Podkategoria: Doradztwo - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Badania telefoniczne »

  Oferta centrum badań telefonicznych CATI. Firma realizuje szerokie spektrum badań rynku i opinii, badania marketingowe a także usługi call center i telemarketingu. Prowadzimy projekty message recall, recall test. Realizujemy także projekty badawcze mające na celu zbadanie satysfakcji klientów danego przedsiębiorstwa. Badania takie są istotnym elementem systemów zapewnienia jakości i stanowią jedno z podstawowych narzędzi kreowania i poprawiania wizerunku firmy.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • D4 Consulting - Firma Doradcza »

  D4 Consulting to firma konsultingowa przeprowadzająca badania marketingowe, badania rynku i konkurencji, badania satysfakcji klientów i preferencji. Firma doradcza - efektywne gospodarowanie zasobami ludzkimi, rekrutacja, selekcja, szkolenia, doradztwo, oferty pracy.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Predyspozycje zawodowe - test osobowości »

  Rób co kochasz, a pieniądze przyjdą same. To znane przysłowie w pełni obrazuje, iż praca w zgodzie z własnym predyspozycjami zawodowymi przynosi jedynie zysk i przyjemność. Jak jednak poznać swoją zawodową miłość? Niniejszy test może okazać się tutaj pomocy, bowiem na podstawie Twoich zainteresowań i cech charakteru podpowie, w których zawodach i na jakim stanowisku mógłbyś się zrealizować. Poznaj swoje predyspozycje zawodowe, rozwiąż test!

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Łodź »

  „Oszczędny Dom„ jest nowoczesną firmą posiadającą w swoich szeregach szerokie grono specjalistów. Wszyscy oni wykształceni są w dziedzinach nauk technicznych Politechniki w Łódzi i posiadają uprawnienia potwierdzone złożeniem Egzaminu przed Komisją Ministerstwa Infrastruktury. nnŚwiadczymy usługi w zakresie sporządzania świadectw energetycznych budynków mieszkalnych, lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, zarówno na potrzeby przekazywania nowych obiektów do użytkowania, jak i rozbudowy czy przebudowy istniejących budynków. Tworzymy również charakterystykę energetyczną dla potrzeb projektów budowlanych. Zajmujemy się również inwentaryzacją techniczną budynków dla potrzeb sporządzania świadectw energetycznych oraz na potrzeby odtworzenia dokumentacji budowlanej. nnWyróżnia nas na tle konkurencji profesjonalna obsługa przy zachowaniu konkurencyjnych cen, krótkie czasy realizacji oraz miłą atmosferę współpracy. Wszystkim firmom zainteresowanym stałą współpracą gwarantujemy elastyczne warunki oraz pełen profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, podatkowe - VINDEX - Poznań »

  Biuro rachunkowo prawne oferuje między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie spraw: kadrowych i płacowych, rozliczenia ZUS, prowadzenia ewidencji na potrzeby ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty, oszczędzanie i banki. »

  Tematyka serwisu są finanse, a w szczególności lokaty bankowe. Na stronie dowiemy się, jak w sposób opłacalny i bezpieczny ulokować nasze pieniądze w banku. Portal w sposób zwięzły i rozsądny przekazuje informacje na temat oszczędzania.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Commercial Consulting »

  Commercial Consulting to polska firma doradcza wspierająca każdy rodzaj biznesu.
  Oferujemy profesjonalne i skuteczne rozwiązania, wsparcie merytoryczne oraz specjalistyczne opracowania dotyczące pozycji danego podmiotu na rynku, jego otoczenia biznesowego oraz szans i zagrożeń.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo Energetyczne Budynku - Projektowanie Budowlane: swiadectwo-energetyczne.biz »

  Projektowanie Budowlane: Świadectwa Energetyczne Budynku. Oferujemy swoje usługi przy sporządzaniu świadectw energetycznych dla budynków i obiektów użyteczności publicznej. Posiadamy niezbędne uprawnienia i doświadczenie w opracowywaniu świadectw charakterystyki energetycznej. Czas wykonania do 7 dni. Posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności.

  Oferujemy również przygotowanie projektowanej charakterystyki energetycznej do projektu budowlanego a także adaptacji projektów i rozbudowy. Zapraszamy do współpracy biura projektowe, deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe oraz prywatnych klientów.
  Tel 513 438 050
  Jesteśmy członkami Mazowieckiego Stowarzyszenia Certyfikatorów Energetycznych.
  Świadectwo energetyczne niezbędne jest m.in. do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie / odbioru budynku oraz sprzedaży nieruchomości.

  Zapraszamy:
  www.swiadectwo-energetyczne.biz

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www, agencja interaktywna Kielce »

  Agencja Interaktywna Kielce. Projektujemy użyteczne strony www, sklepy internetowe, pozycjonujemy serwisy www. Doradzamy i modernizujemy sklepy internetowe. Przeprowadzamy audyty ecommerce. Prowadzimy kampanie SEM (marketing w wyszukiwarakach) oraz SEO.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - profesjonalna pomoc Votum SA »

  Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności.
  Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję!

  Prawdziwym dla nas wyzwaniem, nie jest robić dokładnie to, co robią inni. Prawdziwym dla nas wyzwaniem, jest robić więcej. A to, co robią inni, robić o wiele lepiej!!!

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twojakancelaria.info - biura rachunkowe i podatkowe, kancelarie prawne, adwokaci i notariusze. »

  Portal informacyjny twojakancelaria.info zrzesza firmy z branży prawnej i rachunkowo-podatkowej, działające na terenie całej Polski. Dzięki naszemu portalowi każdy użytkownik internetu, poszukujący tego typu usług, może stać się Państwa potencjalnym klientem.

  Dostęp do katalogu dla użytkowników szukających Państwa usług jest szybki, prosty i całkowicie bezpłatny.

  Łatwo dostępny, uporządkowany katalog, pozwala każdemu na:

  * bezpłatne odnalezienie Państwa kancelarii w pobliżu siedziby własnej firmy,
  * zapoznanie się ze szczegółową ofertą danej kancelarii,
  * wybranie najkorzystniejszej formy kontaktu,
  * pogląd na siedzibę kancelarii (galeria zdjęć),
  * ocenę jakości oferowanych usług,
  * wstawienia komentarza odnośnie Państwa usług.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Polkowice. Szybki i tani kredyt w Polkowicach. Pożyczki. »

  Najlepsze kredyty w Polkowicach. Znajdź najtańsze kredyty w Polkowicach. Kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt na samochód, pożyczka. Kredyty Polkowice. Szybki i tani kredyt w Polkowicach. Pożyczki.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Klienta Biznesowego »

  NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA TELEKOMUNIKACYJNE ORAZ INTERNETOWE DLA FIRM  W dobie globalnej potrzeby komunikacji i mobilności, sieć ORANGE wychodzi naprzeciw potrzebom naszych Klientów Biznesowych, tworząc grupę Doradców Biznesowych.

  Naszym priorytetem jest dążenie do satysfakcji i zadowolenia naszych obecnych jak i przyszłych klientów korzystających z usług sieci Orange. Oferujemy skrupulatną i dokładną pomoc w optymalizacji i redukcji kosztów Państwa firmy, dążymy do tego aby klient czerpał maksimum możliwości z usług sieci ponosząc przy tym minimum kosztów. Gwarantujemy opiekę doradców nad Firmą przez cały okres trwania umowy, dojazd do klienta i minimum formalności, których większość wykonamy za Państwa.

  Doradztwo w zakresie doboru taryf biznesowych, sprzętu telefonicznego i Internetowego, z dostawą do siedziby Firmy wybranego produktu.

  Pomoc przy przenoszeniu numerów od innych operatorów.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • FINANCE & INVEST - pożyczki bez bik »

  Udzielamy pożyczek bez sprawdzania w BIK ani BIG, bez poręczycieli. Bez ukrytych opłat i bez prowizji! Nasze pożyczki są oprocentowane od 3% do 10% w skali roku i udzielamy ich na kwotę do nawet 200 000 zł.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ReklaMedia.pl - Reklama Media Marketing »

  Blog z informacjami o nowościach w reklamie i marketingu.
  Na blogu publikujemy praktyczne porady o promocji w sieci. Znajdziesz tutaj ciekawostki i wiadomości które przydatne są w prowadzeniu biznesu internetowego.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne, rekrutacja pracowników - pgbhr.com »

  Celem działalności naszej firmy jest szeroko rozumiane doradztwo personalne. Nasza firma jest obecna w czterech obszarach działalności, związanej z zasobami ludzkimi: rekrutacja pracowników i ich selekcja, szkolenia i rozwój, doradztwo HR oraz outsourcing

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Punkt Socialny »

  Punkt Socialny to miejsce w całości poświęcone mediom społecznościowym. Social media są doskonałym narzędziem wspomagającym tworzenie pozytywnego wizerunku firmy, osoby bądź usługi, jednak nieumiejętne ich użycie może przynieść odwrotne skutki. Ważne jest śledzenie trendów, zasad i struktur rządzących tego typu marketingiem. Social Media Blog służy temu, by stale być na bieżąco, a zarazem poznać trwałe zasady i skuteczne case study działające rynkiem tych usług. Marketing internetowy, ePR, czy strategie Sm przedstawione na Punkcie Socialnym pozwolą Ci zdobyć wiedzę, umiejętności oraz utrwalić zagadnienia, które pomogą Ci w nowoczesnym promowaniu firmy w Internecie. Dowiesz się również w jaki sposób ułatwić sobie niektóre działania ePRowe na social mediach i zaoszczędzić przy tym czas. Punkt Socialny to również miejsce dla osób zagłębionych w temacie, znajdą tu oni tłumaczenia najważniejszych raportów na temat SM jakie pojawiły się w ostatnim czasie.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tylko Apartamenty. Darmowe ogłoszenia. »

  Tylko Apartamenty to darmowy serwis z branży nieruchomości oferujący wyświetlanie ogłoszeń kupna, sprzedaży i wynajmu. Serwis przeznaczony jest dla inwestorów, deweloperów, agencji, sprzedawców indywidualnych, wynajmujących oraz dla usługodawców. Ogłoszenia pozwalają na dodanie wielu cech obiektu. Istnieje także możliwość dodania artykułów branżowych.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kupimy firmy »

  Jesteśmy zainteresowani zakupem zadłużonych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych. Notarialnie odkupujemy wszystkie udziały, zmieniamy zarząd oraz przejmujemy wszystkie zobowiązania. Dzięki współpracy z naszą firmą, nie musisz zarażać siebie i swoich bliskich na odpowiedzialność. Działamy szybko i skutecznie. W ciągu 48 godzin wykonujemy wszelkie czynności, włącznie z dokonaniem zmian w Krajowym Rejestrze Sądowniczym. Zajmujemy się sporządzaniem wszystkich dokumentów. Współpraca z nami to korzyść dla Ciebie i twojej firmy

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekologia »

  Serdecznie zapraszamy na stronę internetowej firmy Ekomeritum. Jesteśmy firmą konsultingową działającą głównie na obszarze ochrony środowiska. Ekomeritum składa się z odpowiedzialnych oraz kompetentnych specjalistów i jest wspierana przez wyspecjalizowanych partnerów. Celem całego zespołu jest terminowe oraz rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. nnProponujemy Państwu następujące usługi: opracowania wniosków, pozwoleń zintegrowanych, pozwoleń wodno-prawnych, pozwoleń na wytwarzanie odpadów, raporty oddziaływania na środowisko, przeglądy ekologiczne, programy ochrony środowiska, raporty i audyty według potrzeb Klienta i wiele innych.nnNasz profesjonalizm potwierdzają liczne referencyjne naszych zadowolonych klientów, które to można obejrzeć na poniższej stronie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani korzystając z naszych usług.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: