Podkategoria: Finanse - strona 44 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · następna strona »
 • Finanse »

  Planujesz skierować wniosek o kredyt w banku, ale nie nasz pojęcia gdzie się zgłosić? Koniecznie zaznajom się z naszym serwisem, który posiada mnóstwo wiadomości które dotyczą rynku finansowego. Poznasz, które instytucje oferują ciekawe kredyty, które posiadają najniższe oprocentowanie lub też krotki czas oczekiwania na pieniądze. Dzięki obserwowaniu na bieżąco naszego portalu, z pewnością żadna propozycja banku nie ominie Cię. Będziesz miał możliwość zdecydować się na taką instytucję, który w danym momencie pokaże najlepszą dla Ciebie ofertę.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe ranking »

  Ranking kont bankowych i porównanie parametrów poszczególnych kont osobistych z uwzględnieniem oprocentowania konta, opłat za prowadzenie rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego, prowizji za wypłaty w obcych bankomatów i wreszcie miesięcznych kosztów korzystania z karty debetowej. To wszystko znajdą Państwo w serwisie bankowym http://www.konta-bankowe-ranking.pl - skarbnicy wiedzy o kontach osobistych i ich parametrach ważnych z punktu widzenia klienta.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tania księgowość i doradztwo finansowe - Kraków »

  Każda osoba szukająca firmy świadczącej usługi z zakresu księgowości powinna zainteresować się naszą ofertą. Jak można zobaczyć w naszym cenniku, ceny nie są wygórowane, a usługi znajdują się na bardzo wysokim poziomie. Poza usługami z zakresu księgowości doradzamy w wielu zróżnicowanych kwestiach. Do tych kwestii zaliczyć można chociażby tworzenie regulaminów pracy, sporządzanie listy płac, pomoc w zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej czy też spółki. Czasami kwestie te wymagają specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasza działalność skupia się na terenie Krakowa lub okolic.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mennica wrocławska – Twoje bezpieczne inwestycje »

  Mennica wrocławska zajmuje się sprzedażą i skupem złota, srebra i platyny. Na naszej stronie znajdziesz sztabki i monety w najlepszych cenach. Oferujemy zarówno możliwość kupna, jak i odsprzedaży metali szlachetnych. Aktualnie radzimy sprawdzić skup srebra- cennik i skorzystać z wyjątkowo dobrego kursu. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy zawodowo doradzają innym, jak inwestować w kruszce. Nie warto ryzykować samemu. Warto zaufać ekspertom.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka pozabankowa bez BIK, bez dochodów, oddłużanie »

  Advice-Financial jest dynamicznie rozwijającą się firmą proponującą pożyczki w systemie pozabankowym. Najważniejszą wartością dla nas jest uczciwe oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wierność tym zasadom wpływa na to, że liczba zadowolonych klientów wciąż wzrasta. Nasi pracownicy są w stałym telefonicznym kontakcie z inwestorami co usprawnia cały proces od momentu złożenia wniosku aż do momentu jej wypłaty. Pożyczki udzielane są bez sprawdzania informacji w Bik-u a także bez sprawdzania dochodów czy zadłużeń typu komornik, ZUS, US. Kwoty pożyczek od 20 tyś. do 500 tyś. Na naszej stronie internetowej znajduje się szereg informacji, na podstawie których każdy klient może dokładnie przeanalizować naszą ofertę. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych dla osób, które nie są w stanie uzyskać w danej chwili pożyczki bankowej. Chcemy, aby klienci postrzegali nas jako firmę, która jest blisko ludzi, ponieważ realizujemy zasadę POŻYCZKA DLA KAŻDEGO !

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, Księgowy, Namysłów »

  Grupa MTD – Biuro rachunkowe w Namysłowie. Świadczymy odpłatne usługi w zakresie: prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, prowadzenia ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek, stowarzyszeń, wspólnot itp., pełnej obsługi kadrowo-płacowej i ZUS, sprawozdań do GUS.
  Staramy się doradzać, udzielać wyjaśnień i porad. Informujemy i konsultujemy w sprawach księgowych oraz w przypadku posiadanego pełnomocnictwa reprezentujemy podmiot przed organami skarbowymi.
  Pomagamy firmom wybrać najkorzystniejszy kredyt czy też leasing lub najbardziej atrakcyjną pożyczkę spośród ofert wielu banków. Określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty kredytu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w pracy z bankami oraz przeszkolonej w tym zakresie kadrze specjalistów.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bankowość elektroniczna - kredyty i pożyczki online »

  Zapraszam serdecznie do nowego serwisu "iBankowosc.pl" o tematyce finansowej.
  Znajdziesz u nas bazę ciekawych serwisów i artykułów, które są mocno związane z tematyką finansową, w tym grą na giełdzie, podatkami, bankowością elektroniczną oraz inwestowaniem i ubezpieczeniami. Każdy internauta może dodać swoją stronę, jak również artykuł, który zostanie opublikowany w wybranym dziale finansowym.
  Wkrótce znajdziesz u nas również produkty finansowe, jak pożyczki, kredyty i konta osobiste. Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty terminowe »

  Zamierzasz odpowiednio ulokować środki, jednak nie wiesz, którą ofertę wybrać? Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszymi treściami. Mamy bazę treści dotyczących aktualnych wiadomości ze sfery inwestowania. Zobaczysz tam dodatkowo kategorie lokaty, w której znaleźć można teksty o bieżącej sytuacji w branży. Dzięki temu dowiesz się jak wybrać najciekawszą lokatę i nie nabrać się na sztuczki instytucji. Nasz serwis pomoże Ci wskazać ofertę, z której z pewnością będziesz zadowolony.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz PITy 2012 »

  Coraz głośniej w sieci mówi się o pewnym programie na darmowej licencji, który znajdziecie Państwo również na naszej stronie. Pełna nazwa tej aplikacji to Program Pity 2012 i jak się okazuje cieszy się dużym uznaniem pośród podatników. A to dzięki temu, że w tym momencie nie trzeba wydawać już gotówki na księgową, bo nawet jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym we własnym zakresie po raz pierwszy to z pewnością poradzimy sobie z tym zadaniem. Wysłanie wypełnionego Pita jako e-deklarację także ma kilka plusów, chociażby nie musimy stać w kolejkach w Urzędzie Skarbowym, ewentualnie nie musimy wysyłać deklaracji pocztą. Możemy uzupełnić Pita o dowolnej godzinie- choćby po pracy. Przy pomocy tego programu sprawnie i szybko rozliczysz sie z Urzędem Skarbowym za 2012 rok. Aplikacja ta daje wiele możliwości, ponieważ można za jej pomocą złożyć takie formularze jak: PIT- 28, PIT- 36, PIT- 36L, PIT- 37, PIT- 38, PIT- 39, PIT/B, PIT/D, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT/28A, PIT/28B. Zatem jak widać lista jest całkiem długa, a to zachęca coraz większą ilość podatników. Jeżeli już chcemy podarować 1% podatku na dowolnie wybraną przez siebie organizację pozarządową, to z tym również nie będzie kłopotu, bo program ten daje nam taką możliwość. Dlatego nie zwlekaj pobierz program i sam spróbuj! Najnowsza wersja będzie dostępna na początku 2013 roku.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum bankowe »

  Forum dyskusyjne http://ukredytowani.pl to wymiana opinii i doświadczeń użytkowników mających różne doświadczenia z bankami komercyjnymi i instytucjami finansowymi. Komentarze są różne od tych pochlebnych do najbardziej krytycznych w stosunku do banków i parabanków. Wszystkie jednak opinie są szeroko dyskutowane i wyciągane są wnioski aby następni klienci mieli ułatwione zadanie w wyszukiwaniu usług finansowych i produktów bankowych z szerokiej oferty kredytów gotówkowych, kont oszczędnościowych, lokat i rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cena złota »

  Interesują Cię bardzo wszystkie wiadomości związane ze złotem?
  Planujesz w najbliższym czasie zainwestować w nie sporą część swoich oszczędności?
  Chcesz wiedzieć jaka cena obowiązuje obecnie na światowych rynkach? Tego wszystkiego dowiesz się na naszej stronie internetowej, która jest przeznaczona właśnie dla takich osób jak Ty!
  Tutaj będziesz mógł śledzić aktualne notowania złota oraz poznać opinie specjalistów, którzy podpowiedzą Ci jak najlepiej zainwestować swoje pieniądze by zyskać jak najwięcej.
  Artykuły, które widnieją na naszej stronie napisane są prostym językiem, który wprowadzi Państwa w bardziej fachowe pojęcia jakie spotykane są na rynku złota.
  Dzięki nam poznają Państwo wszystkie mechanizmy, które obecne są w tej branży.
  Nasza strona internetowa obfituje w różnego rodzaju ciekawostki, które są niezwykle przydatne przy podejmowaniu decyzji odnośnie sposobu inwestowania w złoto.
  Wiadomości, które Państwo tutaj zdobędą pozwolą na swobodniejsze poruszanie się w świecie złota.
  Na pewno korzystanie z naszej witryny będzie dobrą nauką, która w przyszłości przyniesie określone korzyści.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty i pożyczki przez internet »

  Potrzebujesz gotówki na mieszkanie, dom, samochód lub inne potrzeby, wypełnij wniosek i zamów kredyt przez internet. W ofercie kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, samochodowe, konsolidacyjne oraz pożyczki gotówkowe i hipoteczne.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak »

  Firma została założona w 1995 roku w Szczecinie. Zgromadzone przez ten czas doświadczenie oraz zdobyta wiedza gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Obecnie nasze biuro współpracuje z 23 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala zaproponować państwu wiele opcji ubezpieczeniowy ch do wyboru. Aby zapewnić Państwu wysoki standard usług stale poszerzamy naszą ofertę oraz wiedzę o produktach ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie mieszkania »

  Na co dzień wolimy nie pamiętać o ubezpieczeniach. O polisie przypominamy sobie dopiero wówczas, gdy jest już po wszystkim - przydarzyła się szkoda, trzeba dochodzić odszkodowania... I okazuje się, że albo nie pomyśleliśmy o bardziej kompleksowym zabezpieczeniu, albo firma ubezpieczeniowa ma prawo zastosować wyłączenie.
  Niechęć bierze się z niewiedzy, a niewiedza - z niemalże instynktownego lęku przed branżowymi publikacjami, które dostarczą wiedzy niezbędnej, aby nie poruszać się po omacku po ubezpieczeniowym świecie. Na szczęście istnieją ludzie tacy, jak pan Antoni Nuciński - agent ubezpieczeniowy, który potrafi w prosty sposób przekazać najistotniejsze informacje o popularnych ubezpieczeniach: polisach OC i AC, ubezpieczeniu domu i mieszkania, ubezpieczeniu turystycznym. Z artykułów czytelnik dowie się m. in. jak należy czytać kruczki w OWU ubezpieczenia nieruchomości.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forex Polska »

  Strona abc-forex.pl zawiera informacje i porady dla początkujących inwestorów. Jeśli interesujesz się giełdą walutowa Forex i chcesz zarabiać na niej pieniądze to koniecznie odwiedź naszą stronę. Dowiesz się tutaj wszystkiego co niezbędne początkującemu inwestorowi aby zacząć przygodę z handlem walutami online. U nas sprawdzisz też aktualne notowania walut oraz dowiesz się także jak wybrać sprawdzonego brokera Forex i zgarnąć bonus powitalny dla nowych graczy.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Konsultingowa Chorwacja »

  Anagrey to firma konsultingowa zajmująca się pośrednictwem handlowym i biznesowym na Chorwacji. Wiedza praktyczna, biegła znajomość języka chorwackiego oraz realiów i kultury Bałkanów stanowią siłę Anagrey Consulting. Co wraz z wysoko wykwalifikowana kadrą menadzerów i specjalistów wspólpracujacych z Anagrey Consulting gwarantuje Państwu wysoki poziom realizacji zleconych usług.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vabra. Zakup i sprzedaż spółek kapitałowych. »

  Firma stanowi biuro obrotu udziałami spółek kapitałowych i specjalizujemy się w tej dziedzinie, a ta w szczególności oparta jest na rzetelnym stosowaniu prawa handlowego oraz KSH ( Kodeksu Spółek handlowych ). Kupujemy spółki, sprzedajemy spółki z historią, sprzedajemy spółki nowe oraz rejestrujemy spółki, na zamówienie klientów. Zakup spółki to proces natychmiastowy. To bodaj najprostszy i najwygodniejszy sposób rozpoczęcia działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Aby kupić u nas spółkę wystarczy skontaktować się z nami, wybrać spółkę nową lub spółkę historią z pośród dostępnych w danej chwili, po czym przybyć do notariusza w wyznaczonym i wcześniej ustalonym wspólnie terminie.Kupimy każdą nie zadłużoną spółkę. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia procedury sprzedaży spółki to kontakt z nami, do którego gorąco zachęcamy. Dla uproszczenia i skrócenia czasu, prosimy o wypełnienie przygotowanego formularza z wstępnymi informacjami dotyczącymi spółki i wysłanie go do nas.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka przez SMS »

  Kredyt i pożyczka na SMS to prosta forma ubiegania się o gotówkę w parabankach i firmach pożyczkowych. Wystarczy bowiem napisać SMS-a zgłoszeniowego aby dana instytucja finansowa wstępnie rozpatrzyła nasz wniosek. Jeżeli odpowiedź z firmy jest pozytywna podajemy nasz nr konta w banku i czekamy na przelew gotówki. Trzeba tylko pamiętać o wysokości prowizji i opłat jakie dodatkowo musimy uiścić danej firmie. Na stronie http://kredyt-pozyczka-sms.pl dowiesz się właśnie jakie firmy brać pod uwagę przy ubieganiu się o pożyczkę na SMS a jakie lepiej omijać. Porównanie ofert wysokości oprocentowania poszczególnych pożyczek i opłaty jakie dana firma może narzucić.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Truszkowski Consulting Group Poznań »

  Oferujemy usługi doradcze z zakresu finansów przedsiębiorstw i marketingu dla małych i średnich firm. Nasza specjalizacja to doradztwo gospodarcze, w szczególności: wycena firm, spółek, przedsiębiorstw oraz wycena udziałów i akcji. Uwzględniamy specyfikę małych i średnich przedsiębiorstw. Przygotowaliśmy ponad 100 wycen. Publikujemy książki i prowadzimy specjalistyczne szkolenia na temat wyceny firm i marketingu internetowego. Skorzystaj z naszych usług!

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy online - walutobox.pl »

  WalutoBox to serwis, jest serwisem umożliwiającym wymianę walut online, bezpośrednio między użytkownikami serwisu. Dzięki nam tanio i bezpiecznie wymienisz waluty w internecie i zaoszczędzisz nawet kilka procent w porównaniu do tradycyjnej wymiany, dokonanej poprzez kantor lub bank. Zapewniamy najbardziej korzystne kursy na rynku i bezpieczeństwo transakcji.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: