Podkategoria: Finanse - strona 30 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego. Oferta naszego Biura skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Wrocławia i okolic. Dla nowych klientów przygotowaliśmy szereg promocji. Dla nowych przedsiębiorców oferujemy naszą pomoc przy załatwianiu formalności rejestracyjnych firmy oraz proponujemy 50% zniżki w pierwszych 3 miesiącach współpracy. Na taki sam rabat przez pół roku mogą liczyć firmy, która chcą zmienić swoje stare biuro rachunkowe na nasze. Biuro Rachunkowe KSM mieści się przy ul. Legnicka 62 B p.105 (biurowiec przy Kauflandzie) we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra Pożyczka 24 - opinie portal informacyjny »

  Szukasz informacji na temat kredytu lub pożyczki? A może chcesz się dowiedzieć, jakie trzeba spełniać warunki przed pójściem do banku. Te i inne ważne dla nas informacje można odnaleźć na naszym portalu finansowym. Sprawdź czy wiesz już wszystko.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Concierge - doradztwo z zakresu inwestycji, ubezpieczeń i kredytów »

  Firma Concierge zajmuje się doradztwem finansowym z zakresu inwestycji,
  kredytów i ubezpieczeń. Oferuje ona bezpłatną analizę i budowę
  strategii finansowej, szeroko rozumianą pomoc w uzyskaniu kredytów
  hipotecznych,wsparcie w wyborze odpowiedniej dla danego klienta strategii
  oszczędzania i pomnażania majątku jak również formy zabezpieczenia
  zdrowia, życia i majątku. Firma pomaga także w znalezieniu specjalistów
  (m.in. kacelarii prawniczej,
  rzeczoznawcy majątkowego, notariusza, architekta, firmy budowlanej lub
  remontowej, projektanta wnętrz, biura rachunkowego)oraz odpowiedniej dla
  klienta nieruchomości mieszkalnej.
  Firma Concierge zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, których rozwiązania
  opierają się na dogłębnej analizie finansowej klienta. Pozwala to
  dokładnie dopasować się do jego potrzeb i możliwości i wybrać najwłaściwszą strategię dzialania.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • M&MLeasing Broker | Leasing samochodów, maszyn, urządzeń »

  M&M Leasing Broker jest partnerem wielu instytucji finansowych. Dla swoich klientów wyszukuje najlepsze oferty finansowania działalności poprzez leasing. W ofercie leasing samochodu, leasing maszyn, leasing urządzeń, leasing bez BIK, leasing bez KRD, firmy leasingowe, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Jasło, Mielec, Stalowa Wola.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków - Luka s.c. »

  Biuro rachunkowe Luka świadczy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Działamy na rynku od 1993 r. w formie spółki cywilnej, posiadamy wpis do Krajowej Izby doradców finansowych - nr 01140. Nasi pracownicy przechodzą regularnie szkolenia, tak więc stale podnoszą swoje kwalifikacje i są na bieżąco z przepisami prawa podatkowego. Od początku istnienia naszej firmy, szczególną wagę przykładamy do jakości naszych usług, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www lub osobiście do naszego biura.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie na kredyt »

  Interesuje cię kredyt na mieszkanie? Chcesz dowiedzieć się podstawowych informacji na temat kredytu mieszkaniowego,porównać oferty największych polskich banków? Sprawdź który kredyt będzie dla ciebie najkorzystniejszy i jakie dokumenty będą ci potrzebne przy podpisywaniu umowy w banku. Na stronie prócz przydatnych informacji istnieje możliwość złożenia bezpłatnego wniosku w wybranym przez państwa banku lub u doradcy kredytowego.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bank »

  Przegląd banków komercyjnych działających w Polsce. Aktualne dane dotyczące kont osobistych, kredytów i lokat. Stawki, opłaty i oprocentowanie a także dane teleadresowe i kontaktowe każdego banku. Porównaj wszystkie banki na http://www.infobank.pl - Twoim serwisie finansowym porównującym oferty banków prowadzących działalność w Polsce.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Strona internetowa habeo, biura rachunkowego mieszczącego się we Wrocławiu. Do zaproponowania mamy usługi księgowe dla firm. Mamy wieloletnie już doświadczenie w naszym zawodzie. Pomagamy przedsiębiorstwom w zakresie księgowości.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Debiut na giełdzie, obligacje catalyst, wycena spółki i znaku towarowego »

  Doświadczona firma konsultingowa Fitz Roy oferuje kompleksowe doradztwo oraz pomoc w najbardziej istotnych punktach rozwoju Państwa firmy. Główne obszary działań spółki Fitz Roy obejmują następujące zagadnienia:

  - debiut na giełdzie
  - obligacje catalyst
  - pozyskanie kapitału
  - pre-ipo
  - private placement
  - wycena spółki
  - wycena znaku towarowego

  Doświadczeni specjaliści doradą i pomogą pozyskać odpowiedni kapitał a także wskażą najbardziej pożądane obszary rozwoju Państwa przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta osobiste »

  Serdecznie chcemy zaprosić tak licznych ludzi na naszej witrynie. Strona dotyczy szeroko pojętych finansach. Możemy na niej znaleźć bardzo dużo ciekawych nowości. To za pomocą naszej strony otworzysz konto internetowe bez żadnych prowizji. Proponujemy bardzo szeroki ofertę banków. U nas często znajdziesz nowe oferty i nowości dotyczące kont. Jeśli masz nurtujące pytania to zawsze można do nas się odezwać lub skontaktować z bankiem.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm, oprogramowanie ERP - Sente.pl »

  Firma Sente jest liderem na rynku wspomagania średnich i dużych przedsiębiorstw przy wykorzystywaniu oprogramowania ERP, którego zadaniem jest wspomaganie zarządzaniem firmą. Oprogramowanie dla firm SENTE eSystem zostało stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia firmy i ułatwia zarządzanie działaniami i procesami zachodzącymi w firmie a nawet w grupie firm. Oprogramowanie ERP jest najwydajniejszym sposobem na skuteczne kierowanie firmą dzięki czemu pracownicy wydajniej działają a przedsiębiorstwo powiększa swoje zyski. Zapraszamy na nasza stronę internetowa w celu zapoznania się z naszą oferta.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samochody używane, samochody poleasingowe, leasing »

  Firma 24 LEASING zajmuje się finansowaniem środków trwałych na terenie całego kraju. Nasze usługi dostosowane są do potrzeb oraz możliwości każdego przyszłego leasingobiorcy. Szereg procedur uproszczonych oraz minimalne opłaty wstępne czynią naszą firmę niezwykle konkurencyjną. Transakcje zawierane z 24 LEASING to gwarancja sprawnego i wygodnego prowadzenia interesów.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Raportów giełdowych spółek »

  Alingua Sp. z o.o. oferuje profesjonalne tłumaczenia dla spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Tłumaczenia z zakresu relacji inwestorskich tj. raporty bieżące i okresowe czy informacje na temat akcji spółki.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Piaseczno »

  Strona internetowa biura rachunkowego znajdującego się w Piasecznie. Biuro oferuje usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe. Na terenie Warszawy możliwy dojazd do klienta. Biuro rachunkowe obsługuje klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą oraz osoby prawne w tym spółki kapitałowe.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie Biznes Finanse | Architektura Biznesu »

  Blog poświęcony tematyce biznesu, inwestowania, walut, funduszy inwestycyjnych, finansów osobistych, kredytów, giełdy, analizy technicznej, spółek giełdowych.Staramy się przybliżyć szerszej grupie osób alternatywne sposoby inwestowania swoich pieniędzy.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terminale Płatnicze Szczecin-Elavon »

  Terminale stacjonarne,terminale gprs, terminale przenośne gprs za najlepszą cenę.Twój klient będzie mógł zapłacić kartą.Działamy na terenie szczecina stargardu polic i okolic.Płatność kartami visa,mastercard,debetowymi itp.I właśnie tam dojeżdżamy do naszych klientów.Posiadamy najlepsze terminale płatnicze. Indywidualna oferta terminali płatniczych dostosowana do potrzeb Państwa firmy.Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i umówić się na spotkanie z przedstawicielem.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forumdyskusyjne.eu - TFi, banki, gospodarka, podatki, finanse »

  Forumdyskusyjne.eu - forum, na którym podyskutujesz o takich tematach jak: TFi, banki, forex, gospodarka, podatki, finanse, MISP i inne tematy gospodarczo finansowe. Zyskuj i bądź poinformowany w świecie finansów na stronie Forumdyskusyjne.eu - zapraszamy do dyskusji nie tylko ludzi finansistów ale i początkujących pasjonatów i chcących spróbować swoich sił na rynkach finansowych.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty ŻAGAŃ Oficjalny partner Alior Banku w Żaganiu-najlepsze oferty i doradcy »

  Jako Partner Alior Banku, mamy przyjemność zaoferować Ci jedne z najlepszych wg. rankingów, usługi bankowe, takie jak kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, pożyczkę konsolidacyjną czy kredyt samochodowy.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Opole - A-Z Finanse »

  Kredyt Opole A-Z Finanse - opolski oddział firmy specjalizującej się w doradztwie finansowym : niezależna i profesjonalna pomoc specjalistów w wyborze dogodnego kredytu gotówkowego, pożyczki lub kredytu hipotecznego w tym również w obcych walutach. Ponadto doradztwo związane z wyborem korzystnej polisy ubezpieczeniowej czy też Otwartego bądź Indywidualnego Funduszu Emerytalnego.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Gliwice - Goldenegg Gliwice »

  Kredyty Hipoteczne Gliwice : Firma Goldenegg Gliwice oferuje szeroki wachlarz usług związanych z kredytami gotówkowymi, kredytami hipotecznymi w tym również w walutach obcych. Klientom oferuje ponadto profesjonalną pomoc doradców w kwestii wyboru Otwartych Funduszy Emerytalnych, Indywidualnych Funduszy Emerytalnych, polis ubezpieczeniowych czy też polis inwestycyjnych. Profesjonalny zespół doradców analizując rynki finansowe przygotowuje i oferuje klientom jedynie najkorzystniejsze i sprawdzone oferty instytucji finansowych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: