Podkategoria: Doradztwo - strona 90 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · następna strona »
 • ATM szkolenia BHP »

  ATM szkolenia BHP. Oferujemy szkolenia i doradztwo BHP dla firm na terenie Zgierza, Łodzi oraz okolic. Profesjonalne szkolenia BHP dla Twoich pracowników, obsługa BHP, outsourcing BHP, doradztwo w zakresie ergonomii pracy.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy w Atrium »

  Atrium to galeria on line stworzona dla wielbicieli sztuki. Poznać w niej można obrazy wykonane przez popularnych polskich malarzy. Swoje dzieła przedstawiają między innymi Alicja Słaboń-Urbaniak, Maciej Urbaniak czy Karol Bąk. Na dodatek odwiedzając nasz serwis oprócz bogatej galerii obrazów, gość ma możliwość nabycia dzieł artystów. Serdecznie zapraszamy do lepszego nas poznania poprzez wejście na naszą stronę www.obrazywatrium.pl

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka z Wrocławia »

  Kancelaria Adwokacka Marcin Głód zajmuje się prowadzeniem spraw oraz poradami prawnymi dotyczącymi całego zakresu prawnego. Jeśli potrzebujesz reprezentanta lub po prostu chciałbyś poradzić się doświadczonego prawnika, to doskonale trafiłeś. Postaw na jakość i doświadczenie, wybierz kancelarię Marcina Głoda z Wrocławia.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na samochód »

  W obecnych czasach każdy kierowca jest zobowiązany do ubezpieczenia swojego samochodu. Coraz częściej zdarza się, że pojawia się problem z wyborem odpowiedniej ubezpieczalni. Zbyt duża konkurencja na rynku wcale nas nie zachęca do poszukiwania najlepszych rozwiązań, ponieważ często wiąże się to z długimi poszukiwaniami. Dziś na szczęście dla wielu kierowców dostępny jest kalkulator oc, gdzie bez problemu możemy znaleźć odpowiednie ubezpieczenie dla swojego samochodu. Oczywiste jest przecież, że szukamy najtańszych rozwiązań, dlatego kalkulator ubezpieczeń jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni swój czas. Ubezpieczenie na samochód jest bardzo ważnym elementem, szczególnie dzisiaj, kiedy na drogach nie możemy czuć się bezpiecznie. Kalkulator AC jest kolejnym rozwiązaniem, po które warto sięgnąć.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek w Poznaniu - Delta Solution »

  Przedsiębiorstwo Delta Solution to firma zajmująca się głównie sprzedażą gotowych spółek jak i zakładanie spółek na życzenie Klienta. Dodatkowo Delta Solution prowadzi usługi księgowe dla Klientów z Poznania oraz okolicy. Dodatkowe informacje na temat działalności uzyskać można na stronie www firmy.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enerad.pl - porównywarka cen prądu »

  Szukasz oszczędności? Twoje rachunki za prąd są wysokie? W enerad.pl zupełnie za darmo będziesz mógł skorzystać z porównywarki cen prądu, dzięki której znajdziesz najkorzystniejszą i najtańszą ofertę dla siebie. W serwisie prezentujemy oferty kilkunastu sprzedawców prądu w Polsce. Z nami nie tylko zaczniesz realnie oszczędzać, ale także dowiesz się jak przebiega proces zmiany sprzedawcy, czym charakteryzują się poszczególne taryfy i dostawcy prądu - z nami rynek energetyczny w końcu nie będzie dla Ciebie wielką niewiadomą. Enerad.pl to niezawodna porównywarka, aktualności oraz informacje i porady, które wykorzystasz w codziennym życiu. Ponadto dla odbiorców instytucjonalnych organizujemy aukcje zakupu prądu oraz przetargi publiczne.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomosci w hiszpani »

  Prowadzimy działalność w Hiszpanii od 1990 roku, gwarantując najwyższą jakość usług. W zakresie prowadzonej przez nas działalności zajmujemy się pośrednictwem oraz doradztwem prawnym w zakresie kupna / sprzedaży nieruchomości oraz spółek.

  Do naszej codziennej pracy podchodzimy z przyjemnością, to dla nas pasja, a nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy. Przez lata naszej pracy zdobyliśmy wiedzę oraz doświadczenie potrzebne w profesjonalnej i rzetelnej obsłudze.

  Jesteśmy polską firmą i dobrze rozumiemy potrzeby polskiego klienta. Cieszy nas każde dobrze wykonane wyzwanie, staramy się wykonać jak najlepiej powierzoną nam pracę, chcemy aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od wyroku »

  Otrzymałeś decyzję, wyrok nakaz zapłaty? Nie zgadzasz się z jego treścią ale nie wiesz jak go skutecznie zaskarżyć? Trafiłeś pod dobry adres.Nasza firma od ponad 9 lat zajmuje się reprezentacją Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Za pośrednictwem naszej strony zamówisz przygotowanie: odwołanie od decyzji ZUS, sprzeciwu od nakazu zapłaty, apelacji, jak również inne pisma procesowe.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Włoszczowa »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego zaprasza do korzystania ze swoich usług – oferujemy szeroki zakres działań kierowanych do osób prywatnych, spółek prawa handlowego, firm. Z nami możesz mieć pewność, że wszystkie sprawy związane z podatkami będą zawsze w należytym porządku, opracowujemy także dla swoich klientów długofalowe strategie gospodarcze, dzięki czemu współpraca z nami może być jeszcze bardziej owocna. Zajmujemy się między innymi poradami i konsultacjami w zakresie interpretacji przepisów prawa handlowego, optymalizacji podatkowej, przygotowywaniem pism, audytami podatkowymi i innymi kwestiami.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • PolskaFinansowa - Kredyt i Leasing »

  Świadczymy kompleksowe usługi związane z kredytami oraz leasingami. Jeśli zależy Ci na szybkim kredycie bez BIK lub ZUS, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników zaproponujemy jak najkorzystniejszą ofertą i szczegółowo przedstawimy wszystkie warunki umowy. Możliwy dojazd do klienta.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Maciej Henke »

  Maciej Henke i jego kancelaria adwokacka to gwarancja pełnego profesjonalnego i usługi prawnicze najwyższej jakości. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie od prawa cywilnego, po prawo gospodarcze, zamówień publicznych oraz prawo karne. Zajmujemy się usługami prawniczymi dla podmiotów gospodarczych, osób prywatnych, prawnych, a także dla podmiotów, które nie posiadają osobowości prawnej. Reprezentujemy naszych klientów przed wymiarem sprawiedliwości, a także przed organami państwowymi. Zapewniamy wsparcie doradcze, a także przygotowujemy wszystkie niezbędne pisma procesowe. Dla nas najważniejszy jest klient. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług prawniczych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, a wszelkie szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej. Kancelaria Maciej Henke to najwyższa jakość i dbałość o klienta.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • OCMarket - ubezpieczenie samochodu dla Ciebie »

  Serwis internetowy OCMarket powstał z myślą o osobach, które chcą w pełni świadomie podejmować decyzje związane z wyborem ubezpieczeń, a jednocześnie nie chcą tracić czasu na drobiazgowe porównywanie ofert wszystkich ubezpieczycieli. Na stronie znajdziesz informacje przydatne przy wyborze ubezpieczeń obowiązkowych takich, jak ubezpieczenie OC i nieobowiązkowych np. popularnego AC. Staramy się dostarczać zarówno informacji na temat kwestii formalno - prawnych związanych z ubezpieczeniami, jak i porad praktycznych np. jak szybko znaleźć tanie OC. Popularyzujemy wiedzę na temat kalkulatorów ubezpieczeń, podpowiadamy jak najefektywniej można je wykorzystać. Mamy nadzieję, że publikacje dostępne na naszej stronie ułatwią ci nieco poruszanie się w gąszczu ofert towarzystw ubezpieczeniowych i dzięki nim wybierzesz ubezpieczenie samochodu najodpowiedniejsze dla siebie.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finance Group Kredyty »

  Finace group KREDYT GOTÓWKOWY I KONSOLIDACYJNY kredyt hipoteczny, pożyczka hipoteczna KREDYT DLA NOWYCH DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZYCH KREDYT DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM KREDYT NA FINANSOWANIE ŚRODKÓW TRANSPORTU

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółka cywilna »

  Spółka cywilna to najprostsza spółka. Rejestrację spółki cywilnej stanowią przepisy kodeksu cywilnego, podczas gdy założenie innych spółek opisują normy prawne kodeksu spółek handlowych.Żeby utworzyć spółkę cywilną dostateczne jest wyłącznie podpisanie umowy spółki cywilnej. Sugeruję Ci mieć w świadomości fakt, że nie jest potrzebny wpis omawianej spółki do rejestru spółek.Działanie spółki cywilnej jest również stanowią normy prawne kodeksu cywilnego, przy czym jej codzienna działalność jest znacznie tańsza niż ma to miejsce w przypadku spółki zoo lub drugiego rodzaju spółek podlegających prawu handlowemu.Z jakich względów spółka cywilna jest drogą prowadzenia działalności gospodarczej godną rozważenia? Dlatego jest spółką minimalizującą wydatki, a także najbardziej przystępną w funkcjonowaniu.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klub Inwestora Gold System »

  Klub Inwestora Gold System został specjalnie opracowany z myślą o ludziach którzy chcą inwestować w metale szlachetne, takie jak złoto lub srebro. Od dawna wiadomo, że inwestycja kapitału w metale szlachetne to najbezpieczniejszy sposób ochrony swojego kapitału. Oferujemy także internetowe konto depozytowe.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • HASKO Biuro Wycen Nieruchomości »

  HASKO Biuro Wycen Nieruchomości s.c. działa na rynku już od 1995 roku. Od początku specjalizujemy się w wycenie nieruchomości. Świadczymy usługi dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Polecamy się też w płaszczyznach takich, jak wycena przedsiębiorstw.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jacek Branas coaching kariery »

  Bez skutecznej rozmowy, bez dobrze prowadzonych negocjacji raczej każdy ma marne szanse na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

  Tylko przez ciężką pracę i włożony wysiłek jesteśmy w stanie coś osiągnąć. Nawet jeśli ktoś ma szczęście to mimo wszystko, szczęściu trzeba pomagać. Dlatego jeśli chcesz być dobry w swojej branży i skutecznie prowadzić transakcję, jaką jest sprzedaż - musisz zadbać o rozwój swoich umiejętności i kompetencji.

  Możesz tego dokonać na organizowanych szkoleniach sprzedażowych. Więcej informacji może znaleźć na stronie internetowej, gdzie oprócz opisów kursów, ciekawych i obszernych porad z domeny sprzedaży jest również systematycznie prowadzony blog, który wyposażony jest w wiele interesujących wiadomości ze świata biznesu.

  Zachęcamy do systematycznego zaglądania na bloga, regularnego czytania oraz włączania się w dyskusję w postaci możliwości dodawania komentarzy.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czyżowski, Musiałkowski. Kancelaria Radców Prawnych sp. p. »

  Czyżowski, Musiałkowski. Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów instytucjonalnych, w tym korporacyjnych, jak i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, windykacji tzw. wierzytelności trudnych, prawie własności intelektualnej, a także sprawach z zakresu odszkodowań za szkody majątkowe,  jak i osobowe (także związanych ze śmiercią osoby bliskiej). Specjalizacja ta obejmuje między innymi takie dziedziny prawa, jak: prawo cywilne, prawo spółek handlowych, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo administracyjne, prawo ubezpieczeń oraz prawo pracy.

  Ze szczegółowym zakresem świadczonych przez kancelarię usług i dziedzin, których dotyczą, można zapoznać się na stronie w zakładce Oferta.

  Wieloletnie doświadczenie zespołu, wiedza prawnicza i poszanowanie zasad etyki zawodu radcy prawnego, jako zawodu zaufania publicznego, są elementami, które przekładają się na profesjonalizm świadczonej pomocy prawnej. Jednak to opinia i zadowolenie klientów, którzy zaufali kancelarii, są ostatecznym, faktycznym miernikiem jakości oferowanych usług. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nimi na stronie w zakładce Referencje.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny »

  Znajdziesz tutaj profesjonalną pomoc prawną. Pomoc jest świadczona przez doświadczonych prawników, adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w wielu dziedzinach prawa. Prawnicy udzielają porad prawnych, reprezentują w sądach i poza nimi, sporządzają pisma, pomagają w wszelkich sprawach. Świadczą usługi w zakresie obsługi prawnej firm.Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomocy oferowanej przez konkretnego prawnika to skontaktuj się z nim telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • FOREX-nie popełniaj błędu po raz kolejny, ocal swój depozyt »

  Forum forex, Blog forex, strona autorska - autor : Sitting,
  Bezpłatna rejestracja, dostęp do rachunków rzeczywistych autora, zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym, strefa MY FOREXX,
  Edukacja i możliwość zarabiania na rynku FOREX.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: