Edyta Zunis Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Edyta Zunis Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław

Obsługa prawna oraz zastępstwo procesowe klientów indywidualnych i przedsiębiorców, w tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą i spółek handlowych. Windykacja i dochodzenie wierzytelności na drodze polubownej i sądowej. Zadośćuczynienia i odszkodowania z umów ubezpieczenia w imieniu poszkodowanych w wypadkach. Pisma procesowe, pozwy, wezwania do zapłaty, odwołania i apelacje, sprzeciwy i zarzuty od nakazu zapłaty, skarga na czynności komornika, wniosek egzekucyjny, powództwo przeciwegzekucyjne. Stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, pozew o zapłatę zachowku. Sporządzanie i analizy umów cywilnoprawnych i handlowych. Analizy umów deweloperskich. Zakładanie spółek, rejestrowanie zmian w KRS, obsługa organów spółek i przekształcenia. Porady prawne i opinie prawne (prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, prawo pracy, rodzinne, spadkowe, budowlane i administracyjne). Kompleksowa obsługa prawna firm i spółek. Regulaminy sklepu internetowego. Zgłaszanie baz danych do GIODO. Reprezentacja pokrzywdzonych i obrona oskarżonych w postępowaniu karnym. Wrocław Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Biskupin, Sępolno, Zakrzów, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Oleśnica. Substytucja: Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Dzierżoniów, Wołów, Środa Śląska, Oława, Legnica.

Szczegóły strony www.zunis.pl:

Podlinkuj stronę www.zunis.pl:

Edyta Zunis Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna »

  Kancelaria prawna SQLegal - Specjalizujemy się w doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Nasi klienci to głównie duże renomowane korporacje, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową!

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Strona kancelarii adwokata wpisanego również na listę radców prawnych. Kancelaria adwokacka ma są siedzibę w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, lecz świadczy usługi na rzecz podmiotów z całego kraju oraz z zagranicy.
  Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, takich jak sprawy o rozwód i separację. Kancelaria zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego oraz pełną reprezentację w trakcie procesów sądowych.
  Dewizą kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych w rozsądnej cenie oraz dążenie do maksymalnego zadowolenia klientów kancelarii prawnej.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze - Rajakowski.pl »

  Na przedstawianej stronie www internauci znajdą ofertę kancelarii adwokackiej Zdzisława Rajakowskiego. Ogromnie długie doświadczenie oraz szereg załatwionych spraw stanowią gwarancję dla klientów, którzy mogą odwiedzić kancelarię w Piasecznie, lub wcześniej umówić się na spotkanie w filii w Warszawie. Kancelaria pomaga w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych, gospodarczych oraz oferuje rozbudowany wachlarz porad oraz wskazówek dotyczących zagadnień prawnych. Osoby szukające skutecznej pomocy powinny więc skorzystać z oferty kancelarii Rajakowski.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubilex - Kancelaria prawna »

  Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w niewygórowanej cenie. Świadczymy usługi w zakresie ściągania długów, prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, a także reprezentujemy klientów przez sądami i urzędami. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak również indywidualnych.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Global-lex.pl »

  W serwisie global-lex.pl użytkownicy Internetu znajdą porady prawne w różnych dziedzinach. Oferta skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. By uzyskać poradę prawną, wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza. Porad udziela ekspert w zakresie prawa. Poza tym przedsiębiorstwo proponuje również pomoc w aspekcie przygotowania różnego rodzaju dokumentów prawnych. Kontakt z firmą możliwy jest drogą tradycyjną oraz elektroniczną.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Wszelkie rozwiązania nastawione na wysoką skuteczność i indywidualne podejście do klienta stanowią o sile spółek takich, jak nasza kancelaria prawna z Warszawy. W spółce Bobiński Ciepierski Schwartz Partnerzy Spółka Adwokacka każdy problem podlega ścisłej analizie, która pozwala na jego dokładne poznanie i znalezienie środka, mającego finalnie zapewnić sukces klientowi. W BCSP prowadzone sprawy są analizowane przez zespół specjalistów, w skład którego wchodzą eksperci z określonej dziedziny prawa. Zaangażowanie i zrozumienie potrzeb klienta, a także dokładna znajomość każdej gałęzi prawa, stanowią o sile spółki BCSP.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Strona kancelarii adwokackiej adwokat Eleonory Markowicz (poprzednio Tubis) z siedzibą w Krakowie prowadzona w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim oraz litewskim zawiera szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonych przez kancelarię usług prawnych na rzecz klientów z Polski oraz krajów Europy Wschodniej.

  Kancelaria adwokat Eleonory Markowicz świadczy usługi prawne obejmujące ustne i pisemne porady prawne, stałą i dorywczą obsługę prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców z kraju i zagranicy z wielu dziedzin prawa, a w szczególności z prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz karnego.

  Obsługa prawna w kancelarii jest możliwa w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim i litewskim.

  Kancelaria adwokat Eleonory Markowicz zajmuje się też obsługą cudzoziemców, a w szczególności świadczy pomoc prawną w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce poprzez wsparcie prawne w uzyskaniu zezwoleń na pobyt czasowy oraz zezwoleń na pracę.

  Strona internetowa kancelarii zawiera także krótkie życiorysy oraz opis doświadczenia zawodowego zespołu kancelarii, a nadto aktualizowany na bieżąco blog zawierający zarówno informacje o działaniu kancelarii, jak również szereg przydatnych dla potencjalnych klientów informacji o tematyce prawniczej.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Ozarów Mazowiecki »

  Nasza kancelaria prawna działa na terenie Ożarowa, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić zarówno usługi dla naszych klientów firmowych a także dla klientów indywidualnych. Posiadamy zespół doświadczonych prawników z różnych dziedzin prawnych, co pozwala nam zapewnić zarówno porady prawne a także reprezentowanie naszych klientów między innymi przed urzędami, instytucjami czy sądami. Jednocześnie w naszej kancelarii prawnej realizujemy między innymi prowadzenie dla naszych klientów negocjacji oraz mediacji.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów »

  Problemy z prawem zawsze przysparzają wielu zmartwień. Większość z nas panicznie boi się zderzenia z sądowniczą machiną. Tryby sprawiedliwości bywają nieugięte, a przepisy prawne dla przeciętnego Kowalskiego są po prostu niezrozumiałe. Jeśli więc sytuacja życiowa wymusza na nas wkroczenie na drogę prawną, warto mieć przy boku skutecznego i doświadczonego prawnika z Rzeszowa. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasze interesy będą w sądzie właściwie reprezentowane, a my unikniemy niesprawiedliwego wyroku.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gniezno Prawik Adam Tomaszewski »

  Kancelaria oferuje szeroki i kompleksowy zakres usług prawnych, zarówno w zakresie reprezentacji klientów w sporach sądowych, jak i obsłudze prawnej przedsiębiorców. Prawo cywilne, karne, administracyjne, gospodarcze.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »