Podkategoria: Finanse - strona 50 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · następna strona »
 • Skup złota »

  Rosnące oczekiwania kontrahentów są przyczyną poszerzenia przez skup działający on-line pod adresem Artar.pl przygotowanej oferty o kolejne opcje realizowane w sieci. Atrakcyjne ceny i dogodne zasady kupna-sprzedaży, a także przestrzeganie postanowień regulaminu strony Artar.pl przyciągają klientów bez względu na ich miejsce zamieszkania, z tej przyczyny skup przykłada ogromną wagę do jakości obsługi kontrahentów.
  Działalność skupiająca się wokół skupu metali szlachetnych dotyczy wszystkich postaci złota, jednocześnie gwarantując atrakcyjne dla klienta i konkurencyjne na rynku cenniki kruszcu. Sprawna obsługa osobom zainteresowanym usługami punktu daje gwarancję na nie tylko szybką realizację, lecz także fachową pomoc kompetentnych pracowników i bezpieczeństwo obrotu cennymi przedmiotami, jakie stanowią niewątpliwie złote przedmioty, numizmaty.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Nasza strona Skuteczna-ksiegowoSC.pl to miejsce w sieci z którego dowiecie się sporo ważnych rzeczy na temat działalności takie jak księgowość Kraków. Dajemy informacje jakie usługi księgowe powinno się wybrać, przy zakładaniu własnej firmy. Podpowiadamy również jakie biuro rachunkowe będzie godne polecenia dla nowych ludzi interesu, zwracając szczególna uwagę na profesjonalizm i rzetelność usług przez nie świadczonych. Rady omawiane przez naszych dziennikarzy na sto procent przydadzą się każdemu, kto posiada własne przedsiębiorstwo. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Renta za mieszkanie »

  Fundusz Hipoteczny Familia SA to doskonałe rozwiązanie na problemy pieniężne osób starszych. Nie chcesz biednie żyć na emeryturze i odmawiać sobie jakichkolwiek przyjemności? Potrzebujesz dodatkowych przychodów? Dożywotnia renta to właśnie oferta Funduszu Hipotecznego Familia. Umowa polega na otrzymywaniu renty do końca swojego życia w zamian za przepisanie swojego miejsca zamieszkania na rzecz Familii SA. Świetne rozwiązanie dla emerytów i rencistów oraz po prostu starszych ludzi, którzy chcą mieć więcej pieniędzy.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PRETIOS »

  Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości i rozliczeń podatkowych realizowanych dla spółek prawa handlowego i cywilnego oraz działalności gospodarczych.Nasza usługa outsourcingu księgowości obejmuje całość wydzielonych przez spółki procesów księgowych lub wybranego zakresu.Obsługa grup kapitałowychProwadzimy profesjonalne usługi w zakresie obsługi grup kapitałowych, począwszy od założenia spółki/oddziału, poprzez: budowę i ujednolicenie planu kont dla spółek grupy kapitałowej; tworzenie budżetów; wdrażanie procedur zamknięcia okresów sprawozdawczych; przygotowania sprawozdań (IFRS/IAS) i dokumentacji konsolidacyjnej; wsparcie procesów centralizacji przygotowywania raportowania i controllingu; projektowanie przepływów pieniężnych w ramach grupy; współpracę z działem finansowym zagranicznego oddziału.Zajmujemy się rejestracją następujących podmiotów: oddziałów spółek zagranicznych; spółek jawnych; spółek komandytowych; spółek komandytowo-akcyjnych; spółek z ograniczoną odpowiedzialnością; spółek akcyjnych.Pracujemy zarówno na własnych systemach informatycznych jak i na systemach dostarczonych przez Klienta. Podczas współpracy z naszymi Klientami, mieliśmy możliwość korzystania z takich narzędzi informatycznych służących do prowadzenia księgowości i zarządzania finansami jak: ERP Microsoft Navision (NAV), SAP ERP, Citrix, Exact i Ramzes i wielu innych.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum finansowe - Fine Investments »

  Zastanawiasz się, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najbardziej korzystna? Nie wiesz, na jaki rodzaj ubezpieczenia się zdecydować? A może poszukujesz rzetelnych informacji dotyczących funduszy inwestycyjnych? Zapraszamy do odwiedzenia portalu FineInvestments.pl, będącym centrum finansowym zawierającym informacje o tematyce związanej z finansami osobistymi i firmowymi. Naszym celem jest jak najbardziej przystępne przekazanie wiedzy dotyczącej produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych w bazie wiedzy, a także umożliwienie Państwu skorzystania z wiedzy i doświadczenia doradców bankowych. Dzięki Fine Investments dowiesz się, jak stać się prawdziwym inwestorem, jak szybko i bezpiecznie pozyskać kredyt gotówkowy, mieszkaniowy czy samochodowy, a także, która oferta ubezpieczeniowa jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny Portal Finansowy - Independent Trader »

  Obiektywny portal finansowy ukazujący współzależności pomiędzy rynkam. Poznacie zarówno przyczyny kryzysu jak i instrumenty finansowe i bedziecie w stanie wybrać niedoszacowane aktywa oraz skupić się na inwestowaniu z dala od tłumu. Wytłumaczę jak funkcjonują rynki finansowe i dlaczego rozszerzający się na cały świat kryzys gospodarczy to najlepszy moment by bezpiecznie ulokować swoje oszczędności w złoto i srebro.

  Dowiedz się co nas czeka w 2013 roku:
  Czy warto inwestować w nieruchomości?- http://independenttrader.pl/artykuly/82
  Prognozy finansowe czyli co się będzie działo na świecie -http://independenttrader.pl/artykuly/62

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplanowanie w praktyce »

  Biznesplan.waw.pl - to serwis wprowadzający do tematyki planowania własnego biznesu.
  W bibliotece plików zamieszczono do pobrania duży wybór gotowych projektów biznesplanów firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Ponadto udostępniono przykładową strukturę biznesplanu oraz informacje dotyczące analizy wskaźnikowej.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Banknet Szczecin - pożyczka pod zastaw samochodu »

  Firma Banknet - pośrednictwo finansowe pomaga klientom znaleźć i wybrać najlepsze formy pożyczek. Swoim zasięgiem działalności obejmuje nie tylko Szczecin, ale także województwo Zachodniopomorskie. Podstawowym produktem są pożyczki pod zastaw samochodów, mieszkań i nieruchomości.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości - mieszkania, domu, działki. Pożyczki pozabankowe. »

  Oferujemy Państwu pożyczki pod zastaw nieruchomości - mieszkania, domu, działki i samochodów. Prywatne pożyczki bez bik są ciekawym rozwiązaniem dla klientów z negatywną historią kredytową. Dla każdego klienta proponujemy indywidualne rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr dłużników »

  Oferujemy naszym klientom dostęp do wygodnej platformy, pozwalającej na weryfikację kontrahentów i ich finansów. Nasze biuro informacji gospodarczej pozwala na maksymalne zabezpieczenie transakcji finansowych poprzez ocenę kondycji finansowej firmy biorących udział w transakcji. Nasz rejestr dłużników pomoże ci w podjęciu decyzji co do transakcji z podmiotami.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator zdolności kredytowej »

  O ile prościej by było gdybyśmy zawsze posiadali na koncie tyle pieniędzy, ile na daną chwilę jest nam potrzebne. No cóż, może w naszym życiu nastanie taka chwila. W tej chwili dla większości są to jedynie mrzonki bądź co najwyżej nadzieje wsparte odpowiednim działaniem. Co możemy począć w momencie, w którym potrzebujemy pieniędzy jednakże stan naszego konta w banku nawet nie zbliża się do niezbędnej kwoty? W jaki sposób możemy dostać to czego chcemy i nie dopuścić aby okazja nabycia mieszkania, samochodu czy też sprzętu nie uciekła w ostatniej chwili? Rozwiązanie jest łatwe – zaciągnąć kredyt. Muszą być jednak spełnione pewne warunki. Przede wszystkim musimy mieć odpowiednią zdolność kredytową – tym większą im większą sumę pieniędzy pragniemy pożyczyć od banku. Dobrym narzędziem, które zamieściliśmy w naszym portalu jest kalkulator zdolności kredytowej. Z jego pomocą przekonamy się na jaką kwotę i na jak długi czas mamy możliwość się zadłużyć. Kalkulator zdolności kredytowej przyda się zarówno w przypadku kredytów hipotecznych przeznaczonych na kupno mieszkania, oraz kredytów gotówkowych, za które nabędziemy inne dobra. Przedstawiona przez nas porównywarka kredytów gotówkowych pozwoli znaleźć najdogodniejszą ofertę bankową, dzięki czemu pozyskamy niezbędną gotówkę na dowolny cel po jak najniższych kosztach. Dzięki porównywarce kredytów hipotecznych przekonamy się w którym banku zaciągniemy najatrakcyjniejszy kredyt na kupno czy budowę domu.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe, kadrowe - BusinessCare »

  Business Care oferuje portal do zarządzania finansami firmy i usługami, usługi finansowe, księgowe, kadrowe, promocje w internecie, wsparcie IT, poprawe organizacji pracy z dokumentami, bezpieczne przechowywanie dokumentów i wiele innych. Zapraszamy na stronę internetową by zobaczyć pełną ofertę.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypełnij deklarację »

  Już jest osiągalna najnowsza edycja oprogramowania e-pity 2012 z bieżącymi formularzami PIT obowiązującymi od 1 stycznia 2013 r. do rozliczania PIT za rok 2012. Już dzisiaj możesz zdobyć bezpłatny projekt e-pity za 2012 i w mgnieniu oka wypełnić wszelkie formularze deklaracji. Strona na bieżąco uaktualniana jest też o informacje odnośnie nowych zmian w prawie jak również o możliwe dla podatników obniżki i odliczenia. Każde zmiany są na niej regularnie ogłaszane i komentowane. Odbiorca ma wówczas do dyspozycji nie tylko fachowy program do rozliczeń rocznych, ale dodatkowo całkowity zapas informacji na temat aktualnych podatków dochodowych, z których dowie się jak rozliczyć pit 11.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Obsługi Emerytalnej »

  Serwis przedstawia stan obecnego systemu emerytalnego w Polsce, w obliczu takich zjawisk jak katastrofalne, pogłębiające się zadłużenie ZUS czy pogarszająca się z roku na rok sytuacja demograficzna.W obecnej chwili Polski system emerytalny nie jest w stanie zapewnić godziwej emerytury większości obywateli. Ogromne już w tej chwili zadłużenie ZUS-u będzię się jeszcze powiększać. Rośnie średnia długość życia, a maleje liczba urodzin, co powoduje że coraz mniejsza liczba osób aktywnych zawodowo będzie pracowała na coraz większą armię emerytów. Otwarte Fundusze Emerytalne otrzymują tylko niewielką część naszej składki, a takie możliwości III-filarowe jak IKE czy IKZE nie cieszą się dużą popularnością.W tej sytuacji wizja naszego przejścia na emeryturę nabiera coraz ciemniejszych kolorów. Czy jesteśmy nieodwołalnie skazani na drastyczny spadek poziomu życia po osiągnięciu wieku emerytalnego?Co mówią eksperci? Andrzej Dadelło: "Ulgi związane z IKZE okazały się chybione i niewystarczające. [...] Kiedy za 20–30 lat ludzie nie będą mieli z czego żyć na emeryturze, to nie będzie to już problem tego czy innego towarzystwa ubezpieczeń, czy Rzecznika Ubezpieczonych. To będzie problem tych ludzi."Robert Gwiazdowski: „Moje pokolenie nie jest jeszcze w najgorszej sytuacji. [...] Nie mogliśmy wychodzić z domu, nie mieliśmy co robić – zrobiliśmy dzieci, które mogą na nas pracować. Ale jeśli one nie zrobią tego co my, to emerytury będą mieć głodowe."

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Oferujemy pomoc wszystkim osobom mającym kłopoty z Biurem Informacji Kredytowej. Jeżeli przez zły BIK banki odmawiają przyznania kredytu, to my znajdziemy alternatywne sposoby finansowania. W ofercie mamy nie tylko pożyczki pozabankowe, ale także prywatne.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Toruń »

  Nowo powstałą Kancelaria Komornika Sądowego Dariusza Filipiaka ma zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia swojej wizytówki internetowej. Strona naszej kancelarii umożliwia państwu zaczerpnięcie wielu ważnych informacji związanych z egzekucją sądową oraz pobranie gotowych wzorów różnego typu wniosków niezbędnych w postępowaniu egzekucyjnym. Komornik Toruń prowadzi swoje działania mające na celu wyegzekwowanie od dłużnika świadczeń pieniężnych i nie pieniężnych od dłużnika na rzecz wierzyciela który posiada odpowiedni tytuł wykonawczy zaopatrzony w klauzule wykonalności. Komornik Toruń może prowadzić wyżej wymienione postępowanie na terenie całej Polski ponieważ obecnie wierzycielom przysługuje prawo wyboru komornika i w związku z tym nie są już ograniczeni rewirowo jak to było kiedyś. Prowadzimy takie sprawy jak na przykład: egzekucja należnych alimentów, egzekucja świadczeń pieniężnych w sprawach cywilnych i gospodarczych, eksmisje itp.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działka rekreacyjna »

  Inwestycja w działki rekreacyjne to bezpieczna i gwarantująca zysk inwestycja. Oferujemy działki rekreacyjne nad morzem o jasnym stanie prawnym, bezpośrednio od właściciela. Kup działkę nad morzem już od 20 000 złotych . Zainwestuj w przyszłość swoja i swoich bliskich.

  Zapraszamy do zakupu działek rekreacyjnych nad polskim morzem. Gwarantujemy państwo bezpieczeństwo zakupu. Wszystkie działki sprzedawane są przez ich właściciela dzięki czemu nie płacicie państwo prowizji zadym pośrednikom. Inwestowanie w nieruchomości to najlepsza lokata kapitału.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak wyjść z długów »

  W Polsce niemal dwa miliony osób ma problemy z terminowym regulowaniem swoich zobowiązań. Wiele z tych osób straciło już rachubę i nie wiedzą jak głęboko tkwią w problemie jakim są długi. Strona z poradami dla osób zadłużonych podsuwa pomysły na wyjście z długów, ale również edukuje w zakresie finansów osobistych. Blog porusza tematykę: oddłużania, upadłości konsumenckiej oraz gospodarczej a także wiele innych które bezpośrednio odnoszą się do sytuacji osób zadłużonych. Finanse osobiste są szerokim zagadnieniem, ale jest to dziedzina którą szczególnie powinny zainteresować się osoby zadłużone. Dzięki poradom zamieszczonym na stronie nie tylko będą lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi, ale również dowiedzą się czy w ich przypadku istnieje możliwość zawarcia ugody z bankiem lub innym wierzycielem, a nawet czy mają szanse na umorzenie odsetek lub kosztów windykacyjnych.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje, systemy analityczne »

  Era Business Intelligence - platforma analityczna. Na naszej stronie internetowej opisane zastosowanie qlikView - korzyści biznesowe, technologia rozwiązania (technologia in-memory), aplikacje analityczne. Kompleksowa prezentacja qlikview i nowości ze świata qlikview. Sprawdź co polecamy - zobacz więcej na stronie. Kliknij w analizy biznesowe - controlling, aplikacje i systemy analityczne.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konta oszczędnościowe - Monetary »

  Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu nasz serwis - Monetary. Portal nasz prezentuje obszerny zestaw informacji na temat ekonomii oraz finansów. Znajdą u nas Państwo zestawienie najpopularniejszych kont oszczędnościowych, listę banków oferujących kredyty gotówkowe. Ponadto na łamach serwisu prezentujemy najnowsze wiadomości z Polski i świata. Wiadomości dotyczące, kredytów, ubezpieczeń oraz ogólne informacje. Dodatkowo jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie, uwagi czy propozycje, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Życzymy miłego przeglądania. Pozdrawiamy serdecznie.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: