Podkategoria: Doradztwo - strona 95 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · następna strona »
 • Biznesso.com.pl »

  Biznesso.com.pl jest to serwis internetowy podejmujący takie tematyki jak: inwestycje to nie tylko banki, dotacje dla nowych firm, dobrze prosperująca firma, finanse w gospodarstwie domowym, gdzie inwestować, profesjonalne agencje PRowe, ekonomia a budowa domu, biznes na peryferiach, minimalizacja kosztów własnych, karta podatkowa, internet może ofiarować pracę, funkcje reklamy, co robić z oszczędnościami, czym jest kultura biznesowa, modele konkurencji, trudniejszy kredyt, dlaczego warto studiować ekonomię, firma i dziecko, zajmowanie się profesjonalnym biznesem, pomysły na biznes, jak założyć firmę, podatek belki, rejestracja własnej firmy, reklama kontekstowa, zakładanie firmy jest proste, ekonomiczny dom, import oraz export, wybór miejsca na własną firmę, automatyczna gra na forexie, co to jest spam, działalność gospodarstw domowych, praca w dużych korporacjach, biznes i działania marketingowe, gospodarka i systemy gospodarcze, rynek budowlany i wpływ warunków ekonomicznych, współczesne finansowe problemy, oszczędności, wybieramy lokatę, sprzedaż reklam.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wypadki przy pracy - Odszkodowania Powypadkowe Kompensja »

  W firmie Kompensja specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Jeśli uległeś wypadkowi w pracy - pozwól nam pomóc i zgłoś się do nas. Nasi eksperci wybiorą najlepsze rozwiązanie, wypełnią wszystkie formalności i uzyskają dla Ciebie najwyższe odszkodowanie. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - dr Piotr Sołhaj »

  Zakres usług świadczonych przez adwokata Piotra Sołhaja obejmuje szerokie spektrum zagadnień. Do kancelarii adwokackiej można zgłosić się po pomoc w sprawach spadkowych i karnych, a także po porady w sprawie odszkodowań lub rozwodów. Firma podejmuje się obsługi prawnej spółek i przedsiębiorstw. Radca przyjmuje w Krakowie.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Oleśnica »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Cieśla to nowa kancelaria na rynku oleśnickim. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców z całego dolnego śląska, a w szczególności z Oleśnicy, Oławy i Wrocławia. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie boimy się wyzwań. Naszą specjalnością jest prawo rodzinne, karne i spadkowe. Potrzebujesz rozwodu lub walczysz o dzieci? Nic prostszego udaj się do Nas, postaramy się wywalczyć najbardziej korzystną opcję. Zajmujemy się także sprawami karnymi, bronimy i szukamy świadków. A dodatkowo mamy najkorzystniejsze warunki cenowe. Zapraszamy do Nas.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca poradniki »

  Jesteś bezrobotny? Nasz serwis pomoże Ci w różnych zagadnieniach związanych z pracą. Na naszych stronach piszemy o tym jak szukać dobrej pracy w trudnych i konkurencyjnych branżach. U nas dowiesz się również jakich pracodawców należy unikać oraz tego jak pisać różne dokumenty związane z poszukiwaniami pracy w kraju oraz za granicą.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego Marioli Kaźmierczak »

  Firma świadczy szeroki zakres usług outsourcingowych od 01.01.1995 roku. Zajmujemy się rachunkowością, doradztwem w procesie zarządzania, w tym podatkowo-prawnym, konsultingiem, optymalizacją podatkową, analizą ekonomiczną,księgowością płac, sprawozdawczością i prowadzeniem spraw kadrowych oraz obsługą BHP pracodawcy, w tym szkoleniami. Prowadzimy biuro rachunkowe, w którym obsługujemy bardzo różne pod względem branżowym, organizacyjnym, jak i podmiotowym firmy. Prowadzimy księgi rachunkowe (handlowe) jak i księgowość uproszczoną (p.k.p. i r., ryczałty). Mamy klientów zróżnicowanych co do opodatkowania podatkiem VAT. Prowadzimy rachunkowość środowiska oraz sprawozdawczość w tym zakresie. Prowadzimy księgowość spółek kapitałowych oraz spółek osobowych, fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowe, lekarzy, prawników, artystów, inżynierów, rolników i innych. Kancelaria sporządza roczne sprawozdania finansowe, opnie podatkowe i szacunki szkód majątkowych, ekspertyzy księgowe, audyty podatkowe, uczestniczymy w we wszelkich istotnych wydarzeniach w przedsiębiorstwach. Obsługujemy zarówno firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników, jak też firmy nie zatrudniające pracowników. Prowadzimy rozliczenia podatkowe osób osiągających także przychody ze źródeł innych niż działalność gospodarcza. Mamy doświadczenie we współpracy z obcokrajowcami. Największą wagę przywiązujemy do współdziałania z klientem w taki sposób, aby zapewnić mu bezpieczeństwo podatkowo-prawne. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż ulotek Wrocław »

  Jak przygotować się do kolportażu znacznej liczby ulotek w dużym mieście? Strona internetowa prezentuje praktyczne artykuły dotyczące dystrybucji ulotek w dużych miastach, na przykładzie Wrocławia. Serwis podzielony na kilka działów przedstawia krok po kroku zadania, jakie trzeba zrealizować, by skutecznie dotrzeć do odbiorcy. Strona należy do firmy zajmującej się na co dzień profesjonalnym kolportażem ulotek nie tylko we Wrocławiu ale także Łodzi, czy Poznaniu. Firma cieszy się ogromną popularnością w całym województwie Wielkopolskim. Strona analizuje metody roznoszenia ulotek w dużych miastach. Zgłębiając artykuły zawarte w serwisie, możemy dowiedzieć się więcej na temat tzw. kolportażu bezpośredniego oraz metod dystrybucji pośredniej. Warto odwiedzić stronę i poznać szczegóły.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Pruszków »

  Serwis doradcy kredytowego pracującego na terenie Pruszkowa i Warszawy KredytyPruszkow.pl przedstawia najważniejsze elementy oferty produktowej i główne korzyści ze współpracy z niezależnym doradcą kredytowym. Michał Fastyn jest specjalistą ds. finansowania zakupów na rynku nieruchomości (kredyty hipoteczne dla osób fizycznych i dla firm) oraz konsolidacji kredytów. Za pośrednictwem danych kontaktowych udostępnionych w serwisie każdy mieszkaniec Pruszkowa i okolic może umówić się na bezpłatne spotkanie i analizę finansową. Dzisiejszy rynek produktów i usług finansowych jest tak rozbudowany i zmienia się tak dynamicznie, że nie ma wątpliwości co do tego, że warto zasięgnąć porady specjalisty przed podjęciem ważnej decyzji finansowej. W ofercie doradcy kredytowego znajdują się np. kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne, pożyczki konsolidacyjne pod zabezpieczenie nieruchomości (dom, mieszkanie, działkę budowlaną lub lokal usługowy) i leasing. Zachęcamy do kontaktu z niezależnym doradcą, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie zarówno w Pruszkowie jak i Warszawie.

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zamość »

  Nasz firma oferuje szeroką gamę usług rachunkowych zaczynając od obsługi kadrowej i księgowej po pomoc w założeniu firmy. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne i jakościowe porady w dziedzinach, których się specjalizujemy.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie kupić auto? »

  Decyzja o kupnie auta to jedna z ważniejszych decyzji w naszym życiu, dlatego warto się do tego dobrze przygotować. Ważne, by rozważyć wszystkie możliwości. Porównać opcje jakie mamy. Auto z salonu, komisu, czy import? Wejdź na zakupsamochodu.pl a nasi eksperci rozwieją Twoje wątpliwości. Jeśli nie znalazłeś poszukiwanych informacji, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę Kontakt. Do zobaczenia na zakupsamochodu.com!

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kamil Trybuchowicz Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rzeczowego, spadkowego, nieruchomości, karnego, prawa korporacyjnego, prawa spółek. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy. Podejmujemy się prowadzenia spraw precedensowych oraz nietypowych. Reprezentujemy klientów na wszystkich etapach sprawy poczynając od negocjacji, poprzez zawarcie umowy, jej realizację oraz w postępowaniu sądowym oraz egzekucyjnym. Bronimy w sprawach karnych, w tym sprawach karnych skarbowych oraz gospodarczych. Prowadzimy sprawy klientów z całego Kraju.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Smart Lean »

  Stosowanie sprawdzonych technologii i rozwiązań z zakresu rozwoju firm pod kątem Lean Management to specjalność firmy Smart Lean. Mając tak wiele doświadczenia i projekty zakończone sukcesem zapewniamy znakomite usługi we wdrażaniu wspomnianych rozwiązań. Decydując się na właśnie taki profil zarządzania swoją firmą można liczyć na wszelkie wzrosty i ogólną poprawę wydajności. Selekcjonujemy precyzyjne decyzje pasujące do profilu firmy, pozwala nam to na wdrożenie treściwych i skutecznych działań. Przeprowadzamy audyty dla działu zarządzania produkcją i usługami. Gwarantujemy pełen profesjonalizm poparty ogromną wiedzą praktyczną. Z miłą chęcią odpowiemy na więcej pytań nie dające państwu spokoju dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego bądź odwiedzenia naszej oficjalnej witryny.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe Łódź »

  Dzięki firmie Ludzkie Finanse znajdziesz kredyt, który zwolni Ci się z obowiązku spłacania kilku rat na raz. Posiadamy niezbędne doświadczenie w doradztwie kredytowym, dzięki czemu z Nami wybierzesz kredyt odpowiadający Twoim wymaganiom i oczekiwaniom. Nie czekaj, przekonaj się sam już dziś!

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak otrzymać pozabankowy kredyt online »

  Podczas wyboru pożyczki pozabankowej, o która możemy wnioskować przez internet warto oprzeć swoją decyzję o jasne i przejrzyste zestawienie, które znacząco ułatwi i uprości wybór najkorzystniejszego dla nas rozwiązania. Współczesny rynek pożyczek pozabankowych jest naprawdę rozległy i niełatwym zadaniem stojącym przed każdym pożyczkobiorcą, jest wybór tej, która w pełni odpowie na jego potrzeby oraz możliwości finansowe. Co jednak jest wspólne dla wszystkich tego typu rozwiązań to to, że są one udzielane osobom z różną historią kredytową, bez bankowych formalności czyli bez zaświadczeń i zabezpieczeń. Dzięki temu na pożyczkę lub chwilówkę przez internet możemy liczyć w tym samym dniu, ponieważ poprzez szybką weryfikację klienta i decyzję o przyznaniu, pieniądze trafiają na nasze konto lub bezpośrednio w gotówce jeszcze tego samego dnia, którego wysłaliśmy wniosek. Reasumując środki finansowe docierają do nas dokładnie wtedy, gdy są one nam najbardziej potrzebne.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI mgr Ryszard Szaflarski »

  W ramach obsługi Państwa firmy oferujemy pełen zakres usług związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej, podatkowej oraz ubezpieczeniowej. Niezależnie od formy opodatkowania i dodatkowych ewidencji (VAT, środki trwałe, wyposażenie, ewidencja przebiegu pojazdu) nasza cena obejmuje prowadzenie następującej dokumentacji oraz świadczenie dodatkowych usług wliczonych w cenę:
  Ewidencja Przychodów (Ryczałt)
  Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (Zasady ogólne)
  Księgi Handlowe (Pełna księgowość)
  Rejestry Zakupów i Sprzedaży VAT
  Ewidencja Środków Trwałych lub
  Wykaz Środków Trwałych
  Ewidencja Wyposażenia
  Ewidencja Przebiegu Pojazdu
  Wyliczanie zobowiązań podatkowych (Ryczałt, PIT-5 / PIT-5L, VAT)
  Sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do Urzędu Skarbowego (Przelew / Wpłata gotówkowa / Wpłata w kasie US)
  Reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym
  Sporządzanie i przekazywanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych
  Sporządzanie dokumentów płatniczych do ZUS (Przelew / Wpłata gotówkowa)
  Reprezentowanie płatnika przed ZUS
  Aktualne porady księgowe i podatkowe
  Bieżąca optymalizacja zobowiązań podatkowych
  Monitorowanie limitu – Kasa Fiskalna
  Monitorowanie limitu – Podatek VAT
  Monitorowanie limitu – Ryczałt / Księga Przychodów i Rozchodów
  Monitorowanie limitu – Księga Przychodów i Rozchodów / Księgi Handlowe

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enterprise Code Business Consulting »

  Enterprise Code jest komplementarnym zespołem wykonującym specjalistyczne usługi z obszaru doradztwa biznesowego, a w tym doradztwa strategicznego, finansowego, transakcyjnego, wdrażania controllingu oraz pozyskiwania kapitału. Wsparcie merytoryczne dedykuje w głównej mierze osobom zamierzającym rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej oraz małym i średnim przedsiębiorstwom.

  Misją działalności jest wykonywanie najwyższej jakości specjalistycznych usług oraz kreowanie dobrych praktyk zarządzania finansami wśród Przedsiębiorców i Pomysłodawców. Równie istotnym celem jaki stawia sobie firma w codziennej pracy jest dbałość o zrównoważony i trwały rozwój przedsiębiorstw oraz skuteczne wdrożenie koncepcji biznesowych swoich Klientów.

  Wizją działalności jest dywersyfikacja usług zmierzająca do pełnego wsparcia zarówno Przedsiębiorców w każdym obszarze funkcjonowania przedsiębiorstwa, jak również Pomysłodawców na każdym etapie realizacji ich przedsięwzięć biznesowych.

  Data dodania: 24 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy finansowi Olsztyn - Getinleasing24.pl »

  Getinleasing24 to profesjonalne doradctwo finansowe w zakresie pozyskiwania leasingu samochodowego, leasingu maszyn i urządzeń, leasingu dla nowych firm, czy kredytów inwestycyjnych. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i firm. Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz dużą wiedzę w zakresie produktów bankowych, analizy finansowej, przepisów podatkowych, rynku samochodowego i realiów świata transportu. Przez ostatnie 8 lat z naszych usług skorzystało wielu klientów. Naszą zasadą jest kompleksowa obsługa, począwszy od dobrania odpowiedniej oferty poprzez pomoc w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów zarówno od klienta jak i dostawcy przedmiotu finansowania, aż po uruchomienie finansowania.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo oświatowe »

  Strona poświęcona zagadnieniom prawa oświatowego, a w szczególności zatrudnieniu nauczycieli, awansie zawodowym nauczycieli, a także zarządzaniu w oświacie. Poruszane problemy prawne w artykułach z pewnością rozwieją wiele wątpliwości związanych z interpretacją przepisów prawa oświatowego. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, dyrektorów oraz pracowników pracujących w sektorze oświaty do przyjemnej lektury.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-learning BHP - szkolenia BHP przez Internet »

  E-learning BHP - prowadzimy szkolenia BHP dla kadry administracyjno-biurowej przez Internet. Proponujemy profesjonalne opracowania tematów. Prowadzimy egzaminie końcowe drogą elektroniczną. Wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z polskimi przepisami.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Podatkowe Bożena Blaut »

  konsultacje i doradztwo podatkowe
  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej: osoby fizyczne, osoby prawne
  reprezentowanie przed urzędami
  zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych
  prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego
  prowadzenie kadr i spraw pracowniczych
  sporządzanie list płac i deklaracji ZUS

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: