Podkategoria: Doradztwo - strona 88 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · 96 · 97 · następna strona »
 • Prawnik Gdynia »

  Kancelaria Adwokacka Justyna Nowak-Trojanowska ukierunkowana jest głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz klientów biznesowych, instytucji i osób fizycznych.

  Zakres działalności obejmuje m.in. prawo karne, prawo administracyjne, prawo cywilne, prawo nieruchomości, prawo rodzinne i prawo spadkowe.

  Siedziba kancelarii znajduje się w Gdyni.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kariera Service »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, zajmujemy się rekrutacją i pozyskiwaniem wykwalifikowanej kadry pracowniczej, zarówno średniego jak i wyższego szczebla. Usługi opieramy na head huntingu - czyli bezpośrednich metodach dotarcia do kandydata. W swojej ofercie proponujemy Państwu również usługi z zakresu bezpośredniego pozyskiwania klientów. Zajmujemy się umawianiem spotkań handlowych, leadami handlowymi. W sposób bezpośredni pozyskujemy zainteresowanych klientów państwa produktem, czy usługami. Wykorzystywane przez nas metody są alternatywne i skuteczne.
  "...Bo w życiu trzeba być przedsiębiorczym..."

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdobywanie dużych pieniędzy »

  Na stronie można znaleźć informacje o rozwijaniu inteligencji finansowej i własnej świadomości dążenia do wolności finansowej. Nie ma tutaj konkretnych przykładów zarabiania pieniędzy, ani magicznych pigułek na szybki zarobek. Zamiast tego sporo wiedzy o mentalnym podejściu do pieniędzy, wydobywaniu z siebie ukrytych możliwości, które pomogą nam w zarabianiu dużych pieniędzy i osiąganiu dobrobytu i szczęścia. Zmieniając myślenie, zmieniamy swoje życie. Własny biznes jest jedyną drogą do wolności finansowej. Na stronie wiele informacji o rozwoju osobistym z nastawieniem na zarabianie pieniędzy.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz gorzów »

  Notariusz Piotr Wiszewski (Gorzów Wielkopolski)

  Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wlkp. w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry, na pierwszym piętrze szklanego biurowca zwanego potocznie Titanikiem.

  Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

  Zakres usług:

  • sporządza akty notarialne;

  • sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;

  • sporządza poświadczenia;

  • doręcza oświadczenia;

  • spisuje protokoły;

  • sporządza protesty weksli i czeków;

  • przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne;

  • sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;

  • sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;

  • sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leszczenko Tłumaczenia – rosyjski, niemiecki »

  Specjalizujemy się w tłumaczeniach języka rosyjskiego oraz niemieckiego. W naszej ofercie można znaleźć tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone, z języka rosyjskiego i niemieckiego na polski oraz z polskiego na rosyjski i niemiecki. Korekta native speakera gratis. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia w dobrej cenie.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Administrator bezpieczeństwa informacji - Soczko »

  Jakakolwiek firma, posiadająca bazę klientów, jest odpowiedzialna za jej bezpieczeństwo. Ochrona danych osobowych, to nie tylko obowiązek, ale też przeciwdziałanie nieprzyjemnym sytuacją. W firmie za tę funkcję na ogół odpowiedzialny jest administrator bezpieczeństwa informacji, pełniący funkcję nadzoru nad wszelkimi tajnymi danymi. Jego zadaniem jest zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa, chroniąc także klientów firmy, jak i jej najwyższy interes. Wszelkie działanie prowadzące do ochrony danych, powinny uwzględniać zarówno zagrożenia wewnętrzne jak i zewnętrzne w firmie. Żeby upewnić się, że stopień zabezpieczeń jest wysoki, można zlecić obcej firmie audyt z ochrony danych osobowych. Dzięki temu zyskamy pewność, że wszelkie działania na niekorzyść firmy i jej klientów, zostaną wychwycone i zniwelowane. Wszelki wyciek informacji może narazić firmę na szkodę, a klientów na wszelkiego typu matactwa. Zakład pracy dbająca o dobro swoje i swoich klientów, jako obowiązek powinna zapewniać najwyższy stopień bezpieczeństwa.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • KALKULATOR WYNAGRODZEŃ.PL - kalkulator brutto netto »

  Kalkulator wynagrodzeń - to narzędzie dzięki, któremu obliczysz płacę netto z podanej płacy brutto. Szybko dowiesz się ile będziesz zarabiał na rękę. Wynagrodzenie netto to wynagrodzenie wypłacane pracownikowi "do ręki", przez pracodawcę z tytułu wykonanej pracy, po odliczeniu składek na ubezpieczenia społeczne, zaliczek na podatek dochodowy i innych potrąceń (np. składek na grupowe ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę z wynagrodzenia pracownika itp.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Placówki Niepubliczne »

  Portal Placówek Niepublicznych w Polsce jest pierwszym tego rodzaju portalem w kraju. Jest to portal dyrektorów szkół i przedszkoli niepublicznych, który oferuje dostęp do materiałów, gotowych dokumentów w wersjach edytowalnych, czy też pozwala na składanie zapytań mailowych do ekspertów, w tym z dziedziny prawa. Dodatkowo portal udostępnia też artykuły specjalistyczne z przykładowymi rozwiązaniami problemów specyficznych.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pro-Sun Energia prosto ze słońca »

  Strona prezentuje ciekawe informacje i wskazówki z obszaru energetyki związanej ze słońcem (OZE - Odnawialne Źródła Energii).

  Można na niej znaleźć informacje dotyczące fotowoltaiki, energetyki wiatrowej, kolektorów słonecznych, a wszystko opisane w bardzo przystępny i praktyczny sposób.

  Prezentowane informacje mogą być przydatne zarówno dla firm związanych z branżą OZE, jak również dla przeciętnego obywatela zainteresowanego odnawialnymi źródłami energii.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia od zdarzeń losowych - ubezpieczenie-ochronne.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową. Proponujemy Państwu ubezpieczenia na życie, zdrowie, a także kredytu. Posiadanie ich daje niewątpliwie duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. W przypadku nieszczęśliwego zdarzenia losowego, Ubezpieczony otrzymuje pełne wsparcie i pomoc finansową. Służymy Państwu pomocą przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia tak, by spełniało ono wszystkie stawiane oczekiwania.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • VOLTROM MONITORING »

  VOLTROM to firma zajmująca się świadczeniem usług elektrycznych na terenie Poznania i okolic. Firma wykonuje usługi z zakresu montażu urządzeń elektrycznych takich jak kamery monitoringu, systemy zabezpieczeń oraz inne urządzenia mikroprądowe.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szmurlo.pl - Wizy do USA »

  Efektywna i kompetentna pomoc przy załatwieniu formalności w wyjazdem do USA. Planujesz wyjechać do Stanów i masz problem z formalnościami? Nasze biuro ma ogromne doświadczenie uzyskane w Stanach w najlepszych kancelariach prawniczych, z jakich korzystają sławni ludzie. Głównie specjalizujemy w opornych sprawach związanych z często spotykanymi odmowami otrzymania wizy do USA. Jesteśmy jednym z najlepszych gabinetów w Polsce. Zawierzyło nam tysiące zadowolonych delikwentów.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena-stron.pl »

  Wycena-stron.pl - jest internetowym narzędziem służącym do analizy zawartości stron internetowych, które jednocześnie pozwala również na oszacowanie wartości strony internetowej. Wycena stron ułatwia rozpoczęcie optymalizacji strony internetowej, pod kątem jej lepszej widoczności w internecie. Korzystając z tego narzędzia z stosunkowo łatwo możemy dostrzec potencjał optymalizacyjny naszej strony, biorąc pod uwagę takie parametry jak ranking Alexa, Page Rank wg Google, czy widoczność strony w mediach internetowych.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wergobud Kierownik budowy, Projekty Budowlane, Certyfikaty energetyczne, Wrocław, Kępno »

  Wergobud jest wyspecjalizowaną firmą w zakresie Kierowania budową i wyręczania inwestora w procesie budowlanym - Zastępstwo inwestorskie . Tworzymy również projekty budowlane od wizji inwestora aż po pozwolenie na budowę, następnie pomagamy je zrealizować i przekazać do użytkowania. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy podczas realizacji projektu łączyć wizje inwestora z goszczę polskich przepisów, co pozwala szybko zakończyć inwestycje. Dbamy o zapewnieni najwyższej jakość inwestycji przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

  Data dodania: 20 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o towarzystwach ubezpieczeniowych - groteski.pl »

  Towarzystwa ubezpieczeniowe pojawiają się jak grzyby po deszczu, wielu ludzi nie wie z, którego ubezpieczyciela skorzystać, sugerowanie się ceną nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż niska cena może także oznaczać niską jakość usług danego ubezpieczyciela. W internecie korzystając ze strony groteski.pl możemy zapoznać się z opiniami klientów, którzy korzystają z usług najbardziej popularnych ubezpieczycieli. Po przeczytaniu tych opinii, można stwierdzić, który ubezpieczyciel jest najbardziej wierzytelny, opinie Proama, opinie PZU, opinie AXA, opinie Link4 te firmy cieszą się największym zainteresowaniem i opinie o tych towarzystwach są najczęściej czytane. Ubezpieczenie się w wiarygodnym towarzystwie ubezpieczeniowym jest niezwykle ważne, ponieważ mamy komfort psychiczny w momencie, gdy w naszym życiu przytrafi się coś złego.

  Data dodania: 21 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu »

  Stoisz właśnie przed koniecznością wykupienia nowego ubezpieczenia dla swojego samochodu? A może chcesz przedłużyć już posiadane ubezpieczenie, ale na zmienionych, korzystniejszych warunkach? Dowiedz się, jakie masz możliwości manewrowania ubezpieczeniami. Opisujemy je w naszym serwisie. Znajdziesz tu dosłownie wszystkie informacje na temat ubezpieczeń samochodowych. Dowiesz się jak wybrać obowiązkowe ubezpieczenie OC, czy masz jakąś możliwość zaoszczędzenia na tym quasi-podatku i kiedy oraz w jakich warunkach możesz zmienić ubezpieczyciela. Jeśli masz już OC i właśnie wybierasz ubezpieczenie AC, dzięki publikacjom w naszym serwisie zyskasz niezbędną wiedzę do wyboru ubezpieczenia dla siebie. Jeśli nie wiesz jakie ubezpieczenie samochodu jest ci niezbędne - nie szkodzi, odpowiemy i na to pytanie. Zajrzyj na naszą stronę już teraz.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma bez ZUS »

  Nasze usługi pozwalają na:
  - w pełni legalne prowadzenie firmy bez miesięcznego obciążenia ZUS
  - zwiększenie swojego miesięcznego przychodu osobom pracującym na etacie (zmiana warunków zatrudnienia – przejście z umowy na etat na współpracę z pracodawcą na zasadach firma-firma. Możliwość zwiększenia wynagrodzenia do poziomu brutto pracodawcy)
  - nawiązywanie współpracy z nowymi pracownikami na zasadach firma-firma przy obniżonych kosztach pracy (bez ograniczeń narzucanych przez kodeks pracy)
  - obniżenie kosztów kadrowo-płacowych dla firm i korporacji (brak obowiązku archiwizacji dokumentów pracownika, jedna faktura jeden przelew)
  - obniżenie kosztów księgowych dla małych firm, które funkcjonują na pełnej księgowości.

  Czyli:
  Jak prowadzić firmę bez ZUS,
  Jak legalnie w Polsce prowadzić firmę bez ZUS,
  Jak budować majątek rodziny,
  Jak zbudować klasę średnią w Polsce,
  Jak ograniczyć koszty skarbowe,
  Firma bez ZUS rozwiązanie i opinie

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ExpressBook - Skuteczne i profesjonalne biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe ExpressBook zajmuje się obsługą finansowo - księgową oraz kadrowo - płacową podmiotów gospodarczych. Dokonuje księgowań, sporządza odpowiednie rejestry i deklaracje, a także reprezentuje klientów w Urzędach Skarbowym i ZUS

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skarga kasacyjna »

  Adwokat doktor nauk prawnych Łukasz Supera zajmuje się przygotowaniem skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego. Skargi kasacyjne przygotowywane są w sprawach cywilnych oraz karnych, a także w sprawach z zakresu prawa pracy. Oprócz przygotowanie skarg kasacyjnych adwokat doktor Łukasz Supera oferuje również reprezentację przed Sądem Najwyższym, przygotowanie skarg konstytucyjnych oraz reprezentacje przed Trybunałem Konstytucyjnym

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu - ubezpiecz-auto.biz »

  Stoisz właśnie przed koniecznością wykupienia nowego ubezpieczenia dla swojego samochodu? A może chcesz przedłużyć już posiadane ubezpieczenie, ale na zmienionych, korzystniejszych warunkach? Dowiedz się, jakie masz możliwości manewrowania ubezpieczeniami. Opisujemy je w naszym serwisie. Znajdziesz tu dosłownie wszystkie informacje na temat ubezpieczeń samochodowych. Dowiesz się jak wybrać obowiązkowe ubezpieczenie OC, czy masz jakąś możliwość zaoszczędzenia na tym quasi-podatku i kiedy oraz w jakich warunkach możesz zmienić ubezpieczyciela. Jeśli masz już OC i właśnie wybierasz ubezpieczenie AC, dzięki publikacjom w naszym serwisie zyskasz niezbędną wiedzę co do wyboru ubezpieczenia dla siebie. Jeśli nie wiesz jakie ubezpieczenie samochodu jest Ci niezbędne - nie szkodzi, odpowiemy i na to pytanie. Zajrzyj na naszą stronę już teraz.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 88 · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · 96 · 97 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: