Podkategoria: Finanse - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw »

  Społeczna odpowiedzialność biznesu jest świadomym wyborem tego faktu przez firmy. Specjalne komórki stworzone właśnie w tym celu mają dokonywać świadomych wyborów co do określonych celów strategicznych firmy. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest również nazywana społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw pochodzi ze skrótu csr czyli Corporate social responsibility. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest faktem, który dosięga coraz więcej firmy szczególnie w dobie kryzysu lub akcji kryzysowych w jakich znaleźć się mogą firmy.W dobie mijającego kryzysu pojawiło się wiele ciekawych faktów oraz zdarzeń, które mają bezpośredni wpływ biznes. Takim faktem może być odpowiednie zarządzanie funduszami w firmie oraz odpowiednie zarządzanie firmą w dobie kryzysu. csr, to właśnie społeczna odpowiedzialność biznesu, która wpływa na oddziaływanie firmy i jej funkcjonowanie na rynku.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Lokaty i konta bankowe; portal edukacyjny i doradczy. Redakcja portalu, w skład której wchodzą doradcy finansowi oraz prawnicy, prezentuje krytyczne, obiektywne spojrzenie na wyżej wymienione produkty finansowe. Portal zawiera praktyczne porady które należy uwzględnić przy wyborze konkretnego depozytu bankowego, nie dając się zwieść subiektywnym reklamom bankowym. Porównanie lokat z innymi formami oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • MKredyty.NET - Banki, Kredyty, Konta »

  Serwis Finansowy mKredyty.NET to codzienne źródło wiadomości ze świata finansów, nieruchomości, oszczędzania i inwestycji. Tematy: banki, kredyty, pożyczki, hipoteka, kredyty mieszkaniowe, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty refinansowe, kredyty konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, internetowe konta bankowe, karty kredytowe, lokaty, factoring, leasing, kredyt dla firmy, kredyt na dowód (pożyczka na dowód), kredyt bez bik (pożyczka bez bik), kredyty bez zabezpieczeń, pożyczki na dowód.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw »

  detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia, detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia, detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia,detektyw Kraków biuro detektywistyczne agencja detektywistyczna windykacja zdrada rozwód ustalenia

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wycena spółek - wycena podmiotów gospodarczych »

  Wycena spółek – wycena DCF – wycena porównawcza, wyceny majątkowe. Usługa sporządzenia wycen fundamentalnych podmiotów gospodarczych ma na celu określenie wartości wewnętrznej spółki. Wycena danego podmiotu pozwala zarówno na podejmowanie trafnych decyzji inwestycyjnych, jak również na poznanie czynników determinujących wartość firmy lub przedsięwzięcia inwestycyjnego. Pozwala to podjąć działania skutkujące wzrostem wartości spółki i optymalizacją stosowanych rozwiązań finansowych operacyjnych i informacyjnych.
  Wycena DCF – wycena dochodowa. Wycena na bazie zdyskontowanych przepływów pieniężnych (DCF) uznawana jest powszechnie za najbardziej uniwersalną metodę określania wartości stosowaną powszechnie na rynku. Wycena ta jest również najbardziej elastyczna i pozwala na jej zastosowanie do prawie wszystkich podmiotów i przedsięwzięć gospodarczych. Wycena porównawcza – wycena mnożnikowa – wycena wskaźnikowa. Wycena porównawcza jest uniwersalną metodą szacowania wartości podmiotu gospodarczego. Polega ona na porównaniu na bazie założonych wskaźników wartości analizowanego podmiotu z grupą porównawczą.
  Wycena majątkowa.
  Ten rodzaj wyceny należy do najstarszych metod szacowania wartości. Istnieje wiele odmian wycen majątkowych takich jak: najbardziej popularne wycena aktywów netto i wycena na bazie skorygowanych aktywów netto, czy też rzadziej spotykane wycena likwidacyjna lub odtworzeniowa.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty na dowód »

  Jeśli masz mało pieniędzy albo brakuje Ci na realizację dużego przedsięwzięcia finansowego, nie masz wyboru - musisz wziąć kredyt. W przypadku małych sum może dostać kredyt na dowód wymagający minimum formalności, ale przy większych kredytach takich jak samochodowy albo mieszkaniowy, będziesz musiał przedstawić cały stos dokumentów.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty w Częstochowie, Myszkowie, Radomsku i okolicy »

  Strona poświęcona osobom poszukującym optymalnych rozwiązań w zakresie kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, konsolidacyjnych czy firmowych.
  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalisty! Poświęć kilka minut i nie żałuj przez kolejne kilkadziesiąt lat!

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • CERTE Biuro rachunkowe Szczecin »

  Księgowość taniej i lepiej! Licencjonowane biuro rachunkowe. Szczecin, Kaszubska 13, 91 434 65 65. Miła atmosfera. Super ceny. Zaufało nam ponad 100 firm. Oferujemy pełną obsługę podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Prowadzimy księgi podatkowe, kadry, rozliczenia ZUS, sprawozdania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne oprogramowanie, odpowiednie uprawnienia oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

  Data dodania: 06 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eurobank: kredyty, karty kredytowe, rachunki, lokaty »

  Informacje o ofercie eurobanku: kredyty, lokaty, hipoteka, karty kredytowe, rachunek oszczędnościowy. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy kredyt dostępny w 15 minut i kredyt na dowód bez konieczności okazywania zaświadczenia o zarobkach.
  Jako pierwsi wprowadziliśmy kartę kredytową dostępną od ręki, w 15 minut.
  Jako pierwsi wprowadziliśmy złotą kartę kredytową dostępną już od 1000 zł dochodu.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie na maklera »

  Zapraszamy na kurs maklerski przeznaczony dla osób zamierzających zdać egzamin na Maklera Papierów Wartościowych organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Celem szkolenia jest całościowe przygotowanie do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych. Program zajęć ściśle odpowiada wymaganiom państwowego egzaminu. Zapraszamy także osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę o rynku kapitałowym.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karty kredytowe eurobanku »

  Informacje o kartach kredytowych w eurobanku: Visa, Visa Classic, Visa Gold. Wystarczy przyjść do placówki eurobanku z 2 dokumentami tożsamości i dokumentem poświadczającym źródło dochodu. Karty eurobanku dają możliwość korzystania z darmowego kredytu do 56 dni, wysokość kredytu może wynieść do
  30 000 PLN. Karta kredytowa dla każdego z dochodem od 600 zł miesięcznie.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oszustwa w biznesie »

  Portal edukacyjny traktujący o problematyce wyłudzeń towarów, usług, pieniędzy. Jak zabezpieczać swoje roszczenia, jak weryfikować rzetelność i wypłacalność kontrahentów, pożyczkobiorców. Kiedy mamy do czynienia z oszustwem, odpowiedzialność karna, kwestie dowodowe. Znaczenie odpowiedzialności karnej w dochodzeniu trudnych wierzytelności. Portal prowadzony przez specjalistów - praktyków: windykatorów i prawników.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sortis Sp.zo.o Najtańsze Biuro Rachunkowe w Szczecinie »

  1/ pełna ewidencja księgowa
  2/ uproszczona ewidencja księgowa- KpiR,
  Ryczałt Ewidencyjny, Karta Podatkowa
  3/ rozliczenia VAT krajowy, VAT unijny,
  import i eksport
  4/ prowadzenie kadr, płac i rozliczeń z
  ZUS-em
  5/ deklaracje PIT, CIT, VAT, VAT-UE, ZUS
  6/ sprawozdania finansowe, sprawozdania
  do NBP, GUS, PIP itp.
  7/ inne czynności usługowe

  Cennik Biura Rachunkowego Sortis sp.zoo. jest jawny, sprawdź ile zapłacisz u nas za usługę www.sortis.net, lub e-mail: biuro@sortis.net, tel.91 422 20 22, fax. 91 422 08 22, siedziba: Felczaka 20 c, 71-417 Szczecin

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Proponujemy szeroki zakres usług doradczych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej

  Nas zespół tworzą biegli rewidenci, absolwenci i pracownicy Szkoły Głównej Handlowej, z bogatym doświadczeniem w takich dziedzinach jak badanie sprawozdań finansowych – w tym spółek giełdowych, ekspertyzach i doradztwie finansowym oraz projektach naukowych.


  Podejmując się wykonywania w imieniu Klienta obowiązków z zakresu rachunkowości i podatków, mamy świadomość zaufania, jakie zostaje nam powierzone. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by poziom merytoryczny naszych usług był jak najwyższy, a sposób współpracy z Klientem zapewniał satysfakcję i bezpieczeństwo.


  Zapewniamy elastyczność współpracy. Proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych w naszym biurze lub w siedzibie Klienta.


  Profesjonalizm jest podstawową zasadą działania naszej firmy więc nie czekaj i odwiedź naszą stronę internetową i umów się na spotkanie.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bez podatku Belki.Jak skutecznie oszczędzać. »

  Szukasz lokaty bez podatku Belki (lokata jednodniowa) a może interesują Cię nieopodatkowane depozyty bankowe ? Znajdziesz na stronie konta oszczędnościowe, lokaty inne produkty bzz Belkowe.Podatek od dochodów kapitałowych "Podatek Belki"

  Jeśli odsetki nie przekroczą 2,49 zł podatek nie zostanie naliczony. Wszystko za sprawą zasad zaokrąglania podatków do pełnego złotego.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bankingandfinance.pl kredyty i pożyczki online. »

  Bankingandfinance.pl to jeden z największych portali finansowych. Tu znajdziesz pełną ofertę wszystkich banków i firm finansowych. Wyślij wniosek przez Internet, decyzja kredytowa nawet w 30 sekund. Kredyty bankowe Online.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • GlobalFX - MetaTrader4, Rekomendacje, Szkolenia »

  Darmowe rachunki demo na rynku FOREX. Darmowe rekomendacje dot. najważniejszych par walut. Intuicyjna platforma ForexTrader oraz dla bardziej wymagających MetaTrader4. Rachunki rzeczywiste już od 250 USD, mikroloty. Pomoc techniczna telefonicznie lub przez e-mail. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • EDOOR Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe »

  Centrum EDOOR oferuje szkolenia unijne: Specjalista ds. pozyskiwania Funduszy Unijnych, Kurs pisania wniosków o dotacje unijne, E-usługi Działanie 8.1, Dotacje unijne dla Firm, Rozliczanie dotacji unijnych i wiele innych szkoleń.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finansownia.com.pl - Finanse jakich potrzebujesz »

  Profesjonalny portal finansowy, którego zadaniem jes dostarczanie wiedzy na tematy związane z gospodarką tzn. : finanse, gospodarka rynkowa, gospodarka kapitałowa, inwestycje, fundusze, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, giełda, emerytury, i wiele wiele innych . Dzięki temu portalowi zyskujesz okno któe umozliwi ci wgląd w świat finansów kiedy tylko tego zapragniesz.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarka »

  Wyborcza.biz to portal tworzony przez profesjonalistów, którzy o rynku finansowym wiedzą niemalże wszystko. Styczność z finansami ma każdy z nas, niektórzy większy inni mniejszy ale zawsze. Warto więc orientować się, co dzieje się w gospodarce. Na łamach naszego portalu możesz znaleźć codziennie nowe kursy walut oraz notowania giełdowe, czyli dane, które niezbędne są każdemu rekinowi finansowemu. W serwisie wyborcza.biz odnajdziesz również dużą liczbę porównań dotyczących kredytów hipotecznych i gotówkowych. Nasze kalkulatory kredytowe pomogą Ci wybrać najbardziej odpowiedni kredyt.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: