Podkategoria: Doradztwo - strona 94 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · następna strona »
 • CV i list motywacyjny »

  Strona "CV i list motywacyjny" ma postać internetowego poradnika, z którego można dowiedzieć się jak napisać CV, list motywacyjny i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Jest ona skierowana do osób rozpoczynających karierę zawodową lub takich, które nie spełniają się w swojej dotychczasowej pracy i chcą ją zmienić. Artykuły zostały przyporządkowane do trzech głównych działów: Curriculum vitae (CV), List motywacyjny i Rozmowa kwalifikacyjna. Zawierają wzory i przykłady CV i listów motywacyjnych, jak również najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne. Jeśli chcesz wiedzieć jak poprawnie sporządzić dokumenty aplikacyjne, aby zwiększyć swoje szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i w jaki sposób się na niej zachować, odwiedź tę stronę. Dostęp do strony jest bezpłatny.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Simon Dziak-Czekan, mówca biznesowy »

  Mówca inspiracyjno-motywacyjny, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, urodzony przedsiębiorca – praktyk. Zwycięzca konkursu na Najlepszą Mowę Biznesową 2013, Festiwalu Inspiracji SPM. Miłośnik filozofii, socjologii, teologii chrześcijańskiej oraz technik pozytywnego myślenia i samorealizacji, opartej na integralności wszystkich aspektów życia. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek. Autor bloga o rozwoju osobistym i duchowym, Strefa-Geniuszu.pl. W 2003 r. rozpoczął studia na Kent State University, które ukończył z wyróżnieniem Cum Laude pół roku przed czasem, w grudniu 2006 r. Podczas studiów udzielał się w stowarzyszeniach studenckich i prowadził Orientation Camps dla młodych studentów. Pracował wtedy jako sędzia piłki nożnej (certyfikat USSF-FIFA) dla High School i College, a później również jako specjalista ds. marketingu w domach spokojnej starości Gardens W. Reserve w Akron, Oh. W 2007 r. wrócił do Polski i założył firmę Kalman Plastic, zajmującą się innowacyjnym wykorzystywaniem surowców pochodzących z recyklingu oraz hurtową sprzedażą tworzyw sztucznych. Obecnie firma jest jednym z liderów tego segmentu w Europie Centralnej, sprzedając kilkanaście tysięcy ton surowca rocznie, zatrudniając bezpośrednio i pośrednio ok. 150 osób.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania Prosument »

  Jesteś zainteresowany programem Prosument ? chcesz uzyskać dofinansowanie na instalację OZE (odnawialne źródła energii) nawet do 40% z NFOŚiGW ? Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdziesz wszelkie informacje i aktualności odnośnie programu prosument, jak również uzyskasz darmową pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Świętochłowice »

  Multiagencja ENSURO zapewnia Państwu dobór najkorzystniejszego ubezpieczenia, które ściśle dopasujemy do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajduje się pełna gama ubezpieczeń dla osób indywidualnych oraz firm:

  - Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NW, Assistance, Ochrona Prawna, ubezpieczenie szyb
  - Ubezpieczenia majątkowe: dom, mieszkanie, mienie firm
  - Ubezpieczenia na życie (indywidualne oraz grupowe)
  - Ubezpieczenia OC (w życiu prywatnym oraz dla firm)
  - Ubezpieczenia medyczne
  - Ubezpieczenia rolne

  Współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeń w kraju, takimi jak PZU, UNIQA, Compensa, Warta, Ergo Hestia, Generali, Gothaer, Inter Risk, Liberty Direct oraz innymi, co czyni naszą ofertę najbardziej konkurencyjną w regionie.

  Zapraszamy do naszej Multiagencji w Świętochłowicach - ul. Katowicka 31a/7, gdzie zapoznają się Państwo z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe APN »

  APN Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zaprasza do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Aleksandra Krupińska, prezes zarządu i jednocześnie główna księgowa jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach kierunku Finanse i Ubezpieczenia, posiada także trzy dyplomy uczelni podyplomowych (Rachunkowość, Podatki, Angielski w Biznesie), oraz 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg Rachunkowych, które poparte jest certyfikatem ministra finansów nr 39093/2010. Profesjonalizm, wysoka elastyczność, niskie ceny to tylko niektóre z zalet, dzięki którym będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Bydgoszcz, Toruń - Doradztwo Finansowe »

  Nasza firma od wielu lat oferuje swoim Klientom najlepsze rozwiązania z dziedziny finansów. Nie jesteśmy związani z żadną instytucją bankową dlatego działamy w pełni niezależne oraz zawsze mając na priorytet dobro naszych klientów.

  Poruszamy się w obszarze kredytów oraz inwestycji. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych. W swojej ofercie mamy również kredyty gotówkowe oraz inwestycje.

  Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Trójmiasto Gdynia Gdańsk Sopot »

  Jesteśmy firmą niezależnego doradztwa finansowego, działamy od niemal 10 lat na polskim rynku. Naszą misją jest dostarczanie naszym Klientom korzystnych rozwiązań finansowych które będą zaspakajać ich potrzeby. Nie pobieramy opłat, utrzymujemy się z prowizji otrzymywanych przez placówki z nami współpracujące. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych, ale nasza oferta jest o wiele szersza i znajdują się w niej również - kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, inwestycje.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Piec kremacyjny »

  Innowacyjne krematorium dla zwierząt to wyjątkowo przyjazne rozwiązanie jeśli mowa o ekologii. Tego rodzaju krematoria otwierane są zarazem dla zwierząt domowych, z których usług może korzystać każdy Kowalski, jak i otwierane są krematoria dla zwierzyny hodowlanej, które służą utylizacji. Przykładowy piec krematoryjny kojarzy się w szczególności z tragiczną kartą historii. Niemniej obecnie tego typu piece są niezwykle pomocne w procesach pochówku ludzi, jak również i coraz częściej i zwierząt. Profesjonalna kremacja jest całkowicie bezpieczna jak i pomocna w tym właśnie procesie.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Świadczenia spojone z księgowością i consultingiem fiskalnym to specjalizacje naszej spółki. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie, jakie ma nasze biuro księgowe Łódź powoduje, że rozważamy każde angaża w sposób w każdym calu biegły. Pośród własnych usług znajdą Państwo między innymi kierowanie ksiąg księgowych lub również przeprowadzenie rozrachunków spośród budżetem powiązanych z podatkami. Nasi kompetentni pracownicy obsługują zlecenia niewyłącznie w j.polskim ale również w j. angielskim i niemczyznom. Biura rachunkowe Łódź bez kwestionowania uproszczą kierowanie prywatnej działalności. Nasze współprace z petentami trwają latami, co jest potwierdzeniem naszej kompetencji. Doradca podatkowy Łódź jest do Waszych usług o każdej godzinie dnia, i z wykorzystaniem jego wprawnej opiece unikną Państwo niemiłych niespodzianek.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bydgoszcz »

  JMR to przedsiębiorstwo wielobranżowe, które skupia swą działalności na rachunkowości i świadczeniu usług związanych z księgowością. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można między innymi takie usługi, jak prowadzenie ksiąg rachunkowych czy sporządzanie ewidencji. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe 12-tka Bielsko »

  12-tka Biuro Rachunkowe oddział Bielsko-Biała oferuje kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe dla firm z Bielska i okolic. Oferujemy księgowość uproszczoną dla mniejszych firm (ryczałt, KPIR), pełną księgowość (księgi handlowe) dla spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji, rozliczanie podatku VAT, rozliczanie dotacji i doradztwo. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warsaw Office Business Center »

  Kompleksowa, szeroka i spójna oferta skierowana do biznesu.
  Pełna obsługa Klienta w tym:
  - wynajem adresu do rejestracji firmy;
  - przyjmowanie korespondencji;
  - warszawski numer stacjonarny;
  - odbieranie rozmów telefonicznych w sekretariacie;
  - wynajem sali konferencyjnej;
  - wynajem powierzchni biurowej;
  - rejestracja spółki KRS, GUS i w Urzędzie Skarbowym;
  - prowadzenie księgowości w pełnym zakresie.

  Samo centrum Warszawy, w sąsiedztwie Dworzec Centralny, hotel Marriott.

  Możesz powierzyć nam prowadzenie swojego biura i zająć się tym co istotne - swoim biznesem. My zadbamy o resztę. Damy radę. Z pewnością.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkow Warszawa »

  Zapraszamy do współpracy z jednym z bardziej doświadczonych biur rachunkowych w Warszawie wszystkie firmy, które chcą powierzyć swoje sprawy księgowe profesjonalistom. Szeroki wachlarz usług i przejęcie obowiązków prowadzenia ksiąg, sporządzania pism urzędowych, rozliczania podatku oraz monitorowania spraw związanych z kadrami i płacami sprawia, że możesz w stu procentach poświęcić swój czas na prowadzenie biznesu, a całe formalności powierzasz LP Maxima. Biuro Rachunkowe LP Maxima posiada dwa oddziały na terenie Warszawy – w Centrum i na Białołęce.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Haas »

  Adwokat Łukasz Haas świadczy kompleksową pomoc prawną na obszarze centralnej Polski: Łódź, Sieradz, Warszawa. Pomoc obejmuje sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa karnego. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych oraz organizacji pożytku publicznego. Zakres usług obejmuje doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych i dokumentów, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dyskontowanie wydatków inwestycyjnych - PublicAid Sp z o.o. »

  Firma PublicAid Sp z o.o. oferuje dyskontowanie wydatków inwestycyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, dostępną na stronie WWW.
  Wsparcie finansowe oferowane przez różne instytucje sektora finansów publicznych nakłada na przedsiębiorców obowiązek prawidłowej ewidencji pomocy publicznej, którą otrzymuje. Jest to istotna kwestia, ponieważ wysokość otrzymanej pomocy ma m.in wpływ na możliwość dalszego korzystania ze wsparcia publicznego.

  Pomoc publiczna to nie tylko bezpośrednie dofinansowanie, pomoc stanowi każde przysporzenie udzielone przez jednostkę sektora finansów publicznych w jakiejkolwiek formie, które zakłóca lub grozi zakłóceniem konkurencji poprzez sprzyjanie niektórym przedsiębiorstwom lub produkcji niektórych towarów w zakresie, w jakim wpływa na wymianę handlowa miedzy Państwami Członkowskimi.

  Zatem jeżeli przedsiębiorstwo otrzymało pomoc w innej formie niż dotacja pojawia się kwestia prawidłowego obliczenia jego wartości.

  Narzędzie umożliwi prawidłowe zdyskontowanie pomocy publicznej w zależności od jej charakteru.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Krakowie »

  Biuro księgowe L-Beneficio mające swoją siedzibę w centrum Krakowa, oferuje profesjonalne usługi kompleksowej obsługi księgowej, obsługę księgową kadrowo-kadrową oraz doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze na bardzo wysokim poziomie. Ponadto oferuje pomoc w oddłużaniu.
  Biuro podchodzi do każdego klienta indywidualnie oraz bardzo solidnie, bo dobry kompletny księgowy powinien takimi cechami się wyróżniać.
  Biuro Księgowe L-Beneficio jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, dlatego w swoich działaniach zapewnia bezpieczeństwo, a zarówno nie boi się szukać nowych rozwiązań najbardziej dogodnych dla klienta.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca kredytowy Warszawa »

  Poruszanie się po rynku finansowym pełnym zróżnicowanych ofert różniących się bardzo często jedynie na pozór detalami (choć często mającymi jednak duże znaczenie) nie jest łatwe dla osób, które nie zajmują się finansami na co dzień, czy w ogóle osób bez wiedzy w zakresie finansów i kredytów. Nie ulega dziś wątpliwości, że warto poradzić się w takich kwestiach eksperta w tym zakresie. Serwis doradcy kredytowego Michała Fastyna przedstawia pokrótce ofertę jego usług oraz rozwiązań, z których można skorzystać za jego pośrednictwem. Doradca specjalizuje się w dziedzinie kredytów hipotecznych i finansowaniu zakupów na rynku nieruchomości (rynek wtórny i pierwotny), posiada jednak nie mniejszą wiedzę w zakresie konsolidacji kredytów czy kredytów gotówkowych dla osób fizycznych i dla firm. Planujesz zakupić mieszkanie na kredyt i rozglądasz się za najlepszymi ofertami kredytów hipotecznych? Zastanawiasz się na jakie koszty należy zwrócić największą uwagę? Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie z niezależnym doradcą kredytowym z Warszawy i okolic (doradca spotyka się z klientami m.in. również na terenie Sochaczewa, Skierniewic, Poznania czy Łodzi). W ramach współpracy z Michałem Fastynem, doradcą finansowym Financial PROFIT, klienci mają dostęp do najlepszych produktów i rozwiązań finansowych z ponad 50 uznanych instytucji finansowych. Ofertę doradcy tworzą poza kredytami także ubezpieczenia, inwestycje i leasing.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • HRSG szybka i srawna rekrutacja »

  HRSG specjalizuję się w realizacji projektów na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach IT & Telecom, Sales & Marketing, Office Staff, Finance & Banking.HR Solutions Group to zespół doświadczonych konsultantów. HRSG powstało z myślą o przekraczaniu barier na rynku Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Doświadczenie i wiedza naszych konsultantów, pozwoliły stworzyć idealny model pracy, który ma na celu przyspieszenia całego procesu rekrutacji.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne usługi dla firm: telemarketing, doradztwo biznesowe, help desk »

  Contact Center w Mennicy Polskiej oferuje profesjonalne usługi dla firm poszukujących stabilnego partnera biznesowego w Polsce i za granicą. Zajmujemy się takimi gałęziami biznesowymi, jak: wirtualne biuro sprzedażowe (cross selling, marketing bezpośredni i telemarketing), obsługa klienta (help desk, całodobowa infolinia, call center, programy lojalnościowe), bazy danych (zarządzanie i administracja), doradztwo biznesowe, badania marketingowe, analiza rynku i inne. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, leasing i ubezpieczenia w Warszawie »

  Forum Finance to znana Warszawska firma, która zajmuje się doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym od 2001 roku. Przez okres jedenastu lat, w których funkcjonujemy zaufało nam bardzo dużo klientów. Właśnie ten fakt wpłyną na naszą wysoką pozycję w branży związanej z naszymi usługami, w których w skład wchodzą: ubezpieczenia, kredyty oraz leasing.

  Ze szczegółową ofertą związaną z wyżej wymienionymi usługami zapraszamy do zapoznania się na stronie naszej firmy lub zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki, która mieści się w mieście stołecznym Warszawa. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na naszej stronie w celu zadania pytania związanego z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: