Podkategoria: Finanse - strona 43 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · następna strona »
 • Porównywarka kredytów »

  Pragniemy dziś zaprezentować Wam serwis, z którym odnalezienie odpowiedniego kredytu hipotecznego, kredytu konsolidacyjnego i innego rodzaju kredytu stanie się o wiele mniej skomplikowane dzięki porównywarce kredytów. Do niedawna przed otrzymaniem pożyczki musieliśmy zazwyczaj na wstępie składać wizytę w dużej liczbie instytucji bankowych aby zapoznać się z ich warunkami. Ta strona ma na celu usprawnienie tego procesu. Prezentowana porównywarka kredytów hipotecznych, kredytów mieszkaniowych, konsolidacyjnych i refinansowych pozwoli na początkowe przeanalizowanie dostępnych ofert, wyselekcjonowanie najlepszych oraz kontakt z wybranym bankiem za pomocą formularza na stronie. Kalkulator kredytowy pozwoli dowiedzieć się na jaką pożyczkę rzeczywiście powinniśmy sobie pozwolić i jaki możemy dostać. W każdej chwili masz możliwość wejść na stronę, aby otrzymać sprawdzone informacje o tym która instytucja finansowa ma obecnie najtańszy kredyt mieszkaniowy i gdzie można liczyć na pomoc w postaci kredytu konsolidacyjnego za pomocą którego spłacisz dotychczasowe kredyty. Zapraszamy do korzystania z naszej porównywarki kredytów.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Kredyt bez BIK szczególnie w okresie zaostrzonej polityki kredytowej banków udzielających pożyczek gotówkowych jest coraz bardziej popularny wśród klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Wadą Kredytów i pożyczek bez BIK są większe koszty pozyskania pieniądza, wysokie oprocentowanie i prowizje. Jeżeli już musimy zapożyczyć się w parabanku, warto wiedzieć w jakim najlepiej tego dokonać. Na stronie http://www.kredyty-gotowkowe-bez-bik.pl sprawdzisz ofertę banków, parabanków i SKOK-ów oraz warunki jakie trzeba spełnić aby dostać u nich pożyczkę z BIK lub bez BIKu.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku holandia »

  Kancelaria podatkowa Tax-Return - specjalista od odzyskiwania nadpłaconego podatku w aż sześciu europejskich krajach. Usługi świadczone są doświadczonego, licencjonowanego doradcę podatkowego, co daje naszym klientom gwarancję uzyskania 100% zwrotu. Kancelaria świadczy swoje usługi na miejscu, możliwe jest także załatwienie wszelkich formalności korespondencyjnie.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Konto Bankowe »

  Konto w sieci posiada dużo zalet, a jedyną jego minusem może być to, że jest na nim zbyt mało wpływów, ale to oczywiście nie zależy od banku. to konto może być obsługiwane z każdego miejsca na świecie, co bardzo ułatwia życie ludziom aktywnym finansowym, którzy uwielbiają podróżować.Czasami można przeczytać w mediach informacje o właścicielach organizacji zarządzanych przez szefa, który dużą część roku spędza w podróżach, a właściwie odpoczywając w różnych, pięknych miejscach. Konto w sieci potrzebuje tylko dostępu do internetu. Banki ubezpieczają szczególnie takie konta. Ich właściciele muszą się posługiwać się kilkoma kodami, zdrapkami kryjącymi numery do wprowadzenia, albo tokenami, które jednak szybciej padają łupem złodziei. Konto sieciowe równa się brak konieczności odwiedzania banku - z wyjątkiem sytuacji, w której potrzebuje się wpłacić gotówkę na konto - tego się nie da zrobić wirtualnie.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Bankowe »

  Przygotowany przez nas portal to swoiste kompendium wiadomości oraz informator, dla osób poszukujących rzetelnej informacji. Oszukasz tutaj opis promocji przygotowanych przez niektóre instytucje finansowe na znajdujące się w ich ofercie konta bankowe. Zamiast tracić godziny na mozolne przeglądanie stron i sprawdzanie tabel opłat poszczególnych banków. Odwiedzając naszą stronę, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Zestawienie ofert na konta bankowe, pomoże ci wskazać tę, która najbardziej trafia w twój gust.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Firmowe »

  W Internecie znajduje się porównywarka kont firmowych, która umożliwia nam wybór tego najkorzystniejszego konta, indywidualnie dla nas założonego. Czym więc jest taka porównywarka? Otóż, najprościej mówiąc jest to wykaz rankingu banków, które oferują nam ofertę, jaką jesteśmy zainteresowani. Pojawiają się tam wszystkie istotne informacje, dzięki którym możemy określić, czy dany rachunek firmowy spełni nasze oczekiwania, czy też nie. Zawarte są tam informacje odnośnie wysokości opłat, darmowych usług, czy innych możliwych do wykorzystania narzędzi.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Młodzieżowe »

  Rachunek młodzieżowe nie różni się specjalnie od tego dla pełnoletnich. Nierzadko dzieci pytają, co będzie z ich rachunkiem, gdy skończą 18 lat i według przepisów staną się dorosłe. Otóż, najczęściej bywa tak, że rachunek te przekształca się w normalne, dorosłe konto. Kończy się jego powiązanie z ROR-em opiekuna i zaczyna być odrębne - nadal jednak młody człowiek jest obsługiwany specjalnie - nie musi nagle okazywać pism o pracy i dochodach, bo przeważnie jest jeszcze uczniem i nadal jest postrzegany przez bank jako specjalny klient. Jest to bardzo miłe ze strony bankowości, zwłaszcza, że uczeń staje się studentem i zazwyczaj jego konto staje się kontem studenckim, które również ma nadzwyczajne prawa i nadal jest to konto darmowe.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Osobiste »

  Zamiast pojedynczo przeszukiwać witryny poszczególnych banków i czytać prezentowane przez nich oferty na konta bankowe, lepiej skorzystaj z naszych opracowań. Umyślnie dla wygody użytkowników promowanego bloga, przygotowaliśmy porównanie najkorzystniejszych, aktualnie istniejących na rynku kont bankowych. Dzięki nam, od ręki dowiesz się, którym ofertom na konta bankowe należy przyjrzeć się wyjątkowo dokładnie. To zaoszczędzi twoją energię na poszukiwania oraz pozwoli na podjęcie bardziej racjonalnego wyboru. Odwiedzaj nasze strony.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Dla Firm »

  Uruchomienie konta firmowego wymaga zebrania dokumentów oraz pieczątek, które będą potrzebne do zawarcia umowy. Niezbędny jest do tego dowód osobisty posiadacza przedsiębiorstwa, autentyk wpisu do ewidencji działalności, potwierdzenie numeru REGON, NIP. Jeśli firma jest spółką, to wówczas konieczna jest umowa spółki. Te same papiery są niezbędne w przypadku, gdy zakładamy konto firmowe przez sieć. Teraz coraz częściej jest wybierana taka forma. Papiery do podpisu dostarcza wówczas goniec. Nie wolno również zapominać, że o fakcie założenia rachunku do działalności gospodarczej należy obowiązkowo poinformować Urząd Skarbowy.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto Internetowe »

  Uruchomienie konta sieciowego zajmuje parę minut. Zazwyczaj dokumenty wypełnia się w internecie i dostarcza do banku elektronicznie. Bank po weryfikacji danych przesłanych przez klienta prosi złożenia podpisu. Musi to widzieć urzędnik banku. poniektóre banki nie mają biur działających w realu. Takie banki wysyłają wniosek do podpisu poprzez ekstra posłańca. Wszystkie następne działania wykonuje się przez sieć. Wszystkie banki wybierają różne sposoby zabezpieczania konta klientów. Konta internetowe udostępniają wszelkie działania z każdego kraju na ziemi.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunki Bankowe »

  Zajrzyj na poniższą stronę www, aby przekonać się, czego jeszcze nie wiesz o rachunkach bankowych jak przykładowo w CitiBanku czy PKO Banku. Opisujemy dokładnie takie opcje finansowe jak konta prywatne i firmowe, prowadzone w Internecie drogą elektroniczną. Poruszamy także tematykę bezpośrednio do tego nawiązujące – opcję pobrania gotówki z konta czy potencjalne przeprowadzane transakcje międzybankowe. W paru specjalistycznych artykułach objaśniamy też zalety takiego internetowego konta, zasady jego działania i koszty ponoszone z tego tytułu.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt mieszkaniowy »

  Oprocentowanie kredytu mieszkaniowego spada, co za tym idzie zmniejsza się wysokość rat tych kredytów. Jest to dobry czas na to żeby zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego. To zrozumiała rzecz, że mało jest ludzi, którzy mogli by sobie pozwolić na zakup tudzież zbudowanie domu z własnej kieszeni. Przez kryzys sytuacja ta wydaje się być bardziej skomplikowana niż zwykle. W tych okolicznościach nie ma innego wyjścia jak udać się po pomoc instytucji finansowej w postaci kredytu na dom lub kredytu mieszkaniowego. Stworzyliśmy witrynę, która pomoże Państwu we wstępnym etapie poszukiwań właściwej oferty kredytowej. Skorzystają tu Państwo szereg ułatwień w formie porównywarki kredytów mieszkaniowych i hipotecznych, kalkulatorów zdolności kredytowej i kalkulatorów kredytowych. Na stronie dowiesz się ponadto wszystkiego co dotyczy reguł udzielania kredytów w tym rekomendacji T. Rekomendacja ta jest zbiorem zasad, które trzeba spełnić aby bank mógł udzielić kredytu. Głównymi warunkami otrzymania pożyczki bankowej wg. rekomendacji T jest to, iż jego rata nie może być wyższa niż 42 procent dochodów netto klienta. Bardzo ważna jest nasza terminowość w spłacaniu poprzednich kredytów. Jeśli zechcą Państwo dowiedzieć się więcej oraz skorzystać z porównywarek – zapraszamy do odwiedzania naszej witryny.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka przez internet »

  Ostatnie wydarzenia w naszym kraju pokazały, że ludzie bardzo często nie zwracają większej uwagi na to, komu powierzają swoje pieniądze. Nie inaczej jest w przypadku pożyczek - bardzo często ludzie przed uzyskaniem pożyczki nie czytają umowy i nie sprawdzają najważniejszych informacji dotyczących instytucji pozabankowych udzielających pożyczek. To poważny błąd, ponieważ szczęście nie musi nam dopisać i możemy się odrobinę "przejechać". Dlatego też, każda osoba zainteresowana pozyskaniem chwilówki przez internet, powinna najpierw dokładnie sprawdzić to, która pożyczka przez internet jest warta uwagi.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka Kredytów - Sfera-Finansow.pl »

  Praktyczna strona internetowa, dzięki której można łatwo znaleźć najlepsze oferty banków dla siebie. Na stronie mieści się wiele rankingów, można skorzystać też z kalkulatorów kredytowych. Do dyspozycji jest również forum i opinie korzystających z danych usług klientów, więc jeśli chcesz mieć informacje z pierwszej ręki dotyczące jakichś produktów, wtedy są one tutaj dostępne. Każda oferta banków jest szczegółowo opisana, można też poczytać o pełnej ofercie całego banku. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Serdecznie zapraszamy na stronę firmową spółki MCT, która zajmuje się wszystkimi sprawami z obsługą, zakładaniem, sprzedawaniem i kupowaniem spółek. Dzięki naszym fachowym poradom oraz profesjonalnemu consultingowi z pewnością prawidłowo załatwimy wszystkie niezbędne formalności.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna VINDICATUM - nowoczesne metody windykacji »

  Vindicatum.eu - firma windykacyjna z Poznania, specjalizujemy się w egzekucji i odzyskiwaniu długów, wierzytelności i należności. Prowadzimy działalność w wielu miastach Polski: Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk, Szczecin. Działamy kompleksowo na rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami, zajmujemy się skupem i sprzedażą wierzytelności i długów. Wśród naszych usług są także: poszukiwanie majątku dłużnika, ochrona fizyczna, wywiad gospodarczy oraz pieczęć prewencyjna. Prowadzimy sprawy na terenie całej Unii Europejskiej, współpracujemy z kancelariami z Niemiec.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Wymiana Walut -LowSpread »

  Kantor internetowy Lowspread to dział znanego na krakowskim rynku kantoru wymiany walut P.Czapli, który działa nieprzerwanie od ponad 10 lat.
  W swej ofercie e-kantor posiada 12 walut, obsługuje również bez opłat 16 banków, w tym także te mniej popularne.
  Kantor dzięki doświadczeniu placówki stacjonarnej może zapewnić szybką i na wysokim poziomie obsługę zarówno firm jak i osób prywatnych.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz łatwym interfejsem pozwalającym na szybkie i bezpieczne wykonywanie transakcji.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skąd pożyczyć pieniadze będąc w BIK i KRD »

  Biuro Informacji Kredytowej to instytucja, która w ostatnich czasach sprawia wiele problemów osobom potrzebującym pożyczyć pieniądze. Dla tej grupy przygotowaliśmy forum dyskusyjne poświęcone alternatywnym sposobom zaciągania kredytów i pożyczek.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parabanki - Forum o Amber Gold »

  Największe forum przeznaczone dla klientów firmy Amber Gold. Zamieszczamy najnowsze informacje o spółce. Dyskutujemy o tym jak odzyskać pieniądze. Każdy poszkodowany znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • KRD »

  W Krajowym Rejestrze Długów znajdziesz nie tylko informacje o firmach, z których lepiej unikać. Wystarczy raz odwiedzić stronę KRD, aby zrozumieć, że Krajowy Rejestr Długów realizuje różne misje w biznesie. Przede wszystkim znajdziesz tutaj przydatne informacje dotyczące rozliczeń finansowych firm, cenne informacje o skutecznej windykacji, a także informację o Akademii KRD. Krajowy Rejestr Długów działa na rzecz poprawy wizerunku polskich firm skutecznie walcząc z dłużnikami. Warto współpracować z KRD i być rzetelnym partnerem w biznesie, polecanym przez KRD.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: