Edyta Zunis Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Edyta Zunis Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław

Obsługa prawna oraz zastępstwo procesowe klientów indywidualnych i przedsiębiorców, w tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą i spółek handlowych. Windykacja i dochodzenie wierzytelności na drodze polubownej i sądowej. Zadośćuczynienia i odszkodowania z umów ubezpieczenia w imieniu poszkodowanych w wypadkach. Pisma procesowe, pozwy, wezwania do zapłaty, odwołania i apelacje, sprzeciwy i zarzuty od nakazu zapłaty, skarga na czynności komornika, wniosek egzekucyjny, powództwo przeciwegzekucyjne. Stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, pozew o zapłatę zachowku. Sporządzanie i analizy umów cywilnoprawnych i handlowych. Analizy umów deweloperskich. Zakładanie spółek, rejestrowanie zmian w KRS, obsługa organów spółek i przekształcenia. Porady prawne i opinie prawne (prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, prawo pracy, rodzinne, spadkowe, budowlane i administracyjne). Kompleksowa obsługa prawna firm i spółek. Regulaminy sklepu internetowego. Zgłaszanie baz danych do GIODO. Reprezentacja pokrzywdzonych i obrona oskarżonych w postępowaniu karnym. Wrocław Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Biskupin, Sępolno, Zakrzów, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Oleśnica. Substytucja: Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Dzierżoniów, Wołów, Środa Śląska, Oława, Legnica.

Szczegóły strony www.zunis.pl:

Podlinkuj stronę www.zunis.pl:

Edyta Zunis Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozwód kościelny »

  Kancelaria Kanoniczna oferującą kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prawa kanonicznego. Nasi prawnicy kanoniści oferują wyspecjalizowany zakres usług i pomocy prawnej, a także - co nie mniej ważne - osobiste zaangażowanie. Dzięki temu Kancelaria Kanoniczna precyzyjnie wypełnia oczekiwania swoich Klientów. Istotą działania naszych prawników nie jest teoretyczne doradztwo akademickie, lecz aktywne uczestnictwo we wdrażaniu praktycznych i skutecznych rozwiązań.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Vindicta »

  Krakowska Kancelaria Prawna świadcząca na wysokim poziomie usługi prawne. Zajmujemy się windykacją długów, obsługą firm i osób fizycznych, odszkodowaniami i wszelkimi innymi zagadnieniami prawnymi. Wszyscy zatrudnieni u nas prawnicy mają kwalifikacje zawodowe. Prowadzimy postępowania z wielu dziedzin prawa. Zapewniamy rzetelne wykonywanie zleceń i konkurencyjne ceny. Łatwo do nas dojechać i zaparkować samochód. Prowadzimy postępowania międzynarodowe.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZbycieSpadku.pl - prawo spadkowe w praktyce »

  Na blogu znajdziesz informacje o prawie spadkowym. O tym kto dziedziczy - spadkobiercach ustawowych i testamentowych, testamentach - sposobach sporządzenia oraz formach testamentów i sposobach ich odwoływania, zachowku - kto musi zapłacić zachowek oraz kto jest do niego uprawniony i przez jak długi okres, odpowiedzialności za długi spadkowe oraz wydziedziczeniu i zrzeczeniu dziedziczenia. Znajdziesz także informacje o tym jak przyjąć i odrzucić spadek.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KONIECEK spółka adwokacka|Warszawa adwokat, Mokotów adwokat »

  KONIECEK spółka adwokacka to działająca od 2008 r. kancelaria adwokacka. Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, dzielnica Mokotów, w bardzo wygodnej dla Klientów lokalizacji. Zespół kancelarii adwokackiej tworzą doświadczeni prawnicy: adwokat Marcjanna Dębska - Koniecek zajmująca się głównie prawem rodzinnym (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem), prawem spadkowym (zachowek, unieważnienie testamentu, wydziedziczenie) i prawem cywilnym (zasiedzenie, prawo lokalowe, prawo nieruchomości, umowy cywilne), adwokat Aneta Koniecek - Lidke specjalizująca się w prawie podatkowym (podatek vat, podatek pit, podatek cit, kontrola UKS, sprawy karno-skarbowe), obsługą prawną spółek (przekształcenia spółek, podział spółki, upadłość, likwidacja spółki, obsługa zarządu) i prawem gospodarczym) oraz adwokat Rafał Koniecek zajmujący się głównie prawem pracy (postępowania sądowe o nadgodziny, odszkodowanie, przywrócenie do pracy, mobbing, uchylenie kary porządkowej, wsparcie prawne działów kadr w firmach), prawem cywilnym (prawo lokalowe, analiza umów, roboty budowlane) i obsługa przedsiębiorców (stałą obsługa prawna firm, kompleksowa obsługa prawna spółek, zarządów spółek, obsługa formalności w KRS). Służymy pomocą wszystkim mieszkańcom Warszawy, dzielnicy Mokotów ale też innym osobom zainteresowanym poprowadzeniem sprawy w sądzie, porada prawną bądź doradztwem prawnym w szerszym zakresie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Michałowicach »

  Notariusz Grzegorz Mardyła zajmuje się obrotem nieruchomościami i sporządzaniem protokołów ze zgromadzeń spółek i innych osób prawnych na terenie gminy Michałowice, Iwanowice, Zielonki, Kocmyrzów Luborzyca, Słomniki i Kraków.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Małgorzata Krzyżowska »

  Kancelaria mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej świadczy kompleksową obsługę prawną firm i osób prywatnych w pełnym spektrum spraw. Prowadzimy obsługę naszych kontrahentów w wielu językach, miedzy innymi w języku angielskim i francuskim, a także włoskim oraz niemieckim. Nasza kancelaria została nagrodzona m.in. tytułem "Prawnik Miesiąca w Wielkopolsce", "Prawnik Roku 2012", "Consumer Law Firm of the Year in Poland". Uwaga! Od stycznia 2014 roku nasza Kancelaria ma siedzibę przy alei Niepodległości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www oraz do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik w warszawie »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w usługach realizowanych na rzecz podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się windykacją należności, w tym negocjacjami ugodowymi, postępowaniami pojednawczymi, postępowaniami sądowymi, postępowaniami zabezpieczającymi, prawem upadłościowym oraz naprawczym, postępowaniami egzekucyjnymi. Realizujemy również usługi z zakresu prawa gospodarczego i handlowego oraz prawa spółek.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat odszkodowania Wrocław »

  Wypadki chodzą po ludziach i zdarzają się każdemu. Im są one poważniejsze tym bardziej istotne może być odzyskanie odszkodowania od osoby, która spowodowała tego rodzaju wypadek. Oferta naszej kancelarii prawnej obejmuje walkę o odszkodowania z wielu różnych dziedzin życia. Jesteśmy w stanie zadbać o odszkodowania dotyczące wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, dla ofiar przestępstw, służebności przesyłu i wielu innych dziedzin. Posiadamy bardzo duże doświadczenie i gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z naszych usług.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegi-wieczyste.org | To warto wiedzieć o księgach wieczystych »

  Osobiste doświadczenia z pracy z księgami wieczystymi. Wiedza tu zgromadzona ma za zadanie pomóc użytkownikom rozwiązać ich problemy wieczystoksięgowe.

  Opisuję tu najróżniejsze i najczęstsze problemy użytkowników: założenie księgi wieczystej, numeracja ksiąg wieczystych, dokonanie wpisów, poprawy wpisów, odnalezienie ksiąg wieczystych.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie frankowe ranking »

  Kancelarie Frankowe to portal przeznaczony dla osób, które musiały zmierzyć się ze wzrostem kursu franka po zaciągnięciu kredytu w tej walucie. Na portalu znaleźć można ranking kancelarii prawnych oraz radcowskich, które zajmują się tego typu zagadnieniami. Ułatwi to osobom zainteresowanym znalezienie dobrego prawnika z doświadczeniem w tego typu sprawach.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »