Podkategoria: Doradztwo - strona 84 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · następna strona »
 • Buycompany.pl - Sprzedaż spółek »

  Buycompany.pl - mamy dziesięć lat wartościowego doświadczenia ! Nawet 2000 zadowolonych klientów! Szybko i w pełni profesjonalnie ! Realizujemy sprzedaż gotowych spółek. Spółki z o.o. na sprzedaż. Pełna gwarancja i bezpieczeństwo! Niezwykle atrakcyjna cena!
  Biuro umiejscowione jest przy metrze Służew w Warszawie. Zadzwoń i dowiedź się więcej.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Quadra Polska- zamówienia publiczne w Bygdoszczy »

  Nasza firma istnieje na krajowym rynku od ponad 12 lat i cały czas podnosi swoje kwalifikacje i zakres usług. Firmy aktywne na rynku zamówień publicznych zapraszamy do skorzystania z propozycji firmy Quadra Polska. Zajmujemy się tworzeniem dokumentacji przetargowych, prowadzeniem postępowań przetargowych, sporządzaniem i analizą dokumentów pranych, a także pełnym doradztwem prawnym w zakresie gospodarki, kadr, ekologii. Dla zainteresowanych prowadzimy także szkolenia z dziedziny zamówień publicznych.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykowani.pl - czyszczenie BIK, pomoc osobom zadłużonym »

  Windykowani.pl to profesjonalny zespół doradców w zakresie pomocy osobom zadłużonym i firmom. Twoja pętla kredytowa zaciska się coraz bardziej wokół Twojej szyi? To nic przyjemnego, ale możemy ci pomóc w oddłużaniu. Analiza i czyszczenie BIK, pomoc osobom zadłużonym, ochrona przed windykacją, pomoc dla firm, negocjowanie umów z bankami, ochrona przed wierzycielami i windykacją – tego szukasz? A może chcesz byśmy porównali dla Ciebie ofertę chwilówek, doradzili przy wyborze kredytu dla zadłużonych, kredytu restrukturyzacyjnego?

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online, darmowe porady »

  jak zlozyc pozew o rozwod, rozwód forum,porady rozwodowe, pozew rozwodowy wzór darmowy,wniosek o alimenty,alimenty,porady prawne online,prawnik online, porady adwokackie, porady prawne rozwód,jak uzyskac rozwod, porady prawne forum,pozew rozwodowy jak napisać,prawnik on line,porady prawne prawo rodzinne,rozwod podzial majatku,wzór pisma rozwodowego,prawo porady,porady adwokackie za darmo,pozew o alimenty, wniosek o alimenty, alimenty na dziecko,prawo rodzinne alimenty,alimenty porady prawne, darmowe porady prawne, porady prawne wolomin, prawnik wołomin, prawnik wolomin, marcin cywinski prawnik, darmowe porady, polecany prawnik

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gbpresearch.pl »

  Gbpresearch to nowoczesne narzędzie stworzone przez Grupę Biznes Polska. Propozycja skierowana jest do firm aktywnie uczestniczących w przetargach publicznych. Każdego dnia monitorujemy Internet i prasę w poszukiwaniu najnowszych zamówień publicznych, po czym tworzymy analizy i statystyki wybranych branż i terenu. Dzięki nam poznasz prognozy twojego rynku zamówień publicznych i przygotujesz konkurencyjna ofertę. Wszystkie informacje dostarczane przez nas dopasowany są pod indywidualne wymagania klienta, tak by trafiały w faktyczne zapotrzebowanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci-tytko.pl »

  Kancelaria prawna T&T została założona przez absolwentów kierunku prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje usługi oferuje dla osób fizycznych i prawnych. Mocne strony kancelarii to rzetelność, skuteczność oraz terminowość i kreatywność. Istotnym atutem firmy jest dyspozycyjność dopasowana do klienta, a także wykorzystywanie różnych środków komunikacji, w tym również elektronicznych.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SPES »

  Biuro Rachunkowe działa w oparciu o certyfikat Ministerstwa Finansów. Oferta biura:
  • Roczne rozliczenia podatkowe osób fizycznych
  • Zwrot VAT za materiały budowlane
  • Przygotowanie wniosków przy ubieganiu się o dotacje z Urzędu Pracy
  • Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
  • Udzielanie porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych
  • Przygotowywania wniosków kredytowych dla banków
  • Przygotowania dokumentów niezbędnych do umów leasingowych
  • Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych, spółek z o.o.
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów
  • Reprezentowania Klienta przed organami kontroli zewnętrznych
  • Tworzenia analiz finansowo-księgowych
  • Sporządzane sprawozdań finansowych
  • Raportowanie wyników finansowych
  • Dokonywanie rozliczeń w zakresie podatku CIT, PIT, VAT
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy
  • Prowadzenie akt osobowych, dokumentacji zasiłkowej
  • Sporządzanie list płac
  • Kompletowanie dokumentów potwierdzających ubezpieczenie osób przebywających i pracujących na terenie UE (ZUS, NFZ)
  • Przygotowanie wniosków o A1

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wypowiedzenie umowy OC - wypowiadamy-oc, pl »

  Konkurencja na rynku ubezpieczeń sprawia, że często otrzymujemy informacje o korzystnych warunkach, ale nie zawsze wiemy jak zmienić formę, z którą mamy podpisaną umowę. Okazuje się jednak, że jest to bardzo proste, wystarczy przesłać do tej firmy wypowiedzenie umowy OC, a następnie skontaktować się z nowym ubezpieczycielem, który oferuje lepsze warunki. Jako że nie każdy wie jak należy sporządzić wypowiedzenie OC, żeby wszystkie ważne informacje się na nim znajdowały, warto odwiedzić generator, dzięki któremu możemy wypełnić taki dokument za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy wypełnić wszystkie potrzebne pola, a będziemy mieli pewność, że nie zapomnieliśmy o żadnej ważnej informacji. Gotowy wniosek wysyłamy do firmy, z którą chcemy rozwiązać umowę. Dzięki temu nasze ubezpieczenie OC może być w przyszłości o wiele bardziej korzystne.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • EkobioBud. Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków. »

  EkobioBud zajmuje się kompleksowym doradztwem, projektowaniem i instalacją oczyszczalni ścieków. Wykonujemy instalacje dla obiektów rodzinnych jak i dla instytucji.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać najlepszą i najtańszą technologię, stosownie do potrzeb naszych klientów.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Gorlice »

  Firma posiada doświadczenie z zakresu wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości i praw majątkowych dla różnych potrzeb i celów. Oprócz operatu szacunkowego wykonujemy szereg innych usług związanych z rynkiem nieruchomości. Udzielamy porad w zakresie sprzedaży, zakupu oraz procesu inwestowania w nieruchomości. Opracowujemy informacje i opinie o nieruchomości. Wykonujemy usługi analizy rynku, badania stanu prawnego. Sporządzamy kosztorysy nakładów poniesionych na nieruchomości, jak również analizy ekonomicznej oraz realizujemy nietypowe zlecenia w zależności od potrzeb klienta.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Justice, radca prawny, prawnik - Płock »

  Kancelaria Prawna Justice z Płocka woj. mazowieckie zaprasza do kontaktu z prawnikiem i radcą prawnym z kancelarii prawnej. Chętnie pomożemy i udzielimy wszelkich porad prawnych, oraz zajmiemy sie obsługą prawną. Kancelaria prawna ``JUSICE`` Tomasz Piotr Przygoda i wspólnicy nastawiona jest na obsługę przede wszystkim osób fizycznych oraz drobnych przedsiębiorców. Jesteśmy nastawieni na obsługę w sprawach z zakresu prawa cywilnego, oraz administracyjnego.Do tak rozumianego spektrum spraw nalezą w szczególności sprawy spadkowe, o podział majątku, doradztwo przy zawieraniu umów, egzekucja należności, dochodzenie odszkodowań, postępowanie administracyjne przed urzędami administracji państwowej i samorządowej. Zagadnieniami z którymi często stykamy się w swojej działalności prawnej, to również sprawy rozwodowe, oraz wieczystoksięgowe i rejestrowe.W ramach tak pojętego zakresu naszej działalności oferujemy też korzystne dla klienta rozwiązanie w zakresie ewentualnego zastępstwa procesowego przed sądami cywilnymi oraz administracyjnymi.Nasza kancelaria jest do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku, oraz w sobotę. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego, oraz odwiedzenia naszej strony kancelarii. Biuro mieści się w Płocku na ul. Narutowicza 3 gdzie wszystkich zapraszamy.Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie, oraz pasja związana z obsługą prawną pozwoli na szybkie i profesjonalne rozwiązanie Państwa problemów.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi.oferent.com.pl - baza podwykonawców »

  Twoja firma rozwinęła się już do takiego stopnie, że możesz zacząć myśleć o przetargach publicznych. Koniecznie zadbaj o profesjonalny informator przetargowy. Platforma internetowa przetargi.oferent.com.pl to jeden z najlepszych serwisów monitorujących rynek zamówień publicznych. Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie i otrzymuje tylko specjalnie wyselekcjonowane informacje, które od razu może wykorzystać. Raport to aktualne przetargi, wyniki przetargów oraz na życzenie użytkownika mogą to być również ofert kupna, sprzedaży czy licytacje, bądź zapytania ofertowe. Oferujemy kompleksowe usługi zatem proponujemy również reklamę w naszej bazie podwykonawców. Umożliwia ona otrzymywanie lub też przesyłanie swoich zapytań ofertowych. Wielu naszych klinów dzięki temu zyskało dodatkowe zlecenia i ciągle nawiązuje nowe kontakty biznesowe. Sprawdź to na www.przetargi.oferent.com.pl.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wnioskujemy.pl - wnioski o dotacje z unii europejskiej »

  Piszemy wnioski o dofinansowanie i biznes plany. Przeprowadzamy studium wykonalności. Pozyskujemy środki europejskie dla firm, organizacji i samorządów. W ramach bezpłatnej konsultacji dowiesz się, jaką dotację możemy pozyskać dla Ciebie.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mericon - Outsourcing kadr i płac »

  Wielu biznesmenów uważa, że kadry i płace to działy, które powinny być w każdej firmie. Jednak dzisiaj można wykryć mnóstwo osób, które oferują kierowanie takich działów za nas. Co można na tym zdobyć? Owszem usługi kadrowo płacowe kosztują, ale są o wiele tańsze niż pensje wszystkich osób zatrudnionych w kadrach i płacach razem wziętych, a więc daje to firmie realne oszczędności. Natomiast jest jeszcze jeden element, który wskazuje nam, że outsourcing tych obu działów jest solidnym wyjściem. Chodzi w tym wypadku o czynnik ludzki. W niektórych firmach jest zakaz rozmawiania o pensjach. Natomiast dział płac wie wszystko i może zwyczajnie udzielać takich informacji jednostkom postronnym lub innym pracownikom. Z kolei dział kadr odpowiedzialny jest za przyjmowanie, pilnowanie i zwalnianie pracowników. Niestety zdarza się, że osoby zaangażowane w kadrach zatrudniają swoich znajomych, którzy nie są najlepszymi pracownikami. Zewnętrzne działy pracują sprawiedliwie, wobec tego są lepszym rozwiązaniem.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja kredytów Warszawa »

  Masz już dosyć drogich kredytów, na których spłatę musisz każdego miesiąca poświęcać znaczną część Twoich dochodów? Coraz trudniej jest Ci płacić w terminie raty zaciągniętych pożyczek i kredytów gotówkowych? Nie wiesz jak zabrać się za konsolidację kredytów tak aby szybko osiągnąć oczekiwany cel? Skontaktuj się z niezależnym doradcą kredytowym z Twojego miasta i umów się na bezpłatne spotkanie. Doradca przedstawi Ci optymalne w Twojej sytuacji rozwiązanie, wyjaśni różnice między kredytem konsolidacyjnym bez zabezpieczenia na nieruchomości i kredytem konsolidacyjnym pod hipotekę (pożyczka konsolidacyjna na cel hipoteczny). Nie trać czasu na samodzielne szukanie rozwiązania, to właśnie czas jest bardzo często decydujący w kwestii szans na powodzenie całej operacji konsolidacji zobowiązań. Dlaczego w ogóle opłaca się konsolidowanie kredytów? Jakie korzyści może nam przynieść? I dlaczego często korzystnie jest zamienić kredyty na jeden nowy? Konsolidacja kredytów pozwala wielu klientom drastycznie zmniejszyć koszty miesięcznych rat kredytów i pożyczek, ponieważ po pierwsze bardzo często można znaleźć dużo tańszy kredyt konsolidacyjny od kredytów posiadanych przez klientów a dodatkowo można wydłużyć okres kredytowania i jeszcze bardziej zmniejszyć ratę. Dla przykładu kredyt gotówkowy na 80 tys. zł udzielony na 7 lat możemy zamienić na pożyczkę hipoteczną z 3 razy niższym oprocentowaniem z okresem spłaty rozłożonym na 30 lat, co oznacza, że klient płaci kilkukrotnie mniejszą ratę.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dokumentacja HACCP »

  Konsultant przygotuje dla Ciebie gotową dokumentację HACCP. Jeżeli czas Cię goni i musisz jak najszybciej wdrożyć ten system w swojej firmie, to powinieneś zapoznać się z ofertą konsultanta HACCP, która znajduje się na tej stronie. Pomoże on skompletować potrzebną dokumentację i rozwiać wszelkie wątpliwości sanepidu.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Andrzej Sułkowski Centrum Wspierania Biznesu w Lęborku »

  Proponujemy programy szkoleniowe skierowane zarówno do osób rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i do firm istniejących. Zakres i tematyka szkolenia są każdorazowo dostosowywane do potrzeb i oczekiwań klienta.
  Organizujemy także seminaria, prezentacje i konferencje na aktualne tematy gospodarcze, prowadzone zarówno przez naszych, jak i zewnętrznych ekspertów z różnych dziedzin.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Forum finansowe i biznesowe »

  Najszybciej rozwijające się forum biznesowe w sieci, duża ilość tematów. Ciekawe porady. Rzetelna wiedza naszych pomocnych użytkowników znajdzie odpowiedź na nawet najtrudniejsze pytania. Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoją wiedzą. Ciekawe tematy finansowe i biznesowe.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Presto | tlumaczeprzysiegli24.pl »

  Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych i zwykłych języków angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, a także innych. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne, symultaniczne i konsekutywne, tłumaczenie dokumentacji samochodowej i inne. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się z naszą pełną ofertę.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wagabundo Travel - wyprawy niezwykłe »

  Wagabundo Travel organizuje wyprawy, ekspedycje i wyjazdy incentive dla Klientów korporacyjnych oraz Klientów indywidualnych. Stawiamy na prawdziwe przygody oraz autentyczne przeżycia z dala od utartych szlaków, blisko ludzi i bez kompromisów. Docieramy tam gdzie zwyczajni turyści raczej nie docierają.

  Klientom korporacyjnym oferujemy: wspieranie celów biznesowych, konstruowanie i implementowanie narzędzi aktywizujących sprzedaż, tworzenie programów lojalizujących ich sieć sprzedaży i partnerów handlowych.

  Klientom indywidualnym oferujemy: wyprawy w najdalsze zakątki naszego globu. Zawsze poza szlakiem i blisko ludzi!

  Zapraszamy!

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: