Ecvalidation.com - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ecvalidation.com

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy wykonanie takich usług jak procesy walidowania oraz kwalifikowania co wykonujemy dla naszych klientów firmowych w ramach różnych branż jak branża medyczna czy branża farmaceutyczna. Nasza firma może zapewnić wykonanie poszczególnych usług na każdym etapie zarówno sprawnie a także terminowo, gdzie oferujemy usługi wykonywane przez zespół doświadczonych specjalistów.

Szczegóły strony ecvalidation.com:

Podlinkuj stronę ecvalidation.com:

Ecvalidation.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BMTC Poland »

  BM TRADA Certification jest jedną z wiodących jednostek certyfikujących, akredytowaną przez UKAS z ponad 30- letnim doświadczeniem w usługach certyfikacyjnych.
  BM TRADA założona w 1974r posiada biura przedstawicielskie w ponad 25 krajach.
  Od początku 2010 roku oferuje usługi również na terenie Polski, świadczone przez BMTC Poland Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu.
  Realizujemy usługi certyfikacji następujących systemów zarządzania:
  -Jakością na zgodność z ISO 9001
  -Środowiskiem na zgodność z ISO 14001
  -Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na zgodność z OHSAS 18001
  -Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z ISO 27001
  -Bezpieczeństwem Żywności na zgodność z ISO 22000
  Powyższe certyfikacje realizowane są w systemie akredytacji UKAS.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - Codex »

  Firma Codex to specjalistyczne centrum obsługi powypadkowej. Specjalność firmy to odzyskane odszkodowań, w której to dziedzinie pracownicy odnotowują wysoki wskaźnik pozytywnie zakończonych i rozstrzygniętych wniosków. Nasza kadra to grupa doświadczonych doradców, którzy mają za sobą już kilkaset spraw w szerokim zakresie przypadków. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Zamartwiasz się pozwem z Sądu? Nie czekaj tylko skontaktuj się z kancelarią adwokacką Marioli Świderskiej osobiście, lub skorzystaj z formularza na stronie. Adwokat Mariola Świderska udziela pomocy prawnej w każdej sprawie, w 24 godziny wysyła e-mail zwrotny z odpowiedzią na zadane pytanie. Na stronie www.mariolaswiderska.pl uzyskasz poradę prawną, opinię prawną, wzór pisma procesowego czy umowy np. najmu.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sapere. Infobroker »

  Firma infobrokerska Sapere zajmuje się pozyskiwaniem informacji.

  Usługi nasze kierujemy zarówno do klientów biznesowych jak ido osób fizycznych. Znajdziemy dla Ciebie i twojej firmy informacje gospodarcze, kulturalne, społeczne i polityczne. Dostarczamy aktualne i sprawdzone informacje. Zawsze dostarczamy je w uzgodnionej formie i terminie.

  Przeszukujemy dla Państwa internet, biblioteki, archiwa, płatne i bezpłatne bazy danych oraz inne dostępne nośniki informacji. Zapewniamy dyskrecje i poufność.
  Oferta firmy:
  Wyszukujemy interesujące Państwa informacje oraz dokonujemy ich selekcji.

  Zajmujemy się:

  - informacją biznesową i gospodarczą
  - wyszukiwaniem informacji o produktach i dostawcach
  - danymi statystycznymi
  - tworzeniem baz danych teleadresowych
  - informacją o targach i wystawach i konferencjach
  - informacją turystyczną
  - informacją o studiach, szkoleniach i kursach
  - informacjami bibliograficznymi i biograficznymi
  - informacjami o wydarzeniach kulturalnych

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów Wrocław »

  Jesteśmy pracownią projektową działającą na rynku od kilkunastu lat.W zakres oferowanych usług wchodzi:- pomoc/złożenie wniosku przy uzyskaniu DECYZJI O WARUNKACH ZABUDOWY (przy braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego),- sporządzenie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych budownictwa mieszkaniowego i usługowego,- opracowywanie pełnej dokumentacji projektowej koniecznej do uzyskania pozwolenia na budowę (projekty budowlane),- adaptacja projektów gotowych (katalogowych),- projekty zmiany sposobu użytkowania obiektu,- projekty przebudowy obiektów,- projekty termomodernizacyjne,- projekty ogrodów, małej architektury i innych terenów zielonych,- doradztwo i nadzór autorski na budowie,- sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej (dokument niezbędny przy zgłaszaniu budynku do użytkowania),- sporządzanie materiałów reklamowych promujących inwestycję,- doradztwo w wyszukiwaniu terenów pod inwestycję.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna »

  Boczkowski Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna w Szczecinie jest sprawdzoną kancelarią, funkcjonującą na krajowym i międzynarodowym rynku prawniczym. Oferujemy całościowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego z większości dziedzin prawa. Trudnimy się w sprawach związanych z obrotem gospodarczym. Gwarantujemy obsługę prawną przedsiębiorców i reprezentujemy klientów w sprawach sądowych. Pomagamy naszym klientom w powikłanych procesach prywatyzacji, fuzji i przekształceń, a także w postępowaniach upadłościowych. Wspólnikami uprawnionymi do samodzielnej reprezentacji są radcowie prawni Borys Boczkowski, Dariusz Mancewicz i Tomasz Parus. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie umówienia spotkania. Dane do kontaktu znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finiks – Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Finiks to doświadczony zespół oferujący prowadzenie rozliczeń oraz reprezentowanie firm przed ZUS oraz Urzędem Skarbowym. W ofercie księgowość w formie podatkowej księgi przychodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego, rozliczenia VAT, obsługa kadrowa.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • POCO - oddłużanie »

  Obecnie, kiedy wiele różnych instytucji finansowych kusi możliwością zaciągnięcia łatwego kredytu na kilka a nawet kilkanaście tysięcy, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń, zgody małżonka czy żyranta, nietrudno wpaść w tak zwaną pętlę finansową. Jeżeli i Ty masz takie problemy zgłoś się do nas – pomagamy w oddłużaniu osób fizycznych oraz firm. Dodatkowo obsługujemy klientów z całego kraju, więc niezależnie od tego, w jakim mieście mieszkasz możesz śmiało się z nami skontaktować, a z pewnością pomożemy rozwiązać w jak najbardziej korzystny sposób Twoje problemu finansowe.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan pod dotacje »

  Oferujemy przykładowe biznes plany wykonane na potrzeby dotacji z Urzędów Pracy, o jakie może starać się osoba bezrobotna. W ofercie m.in. wzór firmy budowlanej, sklepu internetowego, oraz biznes plan biura rachunkowego. Nasze przykłady zostały wykonane na podstawie realnych wniosków, składanych w Powiatowych Urzędach Pracy - które skutkowały uzyskaniem dotacji. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Naszych usług.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »