Podkategoria: Finanse - strona 19 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Strona Biura Racunkowego KiM »

  Strona Biura Rachunkowego K&M została stworzona z myślą o usprawnieniu kontaktu z klientem. Na stronie znajduje się formularz kontaktowy oraz przydatne informacje, takie jak: adres, telefon, cennik, opis działalności. Firma K&M świadczy usługi z zakresu księgowości małych i średnich przedsiębiorstw. Proponujemy profesjonalne rozliczenia podatkowe (PIT,CIT, VAT) oraz ZUS. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz księgi rachunkowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny ranking OC AC - rankineo.pl »

  Ranking ubezpieczeń samochodowych OC i AC. Dzięki stronie każdy ma możliwość poznać aktualne ceny ubezpieczeń przy uwzględnieniu marki pojazdu, silnika oraz miejsca zamieszkania. Każdy z użytkowników może dodać własne opinie o znanych polskich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Takiego rankingu OC AC jeszcze nie było - sprawdź na rankineo.pl

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Biuro Informacji Kredytowej stanowi w wielu przypadkach podstawowy problem w uzyskaniu kredytu bankowego. Na szczęście obecnie pieniądze można pożyczać nie tylko w bankach. Każdy, kto potrzebuje kredyt bez sprawdzania w bik znajdzie go dzięki naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog kredytowy »

  Przedstawiamy Kredytowy.info.pl - moderowany katalog o tematyce finansowej. Dokładnie sprawdzane strony, zrozumiały układ katalogu oraz wielość kategorii pozwala na skuteczną reklamę w w sieci. Wśród obszernej gamy artykułów bankowo - finansowych godne uwagi są: kredyty gotówkowe, konta bankowe, oferty leasingowe, doradztwo inwestycyjne. Zapraszamy strony zajmujące się kredytami do przedstawienia swojej oferty na stronach katalogu.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karty Płatnicze 24 »

  Strona poświęcona najnowszym wiadomościom z rynku kart płatniczych. Znajdziesz na niej informacje o kartach debetowych, kredytowych, nowinkach technicznych oraz promocjach. Dzięki stronie zrozumiesz jak działa PayPass i PayWave oraz jak z głową używać karty kredytowej. Przeczytaj już dziś1

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredytowy katalog stron »

  Serdecznie zapraszamy do Katalogu finansowo - ubezpieczeniowym www.kredyty-ubezpieczenia.biz.pl. Przedstawiony spis stron gromadzi tylko najlepsze wizytówki z zakresu finansów oraz ubezpieczeń. Z dużą dokładnością oceniamy dodawane wpisy, dlatego bez trudu znajdziesz niezbędne informacje i oferty firm. W serwisie umieszczamy sprawdzone oferty bankowe i ubezpieczeniowe, są to: kredyty gotówkowe, konta osobiste, doradztwo ubezpieczeniowe, doradztwo podatkowe, fundusze inwestycyjne, a także poczytne serwisy finansowe. Zapraszamy profesjonalne strony finansowe do umieszczania swoich wizytówek w katalogu kredyty-ubezpieczenia.biz.pl.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse »

  Serwis finansowy Finansomania.net to nie tylko finanse osobiste czy finanse firmowe, ale również inne ciekawe informacje na temat polskiej bankowości, SKOK-ów, usług doradczych, podatków. W naszym wortalu znajdziesz najlepsze lokaty bankowe, aktualne oferty kredytów i pożyczek hipotecznych a także możliwości alternatywnego zainwestowania Twoich pieniędzy. Na łamach naszego serwisu dowiesz się jaki jest najnowszy ranking banków, kredytów gotówkowych czy kont osobistych. W naszym serwisie znajdziesz również opisy i opinie internautów o polskich bankach obejmujące m.in. banki komercyjne, banki spółdzielcze oraz banki internetowe. Odwiedź nasz serwis i sprawdź aktualności finansowe!

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Tartas »

  Uwielbiam dzielić się wiedzą związaną z Marketingiem, Finansami oraz Handlem Międzynarodowym. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tych dziedzinach. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz podzielę się swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy inwestycji w fundusze inwestycyjne »

  Wszystko co musisz wiedzieć o funduszach inwestycyjnych, zanim zaczniesz inwestować, czyli na czym to polega, koszty, decyzja, analiza, zalety i wady, podział, dlaczego inwestować, jak wybrać. Fundusze Inwestycyjne to podmioty zarządzające środkami finansowymi pochodzącymi od wielu inwestorów indywidualnych. Inwestowanie w fundusze nie wymaga specjalistycznego wykształcenia, ani konieczności przeprowadzania skomplikowanych analiz, ani też dużych kwot pieniędzy. Inwestowanie w fundusze jest bardzo bezpieczne.Jedną z najważniejszych zasad inwestowania jest zrozumienie relacji zysku i ryzyka. Podobną zasadą jest zależność zysku i czasu. Każdy inwestor powinien pamiętać również o dywersyfikacji i rozumieć potrzebę przeprowadzenia analizy funduszy. Funkcjonowanie Funduszy Inwestycyjnych opiera się na bardzo precyzyjnych regulacjach oraz systemie partnerów, którymi są Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (TFI), depozytariusz, dystrybutor i agent transferowy. Każdy z tych pomiotów jest ściśle nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Fundusze inwestycyjne w Polsce można podzielić na trzy typy funduszy: fundusze inwestycyjne otwarte (FIO), specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte (SFIO), fundusze inwestycyjne zamknięte (FIZ). Niniejsza witryna jest poświęcona głównie funduszom inwestycyjnym otwartym, które dzielą się na fundusze bezpieczne, fundusze mieszane (hybrydowe) i fundusze agresywne.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AC.pl - Auction Credit - Aukcje Kredytowe »

  Chcesz wziąć kredyt mieszkaniowy lub hipoteczny? to dobrze trafiłeś!!! za pomocą naszego serwisu wybierasz najlepsze oferty. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i to całkowicie za darmo! Aukcje kredytowe to nowoczesna metoda znajdowania optymalnego kredytu, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia: kupisz mieszkanie, zbudujesz dom, kupisz samochód, założysz wysoko oprocentowaną lokatę i wiele innych. Nasz serwis działa w prosty i przyjazny dla Ciebie sposób: rejestrujesz się w AC.pl wypełniając formularz kontaktowy, następnie Twoje oczekiwania wysyłane są do banków i instytucji finansowych i to one zaczynają "walczyć" o Ciebie. Nie musisz wykonywać nawet jednego telefonu! Spokojnie czekasz na kontakt i oferty. To Ty decydujesz co wybierasz. Co najważniejsze: korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie bezpłatne!!! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe biuro rachunkowe. »

  E-Bilans to najlepiej prosperujące biuro rachunkowe, które świadczy swoje usługi już od 2007r. Mamy więc już setki zadowolonych Klientów oraz cieszymy się znakomitą marką. W naszej ofercie znajdziecie: usługi finansowo-księgowe dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, usługi finansowo-księgowe dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, pełną obsługę księgowości osób prawnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Serwis jest miejscem gdzie można znaleźć ofertę zarówno banków jak i z sektora pozabankowego. Kredyty bez BIK jakie oferuje kilka prywatnych firm spełniają większość wymagań klientów do których kierowany jest produkt. Pamiętać należy, że niektórzy mają tak złą sytuację, że jedynym wyjściem jest ogłoszenie bankructwa i tutaj nic nie pomoże, ponieważ żadna firma nie zaryzykuje pożyczki osobie, która jest bez perspektyw do zwrotu pożyczonej kwoty wraz z odsetkami. Oferta portalu bazuje na doświadczeniu w branży doradztwa finansowego i sprzedaży produktów finansowych dla osób prywatnych. Zwrócić uwagę należy na fakt, że znajdują się tam realne oferty a nie same reklamy jak w wielu stronach reklamujących się na podobne hasło.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Strona zawiera kompleksowe informacje dotyczące wszystkich rodzajów ubezpieczeń: komunikacyjnych, nieruchomości, zdrowotnych, turystycznych i ubezpieczeń na życie.
  Dodatkowo opisuje działanie kalkulatora ubezpieczeń i udostępnia to narzędzie do szybkiego sprawdzenia składek za polisy.
  Strona przedstawia i charakteryzuje ranking towarzystw ubezpieczeniowych i opisuje dwa najpopularniejsze w Internecie rankingi ubezpieczycieli.
  Serwis zawiera również analizę umów ubezpieczeniowych oraz procesu wypowiedzenia umów ubezpieczeń samochodu, nieruchomości i innych. Załączone są również wzory umów do pobrania i inne przydatne dokumenty.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy »

  Leasing samochodowy nowych i używanych pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i ciągników siodłowych. W ofercie leasing samochodu w procedurach uproszczonych, bez zaświadczeń z ZUS i US. Specjalne oferty finansowania samochodów dla firm otwartych wczoraj. Oferta leasingu dla osób prywatnych, leasing konsumencki. Jako nieliczni proponujemy leasing operacyjny starszych pojazdów i leasing finansowy VAT Marża na pojazdy kupowane z komisu na fakturę VAT Marżę lub od osób prywatnych.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monety »

  Numistat.pl to witryna dedykowana dla wszystkich osób, które są pasjonatami numizmatyki. Serwis proponuje masę funkcji, dzięki którym mamy sposobność m.in. handlu monetami. Istenieje np. możliwość śledzenia zmian cen monet w ostatnich latach jak i podglądanie archiwalnych aukcji wskazanej pozycji. Każda osoba ma możliwość wypowiedzenia się na forum internetowym. Portal dysponuje wysokim poziomem zabezpieczeń. Interesujący jest również numiblog oferujący wiele informacji na temat inwestowania w monety.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy - wymiana walut online »

  Internetowa Platforma WymieniajWaluty.pl to nic innego jak kantor online, który powstał z myślą o klientach, którzy szanują czas i pieniądze. Umożliwia w szybki i korzystny sposób wymianę walut po bardzo atrakcyjnych kursach. Nasze podstawowe atutu to:
  - możliwość wymiany walut: euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego, funta brytyjskiego,
  - ciągły dostęp do notowań rynku FOREX,
  - to klient decyduje kiedy i jaką ilość walut chce wymienić,
  - każdy klient banku ING dostaje możliwość dokonywania transakcji z wykorzystaniem 10% zabezpieczenia,
  - dla stałych klientów, przeprowadzających transakcje o większej wartości istnieje możliwość wynegocjowania indywidualnych spreadów.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Słupsk, Koszalin, Miastko »

  Polecana obsługa rachunkowa dla Twojej firmy. Księgowość jest to dziedzina nauki z zahaczająca zarówno o prawo jak i matematykę. Wystarczy mała pomyłka w rozliczeniach z urzędem skarbowym i może to kosztować firmę sporo pieniędzy. Jest na to sposób, wystarczy skorzystać z oferty prowadzonego przez nas biura księgowego, działającego na terenie województwa Pomorskiego. Dla nas nie stanowią problemu komunikaty z fiskusem oraz rozrachunki rachunkowe czy ewidencje VAT. Posiadamy bogate doświadczenie w tej branży Szeroki wachlarz naszych usług jaki prowadzimy na pewno zadowoli każdego z Państwa. Za cel postawiliśmy sobie zadowolenie naszych klientów a atutem jest rzetelność wykonywanych usług jak i dyskrecja.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne »

  Trinity Fundusze Unijne pomoże Ci otrzymać dotacje unijne dla firmy. Współpracując z naszą firmą, możesz być pewien, że wobec Twojej oferty nie będziemy obojętni oraz zapewnimy pomoc na każdym etapie pozyskiwania dotacji od Unii Europejskiej. Wybór naszej firmy, to nie tylko dotacje, to także kompleksowa obsługa, staramy się pomóc naszym klientom na wiele sposobów. Uwierz w swój sukces z nami i skorzystaj z naszych usług. Uzyskaj dotacje unijne z Trinity Fundusze Unijne i wykreuj firmę zeswoich marzeń.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny spółek »

  Trinity Capital Investments to zespół specjalistów, świadczących usługi doradcze dla, zarówno małych, jak i wielkich firm. Doświadczenie pozwala nam wspierać firmy w osiąganiu celów, rozwijaniu struktury i pozyskiwaniu źródeł finansowych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wyceny spółek, fuzje i przejęcia firm a także profesjonalne doradztwo giełdowe w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziesz informacje o naszej firmie a także ze rozwiniętą ofertą dla przedsiębiorstw i spółek.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla inwestorów »

  Trinity Capital Business Network (TCBN) jest inicjatywą dzięki której odbędzie się ponad 70 profesjonalnych konferencji poświęconych tematyce pozyskiwania finansowania oraz także prywatnych inwestycjach. Każdy uczestnik ma możliwość do konwersacji z profesjonalistami oraz uzyskania praktycznych informacji. TCBN to także ponad 50 dwudniowych warsztatów przeprowadzanych dla młodych ludzi, które odbywają się w wielu miastach na terenie całego kraju. Warsztaty Trinity Capital Business Network prowadzą najbardziej kompetentni znawcy tematu.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: