Podkategoria: Finanse - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Transakcje CFD z City Index »

  Bezpłatne notowania w czasie rzeczywistym. Polskojęzyczna platforma internetowa. Dostęp do ponad 12 tysięcy instrumentów: indeksy, akcje, waluty, towary, metale, obligacje, stopy procentowe. Niskie spready i depozyty zabezpieczające.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w internecie »

  Pieniądze jako rzecz niezbędną do życia można zdobywać za pośrednictwem internetu. W dzisiejszych czasach jest to stosunkowo prosta i niezajmująca wiele czasu działalność. Wszystko zresztą zależy od potrzeb finansowych. Na naszym blogu prezentujemy pomysły i pomagamy zarabiać w internecie.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect S.A. - doradztwo kredytowe »

  Efect S.A. - niezależne doradztwo finansowe - kompleksowe wsparcie w podejmowaniu decyzji dotyczących Twojego budżetu. Bogata oferta produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i kredytowych.nKompletne wsparcie podczas realizacji wniosków kredytowych - pomoc w zakresie realizacji wniosku kredytowego i utrzymania ciągłości kredytowej.nSpecjaliści firmy Efect Doradztwo Finansowe są do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w internecie »

  W dzisiejszych czasach, żeby otworzyć dochodową firmę wcale nie trzeba robić dużych inwestycji finansowych. Dzięki internetowi można szybko uruchomić bardzo intratne przedsięwzięcia. Jedynym warunkiem jest tylko dobry pomysł na biznes. Nasza witryna przedstawia istniejące przedsięwzięcia warte powielenia.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certum Windykacja »

  Windykujemy szybko i skutecznie. To podstawowa działalność naszej Firmy. Jesteśmy specjalistyczną firmą windykacyjną, skutecznie odzyskującą zamrożone w wierzytelnościach środki. nPomagamy podmiotom gospodarczym w rozwiązywaniu ich problemów windykacyjnych oferując specjalistyczne usługi zarządzania wierzytelnościami takie jak: * nadzór nad płatnościami;n * skuteczne negocjacje z dłużnikami;n * przeprowadzenie postępowania sądowego;n * prowadzenie postępowania egzekucyjnego;n * pieczęć prewencyjna;n * wdrożenie systemu zarządzania ryzykiem płatniczym;n * audyt windykacyjny;n * szkolenia windykacyjne dla działów sprzedażowych i księgowych. Szybko - zależy nam na błyskawicznym odzyskaniu twoich należności; Skutecznie - w konfrontacji z dłużnikiem, mamy zdecydowanie większe od niego szanse; Doświadczenie - windykacją zajmujemy się zawodowo; Brak opłat wstępnych - nie pobieramy opłat za zlecenie windykacji, nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu; Za rozsądną cenę - Sprawdź naszą ofertę w zestawieniu z innymi cennikami firm windykacyjnych; Pomagamy, nie naciągamy - ponieważ inwestujemy własne środki, masz pewność że na szybkiej egzekucji zależy nam w równym stopniu co tobie; Dotrzymujemy obietnic - nie składamy nierealnych deklaracji i nie przyjmujemy zleceń licząc, że \\\"a nuż się uda\\\". Jeśli zajmujemy się sprawą, to po to żeby odzyskać Twoje pieniądze;

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy serwis finansowy zawierający nsjswieższe informacje finansowe z kraju i ze swiata »

  Masz trudności z pieniędzmi? Musisz pomnożyć swój budżet, lecz nie umiesz tego zrobić? Jesteś w dobrym miejscu! Serwis Finanse.2po.pl to najnowsze wiadomości ekonomiczne jak również liczne porady na temat finansów osobistych. nnIdentycznie jak Ciebie interesują nas zagadnienia związane z gospodarką i dlatego nasza strona jest całkowicie poświęcona właśnie tej dziedzinie życia. Codziennie odszukasz tu świeże i obiektywne ciekawostki ze świata rynku, jak również pomocne wiadomości na problematyczne tematy takie jak chociażby podatki lub finanse przedsiębiorstw. nnBardzo dużo miejsca przeznaczyliśmy też na sprawy opisujące finanse osobiste. W naszym serwisie prezentujemy najlepsze oferty banków oraz wieści z działu inwestycji. Publikujemy również porady finansowe, a naszym czytelnikom udostępniamy forum finansowe. nnSerwis Finanse.2po.pl jest dedykowany dla każdego - osób młodszych i starszych, młodzieży i emerytów, pracowników i pracodawców. Jeżeli zamierzasz zrewolucjonizować swoje finanse na lepsze, musisz koniecznie wejść na Finanse.2po.pl!

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bankomaty w Polsce »

  Baza bankomatów i wpłatomatów w Polsce: adres, mapa, bankomaty w pobliżu. Bankomaty: Euronet, Cash 4U, ecard oraz banków: PKO, BPH, Bank Zachodni, Millenium, eurobank, ING, Citibank, Deutche Bank, Spóldzielcza Grupa Bankowa

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal branży płatności online, przelewów i kart kredytowych »

  Strona zawierająca najnowsze informacje ze świata płatności, przelewów i kart płatniczych. Ponadto w serwisie znajdują się autorskie, tematyczne poradniki i wywiady z osobami z branży. W sekcji forum zawiązuje się nowa społeczność skupiająca pracowników sektora finansowego.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rynki Dla Opornych - Pierwsze kroki w Inwestowaniu. »

  Nieoficjalny serwis internetowy programu telewizji TVN24CNBC - Rynki Dla Opornych, pomagający postawić pierwsze kroki w inwestowaniu. Forum użytkowników RDO, relacje z programu, aktualny portfel RDO, informacje finansowe.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka na dowód »

  Pożyczka na dowód bez zaświadczeń przyda się w każdym domu dla tymczasowego ratowania budżetu kiedy planujemy duży wydatek gotówki. W serwisie znajdziesz porównanie największych banków działających w Polsce i oferujących takie pożyczki gotówkowe wraz z informacjami o przybliżonych ratach spłaty kredytu, prowizjach i naliczonych odsetkach. Szczegóły ofert zawsze możesz sprawdzić na danych infoliniach banków których numery prezentujemy. Zapraszamy do odwiedzin http://www.pozyczka-na-dowod-bez-zaswiadczen.pl

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w internecie »

  Jak szybko zarobić pieniądze ? To wręcz podstawowe pytanie jakie zadają sobie coraz częściej ludzie w internecie. Niestety nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Tym bardziej nie można odpowiedzi znaleźć na naszej witrynie. Zajmujemy się zarabianiem w internecie i je propagujemy, ale nie na wyścigi. Dlatego zapraszamy wszystkich poważnie myślących o biznesie internetowym.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Ponieważ wiele osób stara się znaleźć możliwość zarobkowania przez internet, postanowiliśmy na naszym blogu publikować ciekawe artykuły na temat działań na jakich inni uzyskują dochody. W prawdzie nie każde rozwiązanie nadaje się na powielenie, ale przy drobnych przeróbkach może stanowić indywidualny pomysł na dobry biznes. Zachęcamy do dyskusji i wymiany doświadczeń.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sgm consulting doradztwo w finansach i procesach zakupu »

  Firma sgm consulting jest firmą zajmującą się profesjonalnym wsparciem i doradztwem dla biznesu. Specjalizujemy się w tematyce finansów i zakupów.

  Nasze wsparcie w tematyce finansów jest bardzo szerokie. Obejmuje ono pozyskanie środków na rozwój firmy, tworzenie biznes planów, analiz rentowności projektów inwestycyjnych, przeprowadzanie badań due diligence całych firm bądź poszczególnych obszarów działania, wdrażanie controllingu lub jego rozwój i wsparcie, audyt zarządzania płynnością firmy, działania poprawiające spływ należności.

  W tematyce zakupów proponujemy wykonanie audytu procesów zakupów w Państwa firmie, zaproponowanie zmian w tych procesach i ich wdrożenie. Z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że w prawie każdej organizacji wprowadzając dobre praktyki zakupowe, znane nam z innych organizacji można było zaoszczędzić od 5% do 15% kosztów bezpośrednich przedsiębiorstwa. Proponujemy również przeprowadzenie trudnych dla Państwa negocjacji lub wsparcie w takich negocjacjach.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe porównanie »

  Strona to pierwsza w naszym kraju próba porównania wszystkich dostępnych w naszym kraju lokat bankowych. Porównanie lokat zawiera informację o oprocentowaniu, terminach, dodatkowych kosztach oraz podatkach związanych z założeniem lokaty w banku. Serwis porównanie lokat bankowych zawiera aktualne oferty wszystkich liczących się banków w naszym kraju. Porównanie są lokaty przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firm. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony, dzięki nam oszczędzisz czas i dobrze pomnożysz swoje ciężko zarobione pieniądze.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskaj.org - Odszkodowania i Ubezpieczenia »

  Serwis skupia informację na temat ubezpieczeń i porad prawnych z zakresu likwidacji roszczeń z ubezpieczeń obowiązkowych jak również dobrowolnych. Dowiedz się jak odzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia oc za szkodę wyrządzoną w związku z ruchem pojazdu mechanicznego, lub skorzystaj z forum serwisu w celu uzyskania pomocy na nurtujące pytania. Portal Odzyskaj.org nie czerpie żadnych korzyści finansowych od użytkowników serwisu. Służymy wiedzą i pomocą w zakresie szeroko rozumianej tematyki prawa odszkodowawczego.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Benefia24 - ubezpieczenie samochodu, kalkulator OC »

  Obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu posiadać musi każdy kierowca. Jednak po co tracić czas i przepłacać za ubezpieczenie samochodowe? U nas polisę wykupisz w kilku krótkich i prostych krokach. Oblicz składkę w 2 minuty i dobierz tanie ubezpieczenie samochodu dopasowane idealnie do Twoich potrzeb.
  Sprawdź również pozostałe ubezpieczenia specjalnie dla Ciebie takie jak: ubezpieczenie turystyczne za granicą, na życie czy mieszkania.
  Benefia - tylko sprawdzone i tanie ubezpieczenia.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • DCH Ariadna - windykacja i zarzą­dzanie wierzytelnościami wobec szpitali »

  Firma DCH Ariadna powstała by sprostać oczekiwaniom Klientów poszukujących profesjonalnych rozwiązań i usług w zakresie kompleksowego zarządzania wierzytelnościami wobec podmiotów ochrony zdrowia.

  Oferta DCH Ariadna jest skierowana do podmiotów dostarczających dobra i usługi do szpitali: korporacji, przedsiębiorców krajowych, przedsiębiorców zagranicznych.

  DCH Ariadna tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie windykacji i zarzą­dzania dużymi portfelami wierzytelności wobec szpitali.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe: Kancelaria Księgowa K&ESZ (Warszawa, Praga Południe, Gocław) »

  Kancelaria Księgowa K&ESZ Elżbieta Siepkowska to profesjonalne biuro rachunkowe z długoletnią tradycją.
  Naszą misją jest uwolnienie naszych klientów od utrudnień związanych ze sprawami księgowymi, od troszczenia się o sprawy pracownicze oraz przede wszystkim uchronienie ich przed ryzykiem związanym ze postępowaniem podatkowym.
  W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali odpowiednią jakość usług oraz byli powiadamiani z wyprzedzeniem o wszelkich zmianach w prawie podatkowym, które mogą ich dotyczyć.
  Mieścimy się w Warszawie na Pradze Południe na osiedlu Gocław, zachęcamy do kontaktu osobistego / telefonicznego i przejrzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informatyzacja księgowości, magazynu, sprzedaży. »

  Usługi w zakresie wdrożenia systemów zarządzania (finansowo-księgowe, magazyny, sprzedaż, kadry i płace, CRM). Serwis i szkolenia. Zintegrowane systemy finansowo-księgowe, sprzedażowe, CRM, kadry i płace, wdrażanie systemów i serwis.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firmy leasingowe »

  B Leasing Polska SA należy do koncernu VB-Leasing International Holding GmbH. Obecnie jest jedną z wiodących spółek leasingowych w Europie Środkowowschodniej oraz liczącą się firmą w Polsce. U podstaw filozofii VB Leasing Polska SA leży przekonanie, że rozwój jest wartością nadrzędną, wokół której koncentrują się plany i dążenia Klientów oraz Partnerów, jak również działania pracowników firmy.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: