Podkategoria: Doradztwo - strona 82 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Gamatax z wieloletnim doświadczeniem »

  Masz problemy z księgowością? Twoje obecne biuro rachunkowe nie spełnia oczekiwań, a może jest zbyt drogie? Czas na zmianę biura rachunkowego. Dobre biuro rachunkowe powinno cechować się przede wszystkim chęcią pomocy i doradztwa. Umiejętne wykorzystanie wiedzy z zakresu księgowości może korzystnie wpłynąć na zasoby finansowe firmy oraz zaoszczędzić wielu niepotrzebnych nerwów jak również strat finansowych związanych np. z karami Urzędu Skarbowego. Biuro rachunkowe Gamatax mieszczące się w Warszawie w dzielnicy Bemowo, wie jak zadbać o twoje zaplecze księgowe. Nie masz czasu na księgowość? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dbamy o czas naszych Klientów – odbierzemy dokumenty bezpośrednio z firmy. Biuro księgowe Gamatax oferuje pełen zakres usług związany z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczenia pracowników pod względem kadrowo – płacowym, kontrola finansowa przez doświadczonego Dyrektora finansowego, usługi zewnętrznego handlowca, jako pomoc w świadczeniu usług administracyjno-handlowych oraz tłumaczenie tekstów z języka angielskiego, francuskiego i włoskiego, doradztwo podatkowe w zakresie prawa podatkowego. Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką gamą usług zaprasza do podjęcia współpracy. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ABVIK Biuro Rachunkowe s.c. - innowacyjne biuro rachunkowe »

  ABVIK Biuro Rachunkowe s.c. powstało w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania polskich inwestorów na rynkach skandynawskich oraz w Niemczech a także przybywających do Polski inwestorów zagranicznych.
  Oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie księgowości, podatków, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego. Profesjonalna obsługa firm wysyłających pracowników do Norwegii, Danii, Szwecji, Niemiec. Zwrot podatku VAT z krajów Unii Europejskiej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • AKCES leasing nieruchomości »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją autoryzowanego przedstawiciela EFL - Europejskiego Funduszu Leasingowego, który jest częścią jednej z największych na świecie instytucji finansowych - Grupy Credit Agricole. To nowoczesna firma, która jest przygotowana do właściwej obsługi wszelkich segmentów rynku oraz dysponująca zróżnicowanym wyborem produktów. Funkcjonowanie naszego oddziału koncentruje się na terenie Torunia i okolic. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług leasingowych, w tym finansowaniu samochodów dostawczych oraz osobowych, leasingu urządzeń specjalistycznych oraz maszyn, a także sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniami. Gwarantujemy wysoką jakość, kompetencję oraz uczciwe prezentowanie każdej z ofert klientom. Oferujemy również pożyczki w celu realizacji dotacji z UE. Więcej znajdziesz na stronie.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Cameron »

  Biuro rachunkowe CAMERON Jolanta Grobarek działa nieprzerwanie od 2003 roku i posiada certyfikat Ministra Finansów nr 3248/2003 uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  Powołując do życia nasze biuro rachunkowe za cel obraliśmy sobie dostarczanie wszystkim klientom kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Pragniemy służyć Wam naszą wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalizmem, dzięki którym zyskacie bezpieczeństwo i stabilność księgowo-rachunkową.
  Podnosimy regularnie swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach branżowych, co pozwala nam nie tylko poznać aktualne trendy, lecz również aktualną interpretację prawa podatkowego.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycja w obligacje z BestCapital »

  Co to są obligacje korporacyjne, jak uzyskać kapitał dla przedsiębiorstwa bez konieczności zaciągania pożyczki w banku, w jaki sposób zainwestować oszczędności, by móc spodziewać się realnego dochodu przy jednoczesnym uniknięciu wysokiego ryzyka? Wszelkie wątpliwości chętnie rozwieją wykwalifikowani i posiadający duże doświadczenie pracownicy spółki Best Capital, doradcy na rynku obligacji korporacyjnych.


  Korporacyjne obligacje są idealnym rozwiązaniem dla osób, które boją się inwestować na giełdzie, ale nie chcą również zagłębiać się w fundusze inwestycyjne, które dają mały zysk. Nawet jeżeli masz przed sobą debiut na rynku obligacji korporacyjnych, nie powinieneś się niczego bać ponieważ kompetentni pracownicy spółki Best Capital przeprowadzą Cię przez wszystkie kwestie formalne oraz wyjaśnią Ci mechanizmy funkcjonowania rynku obligacji. Pod adresem www.bestcapital.pl znajdziemy omówienie podstaw działania inwestowania w obligacje korporacyjne. Debiutantom polecamy opublikowany na stronie słowniczek fachowej terminologii związanej z obligacjami korporacyjnymi oraz dział pytań i odpowiedzi.
  W celu rozpoczęcia inwestowania, nie musisz nawet wychodzić z domu. By nabyć obligacje, należy najpierw wysłać dostępny na stronie WWW kwestionariusz i czekać na kontakt ze strony firmy.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kredytowy »

  W dzisiejszych czasach każdemu przydadzą się pieniądze. Niestety, nie raz ich brakuje. Niebezpieczne pożyczki, brane w pośpiechu wpędzają w problemy.

  Kredyt.pl powstał z myślą o klientach, którzy chcą zapomnieć o poszukiwaniach i prawie kredytowym.

  Wykwalifikowana kadra działająca dla serwisu pomoże na każdym etapie pozyskiwania kredytu.

  W bogatej ofercie można znaleźć kredyt na każdą okazję, czy to na start firmy, czy na budowę domu.
  Wszystko w jednym miejscu!

  Nie daj się złapać w pułapkę długów, jest kredyt.pl

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe Warszawa »

  INVESTO Kancelaria Inwestycyjna Sp. z o.o. to pierwsza tego rodzaju firma na polskim rynku, oferująca swoim Klientom najwyższy poziom usług finansowych oraz profesjonalne doradztwo finansowe w zakresie wyboru inwestycji. Powstała z myślą o zwiększonych wymaganiach Klientów odnośnie doradztwa i obsługi w zakresie pomnażania środków.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strony i sklepy internetowe - prawo i dokumenty »

  Omówienie zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem sklepu internetowego. Regulamin sklepu - wymagane informacje oraz klauzule niedozwolone - przykłady.Polityka prywatności i warunki stosowania cookies. Ochrona danych osobowych - wymagane dokumenty. Polityka bezpieczeństwa informatycznego. Administrator danych osobowych - zadania. Administrator Bezpieczeństwa Informatycznego - zakres obowiązków. Proces rejestracji w GIODO. Wzór formularza.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ltdconsulting.pl »

  Oferujemy zakładanie spółek Ltd. w Anglii. Jeżeli męczą Cię obciążenia podatkowe oraz ZUS w Polsce, może pomyślałbyś o ekspansji na rynki zagraniczne. Spółka Ltd. to duże zwolnienia podatkowe, 20% podatku CIT oraz ulgi w wypłacie dywidendy. Zarabiaj do 150 GBP / tygodniowo bez opłacania jakichkolwiek składek NIN oraz podatku dochodowego. Założymy spółkę, wynajmiemy adres rejestrowy oraz powołamy dla Ciebie czystą spółkę Ltd. Księgowość i nielimitowane doradztwo podatkowe w cenie naszych usług pakietowych.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze rozwiązania telekomunikacyjne i IT dla biznesu. Najwyższej jakości sprzęt i usługi. »

  M.Telecom autoryzowany przedstawiciel AVAYA. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne umożliwiające firmom z sektora SMB wygodną komunikację i szybki rozwój. Centrala IP, PBX, terminale IP oraz monitoring wizyjny. Firma oferuje audyty teleinformatyczne, bezpieczeństwa, sieci komputerowe, sprzęt sieciowy i wideokonferencyjny. Okablowanie strukturalne. Szybkie i fachowe świadczenie usług telekomunikacyjnych i IT dla biznesu.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka OC »

  Każdy kierowca samochodu, motoru czy też właściciel przyczepki zobowiązany jest ubezpieczyć swój pojazd. Jednak nie każdy wie, gdzie znajdzie odpowiednią i najlepszą ofertę dla siebie. Czy i Ty masz problem z wybraniem odpowiedniej firmy zajmującej się tą branżą?

  www.porownywarka-ocac.pl to strona, która pomoże Ci odpowiedzieć na te i inne nurtujące Cię pytania. Sprawia, że ubezpieczenie oc nie jest już dla Ciebie wielką niewiadomą. Na tej stronie znajduje się całkowicie za darmo porównywarka ubezpieczeń oc, dzięki której znajdziesz szybko i bezpiecznie odpowiedniego ubezpieczyciela. W zakresie masz do wyboru 17 różnych ubezpieczycieli, których możesz sprawdzić. Wystarczy, że starannie i dokładnie wypełnisz formularz, który składa się z trzech kroków, a porównywarka oc znajdzie dla Ciebie oferty, które dopasujesz do własnych potrzeb a przede wszystkim kieszeni.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Smartinvest24.net - sygnały giełdowe »

  Jesteśmy smartinvest24.net pomagamy Tobie zarabiać pieniądze.
  Oferujemy sygnały kupna / sprzedaży, Ty jedynie musisz nas subskrybować, aby je otrzymywać.
  20 letnie doświadczenie w połączeniu z informatycznym podejściem daje genialne możliwości na zarobek na giełdzie.
  Średni zysk : 800 zł / miesiąć z jednego kontraktu WIG 20. (zarobki rosną proporcjonalnie do liczby posiadanych kontraktów)

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • INCOGNITO - Biuro Detektywistyczne »

  INCOGNITO - Biuro Detektywistyczne dla Osób Prywatnych i Biznesu - Olsztyn, Białystok, Gdańsk, Warszawa
  Dyskretnie i Skutecznie rozwiążemy Państwa problemy.
  Bezpłatne Porady i Konsultacje.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karty Paliwowe bez zabezpueczeń »

  Nasza oferta to Karty Paliwowe bez kaucji akceptowane w Polsce i całej Europie. Ułatwiamy otrzymanie limitów kredytowych dla Firm bez zabezpieczeń.Odroczone terminy płatności - nawet do 30 dni od wystawienia faktury za paliwo. Ceny SPOT ON na stacjach w Polsce i rabaty do 14 eurocentów/litr na tankowania ON na terenie wybranych państw europejskich. Załatwiamy również opłaty drogowe z odroczonym terminem płatności we wszystkich krajach europejskich. Automatyczne rozliczanie myta 'z dołu" za pomocą urządzeń pokładowych. Toll Collect - Niemcy, Asfinag - Austria, Telepass/Viacard - Włochy, TIS-PL - Francja, Premid - Czechy, Sky Toll - Słowacja; Bell Toll - Białoruś; HU-GO Węgry, Via-T - Hiszpania i Portugalia, Brobizz - cała Skandynawia, eurowinieta - Belgia, Luksemburg, Holandia,Dania, Szwecja. Również opłacanie serwisów drogowych i innych zdarzęń np. mandaty w całej Europie. Uzupełnieniem oferty jest zwrot podatku Vat z zagranicy za zakupione paliwo i opłaty drogowe. Także tzw. fakturowanie netto transakcji zagranicznych. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • CC-Center »

  CC-Center to nie tylko bogata oferta coachingowa i consultingowa, ale również ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To również rozbudowana oferta, która jest modyfikowana w zależności od zmieniających się potrzeb klientów. Jednym z jej elementów jest wsparcie przedsiębiorców chcących skorzystać z unijnego programu Paszport do Eksportu oraz firm liczących na dotacje UE przeznaczone na realizację innych zadań.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Finansowy »

  Ilość stron WWW tworzących polską sieć Internet jest już ogromna, coraz trudniej znaleźć więc wartościowe strony i rzetelne informacje na dany temat. Niestety wielu stronom zdecydowanie bliżej jest do SPAM-u niż wiarygodnego źródła informacji. Aby zebrać w jednym miejscu wszystkie interesujące strony o tematyce finansowej i biznesowej stworzyliśmy Katalog Finansowy, ogólnopolską bazę stron i firm związanych z tematyką lub funkcjonujących w branży finansowej. Ogólnopolski katalog stron finansowych pozwala w jednym miejscu wyszukać ciekawe strony o interesującej nas tematyce. Aby ułatwić poruszanie się w katalogu podzieliliśmy go na kilkanaście głównych kategorii tematycznych, są to m.in. Banki i SKOK-i (przykładowe podkategorie to banki komercyjne, oprogramowanie bankowe i produkty bankowe), Kredyty bankowe (przykładowe podkategorie to biura kredytowe, doradcy kredytowi, kredyty dla firm i kredyty hipoteczne) oraz Doradztwo i konsulting (przykładowe podkategorie to doradztwo finansowe i doradztwo inwestycyjne). Nie mogło oczywiście zabraknąć także kategorii zawierających strony o ubezpieczeniach, biznesie, inwestycjach czy nieruchomościach. Strony internetowe o dużej wartości merytorycznej i o wysokim PR można dodawać do Katalogu Finansowego zupełnie bezpłatnie, w zamian oczekujemy jedynie umieszczenia odnośnika do naszej strony. Szukasz najlepszych stron finansowych? Odwiedź Katalog Finansowy pod adresem www.katalogfinansowy.org i znajdź strony o interesującej Cię tematyce.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe z oc sprawcy szkoda osobowa »

  Miałeś wypadek w ostatnich trzech latach skontaktuj się z nami. Pomagamy uzyskać odszkodowania powypadkowe za uszczerbek na zdrowiu. Są to odszkodowania osobowe za wypadki komunikacyjne takie jak potłuczenia ciała, złamania, skręcenia, otarcia skóry. Wygrywamy odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych. Z firmą Kompensja odzyskasz należne odszkodowanie po wypadku. Wygrywamy najwyższe odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu za wypadki komunikacyjne. Masz uszczerbek na zdrowiu po wypadku komunikacyjnym? Zgłoś się do nas. Kompensja pomoże uzyskać najwyższe odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu po wypadku komunikacyjnym. Byłeś kierowcą, pasażerem, pieszym, rowerzystą lub motocyklistą w wypadku? Zadzwoń do nas. Pomożemy wygrać najwyższe odszkodowanie.Odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wypadku komunikacyjnym.Specjaliści w odszkodowaniach za wypadki jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta, motocyklista.Jeśli osoba bliska poniosła śmierć po 1997 roku zgłoś się do specjalistów z firmy Kompensja. Profesjonaliści w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Stolarek Kancelaria Prawa Rodzinnego »

  Kancelaria Prawa Rodzinnego Adwokat Paweł Stolarek. Zastępstwo procesowe, sporządzanie pism procesowych w sprawach o: rozwód, separację, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku dorobkowego, władzę rodzicielską. Obszar działania: Radom, Szydłowiec, Orońsko, Przysucha, Lipsko, Zwoleń, Kozienice, Pionki, Warka, Warszawa, Grójec, Białobrzegi, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Adwokat M.Lewandowski Toruń »

  Nasza kancelaria adwokacka zaprasza do skorzystania z usług prawnika w Toruniu. Nasi adwokaci to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści którzy z pasją podchodzą do swojej pracy i wykonywanych obowiązków. Chcemy zaoferować Państwu pomoc w sprawa o odszkodowania i alimenty gdzie nasz prawnik stara się dokładnie poznać wszystkie aspekty Państwa sprawy, aby możliwie skutecznie i szybko rozwiązać sytuację w której się znaleźliście. Nasz adwokat pomaga również w sprawach karnych, gdzie może pochwalić się wieloma publikacjami i wykładami prowadzonymi na uczelniach w całej Polsce. Nie obce są nam również rozwody. Od lat działamy stając po stronie zarówno matek jak i coraz częściej występujących o pomoc ojców. Staramy się przekonać sąd iż ojcowie w uzasadnionych przypadkach powinni mieć większe prawa niż matki które często zaniedbują swoje dzieci. W trakcie swojej aplikacji nasz adwokat Mariusz Lewandowski prowadził obsługę dużych podmiotów gospodarczych a także małych przedsiębiorstw i osób fizycznych. W każdym naszym działaniu na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta dlatego od lat cieszymy się renomą wśród klientów którzy bardzo często wracają do Nas. W sprawa rozwodowych i alimentacyjnych prowadzimy zarówno mediacje jak i rozprawy sądowe. Jeżeli szukacie Państwo usług prawniczych dla siebie, swoich bliskich czy własnego przedsiębiorstwa serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ WIT księgowość lubliniec »

  Przedstawiciele przedsiębiorstw z Częstochowy, Lublińca, Kołbucka i okolic, którzy szukają fachowców z zakresu obsługi finansowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej mogą nawiązać współpracę z Centrum Usług Finansowo-Księgowych CUFIKS. Nasi fachowcy kompleksowo załatwią za Państwa wszelkie formalności związane z szeroko pojętą księgowością, a co za tym idzie, zaoszczędzą Państwa czas i pieniądze. Gwarantujemy terminowość, elastyczność i profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy. Już w dniu dzisiejszym zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów naszej działalności. wiadomości z nią związane zamieściliśmy także na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: