Podkategoria: Doradztwo - strona 97 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · następna strona »
 • Doradca Finansowy M. Strzelczyk »

  Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem w zakresie finansowania środków stałych. Naszym najważniejszym zadaniem jest minimalizowanie kosztów związanych z leasingiem lub kredytem na samochód, ciężarówkę, maszyny rolnicze, maszyny budowlane oraz inne pojazdy. Nasi klienci dzięki wytężonej pracy mogą liczyć na znaczną redukcję kosztów.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • LexVademecum Ochrona Danych Osobowych »

  LexVademecum zajmuje się szkoleniem w zakresie ochrony danych osobowych. Tworzymy wszelką dokumentację, wymaganą przepisami prawa. Szkolenia i zakres działań wdrożeniowych wykonujemy na najwyższym poziomie, aby zagwarantować firmom współpracującym pełne bezpieczeństwo

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dowody do spraw karnych. »

  Jeżeli poszukujesz solidnej i sprawdzonej organizacji, która będzie w stanie zebrać dowody do sprawy karnej to mam dla Ciebie dobrą informację - właśnie znalazłeś!! Zawodowo zajmujemy się zbieraniem dowodów do spraw karnych. Nasze doświadczenie może służyć Tobie.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk Kadrowy - HR outsourcing »

  Outsourcing kadr i płac,
  Outsourcing kadr,
  Outsourcing hr,
  Outsourcing kadrowo-płacowy
  zewnętrzny dział kadr
  Audyt
  audyt wewnętrzny
  audyt kadrowo – płacowy
  Szkolenia indywidualne (zamknięte)
  szkolenia z prawa pracy
  szkolenia z ubezpieczeń
  Pogotowie kadrowo - płacowe
  Doradztwo kadrowo - płacowe
  Opinie prawne
  wnioski o interpretacje
  Pozyskiwanie środków z Urzędu Pracy

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości w Tarnowie »

  Tarnowska Agencja Nieruchomości w Tarnowie oferuje usługi związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości udokumentowane licznymi szkoleniami oraz państwową licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami. Biorąc udział w licznych transakcjach nieruchomości głownie na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego pozyskaliśmy bazę zadowolonych klientów zarówno poszukujących atrakcyjnych nieruchomości jak i oferujących nieruchomości za pośrednictwem naszego biura.

  Naszym Klientom oferujemy indywidualne podejście do każdej oferty, Klientom oferującym nieruchomości bezpłatną wycenę wartości oferowanej nieruchomości wykonaną przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Zakres naszych usług obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, najmie, zamianie wszelkiego typu nieruchomości, a naszym zadaniem jest pomoc w przeprowadzeni tej ważnej transakcji.

  Aktualnie oferujemy atrakcyjne działki budowlane i grunty rolne zlokalizowane na terenie powiatu miejskiego Tarnów i powiatu tarnowskiego. Dla naszych Klientów poszukujemy jednocześnie kolejnych działek budowlanych oraz działek rekreacyjnych i terenów pod inwestycje. Znajdą Państwo również w naszej ofercie mieszkania oferowane do sprzedaży oraz do wynajęcia w Tarnowie.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najważniejsze dane o obligacjach korporacyjnych »

  Logicznie myślący Polacy nie wierzą tylko organom społecznym i we własnym zakresie troszczą się, by zapewnić sobie wysoką emeryturę. Niekiedy popularność zyskują niestety oferty, które przysparzają o wiele więcej szkód niż zysków. W opinii ekspertów, najbezpieczniejszym rozwiązaniem są obligacje korporacyjne, które cechują się najniższym współczynnikiem ryzyka. Czytając stronę superobligacje.pl będziemy wiedzieć więcej na temat interesującej branży finansów. Strona: superobligacje.pl to warte odwiedzenia miejsce, gdzie temat obligacji korporacyjnych opisany jest nie tylko w sposób szczegółowy, ale także zrozum iały dla przeciętnego internauty. Zarówno specjaliści z zakresu analizy rynku, jak i skończeni amatorzy, mogą Niemal każdy znajdzie na tej stronie coś ciekawego. O randze tej strony świadczy fakt, że jest ona niemal codziennie uzupełniana o aktualne doniesienia z branży.Na superobligacje.pl z łatwością znajdziemy bardzo dużo ważnych wskazówek, z których pomocą będziemy w stanie znacznie lepiej wykorzystać swoje pieniądze. Serwis jest administrowany przez specjalistów w dziedzinie dokumentów finansowych. Porady, których źródłem jest zdobyte doświadczenie są niezwykle cenne.Na tym portalu można się zapoznać z tymi informacjami całkowicie bez żadnych opłat. Warto więc wchodzić na ten blog branżowy, by poznać niemal wszystkie, nawet złożone niuanse związane z tą sferą gospodarki.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie Pożyczki Porównanie »

  Porównanie ofert instytucji pozabankowych oferujących szybkie pożyczki internetowe online. Porównanie obejmuje oferty takich firm jak: lendon, bocian pożyczki, incredit, filarum, netcredit, ekspress kasa, otpima, okmoney, aasa, provident, vivus, sms ekspres, wonga sms365, via sms, soho credit, kredito24, sms kredyt, profi credit

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kadry »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości szkolenia z prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, emerytur i rent, Programu Płatnik, prawa pracy, rachunkowości, windykacji należności, działalności socjalnej. Zapewniamy naukę pod okiem doświadczonych specjalistów, wydanie certyfikatów ukończenia seminarium. Posiadamy 20 letnie doświadczenie na rynku szkoleniowym, co pozwala nam elastycznie dostosować się do oczekiwań naszych kursantów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum Krzysztof Kruszewski »

  Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum Krzysztof Kruszewski mieści się przy ulicy Brackiej 20/17 00-028 w Warszawie.

  Kancelaria Notarialna istnieje na rynku od 1994 roku, w związku z przejściem Sędziego Krzysztofa Kruszewskiego do notariatu.

  Notariusz zaprasza do siedziby kancelarii w celu świadczenia czynności notarialnych.

  Kancelaria świadczy bezpłatną poradę prawną.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Licencjonowane Biuro Rachunkowe Storno »

  Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla
  Osób fizycznych
  Spółek z o.o.
  Fundacji
  Stowarzyszeń
  Spółek jawnych
  Spółek komandytowych
  Spółek cywilnych
  Innych podmiotów prowadzących pełną księgowość

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości pośrednictwo doradztwo »

  Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami, jak również specjalizujemy się w administracji i zarządzaniu nieruchomościami. Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup domu, mieszkania, działki.Dla indywidualnych potrzeb naszych klientów wyszukujemy najlepszych lokalizacji na lokatę kapitału. Pomagamy w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości. Dla naszych klientów rzetelnie szacujemy rynkową wartość nieruchomości. Realizujemy skomplikowane i najbardziej nietypowe zlecenia. Poprzez ciągły monitoring rynku nieruchomości w ciągłej ofercie mamy bardzo atrakcyjne mieszkania, domy, działki

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "Sydor" »

  Nasza firma świadczy pełen wachlarz usług związanych z księgowością. Dodatkowo zajmujemy się doradztwem oraz marketingiem. Swoim klientom bezpłatnie tworzymy strony internetowe oraz pozycjonujemy je w podstawowym zakresie. Zależy nam na rozwoju i stabilnej pozycji naszych klientów dlatego oprócz usług związanych z księgowością proponujemy również usługi marketingowe. W wielu branżach ilość klientów zależy od pozycji w wyszukiwarce google. Takie działania wyróżniają nas spośród konkurencji. Pracujemy głównie z firmami bez względu na sposób rozliczania się z fiskusem. Rozliczamy ryczałt, książkę przychodów i rozchodów oraz pełną księgowość. Oprócz firm na pełnej księgowości świadczymy usługi dla stowarzyszeń i kół łowieckich. Pomagamy również podmiotom które chcą zmienić sposób rozliczania się lub wybrać dla nich najkorzystniejszy. Prowadzimy również kadry. Możemy reprezentować naszych klientów przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym. Z ZUSem rozliczamy się za pomocą programu Płatnik. Gwarantujemy naszym klientom dostęp do najważniejszych dokumentów przez internet co pozwoli w pewien sposób kontrolować naszą działalność. Działamy w Przemyślu i okolicach miasta. Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z naszych usług. Jeżeli jesteście niezdecydowani na wybór firmy zapraszamy do biura które mieści się pod adresem Plac na Bramie 8, gdzie będziemy mogli osobiście szczegółowo przybliżyć wam warunki współpracy.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo w UK- Księgowość UK, Benefity w UK, Zasiłki, Kredyty UK, Rejestracja Spółek Limited »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym, ksiegowym oraz imigracyjnym dla Polaków mieszkających w UK. Zajmujemy się rejestracją różnych form działalności- self employed, spółek partnership i spółek limited. Pomagamy w prowadzeniu księgowości i wszelkiego rodzaju rozliczeniach z HMRC. W naszym zespole znajdują się również profesjonalni doradcy finansowi, którzy pomogą Państwu uzyskać kredyt hipoteczny zarówno w UK jak i w Polsce.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • REAS - doradztwo na rynku mieszkaniowym »

  REAS jest firmą konsultingową specjalizującą się w zagadnieniach związanych z rynkiem mieszkaniowym.Od 1997 roku współpracujemy z deweloperami, bankami, inwestorami oraz innymi podmiotami działającymi na rynku mieszkaniowym.Prowadzimy kompleksowy monitoring inwestycji deweloperskich w Polsce i opracowujemy analizy i prognozy rozwoju rynku mieszkaniowego. Dla deweloperów przygotowujemy prospekty informacyjne dla inwestycji mieszkaniowych, doradzamy w planowaniu i zarządzaniu inwestycjami, a także w transakcjach zakupu gruntów i spółek deweloperskich. Aktywnie wspieramy rozwój instytucjonalnego rynku najmu, sektorów senior housing i student housing.Tylko w ostatnich 5 latach pracowaliśmy dla 310 różnych klientów wspierając ich skutecznie w procesie planowania i realizacji inwestycji.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • TEST HR Rekrutacja Pracowników »

  Nasza oferta związana jest z szeroko rozumianym procesem zarządzania zasobami ludzkimi. Na rynku istniejemy od ponad dwudziestu lat. Za nami 1600 pomyślnie zrealizowanych projektów na najwyższym poziomie. 10000 zatrudnionych pracowników. Prowadzimy rekrutacje między innymi na stanowiska menagerskie i specjalistyczne. Ponadto przygotowujemy raporty płacowe, analizy wynagrodzeń, tworzymy opisy stanowisk pracy.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK »

  UK Prestige Claims Management Ltd – jesteśmy polską firmą, świadczącą pomoc w uzyskaniu odszkodowania na terenie Wielkiej Brytanii. Pomagamy uzyskać odszkodowanie w wyniku wypadku w pracy bądź w wyniku wypadku komunikacyjnego w UK. Jeśli miałeś wypadek w miejscu publicznym jak np. na chodniku, na basenie bądź w centrum handlowym, to możesz ubiegać się o odszkodowanie. Zapraszamy do kontaktowania się z nami. Nic Państwo nie tracicie, a możecie wiele zyskać.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Lexea »

  Odszkodowania Lexea to:

  odszkodowania KOMUNIKACYJNE za wypadek drogowy (wypadek samochodowy, wypadek na rowerze, wypadek na motocyklu, wypadek na pasach itp.)
  odszkodowania za WYPADEK PRZY PRACY
  odszkodowania za WYPADEK W MIEJSCU PUBLICZNYM
  odszkodowania

  Dlaczego warto wybrać Lexea?

  U nas sprawami o odszkodowanie zajmują się wyłącznie skuteczni prawnicy dobierani do każdej sprawy. Prawnicy są wspomagani przez specjalistów z Działu Opieki Klienta, który pomaga w przygotowaniu potrzebnych dokumentów i informacji.

  Wszyscy pracownicy firmy Lexea działają według wartości naszej firmy #OKiS (Opieka, Komunikacja i Skuteczność)

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie w polsce, studia, matura, praktyki, praca »

  Wyszukiwarka i porównywarka uczelni wyższych w Polsce. Ponad 200 uczelni w jednym miejscu teraz na otouczelnie.pl.
  Szukasz odpowiedniej dla siebie uczelni lub zastanawiasz się nad studiami I i II stopnia, a może zastanawiasz się jakie miasto wybrać do studiowania? Na naszej stronie znajdziesz uczelnie w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i innych miastach akademickich. Wszystkie uczelnie podzielone są na wydziały na których wyszczególnione są kierunki studiów, a każdy z nich jest opisany w taki sposób abyście wiedzieli co można po nich robić. Otouczelnie to także poradnik dla maturzystów podchodzących do matury. Znajdziecie tam arkusze maturalne, zasady rekrutacji na wszystkich uczelniach, kalendarz maturalny i wiele innych niezbędnych informacji aby bezboleśnie przejść przez maturę i dostać się na wymarzone studia.
  Nie zapomnieliśmy też o studentach, którzy podczas studiów chcą zmienić kierunek studiów lub kontynuować studia na studiach II lub III stopnia. A ci, którzy myślą już o karierze zawodowej znajdą oferty praktyk, staży i pracy dla studentów i absolwentów uczelni wyższych. Studenci, którzy poszukują informacji związanych z planowaniem swojej ścieżki kariery też nie mogli lepiej trafić gdyż nasz portal to nie tylko studia i praca, ale także poradnik jak tą wymarzoną pracę zdobyć. Eksperci współpracujący z naszym portalem doradzą Ci jak napisać CV, przebrnąć przez rozmowę kwalifikacyjną i wiele innych. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sekrety Sprzedaży »

  Skuteczne techniki sprzedaży, które zwiększą Twój zysk. Poznaj najskuteczniejsze techniki sprzedaży i zastosuj i sprawdź ile zysku wygenerują dla Ciebie.Nie wystarczy posiadać produktu, aby go sprzedawać. W biznesie liczy się zysk, aby go wygenerować zastosuj odpowiednią technikę zwiększania zysków Twojego biznesu.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak wyjść z długów skutecznie »

  W związku z tym, że obecnie niemal każdy jakieś zadłużenia ma, jedni większe inni mniejsze, ale jest to dość popularne zjawisko, postanowiłem napisać bloga z instrukcjami jak z długów można wyjść. Opisuję tu swoją metodę, która działa bo sam ją stosuję. Nie jest to absolutnie cudowny lek na długi, bo będzie wymagać od Ciebie masy czasu, pracy, cierpliwości i wytrwałości... ale co najważniejsze - działa! :)

  Zapraszam serdecznie do regularnych odwiedzin bloga.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: