Podkategoria: Finanse - strona 23 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »
 • Odszkodowanie wypadek przy pracy. »

  Kancelaria Adwokacka Robert Ofiara działa w oparciu o działalność adwokacką mecenasa Roberta Ofiara oraz specjalistów o szerokiej gamie doświadczenia. Prowadzimy sprawy cywilne, rodzinne (rozwody, podziały majątku, kontakty, alimenty, władza, wykorzystanie seksualne nieletnich), odszkodowawcze, karne. By zapewnić klientom Kancelarii Adwokackiej Robert Ofiara kompleksową obsługę prawną Kancelaria współpracujemy ponadto ze specjalistami z zakresu prawa budowlanego (także FIDIC) oraz zamówień publicznych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozabankowe pożyczki - szybkie pożyczki bez bik »

  Serwis pozabankowe-pozyczki.pl oferuje swoim klientom pożyczki i kredyty pozabankowe bez bik. Jeśli potrzebujesz pilnie gotówki, a w banku nie możesz liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku, to u nas ją otrzymasz w szybkim czasie. Nie wymagamy zaświadczeń ani poręczycieli. Pożyczki bez bik na sam dowód osobisty. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring Oferty »

  Najszersza gama produktów faktoringowych w jednym miejscu. Faktoring dla dużych średnich oraz małych przedsiębiorstw. Prezentacja, analiza i porównanie przygotowanych indywidualne ofert faktoringu.
  Z faktoringu może skorzystać każda firma sprzedająca swoim kontrahentom towary i usługi z odroczonym terminem płatności. Firma korzystająca z faktoringu uzyskuje szybkie i elastyczne finansowanie dopasowane do poziomu obrotów. Uwolnione w procesie faktoringu środki finansowe umożliwiają finansowanie bieżącej działalności firmy bez konieczności zaciągania kredytów. Bez zbędnych formalności i zabezpieczeń faktoring można uruchomić w kilka dni.
  Współpracujemy z najlepszymi instytucjami finansowymi w tej dziedzinie, dlatego nasza oferta zawsze będzie konkurencyjna i w pełni uwolni finansowy potencjał firmy.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Biuro Finansowo Księgowe »

  Krakowskie Biuro Finansowo - Księgowe powstało z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski jak i za granicą. Jesteśmy po to, aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Gwarantujemy Państwu wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Franchising czyli pomysł na biznes »

  Sprawdzone systemy franczyzowe czyli jak prowadzić działalność gospodarczą pod sprawdzonym logo. Jak zrealizować swój pomysł na biznes w systemie franczyzowym. Franczyza jako bezpieczna droga do realizacji marzeń o własnym interesie. Szkolenia, know how, pomoc na starcie to wszystko zapewnia sieć franczyzowa.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy Finansowi - Legister Consulting Sp.z.o.o. »

  LEGISTER Consulting Sp.z.o.o. z siedzibą w Poznaniu, prowadzi usługi konsultingowe w zakresie doradztwa strategicznego, gospodarczego, finansowego i prawnego . Wspieramy Naszych Klientów zarówno przy planowaniu i wdrożeniu, wykorzystując szerokie międzynarodowe doświadczenie i dogłębną znajomość lokalnego rynku finansowego. Pracujemy po to, aby realizowane przez Naszych Klientów transakcje kapitałowe odbywały się efektywniej, szybciej, na korzystniejszych warunkach i z większym bezpieczeństwem.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Idealnie dopasowane finansowanie samochodów. »

  net4car proponuje Państwu innowacyjne podejście do finansowania aut. Dzięki rozbudowanej platformie www nasi klienci mogą korzystając z niej zapoznać się z warunkami kredytów samochodowych i leasingu . My nie porównujemy. My Doradzamy. Staramy się dopasować ofertę do indywidualnych wymagań klienta i możemy zaproponować np: samochód na Dzień Kobiet . Najszersza na rynku oferta pomoże spełnić marzenie o samochodzie dla siebie i wymagania stawiane ofertom na samochód do działalności gospodarczej . Umowy podpisujemy w całej Polsce poprzez zewnętrzną sieć Partnerów zlokalizowanych w większych miastach.
  Zapraszamy do korzystania z narzediz dostepnych na stronie jak np kalkulatora kredytu samochodowego. Kontakt z nami poprzez mail: biuro@net4car.pl, infolinię 801 011 620 czy GG: 22303122.

  Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów dostawczych i SUV, kochamy motocykle i potrafimy znależć leasing na TIR-a. My znamy sięna tym co robimy i razem z Tobą zrealizujemy Twoje marzenia i potrzeby Twojej firmy.
  Zaprsszamy

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwa ubezpieczeniowe, ranking towarzystw »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe zapewnia nam ochronę na różnych obszarach naszego życia. To z jakim towarzystwem zawrzemy umowę, będzie istotne podczas korzystania z polisy ubezpieczeniowej.
  W serwisie można poznać strukturę funkcjonowania towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, krótkie opisy oraz dane teleadresowe.
  Na stronie można również dowiedzieć się jak sprawdzić czy towarzystwo ubezpieczeniowe jest rzetelne i czy świadczy usługi na najwyższym poziomie. Ranking firm ubezpieczeniowych umożliwia analizę ubezpieczycieli pod kątem jakości obsługi, procesu zawierania polisy i sprawności likwidacji szkody. Ranking towarzystw jest rzetelnym źródłem właściwego wyboru firmy, a opinie internautów na forum ubezpieczeniowym mogą jedynie potwierdzić słuszność wyboru.
  W serwisie zamieszczone są również artykuły i porady związane z towarzystwami ubezpieczeniowymi i samymi ubezpieczeniami.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe - top-konta.pl »

  Top-konta.pl to serwis oferujący szczegółowe zestawienie, porównanie i ocenę kont bankowych. Usługi serwisu są całkowicie darmowe, a poprzez stronę każdy może złożyć wniosek o dowolne konto osobiste, oszczędnościowe, młodzieżowe czy firmowe. Tak atrakcyjnych ofert nie znajdziesz na żadnej innej stronie.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • PORTFEL24 Tani kredyt gotówkowy »

  Tani kredyt gotówkowy, kredyt, kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny, kredyt dla firm, konto bankowe. Największe zestawienie ofert kredytów gotówkowych, mieszkaniowych w jednym miejscu. Na stronie również kalkulator kredytowy!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty produktów finansowych »

  Niezależna porównywarka finansowa. Sprawdzamy i porównujemy pełną ofertę produktów finansowych dostępnych w Polsce. Oferty prezentowane w finansowysupermarket.pl są takie same, jak produkty, które znajdziesz bezpośrednio na stronach internetowych lub w oddziałach wybranej instytucji finansowej – nie dodajemy żadnych prowizji i opłat.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy podatkowi Poznań, biuro rachunkowe KKP-Doradcy »

  KKP-Doradcy - kancelaria oferuje kompleksową obsługę księgową firm. Proponujemy Państwu: rachunkowość, audyty finansowe, doradztwo, prowadzenie księgowości firmy. Wszelkie nasze działania poparte są wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. »

  Windykacja należności z naszą firmą to strzał w 10! Działamy na polskim rynku od 2002 roku świadcząc usługi takie jak: windykacja długów i należności, wywiad gospodarczy, skup wierzytelności oraz czyszczenie bilansu. Nasza firma nie pobiera opłat wstępnych od Klienta. Wynagrodzenie pobieramy wyłącznie za efekty pracy. Nasi Klienci mogą na bieżąco śledzić postępy naszej pracy poprzez Strefę Klienta na naszej stronie internetowej. Prowadzimy postępowania polubowne, sądowe i egzekucyjne. Preferowaną przez nas metodą egzekucji jest bezpośredni kontakt z dłużnikiem. Posiadamy własną obsługę prawną oraz wyspecjalizowane zespoły interwencyjne działające w terenie. Dysponujemy odpowiednio wykształconą, młodą i kreatywną kadrą, wspieraną przez doświadczonych radców prawnych. Opiekę nad swoimi wierzytelnościami powierzyło nam ponad 1000 przedsiębiorców z całej Polski. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ustalając najlepsze warunki współpracy. Masz problem z odzyskaniem swoich pieniędzy? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notowania giełdowe »

  Najbardziej aktualne notowania giełdowe i najlepsze narzędzia inwestycyjne. Notowania giełdowe polskiego rynku i świata. Codziennie aktualizowana mapa polskiego rynku - notowania giełdowe w innej, bardziej użytecznej formie.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dywersyfikacja, hedging »

  Portal zawiera narzędzia do hedgingu i dywersyfikacji ryzyka inwestycyjnego przy pomocy kontraktów terminowych. Dotyczy inwestowania w akcje oraz fundusze inwestycyjne.Unikalna, codziennie aktualizowana mapa polskiego rynku. Notowania giełdowe w innej, bardziej użytecznej formie.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne kraków »

  Serwis finansowy http://www.kredyty-krakow.pl pomaga i doradza klientom wybrać odpowiedni produkt finansowy dostosowany do indywidualnych potrzeb zarówno firm jak i osób prywatnych. Przegląd popularnych kredytów hipotecznych i banków oferujących kredyty z programu "Rodzina na Swoim" z rządowymi dopłatami to pomoc dla młodych małżeństw i osób planujących zakup mieszkania czy domu. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami ze świata finansów, kredytów i pożyczek ułatwiających funkcjonowanie firm na rynku i płynność finansową rodzinnych budżetów domowych.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w innowacje, Bussiness Angels, Inwestorzy »

  Celem serwisu jest zapewnienie platformy do komunikacji pomiędzy przedsiębiorcami z pomysłami bądź osobami z ciekawymi projektami Start-up a inwestorami ze środkami na ich realizację. Symultana.pl daje możliwość wystawienia swojej oferty wsparcia finansowego lub inwestycji wymagającej dofinansowania i zawarcia umowy pomiędzy stronami na drodze elektronicznej. Wbudowany moduł negocjacji ułatwia ustalenie warunków, współpracy, spłat oraz wysokości oprocentowania.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma konsultingowa Europrojekt »

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą dotacji unijnych, wykonujemy kompletne dokumentacje - wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności. Obsługujemy przedsiębiorców, samorządy terytorialne, organizacje non-profit i rolników. Zajmujemy się wnioskami o płatność i finansowym rozliczaniem inwestycji łącznie z zamówieniami publicznymi.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro Rachunkowe EBG w Szczecinie specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla klienta biznesowego. Prowadzenie księgowości na pomorzu zachodnim zleciło nam już kilkadziesiąt przedsiębiorstw handlowo-usługowych o różnej wielkości i różnym zakresie prowadzonej działalności. Zapewniamy swoim klientom szeroką gamę rozwiązań księgowych: prowadzenie pełnej księgowości, księgę przychodów i rozchodów, formalności kadrowo-płacowe, reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym, rozliczenia ZUS.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe Nowy Sącz »

  Firma prowadzi działalność w zakresie doradztwa finansowego. Dzięki współpracy z wieloma instytucjami finansowymi jest w stanie na bieżąco monitorować rynek usług finansowych. Doradca Finansowy dzieli się z Klientami nieodpłatnie wiedzą na temat aktualnie oferowanych produktów oraz pomaga efektywnie zarządzać własnymi finansami poprzez dobór najtańszej, a zarazem najlepszej oferty. Firma proponuje kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, samochodowych, hipoteczny, leasing oraz oddłużanie. E-finanse proponują swoje usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Potrzebujesz kredytu? Szukasz dobrego ubezpieczenia? Dobrze ze do nas trafiłeś.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: