Podkategoria: Finanse - strona 20 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • Prowident »

  Dzisiaj mnóstwo Polaków ma problem, na który nie mają pieniędzy. Dla takich osób Prowident zaoferował pożyczkę na dowód przynoszoną do domu klienta. Wygląda to tak, że pracownik Prowidenta przyjeżdża do domu klienta, ustala razem z klientem kwotę pożyczki oraz na jaki okres. Jeżeli przedstawiciel podejmie decyzję, żeby przyznać pożyczkę to w takiej sytuacji jest podpisywana umowa kredytowa i dana osoba ma pieniądze w portfelu. Z doradcą firmy można się spotkać we wszystkich miastach w kraju. Dużą zaletą tej oferty kredytu jest też to, że można ją wydać na dowolny cel. Klient nie musi wtedy nikomu opowiadać co chce zrobić z pieniędzmi. Może je wydać np. na naprawę domu, przygotowanie przyjęcia lub na kupno kina domowego. Potrzeby ludzi są nielimitowane.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Numer IBAN - Kod Swift »

  Numer IBAN i kod Swift to portal poświęcony przelewom i transferom środków finansowych zarówno na terenie Polski, jak również unii europejskiej.
  W czasie przed wejściem Polski do Wspólnoty Europejskiej w krajowym systemie walutowym dominowała znaczna swoboda instytucji finansowych w obrębie konstrukcji numerów kont bankowych. Konsekwencją takiego funkcjonowania były różnice w długości numeru rachunku bankowego. W trosce o wysoką jakość obsługi klientów Narodowy Bank Polski uruchomił sztywny NRB (Numer Rachunku Bankowego) w obsłudze krajowej i IBAN w obsłudze międzynarodowej
  Kod SWIFT to 8 znakowy kod składający się z cyfr i liter stosowany w przelewach gotówkowych do rozpoznania instytucji finansowej. W europie kod SWIFT nazywany jest kodem BIC. Pamiętajmy, że oba określenia są poprawne i oznaczają ten sam kod. W wyjątkowych przypadkach kod SWIFT może obejmować 3 dodatkowe cyfry oznaczające odział instytucji finansowej. Kod SWIFT każdego banku to indywidualny kod przeznaczony tylko i wyłącznie dla określonego banku. W serwisie dokładnie opracowane zostały wszystkie największe banki jak np. BOŚ, BPH, Getin Bank czy Deutsche Bank. Atrakcyjnym działem jest encyklopedia wyrażeń z zakresu finansów i funkcjonowania rynków pieniężnych. Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszej ciekawej i doskonale merytorycznej strony.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredytowe Okazje »

  Kredytowe Okazje - zawsze aktualne oferty kredytów i pożyczek. Tu możesz złożyć wniosek online i zawsze znajdziesz okazję dla Siebie. Przedstawiamy najlepsze kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, konsolidacyjne. Skorzystaj także z ofert doradców finansowych. Bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszy kredyt. Zapraszamy

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, Rzeszów, zakażenia, »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych. nFirma powstała w 1999 roku pod nazwą Firma Prawnicza ZIOBROWSKI. Od początku działalności zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.nW wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .nFirmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.nW swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie lokat »

  Strona to wygodny w użyciu poradnik na temat najlepszych lokat bankowych. Serwis zyskuje na popularności, dzięki raz w miesiącu zamieszczanym aktualnym porównaniom oprocentowania lokat. Korzystanie ze strony jest opłacalne, ponieważ pozwala na znalezienie najkorzystniejszej lokaty bankowej.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Az-Finanse.pl - Finanse »

  Finanse osobiste i nie tylko. Naszym celem jest przedstawienie wszelkich dostępnych na rynku możliwości, które pozwolą na uzyskanie pieniędzy z kredytów, funduszy inwestycyjnych, lokat bankowych oraz akcji. Prezentujemy również ofertę banków.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog kredytowy »

  Katalog internetowy Kredyty-Finanse.net.pl prezentuje zestawienie stron www ściśle związanych z branżą finansów. Katalog stron jest rzetelnie poddawany recenzji, toteż wszystkie strony są najwyższej jakości. Czytelny rozkład katalogu, w szczególności ułożenie kategorii oraz podkategorii daje pewność łatwego dołączenia wizytówki czy odnalezienie koniecznej wiadomości. Wśród obszernej gamy produktów z dziedziny finansów najważniejsze są: kredyty hipoteczne, konta osobiste, doradztwo finansowe, ubezpieczenia komunikacyjne, oferty kredytowe dla firm, konta firmowe, leasing, doradztwo marketingowe. Zapraszamy strony zajmujące się finansami do prezentacji swojej oferty na stronach serwisu kredyty-finanse.net.pl.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty w PKO Bank Polski S.A. »

  Kredyty w PKO Bank Polski S.A. przez Internet. Kredyty mieszkaniowe,pożyczki hipoteczne, kredyty gotówkowe,kredyty konsolidacyjne.Wyślij swój wniosek teraz prosto do wybranego oddziału banku w Polsce!

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Katalogi stron to podstawowe narzędzia w procesie promocji witryn w internecie. Za ich pośrednictwem można skutecznie reklamować serwisy o każdej tematyce. Dużą skutecznością w tym zakresie odznacza się nasz katalog - zapraszamy do zamieszczania wpisów.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse domowe »

  Zasmakuj w świecie finansów gdzie nauczysz się zarządzać ogólnie pojętymi finansami, a także zaznajomisz się dogłębnie z terminami finansowymi nie rozerwanie związane z biznesem i finansami. Terminy finansowe takie jak: niezależność finansowa, pasywny dochód czy finanse osobiste to jedne z głównych tematów przewodnich w serwisie finansowym. W przypadku gdy masz trudny problem możesz również skorzystać z otwartego forum finansowego i z ciekawego działu serwisu jakim jest słownik finansowy.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cashflow 101 »

  Gra Cashflow uczy umiejętności finansowych poprzez zabawę, powtarzanie i akcję. Cashflow jest czymś więcej niż tylko grą. Jest ona tak unikalna, że ją opatentowano. Postawi przed Tobą wyzwania i nauczy myśleć tak, jak myślą bogaci ludzie. Za każdym razem, gdy będziesz w nią grał, będziesz nabywał większych umiejętności finansowych. Każda gra będzie inna, będziesz rozwiązywał odmienne problemy finansowe i uczył się strategii finansowych.

  Jak pomnożyć swój kapitał, jak dorobić do pensji, jak zadbać o swoją przyszłość przez dochód pasywny? Te umiejętności zyskasz grajac w Cashflow! Sprawdź i rozpocznij grę już teraz!

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy inwestycji Venture Capital »

  Podstawy inwestycji Venture Capital: model finansowy, streszczenie menadżerskie, due diligence, negocjacje, term-sheet, umowa inwestycyjna, monitoring, wyjście, fazy rozwoju i finansowania, zalety i wady, oczekiwania inwestorów…

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Gotówkowe »

  Serwis finansowy opisujący szczegółowo pożyczki gotówkowe i kredyty chwilówki. Zamieszczone zostały również oferty produktów bankowych. Klienci maja możliwość porównania i wybrania najlepsze propozycji.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze inwestycyjne »

  Na naszej stronie dowiesz się wszystkiego co chciał byś wiedzieć o funduszach inwestycyjnych. Prosto, jasno i przystępnie. Na poszczególnych podstronach naszego portalu zostały szczegółowo omówione wszystkie rodzaje funduszy inwestycyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii ryzyka inwestycji oraz spodziewanych zysków.

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALLIANZ - Ubezpieczenia, Kredyty, Finanse »

  Od 2000 roku zajmujemy się sprzedażą wyjątkowo wysokiej jakości ubezpieczeń ALLIANZ. Można nas zapytać o ubezpieczenia:
  -komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assist.- częste promocje cenowe!;
  -mieszkań, domów (również w budowie);
  -na życie, emerytalne, posagowe, wypadkowe, zdrowotne;
  -turystyczne na wyjazdy krajowe i zagraniczne (na cały Świat), narty, inne sporty, praca;
  -kompleksowe dla firm;
  -kredyty.
  Prowadzimy również sprzedażna na odległość, umowy przesyłamy do klientów.
  TEL. 602-60-60-30,
  lux-ubezpieczenia@wp.pl,
  www.lux-ubezpieczenia.pl
  TEL. 784-95-37-90,

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Kalkulator Nr 1 »

  Najlepszy kalkulator rat leasingowych w internecie. O leasingu wiemy wszystko.
  Sprawdź średnią i najlepszą ratę w 15 firmach leasingowych.
  Dostępny całkowicie za darmo. Bezpłatna pomoc Doradcy Leasingowego.
  Procedury uproszczone na Leasing samochodu, Leasing maszyny, Leasing nieruchomości.Sprawdzimy koszty kredytu samochodowego i wymagane dokumenty.
  Wyłącznie banki i firmy bankowe. Zapraszamy. Serwis należy do kompasfinansowy.pl

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • KSIĘGOWOŚĆ, FINANSE, DOTACJE UNIJNE »

  Jesteśmy firmą działającą na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie: - Księgowości - Kadr i płac- Zakładania i likwidacji firm - Controllingu finansowego - Doradztwa finansowego - Dotacji Unijnych.
  Oferujemy kompleksowe, poparte wieloletnim doświadczeniem usługi w zakresie księgowości, finansów i dotacji unijnych, w języku polskim i angielskim. Jesteśmy elastycznym i profesjonalnym partnerem biznesowym, który szybko i sprawnie reaguje na zmieniające się wymagania rynku. Ułatwiamy prowadzenie biznesu Klientom i wybieramy dla nich najskuteczniejsze rozwiązania. Wykorzystujemy unikalne narzędzia finansowe i księgowe. Swoim Klientom oferujemy indywidualne, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb, praktyczne rozwiązania. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość, elastyczność i wysoka jakość usług.

  TAXLINK Księgowość . Finanse . Dotacje Unijne tel. kom.(+48) 605 400 645 tel./fax (+48 12) 44 555 99 e-mail: taxlink@taxlink.pl www.taxlink.pl n30-427 Kraków ul. Zagrodzkiego 5/30

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • FB Millton - ubezpieczenie pogrzebowe, ubezpieczenie trumienne - SEMPER »

  FB Millton to firma świadcząca usługi finansowe których odbiorcą są zakłady pogrzebowe - finansowanie pomostowe, zasiłek pogrzebowy, kredytowanie pochówku. FB Millton to twórca pakietu produktów SEMPER (ubezpieczenia pogrzebowe) - odpowiedzi na redukcję zasiłków pogrzebowych.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komputer dla Homera - program PFRON »

  Program "Komputer dla Homera" jest akcją dofinansowania zakupu sprzętu i oprogramowania dla osób niewidomych i niedowidzących, oferowaną przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dofinansowanie obejmuje zarówno sprzęt i oprogramowanie specjalistyczne jak i te podstawowe, czyli np. komputer i system operacyjny.
  Program obejmuje również dofinansowanie uczestnictwa w szkoleniach z zakresu obsługi ww. sprzętu i oprogramowania.

  Założeniem akcji jest ułatwienie nauki i pracy osobom z dysfunkcją wzroku.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • PKO opis kont Inteligo oraz kredyty i pożyczki »

  Strona poświęcona PKO BP. Znajdziesz tu opis konta osobistego Inteligo, rachunek firmowy Inteligo. Dowiesz się jak dostać kredyt, czym rożni się pożyczka od kredytu. PKO to Polski Bank z tradycjami. Dzięki stronie dowiesz się jak założyć konto w banku PKO BP. Postaw na tradycje i nowoczesność w jednym wybierz PKO

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: