Podkategoria: Doradztwo - strona 85 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · następna strona »
 • Gemini Polska »

  Gemini Polska powstało z połączenia kilku firm działających na rynku finansowym w Krakowie. Dzięki wspólnemu działaniu możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa kredytowego, doradztwa finansowego i finansowania przedsiębiorstw.Pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy i kredyt firmowy. Klientom posiadającym już kredyt, szukamy tańszych form finansowania lub konsolidacji. Dzięki kompleksowym usługom pomagamy Klientowi przejść przez każdy etap kupna nieruchomości, czy sfinansowania sprzętu do firmy, co pokazujemy w Naszych poradnikach.Nasze doradztwo finansowe na rynku inwestycji i oszczędności rozpoczyna się od ustalonego wspólnie z Klientem celu. Poprzez szeroką ofertę wielu instytucji indywidualnie dobieramy rozwiązanie. Poruszamy takie kwestie rodzinne jak emerytura, przyszłość dzieci oraz inwestycje bezpieczne i agresywne. Szeroka oferta ubezpieczeniowa pozwala Naszym Klientom na spokój za racjonalną cenę. Aranżujemy ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia oc/ac samochodu, ubezpieczenia na życie i wiele innych. Tak jak w przypadku kredytów i inwestycji, tak w przypadku ubezpieczenia kreujemy ofertę indywidualnie.Jako doradcy finansowi, jesteśmy na pierwszej linii wydarzeń rynku finansowego. Od początku roku prowadzimy intensywną kampanię informacyjną dotyczącą kredytu hipotecznego z dopłatą MdM - Mieszkanie dla Młodych i dotyczącą reformy emerytalnej, ograniczającej II filar - OFE.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz i Toruń »

  Kancelaria zajmuje się fachową pomocą prawną przedsiębiorstw i osób fizycznych. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta.

  Zespół młodych i przedsiębiorczych prawników pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego problemu oraz zminimalizować ewentualne ryzyka.

  Kancelaria zajmuje się fachowym i kompleksowym doradztwem prawnym z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego (rozwody, podział majątku, spadki, alimenty), prawa cywilnego, gospodarczego, windykacją należności, sporządzaniem umów oraz prowadzeniem negocjacji.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dokumentacje przyrodnicze: botaniczne i ornitologiczne - GRUS Przemysław Kubacki »

  Oferujemy ekspertyzy przyrodnicze botaniczne i ornitologiczne dla rolników w ramach PROW - Posiadam uprawnienia eksperta przyrodniczego z zakresu botaniki i ornitologii na potrzeby programu rolnośrodowiskowego. Ekspertyzy przyrodnicze są załącznikiem do planu działalności rolnośrodowiskowej.
  Doradztwo rolnicze - Przygotowuję kompleksowo wnioski o dopłaty bezpośrednie, z możliwością wcześniejszego pomiaru działek rolnych. Oferuję dojazd do klienta o dogodnej dla rolnika porze dnia.
  - wnioski o dotacje z funduszy europejskich w ramach PROW - Oferuję przygotowanie wniosków na dotacje z funduszy europejskich dla rolników w ramach PROW. Na lata 2014-2020 planuje się uruchomienie następujących działań: Pomoc na inwestycje w gospodarstwach rolnych (Modernizacja gospodarstw rolnych), Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników (Premie dla młodych rolników), Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz działalności pozarolniczej na obszarach wiejskich (Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej), Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw (Restrukturyzacja małych gospodarstw), Rozwój przedsiębiorczości – rozwój usług rolniczych.

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie ryzykiem Ryzykonomia »

  Zarządzanie ryzykiem biznesowym, gospodarczym w przedsiębiorstwie, jednostce sektora finansów publicznych i organizacjach wszelkiego typu, branży i wielkości. ERM, Enterprise Risk Management. Kontrola zarządcza w sektorze publicznym. Problematyka zarządzania ciągłością działania, zgodności-compliance, zarządzania kryzysowego.Nieprzerwanie od 2009.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Synecty - programy motywacyjne, lojalnościowe - budzimy emocje »

  Program lojalnościowy, program motywacyjny B2B! Profesjonalne rozwiązania za zakresu kreacji oraz wdrażania programów lojalnościowych, programów motywacyjnych, połączonych z wielopoziomową zintegrowaną komunikacją. Napędzamy Twoją sprzedaż silnikiem lojalności. Programy działające na rynkach B2B kierowane bezpośrednio do Twoich klientów oraz do służb handlowych. Własny system CMS dedykowany do każdego programu - wdrażamy systemy IT na których świetnie funkcjonują programy lojalnościowe. Zintegorwana komunikacja - nasze programy lojalnościowe wspierane są zintegrowaną komunikacją w postaci dedykowanych smsów, oraz emailingu. Mailing - Zaplanowany oraz spersonalizowany mailing podnosi skuteczność działań. Tworzymy kreacje spójne z całą koncepcją programu.Smsy, mmsy wprost do telefonu Twoich klientów z bieżącymi informacjami dotyczącymi akcji promocyjnych.Katalogi nagród Online'owe oraz drukowane katalogi z nagrodami.Strona www - specjalnie przygotowywana strona www / platforma dla Twoich klientów, gdzie będą mogli sprawdzać stan zaawansowania uczestnictwa w programie.Klienci - program lojalnościowyJakich klientów nagradzać? Jak ustawić progi z nagrodami? Jakich zachęt użyć alby program był skuteczny? - znamy odpowiedzi na te pytania. Służby handlowe - program lojalnościowy C

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne »

  JPP Investments, to profesjonalna firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu strategii rozwoju przedsiębiorstw. Swoje fachowe usługi z zakresu doradztwa strategicznego kieruje przede wszystkim do właścicieli oraz przedstawicieli zarządów spółek zainteresowanych: analizą firmy i jej otoczenia, doradztwem w zakresie fuzji i przejęć, doradztwem w procesie podniesienia kapitału, doradztwem transakcyjnym, analizami rynku, wyceną wartości firmy, przygotowywaniem biznes planów oraz wieloma innymi specjalistycznymi usługami. Firma JPP Investments posiada niezbędną wiedzę i umiejętności aby świadczyć wysokiej jakości usługi doradztwa strategicznego umożliwiające przedsiębiorstwom rozwijanie działalności oraz sprawne konkurowanie na rynku. Zaufaj doświadczonym specjalistom z JPP Investments i zapytaj o ofertę na doradztwo strategiczne dla swojej firmy.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Upadłość konsumencka »

  Jeśli chcesz się skutecznie pozbyć długów poprzez ogłoszenie upadłości konsumenckiej, skorzystaj z naszej pomocy. J&R Partners zapewnia pomoc przy ogłoszeniu upadłości konsumenckiej - w tym bankructwa transgranicznego - doskonałego rozwiązania dla emigrujących do Wielkiej Brytanii i nie tylko. Zapewniamy kompleksowy pakiet informacji oraz pomoc przy całej procedurze ogłaszania upadłości. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator leasingowy »

  Jeżeli jesteś na naszej stronie to już startujesz z leasingiem. Leasingstart.pl to serwis, który dostarczy Ci wszystkie ważne i praktyczne informacje związane z leasingiem. . Głównym tematem strony jest usługa online, która polegająca na znalezieniu najlepszego finansowania bez wychodzenia z domu. Wszystkie informacje są podane w sposób jasny i przystępny dla każdego odwiedzającego. Wyjaśniają różnicę miedzy leasingiem a kredytem i podają podstawy prawne. Możesz tu zobaczyć ranking firm leasingowych, prezentację ich produktów oraz złożyć zapytanie o ofertę online. Zapraszamy do odwiedzania strony.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów - KKW KodeX »

  Istotą działalności Odszkodowania Kodex jest fachowa i skuteczna pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w jak najwyższym wymiarze.Naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę prawną oraz pomoc na każdym etapie postępowania roszczeniowego.Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi w szybki sposób oceniamy realną wysokość odszkodowania, a poprzez zastosowane przez nas technik negocjacji i metody dochodzenia roszczeń uzyskujemy najwyższe możliwe należne odszkodowania.Dla nas każdy Klient jest najważniejszy, a każda sprawa wyjątkowa i rozpatrywana indywidualnie.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za wypadki drogowe i inne - Odszkodowania DLP »

  Profesjonalne usługi prawne z zakresu odzyskiwania świadczeń przysługujących poszkodowanym z tytułu wypadków drogowych, komunikacyjnych, samochodowych, a także chorób zawodowych, szkód górniczych czy wypadków przy pracy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. WŁODARCZYK sprawy cywilne Gdańsk »

  Kancelaria adwokacka z Gdańska jest kierowana przez adwokata Macieja Włodarczyka. Działa na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego. Obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Prywatna Praktyka Adwokacka współpracuje z Gdańską Grupą Radów Prawnych. Świadczy pomoc prawną z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego. Poza tym występuje o odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego bądź wypadku w czasie pracy. Reprezentuje osoby pokrzywdzone oraz oskarżone przed sądami. Prowadzi bieżącą obsługę przedsiębiorstw, oprócz tego przedstawia interesy spółek prawa cywilnego przed organami administracji. Więcej informacji umieszczono na witrynie.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt konsolidacyjny Alior »

  Spośród wszystkich kredytów konsolidacyjnych kredyty w takich bankach jak Alior Bank mają jedne z najkorzystniejszych warunków ich przyznania. Dość niskie oprocentowanie, prowizja często równa 0% i minimum formalności cechuje najlepsze banki komercyjne. Jeżeli chciałbyś porównać wszystkie banki komercyjne oferujące kredyty oddłużeniowe zajrzyj na stronę finansową http://kredyt-konsolidacyjny-oddluzeniowy.pl, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytów konsolidacyjnych i oddłużeniowych banków komercyjnych.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nestor Work - Oferty pracy za granicą »

  NESTOR Work jest bydgoską, dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu rekrutacji, selekcji i delegowania pracowników do pracy tymczasowej działającą na rynku krajowym i zagranicznym. Świadczymy usługi zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Gwarantujemy wysoką jakość usług i szybkość realizacji zleceń. Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami. Nasza kadra pracownicza służy fachową pomocą i wsparciem przy realizacji wszelkich formalności. Zależy nam na nawiązywaniu stałych kontaktów personalnych, które pozwolą na wzajemne zaufanie i długotrwałą współpracę. Główny trzon naszych usług stanowi: Opieka nad osobami starszymi w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy w Polsce w różnych branżach; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy z granicą w różnych branżach. NESTOR Work z najwyższą starannością świadczy również usługi w zakresie 24- godzinnej, domowej opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec, Francji, Włoch i Unii Europejskiej. Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo i zadowolenie Podopiecznych i ich Rodzin. Zapewniamy 24 h wsparcie i pomoc naszych koordynatorów, co gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo. Dzięki szczegółowej weryfikacji i doboru opiekunek, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi opiekunkami, co gwarantuje najwyższe standardy opieki. Nasz personel jest zobowiązany do zachowania pełnej dyskrecji.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław, Kancelaria Notarialna Natalia Grosz, Wrocław »

  Kancelaria Notarialna położona jest we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej 187/s3 (dzielnica Krzyki), na parterze budynku, z dostępem podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz miejsc postojowych dla samochodów. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach, w sobotę oraz inne dni. Kontakt: tel. 660-693-030, e-mail: kancelaria@notariusz-grosz.pl

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Personika - doradztwo personalne »

  Personika to bardzo doświadczona agencja pracy działająca na rynku Warszawy i okolic. Polecamy jej usługi firmom, które szukają pracowników i chcą zlecić cały proces rekrutacji na zewnątrz. Personika ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie personalnym oraz doskonały personel, który jest w stanie prawidłowo ocenić kompetencje Twoich potencjalnych pracowników. Dodatkowym atutem jest posiadanie własnej, bardzo bogatej bazy CV zawierającej kandydatów na różnego rodzaju stanowiska począwszy od prostych, dorywczych prac, a kończąc na stanowiska dyrektorskie. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności doradztwa personalnego Personika, jest lista firm, które skorzystały z ich usług.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna KoDo Creative »

  Agencja interaktywna KoDo Creative istnieje od 2006 roku i specjalizuje się w reklamie internetowej i promocji firmy w Internecie. Oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie marketingu internetowego. Agencja Kodo Creative to zespół doświadczonych e-marketerów, współpracujących z klientami z branży budowlanej, turystycznej oraz e-commerce. Jako pasjonaci skutecznego i efektywnego marketingu i sieci dostarczamy sprawdzone i nowoczesne rozwiązania w zakresie promocji firmy online - wiemy, w jaki sposób zrealizować stawiane cele i pokonywać wyzwania. Na rynku usług online wyróżnia nas wysoka skuteczność - współpracując z nami zwiększasz swoją sprzedaż i zyskujesz nowych klientów.Wiedza i zdobyte przez lata doświadczenie oraz umiejętności pozwalają nam dostarczać wyjątkowe usługi dla wyjątkowych klientów, od teraz dostępne także dla małych i średnich firm.Specjalizujemy się w reklamie internetowej (linki sponsorowane) i promocji firm w Internecie. Oferujemy kompleksową obsługę - projektujemy serwisy oraz sklepy internetowe, prowadzimy kampanie linków sponsorowanych w Google AdWords, a także pozycjonujemy strony naszych klientów. Świadczymy również usługi doradcze - wykonujemy audyty i ekspertyzy oceniając dotychczasowe działania firmy w obszarze marketingu internetowego oraz zaplecza IT, doradzamy, jakie działania powinny być podejmowane, aby poprawić zwrot z inwestycji.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy: kredyt hipoteczny, gotówkowy - Białystok »

  Potrzebujesz kredytu gotówkowego lub hipotecznego? Może starasz się o mieszkanie i chcesz skorzystać z dofinansowania Państwa? Mnogość ofert bankowych przywraca ciebie o zawrót głowy? To znaczy że musisz skorzystać z naszych usług finansowych. Jesteśmy doradcami finansowymi zajmującymi się na co dzień analizą ofert instytucji finansowych dopierając najbardziej optymalne warunki finansowania. Nasze doświadczenie na rynku finansowym jest bogate, a zerowe powiązania z instytucjami finansowymi pozwala nam na dobieranie najbardziej optymalnego produktu specjalnie pod klienta. Pomagamy i wyjaśniamy wszystkie prace papierkowe pozwalając klientowi skupić się na ważniejszych sprawach. Nasza siedziba mieści się w Białymstoku, gdzie sporządzamy szeroką gamę rozwiązań inwestycyjnych, kredytowych, oszczędnościowych, czy też ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Krzysztof Wites | Kancelaria | Stargard Szczeciński | Odszkodowania | Rozwody | »

  Radca Prawny Krzysztof Wites. Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Witesa oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Priorytetem naszej działalności jest uzyskanie zadowolenia naszych klientów. W tym celu swoje funkcjonowanie opieramy na trzech filarach - wiedzy, zaangażowaniu oraz profesjonalizmie. Pozwoliło nam to zdobyć znaczną liczbę klientów, którym na co dzień świadczymy pomoc prawną.Zakres usług: - porady jako radca prawny stargard- porady jako prawnik stargard- odszkodowania stargard - sprawy rozwodowe - rozwód stargard- porady podatkowe - podatki stargard

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka ubezpieczeń okurka.pl »

  Ubezpieczenie auta nie tak łatwo znaleźć. Doświadczony kierowca wie, że to trudne i czasochłonne zadanie. Dlaczego ubezpieczenie powinno być wybrane z głową? Każdy ubezpieczyciel określa warunki - jeśli szkoda będzie za mała, będziemy musieli naprawiać auto za swoje pieniądze. Jeśli złapiemy gumę pod miastem, holowanie nie będzie nam zapewnione. Dobre, nie znaczy drogie. Czasami najtańsze oc okazuje się tym najlepszym. Dzięki porównywarce łatwiej nam będzie znaleźć takie ubezpieczenie, które spełni wszystkie nasze wymagania. Aby poprawnie skorzystać z tego rodzaju pomocy, musimy przygotować wszystkie dokumenty pojazdu - w porównywarkę będziemy musieli wpisać takie dane jak rocznik samochodu, przebieg, informacje o kolizjach i oczywiście o kierowcy. Dzięki temu pokazana cena będzie wiarygodna. Korzystanie z drogich ubezpieczeń nie zawsze będzie dobre. Czasami jest to po prostu naciąganie klienta, który twierdzi że drogo, to dobrze. Czym jest dobra porównywarka oc? Dobra porównywarka uwzględnia najlepsze ubezpieczenia na rynku. Bierze pod uwagę wszystkie promocje, nowych i starych ubezpieczycieli. Znalezienie dobrego ubezpieczenia oc wcale nie musi nam zajmować wiele czasu. Wystarczy drobna pomoc w postaci tego rodzaju porównywarki i za chwilę znajdziemy idealne ubezpieczenie samochodu. Pamiętajmy jednak o tym, aby dokładnie zapoznać się z umową ubezpieczyciela zanim złożymy podpis. Teraz korzystanie z samochodu będzie prostsze, bardziej bezpieczne i przyjemne.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Mierzwickiego »

  Poznań to miasto które słynie w głównej mierze z usług. Usługi prawnicze to najczęściej spotykane rzemiosło. Wybór odpowiedniej kancelarii jest jednak najważniejszą kwestią. Nasza kancelaria radcy prawnego ma bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie co sprawia że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Cechuje nas bardzo dobra znajomość prawa co przekłada się w znacznym stopniu na nasze wyniki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: