie protokołów, odbieranie na przechowanie dokumentów, wypisywanie weksli i czeków, a także wykonywanie wypisów, odpisów i wyciągów. Dokładniejsze informacje dotyczące działania tej kancelarii dostępne są pod adresem

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe HELP Anna Semrau »

  Ofertę swoją kierujemy do osób fizycznych jak i osób prawnych, małych, średnich i dużych firm i przedsiębiorstw. Celem biura rachunkowego jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz naszych klientów- dlatego też ciągle podnosimy nasze kwalifikacje.
  Opieramy się również na współpracy z radcami i doradcami prawnymi i podatkowymi. Biuro rachunkowe pracuje w oparciu o licencję MF oraz posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

  Oferujemy:
  * usługi księgowe
  * usługi kadrowo-płacowe
  * doradztwo prawne i podatkowe - BEZPŁATNE dla klientów biura
  * wirtualne biuro
  * pomoc przy załatwianiu formalności kredytowych

  Zapraszamy na naszą stronę www.biuro-help.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą biura.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biocom Doradztwo Ekologiczne - Ekoconsulting »

  Firm Biocom oferuje kompleksowe usługi z zakresu doradztwa ekologicznego - tzw. ekoconsulting. Ponadto zapewnia skup zużytych opon i akumulatorów oraz odbiór elektroodpadów z terenu Łodzi i okolic. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Markowski »

  Witamy na stronie Kancelarii Adwokackiej adwokata Piotra Markowskiego, która zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Bogata wiedza prawnicza oraz wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym pozwalają świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Zlecone zadania realizujemy z zachowaniem należytej staranności wynikającej z profesjonalnej wiedzy prawniczej oraz zasad etyki zawodowej. Zasadami, na których kancelaria opiera kontakty z klientami są: poufność, dostępność i terminowość. Naszym priorytetem jest profesjonalne i rzetelne reprezentowanie Klienta w prowadzonych sprawach oraz dostarczanie szybkich, skutecznych i zarazem optymalnych rozwiązań prawnych, uwzględniających specyfikę działalności Klienta. Siedziba Kancelarii znajduje się w Plewiskach koło Poznania, natomiast filia w Gostyniu.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • MultiTop - ubezpieczenia »

  Firma MultiTop oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, grupowe, na życie, ubezpieczenia nieruchomości i pracownicze. Profesjonalna pomoc w sferze wyboru najlepszej ochrony ubezpieczeniowej - nasi doradcy chętnie doradzą Państwu, jakie ubezpieczenie wybrać.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szczęsny Ł. Kancelaria notarialna notariusz wroclaw »

  Kancelaria Notarialna Łukasz Szczęsny to lider w dziedzinie świadczenia usług notarialnych na terenie Wrocławia. Niemniej jednak swoją propozycję kieruje również do potencjalnych klientów spoza miasta. W obliczu tak wysokich standardów powinno się bowiem czasem przejechać kilka lub kilkadziesiąt kilometrów. Najważniejszy nacisk kładzie się tutaj na maksymalne bezpieczeństwo obrotu prawnego. Wiadomo, iż tego rodzaju usługi wymagają stosownego nastawienia. Dlatego też pracownicy naszej kancelarii są do Państwa dyspozycji zarówno w siedzibie firmy, jak i nad drodze telefonicznej, mailowej, a nawet sms-owej. Tak innowacyjna propozycja znamionuje o tym, iż kancelaria dopasowuje się do obowiązujących wymogów rynku. Wysokie standardy obsługi są tutaj na pierwszym miejscu. Więcej informacji można wypatrzyć na stronie internetowej:

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cvnet.pl - prawdopodobnie najlepsze wzory cv w polskim internecie »

  Na stronie www.cvnet.pl wyszukasz min. odpowiedzi na pytania: - Jak zaprojektować skuteczne CV? - Jak stworzyć skuteczny list motywacyjny? Strona zawiera wzory cv, listy motywacyjne, artykuły i zalecenia. Popularyzuje koncepcję accomplishment-driven CV, która jest stosowana na Zachodzie Europy oraz w USA. Użytkownicy, którzy są zainteresowani mogą kupić pakiety z przykładami. Kolekcje zawierają po kilka przykładów po polsku i/lub po angielsku. Dla zainteresowanych możliwe są konsultacje ich CV. Informacje zwrotne klientów potwierdzają efektywność tego podejścia. Zamieszczone wzory CV powstały w trakcie pracy projektowej z klientami i razem z innymi opublikowanymi materiałami dają niezbędną wiedzę dla samodzielnego stworzenia skutecznego CV. Serwis udostępnia również newsletter.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.polisynazycie.com.pl »

  www.Polisynazycie.com.pl powstały po to, aby przekonać ludzi do korzystania z możliwości, jakie daje ubezpieczenie na życie przez internet. Serwis powstał przy wsparciu multiagencji Ubezpieczenia Online. Ludzie zainteresowani najlepszymi polisami na życie w tym miejscu:
  - dowiedzą się, jakie płyną korzyści ze znalezienia ubezpieczenia na życie online;
  - będą mogli skorzystać z praktycznego kalkulatora ubezpieczeń na życie.
  Dzięki naszemu serwisowi życiówka okazuje się wcale nie taka straszna, jak ją malują.
  Zapraszamy do korzystania!

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje Wrocław »

  Nieruchomości to temat rzeka. Znajomość rynku nieruchomości jest bardzo przydatne, gdyż mamy z nimi do czynienia w każdym aspekcie życia- prywatnym, zawodowym, rodzinnym i w biznesie.

  Serwis www.inwestycje-wroclaw.pl stworzyliśmy jako przewodnik po lokalnym rynku nieruchomości oraz apartamentów.

  Tematyk serwisu będzie atrakcyjna zarówno dla osób początkujących jak i dla firm lubiących inwestować w nieruchomości. Nieruchomości przedstawiamy naszym klientom tylko zgodnie z ich wymaganiami.

  Firma pomaga również w finansowaniu projektów biznesowych oraz związanych z nimi obiektów. Osobom prowadzącym własny biznes oferujemy również opcję wyszukiwania nieruchomości pod konkretne projekty biznesowe.


  Zapraszamy do lektury. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Consulting Poznań »

  DC-CentrumStrategia, finanse, rozwój. Wsparcie dla MŚP.Warunkiem rozwoju i zdobywania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw sektora MŚP jest wykonanie odpowiedniej taktyki zbudowanej w oparciu o trafne informacje (o firmie oraz jej otoczeniu) oraz szczególnie istotne – rozumne planowanie oraz nadzór nad finansami.Mając to na uwadze, sformowaliśmy Biuro Wsparcia Zarządzania, łączące zalety firmy konsultingowejoraz biura rachunkowego.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ATP - Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości i podatków. Udzielamy profesjonalnego wsparcia w prowadzeniu ksiąg handlowych, sporządzaniu analiz, dokumentacji oraz raportów finansowych. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agnosco - kancelaria prawna Wrocław »

  Specjaliści pracujący w kancelarii Agnosco świadczą pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców oraz również klientów indywidualnych. Oferujemy doradztwo w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, podatkowego i budowlanego.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jolanta Rychter - ubezpieczenia »

  Agencja ubezpieczeniowa Jolanty Rychter świadczy pomoc w wyborze jak najlepszego rodzaju ubezpieczeń w jak najniższej cenie. Oferujemy ubezpieczenia dla klientów prywatnych oraz dla firm. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: