Podkategoria: Doradztwo - strona 98 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · następna strona »
 • Zkasiacisieoszczedzi.pl - Moneyback »

  Czego można się spodziewać po blogach finansowych? Czy to tylko nudne i bezwartościowe umieszczanie danych na tematy ogólnodostępne? Otóż nie. Często zapoznawanie się z blogami tego typu pomaga zrozumieć nie tylko skomplikowaną terminologię bankowców ale także pomaga wybrać najlepszy rodzaj poszukiwanego dla siebie produktu bankowego. Produktem takim nazywamy konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, kredyty i pożyczki a także karty kredytowe. Przykładem może być nowy blog, który znaleźć można pod adresem zkasiacisieoszczedzi.pl. Aktualnie tematem numer jeden, który jest zarazem tematem przewodnim są konta bankowe z programem moneyback. Korzystanie z takich rachunków osobistych pozwala zarobić aktywnie korzystając z konta. Co to oznacza? Dokładnie tyle, że bank nie dość, że rezygnuje z pobierania opłat za prowadzenie konta (oczywiście po spełnieniu określonych warunków) to jeszcze pozwala swojemu klientowi na wypracowanie premii doliczanej do rachunku. Zadzra się, że tego typu możliwości okupione są warunkami, które klientowi mogą się nie spodobać. Zaliczyć można do nich konieczność związania się z bankiem na określony czas bądź wysoka wymagana kwota transakcji dokonywanych kartą debetową. Te oraz inne ważne informacje znaleźć można w wyżej wymienionym blogu, który dokładnie przedstawia ofertę, a nie tylko jej dobre strony.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • AlfaRo Consulting - profesjonalne usługi zarządzania jakością »

  Firma AlfaRo Consulting oferuje profesjonalne szkolenia oraz doradztwo w zakresie Systemów Zarządzania Jakością dla firm i przedsiębiorców. Naszym celem jest ułatwić pracę z wdrożonymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania jakością, lub też wprowadzić sprawnie działający System całkowicie od nowa. Nasze usługi powiązane są zarówno z normami powszechnie znanymi, tj. ISO 9001, 14001, 18001, ale też i specjalistycznymi, jak np. ISO/TS 16949 (motoryzacja), ISO 22000 (żywność), BRC CP (produkty konsumenckie). Zawsze kierujemy się dobrem klienta i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Wejdź na naszą stronę www i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych Warszawa »

  Kancelaria radców prawnych Bąk i Dębiak specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym także obsłudze prawnej projektów, które są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Dodatkowo prawnicy będący częścią zespołu kancelarii zajmują się prawem nowych technologii, prawem umów, a także prawem rodzinnym i spadkowym.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wystawie-Fakture.com czyli sprzedam lub dam koszty vat 23% »

  Oferuję koszty vat, dam fvat kosztowe 23% z polskich firm. Wyjaśniam jak optymalizować aby płacić niższe podatki vat, pit oraz cit. Oferuję rozliczenie dotacji na faktury kosztowe i pokazuję jak zapłacić mniejszy podatek od sprzedaży nieruchomości. Skuteczna optymalizacja podatkowa!

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Samochodu Baza Wiedzy »

  Profesjonalne bezpłatne Doradztwo i Oferta na leasingu samochodu. Użytkownik otrzymuje bezpłatną bazę praktycznej wiedzy na temat leasing, Serwis na stronie leasingsamochodu.net umożliwia bezpłatnie e-porównanie leasingu samochodów. Kompendium wiedzy na temat leasingu samochodu, analizy oferty, parametrów leasingu oraz ofertę leasing. Możliwość skontaktowania się z konsultantem poprzez infolinię lub formularz kontaktowy na stronie.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Free serwis - sposoby na darmowe pożyczki »

  Free pożyczki - to serwis dedykowany wszystkim możliwym sposobom na pożyczania za darmo bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów jak oprocentowanie czy koszty dodatkowe.To praktyczny poradnik jak oddawać tylko tyle ile pozyczamy i nie ponosić kosztów co jest porównywalne jak pożyczanie od rodziny czy znajomych.Free pożyczki to najtańsze sposoby na finansowanie na rynku ponieważ są całkowicie za free, zapraszamy nie warto płacić za pożyczki jeżeli możemy pożyczać za darmo i to wielokrotnie również bez Biku i zbędnych formalności.

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe Spółki z o.o. od ręki - Poznań. Fabryka Firm. »

  Dzięki naszym wysiłkom, staniesz się właścicielem firmy - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, bez zbędnych formalności, biegania po urzędach, bankach itp. itd. Dajemy Tobie wszystko od ręki!
  Gotowe Spółki z o.o. od ręki i bez zbędnych formalności.
  Twoja Firma będzie dysponowała otwartym rachunkiem bankowym, nadanymi numerami KRS, NIP, REGON, VAT/VAT-UE . Nasze Spółki są wolne od zobowiązań i nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych. Fabryka Firm.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczeniadlafirm.com.pl »

  Własna firma to nie tylko zysk - ale i ryzyko, obejmujące zarówno jej majątek, jak i pracowników oraz działalność. Bogata oferta Towarzystw Ubezpieczeniowych pomaga w jego zminimalizowaniu - a zamieszczone na stronie profesjonalne artykuły i poradniki pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą wybrać najlepsze ubezpieczenie dla firm, zapewniające nie tylko szeroką ochronę - ale i niską składkę. Zawarto tam również informacje istotne dla pracownika - a więc te o grupowym ubezpieczeniu pracowniczy.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Miedzy5a6 »

  Miedzy5a6 to blog prowadzony przez Karola Zielinskiego. O biznesie, web biznesie, startupach, marketingu. Content marketingu w szczególności. Mnóstwo subiektywnych opinii, porad, case'ów z życia wziętych.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Gliwice »

  Portal jaki tworzyliśmy ma za zadanie informować naszych klientów o zmianach i nowościach na rynku usług finansowych. Nie wszyscy klienci mają czas na śledzenie wydarzeń i nowinek w świecie bankowości dlatego idąc tym tropem postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie będziemy mogli informować Państwa o najkorzystniejszych ofertach. Na portalu pokazujemy Państwu, że na rynku istnieje prawdziwa różnorodność pożyczek i kredytów. Porównaliśmy je dla Państwa, aby pokazać, że różnią się one między sobą. Korzystając z naszego portalu możecie Państwo znaleźć ofertę pożyczki gotówkowej w Gliwicach, która będzie odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Na portalu możecie Państwo dowiedzieć się na czym polega pożyczka chwilówka i co należy zrobić aby otrzymać pożyczkę szybko i bez zbędnych formalności.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Blog, który pomoże ci znaleźć twój własny pomysł na biznes oraz opisuje czym jest franczyza. Każdy kto rozpoczyna działalność znajdzie tu coś interesującego dla siebie. Nie wiesz od czego zacząć, jak pozyskać klientów, jak zaplanować działania reklamowe, jakich błędów nie popełniać? Tu znajdziesz odpowiedzi.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, księgowość i kadry - Audit.pl »

  Biuro rachunkowe i audytorskie Perfecta Audit Services działa na warszawskiej Ochocie od 1991 roku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla klientów z Warszawy, Polski i z zagranicy. Oprócz typowych usług księgowych prowadzimy również usługi kadrowo płacowe, przeprowadzam audyty finansowe, pomożemy też wyjść z zaległości księgowych. Świadczymy szeroki zakres usług, u nas możesz liczyć na doradztwo przy zakładaniu lub likwidacji spółki, wyprowadzaniu zaległości księgowych i codziennym poprawnym funkcjonowaniu ksiąg twojej firmy.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz »

  Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Kluczborka.
  Adres kancelarii:
  Plac Niepodległości 4
  46-200 Kluczbork
  Tel.: 77 418 58 24

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 8 - 16. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach oraz w sobotę

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - rosyjski, ukraiński »

  Witamy serdecznie ! Jesteśmy native-speakerami języka rosyjskiego i ukraińskiego. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach tekstów prawniczych, technicznych oraz różnorodnych specjalistycznych dziedzinach. Naszą główną domeną jest najwyższa jakość tłumaczeń. Oferujemy bezpośrednie tłumaczenia z języka polskiego, angielskiego na rosyjski i ukraiński.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Morawska - kreator wizerunku. »

  Każdej kobiecie potrzebna jest zmiana wizerunku oraz stylu. Jestem profesjonalnym doradcą, pomagam kobietom zmienić swój wygląd za niewielkie pieniądze. Znam się na tym co noszą gwiazdy, co jest powszechnie modne, wiem gdzie w Warszawie oraz w Łodzi można kupić stylowe i markowe ubrania. Wiem jakie dodatki pasują do tkanin. Jeżeli planujesz pójście na imprezę z „wyższymi sferami”, chcesz zaistnieć w świecie gwiazd, nie masz pewności czy strój który wybrałaś pasuje do danego środowiska skontaktuj się ze mną. Katarzyna Morawska - kreator wizerunku.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać? - wskazówki, wzory i przykłady tekstów »

  Każdy opublikowany na stronie artykuł dotyczy sposobu napisania innego tekstu. Zamieszczane są na niej wskazówki, wzory i przykłady gotowych pism, wniosków, dokumentów związanych z różnymi dziedzinami pracy i życia. Stronę powinny odwiedzić osoby zainteresowane napisaniem tekstów z zakresu strategii (np. biznesplan, plan marketingowy, analiza SWOT), jak też osoby które chcą rozwijać się zawodowo (dla nich przygotowane zostały m.in. artykuły o tym jak napisać CV, list motywacyjny, życiorys, podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną, czy podanie o pracę). Ciekawe wzory i przykłady tekstów odszukają osoby odpowiedzialne za zarządzanie ludźmi (dzięki którym będą wiedzieć jak napisać ogłoszenie o pracę, opinię o pracowniku, opis stanowiska pracy, referencje itp.), pracownicy którzy potrzebują napisać pismo do pracodawcy (np. wniosek), jak również pracodawcy, którzy muszą coś zakomunikować pracownikom, spisać umowę itp. Nie są to jednak jedyne zasoby strony, gdyż przygotowano także stosowne artykuły m.in. dla studentów, uczniów, czy nawet badaczy naukowych.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Humana Int. Capital Sp. z o.o. »

  Humana Capital od 15 lat zajmuje się doradztwem HR w obszarze relokacji pracowników na całym świecie. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości usług w zakresie wsparcia procesu zatrudniania pracownikow zagranicznych w Polsce oraz Polaków wysyłanych do pracy w siedzibach i odzialach za granicą. Ponadto świadczymy usługi z zakresu nieruchomości, doradztwa, energetyki.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół świetnych ekspertów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym i osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szeroki zakres dostarczanych świadczeń i indywidualne podejście do oczekiwań oraz potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Warszawie. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ul. Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak np.: obrót nieruchomościami, prawo handlowe i gospodarcze, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych czy prawo zamówień publicznych. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się stworzonym szeregiem rozwiązań praktycznych oraz skutecznych, umożliwiając obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, wystarczy wstukać w google poniższe wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria prawna warszawa Mokotów, obsługa prawna Mokotów lub radca prawny mokotow.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Kancelarii prawnej Iustititia z Warszawy. Jeśli masz problemy z prawem, zaufaj wykwalifikowanym radcom prawnym z bogatym doświadczeniem. Wejdź już teraz i sprawdź ofertę.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia na budowę Kraków »

  Alpintrade to firma zajmująca się profesjonalną adaptacją projektów domów. Zakres działania naszej firmy to między innymi adaptacja gotowych projektów domów, pozwolenia na budowę, certyfikacja energetyczna budynków, generalne wykonawstwo. Na rynku nasza firma istnieje już od kilku lat i cieszy się bardzo dobrą opinią w śród swoich byłych oraz obecnych klientów. Firma Alpintrade działa głównie na terenie Polski południowej. Pracując z naszą firmą masz pewność że do wszystkich spraw podchodzimy zupełnie indywidualnie.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: