Podkategoria: Doradztwo - strona 91 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · następna strona »
 • Program motywacyjny, program lojalnościowy Advertiva »

  Advertiva to agenecja marketingu zintegrowanego oferująca kompleksowe rozwiązania marketingowe do budowania trwałych relacji z klientami. Szczególną rolę w ofercie odgrywają programy lojalnościowe i programy motywacyjne indywidualnie dostosowane o specyfiki biznesu i charakterystyki grupy docelowej klientów. Innowacyjny program motywacyjny adresowany do klientów B2B jest wsparty autorskim oprogramowaniem, które pozwala na analizę wyjściową parametrów, projektowanie programu, prognozowanie rezultatów i obsługę programu.

  W trakcie trwania programu lojalnościowego przeprowadzane są analizy rynkowe związane z działaniem konkurencji reakcją uczestników programu oraz dokonywana jest aktualna ocena skuteczności co pozwala modyfikować program zmieniając np. zakres nagród, progi punktowe czy usługi dodatkowe.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - adw. dr Mateusz Chołodecki »

  Jeśli szukasz miejsca, w którym pracują wyspecjalizowani prawnicy, kancelaria prawna adw. dr Mateusz Chołodecki będzie doskonałym wyborem. Kancelaria szczyci się nie tylko wysoką jakością oferowanych usług, ale także indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zakres usług proponowany przez Chołodeckiego jest niezwykle szeroki. Uzyskamy poradę prawną odnośnie wielu obszarów, w tym tak powszechnego zagadnienia, jakim jest prawo administracyjne. Prawnicy odpowiedzą nawet na te najbardziej nurtujące pytania.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki forum »

  Jeżeli jesteś osobą, która interesuje się pożyczkami oraz innymi wariantami produktów finansowych, koniecznie zajrzyj na forum widniejące pod tym internetowym adresem. Czeka tu duża liczba zróżnicowanych działów, w których znajdziesz między innymi pożyczki bezpośrednie – włącznie z opiniami innych użytkowników na ich temat. Bardzo serdecznie zapraszamy do regularnych wizyt, ponieważ strona bardzo dynamicznie się rozwija. Przy każdych odwiedzinach, z pewnością będziesz mógł natknąć się na coś nowego i godnego uwagi. Nie ma co zwlekać, już dzisiaj poszerz swoje horyzonty i zwiększ wiedzę o finansach, będzie to bardzo przydatne posunięcie. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, sprawdź już dzisiaj, a błyskawicznie przyznasz nam rację.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Coraz więcej osób staje na dzień dzisiejszy naprzeciw decyzji co do wybierania kredytu. Ze względu na szeroką liczebność propozycji ofertowych, wybór tej stuprocentowo optymalnej, wcale nie będzie banalnym posunięciem. Jednakże na całe szczęście, jest na to sposób. Prezentowane w tym miejscu forum kredytowe, to profesjonalna encyklopedia wiedzy o produktach typu kredytowego, które są dziś w stanie zaoferować bankowe instytucje. Można przeczytać tu odnośnie ofert ICB NORDEA BANK, ale także dowiedzieć się, co w swojej ofercie ma Rabobank. Naprawdę warto sprawdzić ów serwis, dzięki temu bowiem, będzie można w bardzo łatwy sposób, wybrać najlepszy kredyt, który może się okazać dla nas wygodny do spłaty, przede wszystkim zaś – pozwoli szybko zrealizować cele, na jakie go zaciągamy. Forum to dzieło prawdziwych ekspertów, nie ma w gronie krajowych stron bardziej korzystnego serwisu, który trudniłby się tym tematycznym obszarem. Warto dołączyć serwis do ulubionych zakładek, dzięki temu będzie można ogarnąć ten cały chaos w prostszy sposób. To naprawdę cenny ruch.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konrad Gawron - Rzeczoznawca Majątkowy »

  Wycena nieruchomości - działek gruntu, nieruchomości zabudowanych, lokali mieszkalnych i użytkowych, budynków przynoszących dochód, terenów inwestycyjnych dla różnych celów. Usługi świadczymy na terenie województwa Wielkopolskiego. W szczególności na terenie Miasta Poznań, Konin, Słupca Koło oraz Turek.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki bez BIKU »

  Jesteś zadłużony? Stworzyliśmy portal dla takich właśnie jednostek znajdujących się w jednakowej pozycji. Zaglądając na tą stronę możesz sięgnąć po pożyczkę bez biku, która adresowana jest właśnie do wszystkich ludzi pracujących, zatrudnionych na czarno, bezrobotnych jak i rolników, rencistów, emerytów, którym banki nie udzielą choćby drobnej gotówki. Na serwisie odnajdziesz bez liku ważnych wiadomości odnośnie takich prostych pożyczek.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Auto kredyt online »

  Chcesz nabyć samochód i nie zastanawiałeś się z jakiej oferty skorzystać? Na naszym portalu spotkasz duży wybór wśród propozycji dotyczących zakupu samochodu, a nawet dodatkowych gadżetów do jego urządzenia. Nasza strona pomoże Tobie dobrać auto kredyt, który będzie dla Twojego budżetu najatrakcyjniejszy. Wypełniasz formularz online i oczekujesz na odpowiedź, która pozwoli Tobie nabyć wymarzone auto.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Reklamy Totus. Oklejanie samochodów, kasetony podświetlane. »

  Studio Reklamy Totus specjalizuje się w projektowaniu, realizowaniu i montażu reklam zewnętrznych. Specjalizujemy się w kasetonach podświetlanych, oklejaniu samochodów, literach przestrzennych 3D, i innych formach. Zapewniamy profesjonalna obsługę w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Taxmentor Katowice »

  Firma Taxmentor oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości i nieruchomości na rzecz podmiotów gospodarczych z różnych branż. Jesteśmy zespołem młodych i dynamicznych księgowych posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasze zaangażowanie i wiedza gwarantują usługi na najwyższym poziomie jakościowym. Stale poszerzamy naszą wiedzę biorąc udział w szkoleniach i podnosząc nasze kompetencje.Proponujemy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń podatkowych. Naszym klientom udzielamy wsparcia, porad oraz konsultacji z zakresu prowadzonej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami i zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym Taxmentor.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Koszalin »

  Jeśli musisz przetłumaczyć umowę, lub treść dowolnych materiałów zapraszamy Cię do naszego biura tłumaczeń bądź na naszą stronę firmową upup.pl. Nasze w pełni profesjonalne podejście do każdego tłumaczenia przynosi Ci pewność, że jest ono wykonane na najwyższym możliwym poziomie. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i błyskawiczną realizację usługi. Korzystając z tłumaczenia w naszym przedsiębiorstwie masz pewność, iż opracowane przez nas tłumaczenie zostanie zatwierdzone przez drugą stronę. Dobrze sporządzone tłumaczenie to często spora część sukcesu w działaniu którego się podejmujesz stąd sięgaj zawsze po praktyków do jakich my z pewnością się zaliczamy. Oczekujemy na Państwa gotowi podjąć się niemalże każdego tłumaczenia.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kim Jesteśmy Biuro Rachunkowe Paweł Bąkowski »

  Biuro rachunkowe Formtax powstało w 2010 roku. Biuro świadczy w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i księgowości, optymalizacji i dokumentacji podatkowej, projektów audytowych, due dilligence jak i szkoleń otwartych i dedykowanych. Po za prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczeniami z ZUS oraz rozliczeniami podatkowymi z US, świadczymy usługi dostoswane i zindywidualizowane na klienta. Szanując czas naszych klientów w standardzie zapewniamy odbiór dokumentów z siedziby klienta jak i zapewniamy doradztwo i optymalizację biznesową. "Obecnie działąmy na terenie takich miast jak Poznań, Kościan, Śrem, Mosina, Stęszew. Zapraszamy

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością »

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najczęściej rejestrowanych spółek prawa handlowego. Z jakich przyczyn spółka z ograniczona odpowiedzialnością cieszy się tak ogromnym renomą?W znacznej części przypadków dlatego, że zezwala zawężenie odpowiedzialności za zobowiązania zaciągnięte przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Sugeruję jednak pamiętać, że nie jest to ograniczenie odpowiedzialności bezwarunkowe. Odpowiedzialność za długi spółki zoo mogą ponosić wyjątkowo wspólnicy spółki z o.o. oraz członkowie zarządu spółki zoo. Powyższe zagadnienia będę regularnie przedstawiał na moim blogu o spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.Nie przeceniając braku odpowiedzialności za długi spółki z o.o. zasadniczą zaletą może być także niski koszt założenia spółki zoo. W chwili obecnej wysokość kapitału zakładowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wystarczy uregulować w umowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w kwocie 5.000 PLN.Uwzględniając dotychczasowe ustalenia dla zarejestrowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dostateczne jest zdeponowanie do spółki tylko tej kwoty. Podnoszę dodatkowo, że do czasu zmiany Kodeksu spółek handlowych celowe było zdeponowanie kwoty 50.000 zł. O tym jak założyć i zarejestrować spółkę zoo będę szerzej wyjaśniał na blogu prawniczym.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Bydgoszcz »

  Semgo.pl – Marketing internetowy. Jeżeli Twoja strona jest niewidoczna w wynikach wyszukiwania, jeżeli nie pokazuje się na pierwszych pozycjach pod frazami opisującymi Twoją branżę zadzwoń do nas. Semgo.pl to profesjonalne usługi z zakresu marketingu internetowego. Doradzimy Tobie jak poprowadzić strategię rozwoju Twojej marki w internecie. Zadbamy o to aby Twoja strona była dobrze wypozycjonowana. Poprowadzimy za Ciebie w sposób profesjonalny kampanię linków sponsorowanych. Jeżeli Twoja strona nie będzie „przyjazna” dla wyszukiwarek, zmienimy to. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sondujemy grunty sondami CPT i CPTU »

  Firma Sondex oferuje sondowanie gruntu sondą CPT i stożkiem oraz sondą statyczną CPTu. Jeśli szukają Państwo firmy godnej zaufania wykonamy badanie twojego gruntu.
  Dlaczego warto przeprowadzić badania gruntu przed rozpoczęciem prac budowlanych? Na walory sprzedawanej/kupowanej działki wpływ ma wiele czynników. Sam fakt ciekawego i popularnego ogólnodostępnego położenia danej działki nie musi wcale świadczyć o tym, że działka ta jest wartościowa. Może się okazać, że choć ładna i w ciekawej okolicy, to kompletnie nie nadaje się do budowy albo dostosowanie jej do budowy będzie kosztowniejsze niż wielokrotność wartości samej działki.
  Wykorzystanie takiego sprzętu jak pozyskujemy różne wartościowe dane spójność efektywna, rodzaj gruntu, budowa geologiczna podłoża i inne!.
  Sondowanie gruntu Sondą CPT daje bardzo dokładne wyniki, a badania prowadzone tą metodą dają bardzo wysoki stopień zgodności danych z rzeczywistością. Ponadto sondowanie statyczne w porównaniu do sondowania tradycyjnego jest ciągłość pomiaru. Oznacza to, że geotechniczne parametry gruntu nie są brane z norm laboratoryjnych, a realnie mierzone metodą ciągłego pomiaru dokonanego Sondą CPT na całym przelocie otworu pomiarowego. Wielkim utrudnieniem badań tradycyjnych jest fakt, iż próbki pobierane do badań muszą pochodzić z gruntu, który umożliwi pobranie próby o nienaruszonej strukturze..

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dr Krzysztof Tomaszewski - kancelaria radcy prawnego »

  Kancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej
  podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej
  klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:

  - bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,

  - tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez
  Klienta działalnością gospodarczą,

  - przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w
  postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi, organami administracji
  rządowej i samorządowej, organami administracji podatkowej, Sądem Najwyższym,
  Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,

  - reprezentację Klientów w pozasądowych postępowaniach, których celem jest
  rozwiązanie sporu z kontrahentem oraz w negocjacjach z kontrahentami,

  - obsługę prawną realizowanych przez Klienta przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Strona bezbikrd.pl zbiera i analizuje dane dotyczące pożyczek bez sprawdzania klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Są to z reguły pożyczki parabankowe oprocentowane wyżej niż tradycyjne kredyty gotówkowe oferowane w bankach komercyjnych. Na stronie znajdują się aktualności finansowe oraz zestawienia i porównania ofert banków i parabanków dotyczących pożyczek. Kto może dostać taką pożyczkę bez BIKu? Na stronie odpowiadamy na te i inne pytania użytkowników. zapraszamy serdecznie na naszą stronę finansową.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania online »

  Agencja badań rynku Stratega zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą na stronie strategaresearch.pl przygotowaną w trzech językach. Zajmujemy się badaniami ilościowymi w tym badania online, hall test, Face to face: w domu respondenta, CATI (Badania telefoniczne), Car clinics. Łączymy tradycyjne metody badań online z nowoczesną technologią.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria księgowo-podatkowa Łukasz Maryan »

  Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, obejmuje:

  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej,
  prowadzenie pełnej księgowości firm,
  prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC),
  prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
  sporządzanie list płac,
  kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS,
  prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  sporządzanie rozliczeń rocznych- Pit-36, Pit-36L, Pit-28

  Natychmiast po podpisaniu umowy i odpowiednich pełnomocnictw, przejmujemy na siebie wszelkie kontakty z urzędami, zwalniając Was z tego przykrego obowiązku. Od teraz, to my będziemy jeździć na ich wezwania, dostarczać im niezbędne deklaracje, zeznania podatkowe, odpowiadać na pytania, składać wyjaśnienia. Szanując Państwa czas możemy również odebrać dokumenty potrzebne do rozliczeń z siedziby Państwa firmy. Wszystkie operacje księgujemy przy użyciu profesjonalnego oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuchy telefonu GSM, Android, Symbian »

  Polski producent oprogramowania do podsłuchu telefonów komórkowych, Facebook, Skype, Viber i inne. Oferujemy programy pisane przez nas, bez licencji i abonamentu. Nasze programy działają na systemach Android, Symbian, OS.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Piotr Gardecki »

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Gardeckiego zaprasza i oferuje pełen zakres usług prawnych. Zapewnia obsługę dla firm i osób prywatnych. Także można pobrać ze strony wzory pism procesowych. Z powodzeniem pomagamy również i w bardzo trudnych przypadkach procesowych, windykacji długów czy roszczeń majątkowych.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: