Podkategoria: Finanse - strona 49 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · następna strona »
 • Kalkulator zdolności kredytowej »

  Nasz serwis jest w całości poświęcony zagadnieniom związanym z tematyką kredytów (szczególnie hipotecznych).
  Skupiamy się głównie na informacjach z zakresu zdolności kredytowej i wyliczania na jaki kredyt nas stać. Znajdziesz tutaj porady jak zwiększyć swoją zdolność, a także przykładowe symulacje kredytów. Za pomocą naszych kalkulatorów sprawdzisz swoją realną zdolność kredytową oraz obliczysz całkowite koszty wybranego kredytu hipotecznego, w zależności od wysokości zaciągniętego kredytu, okresu kredytowania, oprocentowania oraz rodzaju rat.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analiza i prognoza finansowa »

  Analiza finansowa ułatwia podejmowanie optymalnych decyzji finansowych - autor strony przedstawia podstawowe metody analityczne wzbogacając je o autorski opis oraz interpretację graficzną. W skład narzędzi analitycznych wchodzi analiza wskaźnikowa (zawierająca: płynność finansową, zadłużenie, sprawność działania, sprawność pracy, rentowność), analiza piramidalna, analiza wzorcowych układów nierówności wskaźników, analiza dyskryminacyjna. Na stronie można skorzystać z załączonych przykładowych opracowań analitycznych oraz zamówić przygotowanie i zrealizowanie analizy i prognozy finansowej. Do zamawianych analiz finansowych autor każdorazowo przygotowuje niezależne i obiektywne komentarze. W sytuacjach niejasnych autor analiz gwarantuje darmowe konsultacje telefoniczne. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na stronie: Analizy i prognozy finansowe.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • TUW Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych »

  Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW powstało w lutym 1992 roku.

  Działalność naszego Towarzystwa oparta jest na wzajemności i realizuje społeczno-ekonomiczną ideę „jeden za wszystkich wszyscy za jednego".

  Podstawowym celem naszego Towarzystwa jest zapewnienie pełnej i stosunkowo taniej ochrony ubezpieczeniowej dla naszych Członków, którzy tworzą Towarzystwo.

  Członkostwo w Towarzystwie uzyskuje się z chwilą złożenia deklaracji członkowskiej, wpłacenia wpisowego, wykupienia udziałów, zawarcia z Towarzystwem umowy ubezpieczenia i opłacenia składki członkowskiej.

  W Towarzystwie istnieje CZŁONKOSTWO HONOROWE. Tytuł ten przyznawany jest przez Walne Zgromadzenie osobie, która w szczególny sposób zasłużyła się dla Towarzystwa.

  Członkami mogą być osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, osoby prawne i jednostki organizacyjne nie będące osobami prawnymi, którym ustawa przyznaje zdolność prawną.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty Bankowe »

  Portal Najlepsze Lokaty prezentuje informacje skupione przede wszystkim na bezpiecznych formach oszczędzania kapitału. Przydatne materiały edukacyjne pozwolą Ci lepiej zrozumieć rynek lokat bankowych. Czy wiesz jak wyliczyć zysk z lokaty z uwzględnieniem kapitalizacji odsetek? A może zastanawiasz się, jak decyzja Rady Polityki Pieniężnej wpłynie na oprocentowanie lokat w najbliższej przyszłości? Odwiedź portal najlepsze lokaty i dowiedz się wszystkiego na temat lokat bankowych. Serwis posiada także aktualny ranking lokat oraz szczegółowe analizy depozytów bankowych, które pomogą Ci wybrać najlepszą lokatę, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Gdynia »

  Mr24 Księgowość - Biuro rachunkowe Gdynia.
  Obsługujemy w pełnym zakresie małe, średnie firmy i przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę księgową firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zakres działania naszej firmy obejmuje między innymi:
  usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych, handlowych
  Ryczałt
  Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów
  Księgi Handlowe
  szkolenie w zakresie przygotowania dokumentów do księgowości,
  doradztwo w dziedzinie organizacji i informatyzacji rachunkowości,
  opracowanie zasad (polityki) prowadzenia rachunkowości (ZPK),
  doradztwo w dziedzinie organizacji obiegu dokumentów,
  doradztwo w zakresie wprowadzania controllingu.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BEZPODATKU prowadzenie KPiR »

  aFirmom i osobom rozpoczynającym działanie Biuro Rachunkowo-Konsultingowe asystuje w stawianiu pierwszych kroków w świecie biznesu. Wspierają nie tylko przedsiębiorstwa z rodzinnego Bukowca, ale też z okolicy, także z Łodzi. Radzą, jak zorganizować prowadzenie firmy, jak wybrać źródła finansowania oraz najkorzystniejszą formę opodatkowania. Nieustająco służą też radą i pomocą. Ale to nie kres ich działalności, Biuro Rachunkowo-Konsultingowe prowadzi na zlecenie klientów także całkowitą księgowość i zajmuje się sprawami kadrowo-płacowymi. W swojej pracy korzystają z najnowszych rozwiązań technicznych z obszaru informatyki i oprogramowania. Kontrahenci korzystający na co dzień z Internetu mają możliwość otrzymywania wszystkich danych, zestawień i wyliczeń w wersji elektronicznej. Równocześnie zapewniają o pełnym bezpieczeństwie i poufności przekazywanych im danych i informacji. Wszelakie uzyskane od klientów wiadomości i dokumenty są starannie chronione, a wszelkie zbędne rzeczy niszczone. Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grażyna Pasternak biznes plan »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Jesteśmy profesjonalnym biurem księgowym działającym od 1992 roku w Zgorzelcu i Lubaniu. Rozmaitość prowadzonych księgowości zezwoliło nam na osiągnięcie doświadczenia w wielu rodzajach działalności. Obsługujemy małe i duże podmioty gospodarcze. Nasz klient może być pewny, że jego operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób prawidłowy z obowiązującymi przepisami prawa z zachowaniem należytej sumienności, właściwy pod względem formalnym oraz odpowiedzialny pod względem przedmiotowym. Angażujemy jedynie obowiązkowych fachowców, stąd z każdym rokiem aktywności osiągamy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak zostać milionerem w 5 lat – blog »

  Dowiesz się jak zacząłem moją własną drogę do sukcesu. Opisuję o motywacji jaka mi przyświeca oraz sposobach zdobywania majątku. Z obaczysz czy naprawdę można dojść od zera do milionera i dla kogo jest to droga ? Na moim przykładzie dowiesz się jakie pułapki i niebezpieczeństwa czekają zanim dotrzesz do niezależności finansowej. Mówię otwarcie o własnych niepowodzeniach i sukcesach które mi towarzyszą w tej fantastycznej podróży. Możesz razem ze mną cieszyć się osiąganiem celów krótko jak i długo terminowych. Możesz mnie wspierać w drodze do osiągnięcia finansowej wolności i korzystać z moich doświadczeń, zasobów i umiejętności. Możesz również podzielić się własnymi sukcesami oraz wątpliwościami jakie Ci towarzyszą w układaniu swojego szczęścia. Zobaczysz również moje opinie na temat wielu książek czy szkoleń które wykorzystuję do poszerzenia wiedzy na temat finansów.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monety srebrne »

  Firma Gold & Silver Trade jest w czołówce najlepszych i najtańszych dostawców srebra i złota w naszym kraju. W naszym sklepie zaopatrują sie nie tylko klienci indywidualni ale również wiele sklepów obecnych na naszym rynku, od najmniejszych do tych naprawdę dużych. Nasza firma poza sprzedażą wyrobów sprawdzonych mennic ma również w ofercie produkty wytwarzane typowo na nasze zamówienie wg. naszego projektu. Wciąż przygotowujemy nowości na rynku nie tylko w skali lokalnej. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznesifinanse.org - portal gospodarczy »

  Orientowanie się we teraźniejszym świecie zagadnień finansowych - choćby w szczeblu fundamentalnym - jest niezbędne do prawidłowego społecznego funkcjonowania. BiznesiFinanse.org to sprawdzony serwis poświęcony tematyce gospodarczej i bankowej.. Prezentujemy bieżące informacje ze świata finansów, biznesu i gospodarki.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównaj kredyty mieszkaniowe »

  Kredyty mieszkaniowe na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z dostępnych narzędzi i oblicz zdolność kredytową, wysokość kredytu, ratę miesięczną i koszty za pomocą kalkulatorów kredytów mieszkaniowych. Zobacz listę kredytów dostępnych w danym momencie na rynku i porównaj ich najważniejsze parametry. Skontaktuj się z doradcą kredytowym i skorzystaj z bezpłatnej porady, który kredyt będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt gotówkowy KREDYT24 »

  Vortal finansowy poruszający szereg tematów związanych z finansowaniem, bankowością oraz zaciąganiem kredytów gotówkowych jak również pożyczek pozabankowych. Bogaty przegląd artykułów uzupełniają produkty finansowe takie jak kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny czy samochodowy. Oferte skierowaną dla osób prowadzących działalność gospodarczą otwierają kredyty na start a poza nimi kredyty inwestycyjne, konsolidacyjne czy narzędzia windykacyjne. Dla osób zainteresowanych oszczędzaniem godnymi polecenia bedą oferty lokat terminowych, kont oszczędnościowych czy produktów strkturyzowanych.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy leasingowe »

  Nowoczesne wsparcie przy leasingu – oto, co może Ci zaoferować nasz portal. O leasingu wiemy wszystko i dzielimy się z Tobą tą wiedzą, umieszczając informacje na temat działających w Polsce funduszach leasingowych, ich warunkach udzielania kredytowania oraz prezentujemy wyjątkowe narzędzie, które pomoże dość precyzyjnie określić finalne koszty leasingu. Sprawdź, jak wiele ciekawych informacji możesz znaleźć właśnie na naszym portalu.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy »

  Cinkciarz.pl to internetowy kantor wymiany walut. Bardzo dobre kursy walut, zwłaszcza przy dużych kwotach. Nowa usługa portfela walutowego, która pozwala na przewalutowania w 10 sekund. Obsługa klienta bez zarzutu - szybko i rzeczowo. Nawet przy niezbyt dużych ratach, co miesiąc możesz zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, w skali kilkunastu lat będzie to kilka tysięcy. Kantor online Cinkciarz.pl działa szybko i sprawnie - 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SAF Wierzytelności »

  Szybka i skuteczna windykacja długów firmowych i prywatnych. Poprawa płynności finansowej. Zakup wierzytelności.
  Firma SAF S.A. świadczy istnieje na rynku obrotu wierzytelnościami od 14 lat. W tym czasie współpracowała z kilkoma tysiącami firm z całej Polski, obsługując setki tysięcy spraw. Dla naszych klientów odzyskaliśmy dziesiątki milionów złotych.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja »

  Celem naszej fundacji jest przede wszystkim pomoc dzieciom z poważnymi chorobami serca. Staramy się także wspierać szpitale, kliniki ale także osoby, które cierpią z powodu skutków klęsk żywiołowych. Działamy pod egidą jednej z największych rozgłośni radiowych w kraju. Wspierają nas aktorzy, sportowcy oraz politycy. Każdy może pomóc wysyłając wiadomość sms pod wskazany numer lub przekazując nam 1% podatku. W 2012 roku aż 1 milion złotyc zasilił konta osób potrzebujących wsparcia. Działamy bezinteresowanie i z myślą o tych, którzy najbardziej nas potrzebują.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o PIT »

  Na naszej witrynie dowiesz się jak rozliczyć pit 39. Strona zawiera też wzór pit 2012, dzięki któremu rozliczysz go bez wychodzenia z domu. Uzyskasz tu wszelkie przydatne wskazówki na temat pit termin, w jakim należy się rozliczyć, oraz na co należy zwracać szczególną uwagę w trakcie wypełniania formularza. Na jego podstawie, zarówno Urząd Skarbowy, jak i pracownik informowany jest o tym ile zarobił, jakie zaliczki na podatek zapłacił. Na tej również podstawie pracownik będzie uzupełniał własne zeznanie roczne pit. To na płatniku zaliczek podatkowych spoczywa obowiązek sporządzenia bezbłędnej informacji pit 2012.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w waluty na rynku forex »

  Tematyka serwisu to problematyka inwestycyjna dotycząca forex, który staje się coraz bardziej popularny w Polsce: prowadzenie transakcji, rzetelne przedstawienie zagadnień, pokazanie realnego obrazu rynku walutowego. Na stronie można znaleźć ciekawe artykuły, pomocne zestawienia brokerów forex i platform transakcyjnych oraz otworzyć konto demonstracyjne. Artykuły publikowane są regularnie w oparciu o rzetelne, sprawdzone informacje i dane.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konto oszczędnościowe »

  Serwis finansowy Konto-oszczędnościowe.com.pl przedstawia rzetelne i aktualne wiadomości ze świata finansów i bankowości. Najnowsze promocje i oferty banków na konta oszczędnościowe i lokaty terminowe pozwalają zarobić pieniądze na coraz większym oprocentowaniu zgromadzonych tam pieniędzy. Duża konkurencyjność banków działających w Polsce uniemożliwia często trafny wybór konta czy lokaty w zalewie informacji i reklamy na temat bankowych instrumentów. Na stronach serwisu porównujemy kilkadziesiąt największych banków działających w Polsce aby Państwo mogli sami wybrać najlepszą ofertę konta oszczędnościowego dla siebie. Zapraszamy do odwiedzin portalu http://www.konto-oszczednosciowe.com.pl - konta i lokaty dla Ciebie.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozyczki Chwilowki bez BIK »

  Zapraszamy na forum. Potrzebujesz pożyczki, chwilówki bez
  sprawdzania BIK i KRD oraz innych bazach ? Umiesz swoją informację na
  forum, a Nasi doradcy chętnie znajdą dla Ciebie pożyczkę dopasowując
  ją do Twoich wymagań.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: