Podkategoria: Doradztwo - strona 99 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · następna strona »
 • Biznes Blog »

  Strona ta jest poświęcona moim doświadczeniom związanym z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy. Będę się tutaj dzielić swoimi spostrzeżeniami, podpowiadać co i jak zrobić, żeby było prościej, a przede wszystkim skuteczniej. Bo prowadzenie własnej firmy to również wielka przygoda, do której trzeba się przygotować, a w trakcie jej trwanie często improwizować, by skutecznie rozwiązywać napotkane problemy.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Poznań - bras7.pl »

  Bez względu to, czy mowa o small biznesie, czy wielkim przedsiębiorstwie, prowadzenie własnej działalności gospodarczej to zawsze wielkie ryzyko i jeszcze większa odpowiedzialność. Mnogość koniecznych do uiszczenia opłat oraz formalności, które trzeba spełnić sprawia, że łatwo się pogubić i o czymś zapomnieć, a skutki tego mogą być opłakane. Właśnie dlatego nasze biuro rachunkowe wyciąga do Państwa pomocną dłoń i oferuje swoja pomoc. Jesteśmy ludźmi z bogatym doświadczeniem i mamy bardzo wielu zadowolonych klientów, co jest dla nas największą nagrodą. Chętnie zajmiemy się prowadzeniem Państwa ksiąg rachunkowych, rozliczeniami rocznymi, a nawet korespondencją z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Wszelkie formalności związane z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa weźmiemy na siebie, dzięki czemu Państwa firma będzie mogła działać jeszcze szybciej i sprawniej niż do tej pory, bo nic nie działa bardziej stymulująco na biznes niż właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • FHR Accounting - Biuro Rachunkowe Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Warszawa »

  HR Accounting jest prężnie funkcjonującym biurem rachunkowym z siedzibą usytuowaną w ścisłym centrum Wołomina. Oferując szeroki wachlarz usług księgowo-kadrowych zapewniając naszym Klientom całkowite zaspokojenie ich potrzeb. Dostarczamy usługi najwyższej jakości dostosowane do potrzeb Klienta oraz zmieniającego się otoczenia prawno - gospodarczego. W ramach współpracy świadczymy nieodpłatnie konsultacje celem optymalizacji obciążeń podatkowych oraz możliwość odbioru dokumentów z siedziby Klienta.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niszczarki »

  Eniszczarka to sklep internetowy oferujący materiały i urządzenia biurowe. W ofercie posiadamy niszczarki do papieru, dokumentów i danych niejawnych. Niszczarki znanych marek jak Fellowes, Kobra, Opus, Wallner, Rexel oraz HSM. Dodatkowo oferujemy takze bindownice drutowe, grzbietowe oraz kanałowe wraz ze wszelkimi materiałami eksploatacyjnymi jak grzbiety do bindowania, listwy wsuwane czy okładki. Oferujemy także laminatory marek Fellowes, Argo, Letz oraz Opus, posiadamy także laminatory rolowe oraz folie do laminowania. Prowadzimy sprzedaż tuszy i tonerów do najpopularniejszych marek urządzeń wielofunkcyjnych. U nas zakupią Państwo wszelkie akcesoria i artykuły biurowe od dziurkaczy, kalkulatorów po papier dekoracyjny.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • NobleCapitals doradztwo inwestycyjne »

  Pomnażamy Wasze wolne środki finansowe i oferujemy kompleksowe doradztwo inwestycyjne. Znalezienie indywidualnych rozwiązań w celu optymalizacji zysków z udzielonych pożyczek prywatnych to nasz cel. Trudne jest znalezienie odpowiednio oprocentowanych lokat bankowych i rachunków oszczędnościowych więc nasza oferta jest odpowiednim rozwiązaniem.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Social Media & Digital »

  Raz Dwa Projekt. Łączymy tworzenie strategii, doradztwo i realizację. Zajmujemy się marketingiem internetowym, produkcją stron internetowych na MODX, aplikacji na Facebooka oraz dedykowanych systemów online.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masz prawo znać prawo - wiedza prawnicza »

  Wiedza prawnicza dal wszystkich. Przepisy prawne potrzebne w życiu codziennym. Uprawnienia i obowiązki adwokata, notariusza, radcy prawnego, komornika. Przepisy dotyczące prawa rodzinnego, rozwodów, prawa spadkowego, dziedziczenia i darowizn, prawa nieruchomości i odszkodowań. Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia aktu notarialnego. Jak zgłosić szkodę po wypadku komunikacyjnym. Nowelizacje przepisów prawa i planowane zmiany w kodeksach. Przepisy dotyczące prawa konsumentów, zasady zgłaszania reklamacji. Baza kancelarii adwokackich, radcowskich i notarialnych.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria podatkowo-księgowa, usługi księgowe, księgowa »

  Nasza Firma Kancelaria podatkowo-rachunkowa znajduje się w miejscowości Jaktorów Warszawska 93 i specjalizuje się w:
  - Prowadzeniu wszystkich rodzajów księgowości:
  - książkach przychodów i rozchodów
  - księgach handlowych
  - rejestrów VAT-u
  - ryczałtu

  Wyprowadzaniu zaległości księgowych.

  Rozliczeń z urzędami.

  Sporządzaniu sprawozdań i deklaracji.

  Doradztwie rachunkowym.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • PaySquare Terminale Płatnicze prowizje od 0, 5% dla wszystkich »

  Za pośrednictwem niniejszej strony możesz zamówić/zakupić terminal płatniczy od firmy CardPay autoryzowanego przedstawiciela firmy PaySquare SE.PaySquare łączy w sobie międzynarodowe doświadczenie w obsłudze płatności z lokalnym podejściem, dzięki przynależności do grupy jednego z największych dostawców usług systemów płatniczych w Europie.Skontaktuj się z nami już teraz i poproś o wyjątkową ofertę dla Twojej Firmy!Terminale płatnicze od PaySquare krótka, przejrzysta i klarowna umowa, najnowocześniejsze terminale spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, w przypadku awarii dostarczamy sprawy sprzęt w ciągu 24 godzin roboczych, brak deklaracji obrotów, infolinia techniczna czynna 7 dni w tygodniu (bezpłatne wsparcie i pomoc techniczna przez cały okres umowy), krótki czas realizacji dostarczenia terminala od dnia podpisania umowy, środki z płatności przelewane na konto w dowolnym banku, przeszkolimy za darmo każdego pracownika Państwa Firmy z obsługi terminala.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje z Funduszy Europejskich - Formado »

  Formado Sp. z o.o. została zawiązana w 2012 roku, ale początki jej obecności na rynku (pod innym szyldem) sięgają cztery lata wcześniej. Misją spółki było i jest w pełni profesjonalne wspieranie swoich klientów w pozyskiwaniu optymalnych źródeł finansowania dla planowanych przez nich inwestycji. Kompetencje i doświadczenie zespołu obejmuje zarówno zwrotne (kredyty, fundusze pożyczkowe), jak i bezzwrotne (w tym przede wszystkim dotacje unijne) źródła kapitału.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wadium.pl »

  Strona poświęcona tematyce gwarancji ubezpieczeniowych, gotowego rozwiązania dla firm przystępujących do przetargów. Jest dopuszczalną formą zabezpieczania kontraktów, dzięki takiemu rozwiązaniu, firma może wykonać więcej kontraktów, nie blokując swoich środków finansowych.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Białystok »

  Kancelaria Adwokacka Sylwia Tokarzewska - Cybulko, Andrzej Srocki, Jan Jakub Srocki to kompleksowe porady prawne oraz pomoc w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Świadczymy usługi z zakresu prawa karnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego – zapewniamy opiekę prawną wielu firmom działającym na terenie wojewódźtwa podlaskiego. Pomagamy w tworzeniu aktów notarialnych oraz innych dokumentów. Działamy wielopłaszczyznowo. Oferujemy profesjonalne porady w siedzibie naszej Kancelarii w Białymstoku oraz chętnie udzielamy pomocy on–line. Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące aktualnych przepisów prawnych oraz wybranych dziedzin prawa. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Audyty Stron - WebAudytor »

  Konwersja na stronie internetowej to efektywność, z jaką działa serwis lub sklep online. Współczynnik konwersji sprawdzany jest zawsze w zależności od celi biznesowych, jakie właściciel postawił przed swoim serwisem.

  Celem działania strony może być na przykład, pozyskanie jak największej liczby zarejestrowanych użytkowników, jak najwięcej zapisów do newslettera lub zwiększenie liczby zamówień.

  Działania związane z podniesieniem konwersji planuje się zazwyczaj po tym, jak specjaliści wykonają audyt stron internetowych i optymalizacja strony.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podatki dla rolników »

  Bezpłatne porady księgowe dla rolników, którzy chcą przejść na podatek VAT. Pomoc w odzyskiwaniu podatku, obsługa księgowa i ciekawe artykuły związane z księgowością rolniczą. Gotowe przykłady, czy rolnikowi opłaca się przejść na VAT, ustawki na usługi rolnicze. Regulacje prawne używania maszyn i innych środków trwałym w gospodarstwie i inne zagadnienia związane z działalnością rolnika.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wnioskownia Consulting - wnioski o dofinansowanie dla firm »

  Strona wnioskownia.pl jest poświęcona firmie Krzysztofa Bońkowskiego, która zajmuje się konsultingiem o specjalności pozostałego doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Na portalu znajduje się przejrzyste menu, z którego można się dowiedzieć wszelkich informacji na temat firmy, kontakt oraz gotowe wnioski do kupienia. Aby móc w pełni korzystać z usług firmy, należy założyć konto poprzez rejestrację. Oferta skierowana jest dla małych, średnich i dużych firm oraz pozostałych organizacji. Jeśli chcą Państwo przetestować usługi, warto pobrać ‘produkt testowy’, który jest bezpłatny. Firma Wnioskownia Consulting ma na celu pomoc w realizacji różnego typu projektów, rozwoju przedsiębiorstw czy wykreowaniu unikalnego biznes planu. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników, pozyskanie finansowania z UE nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ich szerokie kompetencje pozwolą rozwinąć skrzydła nawet małemu przedsiębiorstwu. Poprzez przeprowadzenie analizy rynku oraz badań, firma jest w stanie przygotować swoich klientów do zamierzonych przedsięwzięć. Wypełnienie wniosku nie będzie już stanowiło problemu. Wystarczy poznać konkretne warunki jakie należy spełniać, aby podanie przeszło pozytywna ocenę formalną. Wszystko ma celu zaoszczędzić czas i trud wnioskodawcy.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe KDP Czachor Raszyn »

  KDP Czachor Raszyn to lokalna kancelaria oferująca takie usługi jak:doradztwo podatkowe, doradztwo finansowe, usługi księgowe i pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy firmy i osoby prywatne do odwiedzenia naszej strony i biura.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia dla firm »

  MULTI UBEZPIECZENIA oferuje dobór najbardziej dopasowanego do potrzeb klienta ubezpieczenia, a to za sprawą współpracy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce. Nie trzeba już tracić czasu na szukanie odpowiedniego ubezpieczenia i dojazd do ubezpieczyciela, agent ubezpieczeniowy przyjeżdża do klienta. Zadzwoń lub wyślij numer telefonu ze strony internetowej, a agent skontaktuje się z tobą, umówi na spotkanie, doradzi i przywiezie gotową polisę.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program Mieszkanie dla Młodych »

  Jesteś młodą osobą i planujesz zakup pierwszego mieszkania? Niezależnie od tego czy jesteś singlem czy jesteś w związku małżeńskim od początku 2014 roku możesz skorzystać z pomocy państwa w ramach rządkowego programu Mieszkanie dla Młodych. Dzięki skorzystaniu z oferty preferencyjnego kredytu hipotecznego MDM z dofinansowaniem wkładu własnego możesz otrzymać jednorazową dopłatę w wysokości nawet 15% wartości nieruchomości, a także w przypadku urodzenia lub przysposobienia trzeciego lub kolejnego dziecka jeszcze dodatkowo 5% na wcześniejszą spłatę kredytu na mieszkanie. To nieprawdopodobna okazja, która pozwala wielu osobom i rodzinom spełnić wymóg posiadania minimalnego wkładu własnego wymaganego przez banki. Odwiedź serwis poświęcony programowi Mieszkanie dla Młodych i poznaj warunki, które trzeba spełniać aby móc starać się o dofinansowanie wkładu własnego i limity cenowe MDM dla Twojej miejscowości. Serwis umożliwia również kontakt z niezależnym doradcą finansowym, specjalistą ds. kredytów hipotecznych z Warszawy, który pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę kredytu Mieszkanie dla Młodych i sprawnie załatwić stosowne formalności. Zadzwoń do doradcy kredytowego i zapytaj czy możesz skorzystać z dopłaty i sprawdź gdzie dostaniesz najlepszy kredyt MDM. W serwisie znajdziesz również ciekawe linki i dokumenty dotyczące zasad programu.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mobinet - projektowanie stron i sklepów internetowych »

  Firma Mobinet specjalizuje się w tworzeniu sklepów, stron i portali. Tworzone witryny budowane są z nastawieniem na klienta końcowego i optymalizowane dla wyszukiwarek internetowych. Oferta obejmuje pełną obsługę strony - od zarejestrowania domeny i hostingu poprzez jej stworzenie, aż po szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią oraz panelu administracyjnego sklepu. Dodatkowo oferujemy także efektywne kampanie reklamowe w Internecie oraz obsługę serwisów społecznościowych i doradztwo i konstultacje z zakresu marketingu internetowego.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Costerina Reklama i obrót - Nieruchomości na sprzedaż »

  Zajmujemy się handlem oraz obsługą transakcji kupna, sprzedaży nieruchomości. W swojej ofercie posiadamy nieruchomości gruntowe, budynkowe, komercyjne i mieszkaniowe.Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę transakcji, przygotowanie dokumentacji, wycenę nieruchomości, wyszukanie kontrahenta lub szybki skup nieruchomości za gotówkę, pomoc w uzyskaniu środków na zakup nieruchomości, doradztwo w zakresie prawnym, podatkowym i inwestycyjnym.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: