Podkategoria: Doradztwo - strona 86 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Janina Gajewska »

  Profesjonalne i rzetelne usługi rozliczeniowe jakie oferuje państwu Biuro rachunkowe Janina Gajewska to terminowe rozliczenia, obsługa księgowa w zakresie pełnej księgowości osób prawnych i fizycznych oraz rozliczenia rolników i inne usługi związane z księgowością. Jako jedni z nielicznych udostępniamy także nowoczesne oprogramowanie umożliwiające każdemu klientowi dostęp poprzez panel internetowy do swoich wyników podatkowych, kadrowo – płacowych jak też płatności w dowolnym momencie. Zapraszamy, biuro@gajewskabiuro.pl dopasujemy dla państwa indywidualnie najlepszą ofertę.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finanse bardzo osobiste »

  blog prowadzony przez praktyka inwestycji, trenera i pasjonata finansów osobistych.
  Praktycznie każda życiowa sytuacja, z którą będziesz mieć do czynienia, niesie ze sobą finansowe konsekwencje. Narodziny dziecka, podjęcie nauki, zakochanie się, choroba, zmiana pracy, przeprowadzka, śmierć bliskiej osoby – to wszystko pozostawi wyraźne ślady w Twoim portfelu. Finanse są blisko życia i są bardzo osobiste.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne CV i list motywacyjny na zamówienie Corson.pl »

  Specjaliści z Corson.pl przygotowują codziennie CV i listy motywacyjne na indywidualne zamówienie klientów. Dokumenty aplikacyjne są możliwe do uzyskania w języku polskim, angielskim i niemieckim.Skuteczne poszukiwanie pracy polega m.in. na bardzo dobrym przygotowaniu się i obraniu dobrej strategii działania. Zanim zaczniemy poszukiwać pracy, warto się zastanowić w jakim obszarze powinniśmy pracować, jakie umiejętności, kwalifikacje i kompetencje posiadamy. Po ustaleniu tych podstawowych kwestii warto przygotować niezbędne dokumenty, jakimi są Profesjonalne CV i list motywacyjny. Jeśli ubiegasz się o pracę w dziale obsługi klienta warto uwypuklić wszelkie informacje związane z posiadanymi kompetencjami interpersonalnymi oraz osobowościowymi. Oczywiście zakresy obowiązków na wcześniejszych stanowiskach są niezbędne i obowiązkowe. Znajomość programów komputerowych, jak również różnych aplikacji biurowych jest mile widziana. Jeśli z kolei aplikujesz na stanowiska związane z zarządzaniem, w życiorysie koniecznie powinieneś zadbać o profesjonalne przedstawienie swojej kandydatury od strony zarówno kwalifikacji, osobowości, doświadczenia zawodowego, jak również projektów czy sukcesów. Dopiero perfekcyjnie przygotowany życiorys i list motywacyjny pozwoli ci częściej niż zwykle chodzić na rozmowy kwalifikacyjne.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KONIECEK spółka adwokacka|Warszawa adwokat, Mokotów adwokat »

  KONIECEK spółka adwokacka to działająca od 2008 r. kancelaria adwokacka. Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, dzielnica Mokotów, w bardzo wygodnej dla Klientów lokalizacji. Zespół kancelarii adwokackiej tworzą doświadczeni prawnicy: adwokat Marcjanna Dębska - Koniecek zajmująca się głównie prawem rodzinnym (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem), prawem spadkowym (zachowek, unieważnienie testamentu, wydziedziczenie) i prawem cywilnym (zasiedzenie, prawo lokalowe, prawo nieruchomości, umowy cywilne), adwokat Aneta Koniecek - Lidke specjalizująca się w prawie podatkowym (podatek vat, podatek pit, podatek cit, kontrola UKS, sprawy karno-skarbowe), obsługą prawną spółek (przekształcenia spółek, podział spółki, upadłość, likwidacja spółki, obsługa zarządu) i prawem gospodarczym) oraz adwokat Rafał Koniecek zajmujący się głównie prawem pracy (postępowania sądowe o nadgodziny, odszkodowanie, przywrócenie do pracy, mobbing, uchylenie kary porządkowej, wsparcie prawne działów kadr w firmach), prawem cywilnym (prawo lokalowe, analiza umów, roboty budowlane) i obsługa przedsiębiorców (stałą obsługa prawna firm, kompleksowa obsługa prawna spółek, zarządów spółek, obsługa formalności w KRS). Służymy pomocą wszystkim mieszkańcom Warszawy, dzielnicy Mokotów ale też innym osobom zainteresowanym poprowadzeniem sprawy w sądzie, porada prawną bądź doradztwem prawnym w szerszym zakresie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Puczyłowski Sławomir usługi notarialne otwock »

  Informujemy, że prowadzona przez nas kancelaria notarialna na rynku działa nieprzerwanie od 1992 roku, proponując usługi klientom nie tylko z Otwocka, ale także z całego Mazowsza. Do pracy w naszym biurze angażujemy notariuszy z bogatym doświadczeniem oraz rozległą wiedzą teoretyczną. Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, podejmujemy się świadczenia następujących czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, weksli, a także innego rodzaju umów. Na specjalne życzenie klientów przechowujemy pieniądze lub papiery wartościowe. Obsługujemy klientów w języku polskim, a również po angielsku i niemiecku. Więcej na stronie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble do domu Nowe Meble »

  Bardzo ważną decyzją jest zakup mebli łazienkowych do naszego mieszkania. Przede wszystkim zanim, więc takie meble wybierzemy powinniśmy zastanowić się, czego właściwie potrzebujemy i jakie są nasze oczekiwania. Oczywiście na rynku istnieje szereg różnorodnych mebli, które to są mniej lub bardziej nowoczesne.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.szafki-lazienkowe.com.pl »

  Prezentujemy najlepsze na rynku modele szafek łazienkowych oraz innych elementów wyposażenia tego pomieszczenia. Porównujemy, który element lepiej zastosować a małym, średnim, bądź dużym pomieszczeniu, przedstawiamy najlepszy zbiór porad z zakresu zakupu, montażu oraz pielęgnacji mebli łazienkowych.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Finanse »

  Serwis zawierający oferty oraz porady w zakresie kredytów bankowych dla osób i firm, pozabankowych pożyczek, leasingu, ubezpieczeń, windykacji i innych produktów finansowych. Zawiera setki opublikowanych porad, oferuje bezpłatne porady online oraz profesjonalne pośrednictwo finansowe. Serwis należy do działającej od 1994 roku firmy windykacyjnej Grabowski Inkasso.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble do łazienki - zakup »

  Przedstawiamy najlepsze meble łazienkowe na rynku. Doradzamy jakie elementy najlepiej zakupić do małej bądź dużej łazienki. Prezentujemy ciekawe pomysły na oryginalne aranżacje tego miejsca, oraz porównujemy, które meble łazienkowe są najbardziej odporne na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć, czy zarysowania.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Nie dla wszystkich scheda jest powodem do szczęścia. W bardzo wielu przypadkach sprawdy o spadek nie tylko nadzwyczaj ospale się toczą ale dodatkowo nastręczają wielu dodatkowych udręk i problemów. W momencie gdy chodzi o finanse, rozpoczyna się najczęściej gigantyczna bitwa. Właśnie w takich położeniach pomoc prawna jest wskazana.
  Skutkiem tego jeżeli dysponujecie spadkiem zachęcamy do korzystania z ochrony prawnej kancelarii przy placu Grunwaldzkim.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karolzimnoch.pl mieszkania na sprzedaż Białystok »

  Karol Zimnoch, profesjonalny doradca finansowy, przypasuje do Twoich potrzeb najlepszy i najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy. Wiem, że kupno nieruchomości Białystok to istotna decyzja. W dzisiejszych czasach ceny nieruchomości Białystok są na tyle wysokie, że większość z nas nie może sobie pozwolić na ich zakup gotówką, dlatego wybiorę dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny na rynku. Na tym jednak nie kończy się zasięg moich usług. Przeprowadzę Cię przez cały proces kredytowy oraz udzielę wskazówek jak można spłacić zobowiązanie kilka lat wcześniej. Mało tego, brak zdolności kredytowej nie musi oznaczać rezygnacji z marzeń i zakupu mieszkania w Białymstoku. Z moją pomocą na pewno uda się znaleźć inne, korzystne rozwiązanie, które pozwoli ci zamieszkać w pięknej okolicy, w atrakcyjnych wnętrzach. Ponadto, jako doświadczony doradca finansowy, orientuje się w najatrakcyjniejszych ofertach na rynku. Podpowiem, w jakie mieszkania na sprzedaż Białystok warto inwestować i którą sprzedaż mieszań Białystok traktować w pełni poważnie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy serwis pracy rankingpracownika.pl »

  Internetowy serwis pracy www.rankingpracownika.pl gromadzi informacje o pracownikach oraz kandydatach do pracy, zawiera także ogłoszenia rekrutacyjne pracodawców. Jest to, zatem miejsce dla każdej osoby, która w sposób przemyślany kieruje swoją karierą zawodową oraz dla każdego pracodawcy, który poszukuje kompetentnego pracownika.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Xprimus - pośrednictwo finansowe »

  Firma Xprimus zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem finansowym oraz doradztwem w kwestiach pozyskiwania środków z UE. Gwarantujemy kompleksowe analizy środków finansowych, a także sporządzenie niezbędnej dokumentacji.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański »

  Kancelaria adwokacka ma siedzibę w Toruniu przy ul. Wiązowej 16/4. Z tego względu jej działalność skupia się na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, zwłaszcza w takich miastach jak Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, Lipno, Brodnica, Golub – Dobrzyń oraz Inowrocław. W razie potrzeby Kancelaria świadczy również usługi na terenie całego kraju. Kancelaria poleca swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.
  W ramach prowadzonej działalności Kancelaria współpracuje z licencjonowanym biurem prawno – rachunkowym, a także z kancelarią notarialną oraz komorniczą.
  Współpracującym z nami Klientom oferowana jest bezzwłoczna reakcja w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom specjalizacji oraz rzetelna i kompleksowa obsługa prawna. Standardy działania Kancelarii adwokackiej zapewniają każdemu Klientowi komfort w postaci profesjonalizmu i skuteczności podejmowanych działań prawnych.

  Swoją renomę i pozycję rynkową opieramy na zaufaniu i zadowoleniu naszych Klientów.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konto Firmowe »

  Serwis finansowy skierowany do przedsiębiorców i wszystkich, którzy myślą o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Znaleźć w nim można między innymi porady związane z rejestracją firmy, wyborem taniego konta firmowego oraz odpowiedniej formy księgowości, a także wskazówki związane z optymalizacją kosztów przedsiębiorstwa, oszczędnościami i dobrym zarządzaniem finansami firmy. Serwis redagowany jest przez specjalistów z dziedziny bankowości i finansów mikroprzedsiębiorstw, którzy specjalizują się w analizie produktów bankowych – ich regulaminów, taryf opłat i prowizji oraz uczciwości. Małym firmom doradzają jak korzystać z usług instytucji finansowych, aby właściwie zabezpieczali swoje interesy.
  Własna firma wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, a sukces jest efektem ciężkiej pracy – dlatego tak istotne jest właściwe przygotowanie się do roli przedsiębiorcy. Serwis KontoFirmowe24.pl stanowi kompendium wiedzy dla każdego początkującego biznesmena.

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE »

  Jesteśmy firmą zajmującą się usługami prawnymi i nie tylko. Nasza specjalność to uzyskiwanie efektu synergii (1+1>2) np. poprzez łączenie wiedzy prawniczej (radca prawny) z technologiami (informatyk, inżynier). Mamy innowacyjne podejście do usług. Wierzymy w efekt synergii. Nasza specjalność to sprawy gospodarcze (sądowe, ale też opracowywanie umów, analiza, bieżące doradztwo), rejestracja spółek (specjalność spółka komandytowa ze sp. z o.o.), rejestracja GIODO (opracowywanie procedur, Polityka Bezpieczeństwa), prawo e-commerce (regulaminy internetowe) i windykacja przedsądowa i sądowa (radca prawny, adwokat - mamy w zasobach, mogą reprezentować Państwa przed sądem). Także prawo autorskie, konkurencji, hazardowe. Oraz: ochrona dóbr osobistych, własność przemysłowa, ochrona baz danych, GIODO - Polityka Bezpieczeństwa (PB), Instrukcja Zarządzania (IZSI), audyt prawny serwisów internetowych w zakresie ich zgodności z prawem (wyłączenie odpowiedzialności administratora, uśude (USUDE), ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie »

  Analiza techniczna spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży wszystkich notowanych spółek.
  Strona na bazie analizy technicznej w przejrzysty sposób podpowiada kierunek inwestycji na giełdzie w Warszawie. Pokazuje, dla których spółek z ostatniej sesji giełdowej zostały spełnione warunki pojawienia się sygnału kupna lub sprzedaży.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC - Link4-Ubezpieczenia.pl »

  Link4 dbając o komfort i zadowolenie swoich klientów wprowadziło do swojej oferty nie tylko możliwość ubezpieczenia swojego pojazdu za pomocą wykupienia obowiązkowego OC, ale i szereg innych usług co pozawala na pełne korzystanie z ich oferty.

  Klient bez konieczności wychodzenia z domu może w szybki i prosty sposób dzięki link4 kalkulator oc, obliczyć wysokość stawki OC na podstawie kilku informacji, co znacznie skraca i upraszcza procedury zawarcia umowy z ta firmą. Działanie kalkulatora nie jest skomplikowane, co pozwala na jego korzystanie również osobą nie obeznanym w tematyce ubezpieczeń. Link4 ubezpieczenia oferuje swoim klientom nie tylko wybór ubezpieczenia OC, ale i możliwość wykupienia pakietu Autocasco czy ubezpieczenia szyb samochodu.
  Dzięki zróżnicowaniu oferty usługi Link4 dopasowane są dla każdego klienta.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze »

  Zapraszamy na stronę poświęconą terminalom płatniczym. Znajdziesz tu wszystkie informacje o usługach jakie są dostępne poprzez urządzenie. Jeśli chcesz udostępnić swoim klientom możliwość akceptacji kart płatniczych w swojej firmie, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sofista.com.pl »

  Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego copywritera, który pracuje w branży od 10 lat. Bogate portfolio, fachowe porady i przede wszystkim profesjonalne treści, które gwarantują powiększającą się sprzedaż!

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 86 · 87 · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: