Podkategoria: Doradztwo - strona 80 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · następna strona »
 • Lean Vision »

  Wdrażamy filozofię lean management - pomagamy firmom w podniesieniu wydajności produkcji oraz obniżeniu kosztów. Dzięki naszemu wsparciu każde przedsiębiorstwo jest w stanie usprawnić swoje działanie i zwiększyć zyski. Prowadzimy treningi i szkolenia, aby jak najskuteczniej przekazać naszą wiedzę.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOHOSYNERGY Kancelaria Prawna Warszawa »

  OBSŁUGUJEMY:
  _
  Przedsiębiorstwa i korporacje
  _
  Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe
  _
  Fundacje i stowarzyszenia


  W ZAKRESIE:
  _
  windykacji należności
  _
  rejestracji spółek, fundacji, stowarzyszeń i podmiotów medycznych
  _
  udzielania porad prawnych
  _
  sporządzania i opiniowania umów i innych dokumentów prawnych
  _
  reprezentacji przed organami administracyjnymi i podatkowymi
  _
  zastępstwa procesowego przed sądami cywilnymi, gospodarczymi oraz administracyjnymi
  _
  prowadzenia negocjacji w imieniu Klienta

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Libertowski »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych. Zakres i forma świadczonych usług są zawsze zależne od indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Niezmienny pozostaje jednak cel naszej pracy, którym jest zapewnienie każdemu Klientowi rzetelnej i fachowej pomocy prawnej oraz bezpieczeństwa prawnego.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Kalisz - Belfor - Ochrona środowiska, ppoż »

  Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Obecnie współpracujemy z wieloma firmami gdzie prowadzimy dokumentację, szkolimy a przede wszystkim doradzamy. Naszym celem jest profesjonalna i szybka pomoc przedsiębiorcom. Usługi realizowane są na zasadzie jednorazowych zleceń jak również stałej współpracy. Zapraszamy !

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • L&A Zarządzanie Nieruchomościami »

  Firma L&A świadczy usługi w zakresie kompleksowego zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi oraz komercyjnymi. Dbamy o budynki na terenie wielu miast - wykorzystujemy najnowsze metody administrowania i zapewniamy wyłącznie w pełni profesjonalne usługi.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • OC Spedytora »

  Ubezpieczenia dla transportu: TransBrokers.eu - OC Spedytora i OC Przewoźnika. Jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku, szeroki zakres ochrony i atrakcyjne stawki. Broker ubezpieczeniowy TransBrokers - ubezpieczenia dla transportu.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Łódź »

  Biuro podatkowe Abak posiada w ofercie wielozadaniową obsługę księgową w Łodzi. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rozrachunkowych dla osób fizycznych, jak i spółek prawa handlowego, również z udziałem kapitału zagranicznego. Dodatkowo wykonujemy m.in. sprawozdania finansowe, deklaracje podatkowe.
  Biuro rachunkowe Abak S.C. działa na łódzkim rynku rachunkowości już od 1992 r. Przez ten okres stale poszerzamy grono zadowolonych Klientów, którzy zaufali naszym doradcom podatkowym. Możemy się również poszczycić tym, że wielu naszych obecnych Klientów współpracuje z nami od początku naszej działalności. Jest to najwspanialsza rekomendacja łódzkiego biura księgowego. Praca z naszym biurem księgowym jest gwarancją rzetelnego i terminowego zrealizowania zleconych nam usług. Kompleksowa obsługa Interesantów jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy również obsługę w języku angielskim i niemieckim. Nasi doradcy, służący fachową poradą, czekają na Państwa w naszym biurze, gdzie w przyjaznej atmosferze odpowiedzą na wszelkie pytania.
  Biuro księgowe znajduje się na ul. św. Teresy w Łodzi. Zapewniamy księgowość w Łodzi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Odszkodowania powypadkowe. Pireus. »

  Firma Biuro Odszkodowań Pireus Sp. z o.o. współpracująca z wykwalifikowanymi prawnikami zajmuje się dochodzeniem adekwatnego do poniesionej straty odszkodowania lub zadośćuczynienia za wypadek komunikacyjny, w pracy, błąd lekarski, śmierć bliskiej osoby. Analiza sprawy zawsze bezpłatna. Pomożemy nawet jeśli było to wiele lat temu lub uzyskane odszkodowanie było zbyt niskie. Dlaczego nas wybrać? Odwiedź stronę i sprawdź…

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzekucja komornicza »

  Firma Komornik stop skutecznie pozwoli Ci na pozbycie się komornika. Zadzwoń do nas – rozmowa nic nie kosztuje, a z pewnością będziemy w stanie odpowiedzieć na wiele Twoich pytań i wyjaśnić wiele wątpliwości. Doświadczony zespół prawników pomoże Ci w sposób profesjonalny - począwszy od takich spraw jak pisma odwoławcze, pomoc prawną na ochronie przed komornikami skończywszy. Skontaktować się z firmą można także poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie komornikstop.pl w dziale kontakt. Do zobaczenia!

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krajowe Biuro Finansowe »

  Krajowe Biuro Finansowe to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze zarówno zadłużonych osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Biuro pomaga również wierzycielom, którzy mają problem z odzyskaniem wierzytelności.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Szczecin »

  Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają nam zaoferować klientom najwyższą jakość usług w takich dziedzinach, jak obsługa wspólnot mieszkaniowych, co przekłada się na zadowolenie klientów. Podejmujemy się wszystkich zleceń, dlatego nie jest dla nas problemem udzielenie porady prawne w zakresie bieżącego utrzymania nieruchomości wspólnej lub innych podobnych informacji. Jeżeli nie znajdą Państwo w naszej ofercie dla siebie interesującej rzeczy, prosimy o kontakt, a na pewno zaoferujemy coś odpowiedniego. Tym bardziej, że doskonale wiemy, czego oczekują od nas klienci i zazwyczaj staramy się im to dostarczyć.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bik Invest »

  Firma zajmuje się wypełnianiem obowiązków informacyjnych spółek giełdowych. W ofercie znajdą Państwo profesjonalne opracowanie regulaminów, przeprowadzanie szkoleń oraz dbanie o odpowiedni obieg informacji w spółce.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw ziemi rolnej »

  Ziemskie Towarzystwo Kredytowe jest polską firmą, kierującą swoje usługi do sektora małych i średnich gospodarstw rolnych. Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści z zakresu rolnictwa oraz finansów wyspecjalizowani we współpracy z gospodarstwami rozwijającymi się oraz tymi, które dotknęły przejściowe kłopoty finansowe.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą gospodarstw rolnych w zakresie optymalizacji profilu produkcji. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów dzięki, którym gwarantujemy profesjonalne wsparcie dla Rolników zajmujących się produkcją roślinną, zwierzęcą, ekologiczną oraz producentom mleka. Restrukturyzujemy finanse, pomagamy w pozyskiwaniu dotacji oraz poszukiwaniu nowych źródeł przychodów. Współpracujemy z Inwestorami działającymi w obszarze energii odnawialnej oraz alternatywnych źródeł przychodów dla właścicieli gospodarstw rolnych.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vita-fit skuteczne i zdrowe odchudzanie, czyli dobry dietetyk »

  Skuteczne i zdrowe odchudzanie, czyli dobry dietetyk na Śląsku. Firma oferuje usługi związane z szeroko pojętym zdrowym stylem życia, odchudzaniem i ograniczaniem przybierania na wadze. Kształtujemy dobre nawyki żywieniowe oraz dbamy, aby dieta była zbilansowana. Profesjonalny dietetyk zadba o to, aby dieta odpowiadała wymaganiom zdrowotnym pacjenta oraz jego upodobaniom żywieniowym. Przeprowadzamy wywiady żywieniowe, czuwamy nad efektem pierwszych dni stosowania diety, doradzamy co do najlepszego sposobu przygotowania posiłków. Jednym słowem dobry dietetyk dbający o zdrowe odchudzanie.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neggo.pl - negocjacje cen »

  Neggo.pl to internetowy serwis negocjacyjny charakteryzujący się intuicyjną obsługą i wysokim stopniem zaawansowania technicznego. Aby z niego skorzystać wystarczy zarejestrować się, wybrać interesujący produkt znajdujący się w ofercie sklepu internetowego i zaproponować cenę, jaką jest się skłonnym za niego zapłacić. Serwis dba o anonimowość swoich klientów, ci ostatni cenią zaś skuteczność jego działania.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • A. LENCZEWSKI szkolenia rusztowania »

  Aranżujemy kształcenia dla przyszłych osób, które są czynne zawodowo, a branżą ich aktywności jest sektor porządkowy i przemysłowy. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax posiada żądane dokumenty i frapuje się kompleksowym tworzeniem nauczań i kursów, jakie wspomagają w praktyce. Angażujemy najważniejszych wykładowców, jacy lata temu ukończyli takie specjalizacje jak prawo czy mechanika. Na stałe kooperujemy z wieloma renomowanymi placówkami edukacyjnymi i naukowymi, dzięki czemu mamy ewentualność kierowania lokalnych badań. Więcej informacji, takich jak nasze dane kontaktowe czy posiadane certyfikaty, znajdują się na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Jasta »

  Biuro Rachunkowe Kancelaria Jasta już od kilkunastu lat istnieje w branży świadczeń rozliczeniowych. Od początku naszej aktywności nauczyliśmy się współpracować z naszymi petentami. Stale zwiększamy możliwości zespołu, na bieżąco przeprowadzając aktualne testy i certyfikacje. Dyplomowani eksperci szybko rozwikłają nawet najbardziej skomplikowane sprawy.

  Biuro powstało w latach 90. Od dwudziestu trzech służymy naszym klientom wsparciem w zarządzaniu działalności gospodarczej. Każde zlecenie jest dla nas szczególne. Staramy się zawsze zgłębić nową firmę i jej wyjątkowe właściwości, co owocuje pierwszorzędną kooperacją i harmonią.

  Najważniejsze jest dla nas to, aby klienci ufali, że ich nie rozczarujemy. Zlecenia wykonujemy natychmiastowo, lecz starannie.

  Możemy Państwu zaoferować usługi rachunkowe, poradnictwo biznesowe, usługi związane z weryfikacjami skarbowymi oraz racjonalizacją skarbową, doradztwem skarbowym, organizowaniem przedsiębiorstw i składowaniem archiwaliów. Nasza firma mieści się Tychach. Skontaktować można się z nami oprócz tego telefonicznie i e-mailowo.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Wieloletnie zaangażowanie w branży adwokackiej, pan adwokat Rzeszów Krzysztof Kopciuch, to gwarancja z sukcesem uwieńczonej każdej sprawy. Biuro gwarantuje wszechstronne doradztwo prawne, zachowanie kwestii kontrowersyjnych i normalną pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów ekonomicznych. Priorytetem Kancelarii jest zapewnienie Państwu obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Szczegóły dotyczące Kancelarii dostępne są na stronie www.kopciuch.com.pl. Oferujemy także inne usługi adwokat Rzeszów. Firma dostarcza różnorodne usługi powiązane z pomocą prawną, postępowaniem i wspieraniem klienta w sądzie.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o compliance »

  Blog o compliance Konrada Sędkiewicza jest poświęcony nowej dziedzinie zarządzania i prawa, jaką jest compliance. Autor, prawnik i jednocześnie praktyk w zakresie compliance w przystępny sposób przedstawia różne aspekty compliance, etycznego biznesu i prawa. Porusza teoretyczne i praktyczne kwestie związane z zarządzaniem ryzykiem compliance, konfliktem interesów, AML, CSR i innych tematów w różnego rodzaju organizacjach, zawsze wskazując pewne praktyczne rozwiązania, czy własne przemyślenia. Ponadto opisywane są w nim nowe trendy, czy zjawiska w biznesie, które pośrednio czy bezpośrednio dotykają przyjętych przez autora granic: compliance, prawa i biznesu. Blog w adresie www.konradsedkiewicz.pl jest z założenia miejscem wymiany myśli i doświadczeń dla przedsiębiorców, profesjonalistów z zakresu compliance oraz wszystkich zainteresowanych tematem osób czy instytucji. Przyjęta formuła bloga zaprasza do współkomentowania różnych wydarzeń, czy polemiki z autorem. Compliance jest na tyle nową dziedziną, że wszyscy są obecnie poniekąd jej pionierami- każde zdanie jest cenne. Zapraszam do lektury.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama w internecie firma-regionu.pl »

  Tworzymy reklamy, wizytówki firm pozycjonowane i wyświetlane w Google. Budujemy i pozycjonujemy strony internetowe. Współpracujemy głównie z firmami zajmującymi się usługami budowlanymi i wyposażeniem budynków.

  Data dodania: 28 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: