Podkategoria: Doradztwo - strona 81 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · następna strona »
 • Zlecenia budowlane dla firm. »

  Zlecenia budowlane dla firm. Współpracujemy z firmami budowlanymi które wykonują usługi na terenie całej Polski lub przynajmniej jednego województwa. Zlecenia na prace w budownictwie jednorodzinnym i przemysłowym.

  Data dodania: 28 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo sprzedażowe | Szkolenia sprzedażowe i konsulting | Warszawa »

  Konsulting i doradztwo sprzedażowe, szkolenia sprzedażowe, Warszawa. Szkolenia dla sprzedawców, handlowców, menadżerów i pracowników telemarketingu. Audyt sprzedażowy dla firm i przedsiębiorców weryfikujący pracę i efektywność działań działów handlowych i obsługi klienta.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Nowych Technologii »

  Dziś każdy z nas bywa autorem, dziennikarzem, dwa kliknięcia myszki oddzielają od statusu reklamodawcy, prawo cywilne reguluje lwią część handlu i interakcji w internecie, a decyzje i działania Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów uraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej mogą z dnia na dzień zmieniać zasobność naszego portfela. O naruszenie naszych praw lub dóbr osobistych jest łatwo, ale i równie łatwo – nieświadomi – możemy dokonać naruszenia cudzych praw. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę skalę dezinformacji i mitów na temat prawa rozpowszechnianych lawinowo po polskiej sieci.

  Celem TechLaw.pl jest pisać o rzeczach ważnych z punktu widzenia najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin prawa, komentować jego zmiany, wyjaśniać nieścisłości, zwracać uwagę na kwestie nieuregulowane, czyniąc to zarazem w przystępny dla Czytelnika sposób, tak by połączyć dwa światy – zawodowych praktyków prawa i coraz liczniejszego grona jego adresatów.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jarosiński, Kuliński i Partnerzy kancelaria opole »

  Propozycja Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy obejmuje konsultacje adwokatów oraz radców prawnych, a także reprezentowanie klientów w sądzie. W zakres naszej działalności wchodzi pomoc z różnych gałęzi prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego, świadczymy usługi z obszaru rozwodów, pozyskiwania spadku, dochodzenia należności, zadośćuczynień i innych gałęzi. Oferujemy ewentualność udzielania rad prawnych na dystans: drogą mailową, telefoniczną lub za pośrednictwem faksu. Naszą całkowitą ofertę oraz dokładne warunki współpracy prezentujemy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • TaxCare24.pl Biuro Rachunkowe Doradca - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Oferujemy dla przedsiębiorców prowadzenie księgowości, rachunkowości, obsługę kadr, płac i ZUS. Kompleksowo pomagamy uruchomić nową działalność gospodarczą. Swoim Klientom umożliwiamy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Łódź »

  Ubezpieczenia Łódź. Szanowni Państwo, zapraszamy do multiagencji ubezpieczeniowej Magro - ubezpieczenia Łódź. UBEZPIECZENIA Łódź MAGRO to multiagencja ubezpieczeniowa. Oznacza to że oferujemy produkty ubezpieczeniowe kilkunastu najbardziej konkurencyjnych ubezpieczycieli w Polsce. Zadając pytanie o ubezpieczenie masz pewność że oferta, którą otrzymasz będzie najtańszą oraz najbardziej kompleksową z dostępnych na rynku ubezpieczeń. Magro funkcjonuje w branży Ubezpieczenia w Łodzi. Zadbaj o siebie, swoją rodzinę, a także o swoje mieszkanie czy samochód - polecaj Ubezpieczenia Łódź - MAGRO. Agencje ubezpieczeniowe oferują dziś na tyle szeroką paletę usług, że każdy ubezpieczający bez kłopotu będzie mógł znależć coś dla siebie. Ubezpieczenia obecnie to nie tylko proste produkty ochronne polegające na wypłacie odszkodowania w przypadku kradzieży, wypadku drogowego, czy choroby. To także szeroka oferta produktów assistance, odpowiedzialność z tytułu wykonywania usług, ubezpieczenia od utraty dokumentów, przejęcie odpowiedzialności za szkody w środowisku, ubezpieczenia od zwiększonych kosztów działalności firmy, utraty czynszu należnego ubezpieczającemu z tytułu wynajmu budynku lub lokalu, itp. Ubezpieczenie mieszkania może obejmować nie tylko ryzyko pożaru, kradzieży czy zalania przez sąsiada, ale też ubezpieczenie ogrodzenia, garażu lub innego budynku a nawet ubezpieczenie torebki.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radcy prawni Gdańsk - porady prawne »

  Renke & Partnerzy - Kancelaria Prawna Gdańsk oferuje kompleksowe usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych. Solidny zespół, w którym każdy radca prawny specjalizuje się w konkretnej dziedzinie prawa, pozwala na szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk to szybka i skuteczna pomoc prawna – porady prawne, doradztwo prawne, pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Kancelaria Radcy Prawnego Gdańsk zaprasza po pomoc prawną – doświadczony prawnik, radca prawny to skuteczna porada prawna. Kancelaria Prawnicza Radców Prawnych rozwiąże Państwa problemy.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Bankowy, Kredyty Słupsk »

  Wyspecjalizowana firma doradcza współpracująca z 22 bankami w Polsce. Skutecznie doradzamy i wybieramy najkorzystniejszą formę pozyskania środków finansowych. Oferujemy kredyty: hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, dla firm. Dzięki nam otrzymasz rzetelne porównanie ofert standardowych i promocji dostępnych w bankach. Obliczymy zdolność kredytową i ratę kredytu. Nasze doradztwo jest bezpłatne i świadczone przez wykwalifikowaną kadrę. Wiemy gdzie uzyskasz najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt. Szybko i sprawnie. Nasza firma BEZPŁATNIE pomaga również uzyskać najkorzystniejszy kredyt dla Twojej firmy już od pierwszego dnia działalności. Dostępne kredyty bez zabezpieczenia (do 25.000 zł) i z zabezpieczeniem (kwota dowolna).

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KKW KodeX Windykacja »

  Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX oferuje kompleksową obsługę w zakresie skutecznego odzyskiwania wierzytelności zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.
  Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX pomaga także w restrukturyzacji zobowiązań. Oddłużanie jest dobrym rozwiązaniem dla osób bądź firm, które utraciły możliwość terminowego regulowania swoich należności. Na podstawie analizy struktury zobowiązań oferujemy naszym klientom odpowiednie instrumenty restrukturyzacyjne. Wszelkie podejmowane przez nas działania maja na celu odzyskanie płynności finansowej oraz umożliwienie dalszego funkcjonowania na rynku.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe wzory dokumentów »

  Na stronie znajdą państwo darmowe gotowe do pobrania:, szablony dokumentów, formularzy wzory podań i wniosków a także procedury, instrukcje, druki szkoleniowe, listy audytowe oraz wiele innych form dokumentacji wykorzystywanej w szeroko pojętym systemie zarządzania firmą. Jak również przydatnych w życiu codziennym. Dokumenty są starannie skatalogowane, co ułatwia ich wyszukiwanie a baza danych często aktualizowana. Zapraszamy do skorzystania z serwisu

  Data dodania: 12 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trinity Shelf Companies - sprzedaż gotowych spółek »

  Największy dostawca gotowych spółek w Polsce, sprzedaż gotowych spółek zoo oraz pozostałych, nowe spółki na sprzedaż, rejestracja i zakładanie firm, usługi księgowe, wsparcie administracyjne, wirtualne biuro, likwidacja spółek.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Copywriter »

  Usługi copywritingu to znaczy pisania treści reklamowych dla firm, instytucji i serwisów internetowych. Treści zawierające gry słowne, dwuznaczności, regionalizmy, oraz inne konotacje.Opisywany copywriter jest również twórcą tekstów do piosenek w kapeli Nicponie oraz ciekawych historii na stronie turystycznej.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • M1M2 Oddłużanie Nieruchomości »

  Firma M1M2 zajmuje się kompleksowym oddłużaniem nieruchomości zadłużonych z tytułu czynszu, kredytu lub pożyczki, także na etapie postępowanie komorniczego.

  Firma M1M2 zajmuje się kompleksowym oddłużaniem mieszkań, budynków i lokali na terenie Krakowa oraz całej Polski bez względu na formę prawno-własnościową nieruchomości. M1M2 to firma złożona z doświadczonych ekspertów, specjalizujących się w dziedzinie antywindykacji. Oddłużanie nieruchomości dotyczy zadłużenia na skutek nieopłaconego czynszu, kredytu i pożyczki, również na etapie postępowania komorniczego.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Life Multiagencja Ubezpieczeniowa Bydgoszcz »

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się multiagencją ubezpieczeniową. Współpracujemy obecnie z 14 wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki którym możemy Państwu zaproponować każdy rodzaj ubezpieczenia wraz z porównaniem ofert. Oferujemy również pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Działamy na terenie całej Polski.

  Sprawdź nas:
  ubezpieczenia na życie - indywidualne i grupowe, emerytalne, ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenia zdrowotne indywidualne i grupowe, ubezpieczenia rolnicze - dobrowolne i obowiązkowe, uprawy, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej OC, ubezpieczenia budowlano - montażowe
  ubezpieczenia majątkowe, kompleksowe ubezpieczenia firm, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia finansowe i fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia osobowe indywidualne i grupowe, oraz każde inne w zależności od potrzeb Klienta.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • BACHALSKI & DRWIĘGA SP.K. kredyty deweloperskie gorzów wielkopolski »

  Centrum Obsługi Biznesu powstało kilka lat temu w Poznaniu. Teraz posiada swój oddział także w Gorzowie Wielkopolskim. Obsługuje branżę małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Zajmuje się rozwiązywaniem kłopotów finansowych przedsiębiorstw, szeroko rozumianą obsługą prawną oraz usługami z zakresu księgowości oraz rachunkowości. Udziela opinii i porad w zakresie polskiego prawa podatkowego. Radzi w materiach podatku dochodowego od osób fizycznych albo podatku dochodowego od osób prawnych, a dodatkowo podatku od czynności cywilnoprawnych. Przygotowuje odwołania oraz skargi od decyzji podatkowych. Szczegółowa oferta firmy jest dostępna na witrynie internetowej.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna »

  Boczkowski Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna w Szczecinie jest sprawdzoną kancelarią, funkcjonującą na krajowym i międzynarodowym rynku prawniczym. Oferujemy całościowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego z większości dziedzin prawa. Trudnimy się w sprawach związanych z obrotem gospodarczym. Gwarantujemy obsługę prawną przedsiębiorców i reprezentujemy klientów w sprawach sądowych. Pomagamy naszym klientom w powikłanych procesach prywatyzacji, fuzji i przekształceń, a także w postępowaniach upadłościowych. Wspólnikami uprawnionymi do samodzielnej reprezentacji są radcowie prawni Borys Boczkowski, Dariusz Mancewicz i Tomasz Parus. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie umówienia spotkania. Dane do kontaktu znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Payroll Team - Obsługa kadr i płac »

  W Payroll Team specjalizujemy się w profesjonalnym outsourcingu administracji kadr i płac. Prowadzimy rozliczenia z ZUS i ZFŚS. Zajmujemy się administracją ubezpieczeń grupowych dla pracowników i przeprowadzamy audyty kadrowo-płace w przedsiębiorstwach.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Altus Training - szkolenia w Bydgoszczy »

  AltusTraining proponuje doskonalenie osobiste zarówno dla mniejszych firm jak i tych dużych. Ogniskujemy się zwłaszcza na rozwoju osobistym. Pragniemy wesprzeć kadry w rozwijaniu charakteru, zwiększaniu potencjału ludzi. Zajmujemy się również szkoleniem osób indywidualnych, są to warsztaty stałe i osobiste. Do naszych coachingów przywiązujemy nieustannie ogromną atencję i zaangażowanie. Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotna jest ekspozycja wiadomości w inspirowaniu do nauki, dlatego przykładamy ogromną uwagę do formy. Zapraszamy - zespół trenerski AltusTraining z Bydgoszczy.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • M.LIPSKA-MATEJA RZECZOZNAWCA bhp »

  Szukasz solidnej firmy z Mazowsza, która zajmie się przygotowaniem projektu technologicznego dla twojej branży, który będzie realizował właściwe wymogi prawne? Potrzebujesz doradztwa w kwestiach dokumentacji projektowej lub wyboru odpowiedniego lokalu na prowadzenie prywatnej aktywności? Wybierz firmę z Siedlec, jaka ma długoletnie doświadczenie i pomoże ci w rozwiązaniu tych wszystkich wątpliwości. Kierowana jest przez opiniodawcę Marię Lipską-Mateję. Zapewnia skrupulatne oraz prędkie sfinalizowanie różnego rodzaju projektów technologicznych, zaczynając od wyboru odpowiedniego lokalu wraz z wytycznymi dotyczącymi wykończenia pomieszczeń i wykonania odpowiednich instalacji. Dodatkowo każdy z projektów zawiera uzgodnienia bhp, higieniczno-sanitarne i ppoż. Dowiedz się więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KredytyOlsztyn24.pl »

  Serwis kredytowy zapewnia kontakt z bankami i doradcami kredytowymi z regionu Warmii i Mazur. Na stronie znajdują się zasadnicze informacje dotyczące kredytów i pożyczek oraz podstawy prawne, w tym ustawy. Głównymi działami są strony o kredytach gotówkowych, kredytach mieszkaniowych, konsolidacyjnych i samochodowych. Uzupełnieniem są pożyczki hipoteczne, kredyty dla firm i leasing. Odwiedzający serwis ma zawsze możliwość zobaczyć aktualne oferty produktów, dokonać ich porównania pod względem zakresu oferowanych usług jak i ceny. Można również dokonać analizy najkorzystniejszej oferty cenowej danego produktu na bazie porównania ofert kilku banków i instytucji finansowych. W pozostałych działach można uzyskać najnowsze informacje o zmianach produktowych i na rynkach finansowych, dowiedzieć się o aktualnych promocjach oraz poznać ciekawostki ze świata finansów.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: