Podkategoria: Finanse - strona 38 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · następna strona »
 • Blog ubezpieczeniowy ipolisa.pl »

  Na blogu opisane są wszystkie nowinki ze świata ubezpieczeniowego. Poruszone są kwestie związane z porównywarką ubezpieczeń ipolisa.pl, poszczególnymi rodzajami ubezpieczeń: turystycznych, mieszkaniowych i samochodowych OC i AC, publikacjami na zewnętrznych serwisach oraz promocjami ubezpieczycieli.
  Blog zawiera streszczenia informacji pojawiających się w serwisie ipolisa.pl i służy wszystkim osobom poszukującym najlepszych ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych i mieszkaniowych. Na blogu znajduje się też wiele przydatnych informacji i porad eksperta ubezpieczeniowego, które pozwolą uniknąć komplikacji prawnych związanych z zawarciem polisy lub dodatkowych kosztów wynikających z umowy ubezpieczenia. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tematyką ubezpieczeń.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse dla Firm »

  "Finanse dla Firm" to firma doradcza typu "business to business".

  Naszą misją jest profesjonalne finansowanie rozwoju biznesu. Od 10 lat wspieramy przedsiębiorców w zdobywaniu środków na rozwój firm. Naszymi klientami są firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także globalne koncerny.

  Nasze dotychczasowe osiągnięcia to: ponad dwieście projektów doradczych, kilkadziesiąt dotacji w różnych programach z UE, 29 projektów dla inwestorów w specjalnych strefach ekonomicznych, 600 mln zł dotacji i ulg podatkowych.

  W Polsce działa około 2 milionów małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), co stanowi 99,8% ogółu przedsiębiorstw. Są to przedsiębiorstwa, które zatrudniają do 250 osób, wytwarzają 67% produktu krajowego brutto, tworzą 75% ogółu miejsc pracy w gospodarce narodowej.

  "Podstawowymi barierami rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce jest między innymi utrudniony dostęp do źródeł finansowania działalności gospodarczej, brak finansowego wsparcia firm innowacyjnych i wdrażających nowe technologie oraz biurokracja…"

  Zapraszamy do współpracy
  Piotr Witkowski
  Certyfikowany Doradca ds. Zarządzania

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na samochód »

  Nasza strona dotyczy kwestii motoryzacji. Staramy się poruszyć ten temat z różnych stron więc zagłębiamy się w sprawy dotyczące motoryzacji zaczynając od kredytów samochodowych a kończymy na ciekawostkach i kawałach dotyczących tego tematu. Zapraszamy do oglądania materiałów wideo poruszających tematykę świata motoryzacji. Filmy pogrupowaliśmy w kategorie tematyczne, przez co w prosty sposób można dojść do tematów, które nas ciekawią. Na stronie oprócz aktualności ze świata samochodów i materiałów wideo oferujemy kalkulator i porównywarkę pożyczek samochodowych. Wykorzystując je, bardzo łatwo znajdą Państwo aktualne w danym momencie na rynku kredyty samochodowe i wybiorą te, odpowiadające Państwa potrzebom.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Giełda Wierzytelności-długów-Odzyskaj własne pieniądze »

  Internetowa Giełda Wierzytelności - platforma ogłoszeniowa, prezentująca na sprzedaż wierzytelności i dane związanych z nimi dłużników. Odzyskaj więcej pieniędzy i ciesz się brakiem zatorów płatniczych.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka finansowa »

  Jest to strona, które pomoże Ci porównać produkty finansowe aktualnie znajdujące się na rynku i wybrać te, które najlepiej spełniają Twoje wymagania. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, abyś nie musiał martwić się już dłużej i zastanawiać, który bank proponuje najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oblicz OC »

  Kierowcy w końcu stają się świadomymi klientami towarzystw ubezpieczeniowych. Interesują się przede wszystkim narzędziami, które pozwalają na wyliczenie składki OC poprzez internet. Nie reagują również na ubezpieczenia jak diabeł na święconą wodę i zaczynają tą tematyką interesować. Ale kalkulatory OC i artykuły tłumaczące konkretne zagadnienia związane z polisami są niestety rozsiane po całym internecie. My zebraliśmy to wszystko w jednym miejscu po to, aby ludzie wiedzieli, w jaki sposób wygląda obliczanie składki OC, jakie czynniki brane są pod uwagę przy określeniu wysokości ubezpieczenia, udostępniamy również kalkulator OC, który wyliczy cenę polisy samochodu.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Audyt-Pro jest biurem rachunkowym prowadzonym przez biegłego rewidenta w Bydgoszczy. Księgowość jako jedną z najważniejszych kwestii teoretycznych powiązanych z prowadzeniem firmy. Warto dobrze poszukać i powierzyć zadanie prowadzenia księgowości biuru sprawdzonemu i pewnemu. Serdeczne zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą pod adresem www.audyt-pro.pl

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje emerytura kredyt »

  Serwis inwestorcafe jest serwisem finansowy, poświęconym głównie tematowi, jakim są inwestycje. W serwisie zostały szeroko opisane wszystkie formy inwestowania pieniędzy, jednak największa uwaga została skierowana na inwestycje alternatywne, takie jak inwestycja w wino, oze, czy ziemię. Można także uzyskać pomoc w odpowiedzi na pytanie: w co zainwestować pieniądze.

  Sporo miejsca w serwisie poświęcono także tematyce emerytur. Odwiedzający mogą dowiedzieć się jak zwiększyć emeryturę lub jak przejść na nią wcześniej, bez ryzyka życia w biedzie.

  Serwis opisuje także temat kredytów hipotecznych, z czym one się wiążą oraz jakie kryteria należy spełnić, aby uzyskać kredyt.

  Serwis inwestorcafe współpracuje z doradcami finansowymi, więc każdy odwiedzający może skontaktować się z doradcą poprzez e-mail, lub telefon, a nawet umówić się na spotkanie i zainwestować pieniądze w wybranej przez siebie formie, lub wziąć kredyt.

  W serwisie publikowane są również ciekawe artykuły, które opisują najnowsze wydarzenia ze świata finansów. Można tam także znaleźć komentarze giełdowe, nowe formy inwestowania oraz prognozy dotyczące przyszłych zmian na rynkach.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla firm kielce »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytów dla firm oraz także dla osób fizycznych. Doradca pomoże wybrać Ci bezpłatnie najkorzystniejszą ofertę z pośród ofert dostępnych na rynku. W ofercie m.in kredyt dla firm na start, kredyt na oświadczenie z zabezpieczeniem hipotecznym, kredyty pod biznes plan, kredyty bez zabezpieczenia na wysokie kwoty. Oprócz oferty firmowej proponujemy także kredyty walutowe oraz złotowe. W celu zapoznania się z ofertą proszę wyjść na naszą stronę zapoznać się z ofertą i zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Publicysta blog - polityka, biznes, edukacja »

  Blog Publicysta to przydatne artykuły z dziedziny inwestowania, oszczędzania, rozwoju osobistego, a także nauki języków obcych. Znajdziesz tutaj również biznesowe porady oraz bieżący komentarz polityczny.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom Maklerski Noble Securities - akcje, obligacje »

  Firma oferuje inwestycje w akcje, fundusze inwestycyjne i kapitałowe oraz obligacje korporacyjne, a także rachunek maklerski na doskonałych zasadach.
  Nasze biuro maklerskie oferuje między innymi inwestycje w akcje, obligacje korporacyjne, a także fundusze inwestycyjne i kapitałowe. Proponujemy rachunek maklerski na doskonałych zasadach, dzięki któremu będą mogli Państwo pomnażać swoje aktywa bezpiecznie i optymalnie.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe - ranking, porównanie, oprocentowanie »

  Witryna dostarcza informacji o dostępnych na rynku bankowym lokatach, rachunkach oszczędnościowych, kontach bankowych. Sprawdź najnowszy ranking, porównaj lokaty. Dowiedz się gdzie założyć darmowe konto bankowe.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Zachęcamy do zapoznania się z kompleksowymi usługami serwisu prawnie.pl. Od lat sukcesywnie pozyskujemy klientów instytucjonalnych, biznesowych i indywidualnych. Nasz obsługa prawna świadczona jest na najwyższym poziomie dzięki wykwalifikowanym w każdej dziedzinie prawa pracownikom. Na naszej stronie internetowej www.prawnie.pl dowiecie się o najnowszych zmianach w prawie, wnioskach oraz pismach urzędowych i przeczytacie specjalistyczne artykuły prawne. Wszechstronność usług obejmuje zarówno zamówienia publiczne, odszkodowania, windykację, umowy oraz porady prawne na każdy temat. Jeżeli poszukujecie szybkiej porady koniecznie odwiedźcie nasz portal!

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bank Pocztowy kredyt hipoteczny »

  Obecnie coraz więcej młodych ludzi chce się samodzielnie budować. Jednak w dzisiejszych czasach niewiele osób stać na wybudowanie domu jednorodzinnego za własne oszczędności. Zwłaszcza młodych osób, które są dopiero po studiach i zaczynają zarabiać. Właśnie takim osobom z pomocą przychodzi kredyt hipoteczny np. w Banku Pocztowym. Portal HipotecznyKredyt.org powstał właśnie po to, aby doradzić wszystkim chcącym wziąć taki kredyt w wyborze najlepszej dla nich oferty na rynku.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty Bankowe »

  W serwisie oprocentowanielokat.com.pl porównasz najbardziej korzystne lokaty bankowe, jakie proponowane są na rynku przez instytucje finansowe. Na podstawie naszego zestawienia znacznie szybciej, a co najważniejsze skuteczniej, dokonasz wyboru lokaty, która będzie w stanie wypracować najwyższe zyski.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noble Bank Szczecin »

  Celem portalu DarmowyDoradca.pl jest zebranie informacji o wszystkich firmach doradztwa finansowego oferujących swoje usługi na polskim rynku. Internauci mogą tutaj znaleźć kontakt do ich placówek oraz dowiedzieć się jak mogą się umówić na spotkanie z doradcą w takiej placówce w swoim mieście. Ponadto każdy klient dowie się tutaj co właściwie osiągnie dzięki tej ofercie.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Szukasz optymalnej lokaty? Oszczędź czas i pieniądze. Przygotowaliśmy i zebrali w jednym miejscu popularne oferty produktów finansowych, zestawienia, porównania, ranking lokat bankowych. Możesz sprawdzić TOP 10 lokaty bankowe lub też wyszukać ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań. Wystarczy że wypełnisz prosty formularz, podając kwotę lokaty, walutę i okres. Wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje, a jeżeli wybierzesz atrakcyjną lokatę możesz wprost z naszej witryny wypełnić wniosek do banku. Porównaj i wybierz optymalne lokaty. Pamiętaj za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat, a w naszym porównaniu lokat znajdują się tylko zaufane instytucje finansowe oficjalnie działające w Polsce.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na samochód »

  W naszym serwisie udostępniliśmy Państwu rozbudowane narzędzia z możliwością wyszukiwania i porównywania kredytów samochodowych. Mamy do dyspozycji bazę ofert praktycznie ze wszystkich instytucji finansowych w Polsce, którą ciągle uzupełniamy, przez co mają Państwo gwarancję, że znajdą jedynie to co w danym momencie jest aktualne. Poza korzystaniem z wyszukiwarki kredytów samochodowych, można odnaleźć szereg artykułów, opisujących zagadnienia powiązane z auto kredytem i w ogóle z samochodami. Pośród sporej liczby poruszanych problemów znajdą Państwo między innymi informacje w temacie pożyczki pod zastaw, kredytów samochodowych bez BIK, używanych aut, samochodów sprowadzanych z zagranicy, kwestii amortyzacji i innych. Potencjalni posiadacze kredytu bez wątpienia znajdą informacje, które będą odpowiadać na dużą ilość dręczących pytań. Pomożemy Państwu dokonać dobrych decyzji.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko-Biała »

  Biuro rachunkowe Auditex z Bielska-Białej świadczy pełen zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw o różnej formie prawnej. Oferujemy księgowość na najwyższym poziomie. Nasza kadra to grono doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Nasi księgowi poprowadzą księgi i rachunki Państwa firmy w sposób odpowiedzialny, poufny i rzetelny. Działamy głównie na terenie śląska, a dokładniej Bielska-Białej i okolic, w tym także Czechowic-Dziedzic, Żywca, Wisły i Cieszyna.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Warszawa Nr 1 - NAJLEPSZA OFERTA LEASINGU »

  Leasing Warszawa Nr 1 - NAJLEPSZA OFERTA LEASINGU | Bankowy leasing i kredyt samochodów i maszyn | Oferty | Kalkulator leasingu i kredytu samochodowego. Leasing Oddział Warszawa. Leasing samochodu. Leasing konsumencki. Kredyt na samochód.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: