Podkategoria: Finanse - strona 57 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe SIGMA biuro rachunkowe gorzów wielkopolski »

  Profesjonalne Biuro Rachunkowe Sigma z Gorzowa Wielkopolskiego zaprasza do współpracy. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, pomagającą klientom prowadzącym działalność gospodarczą w wielu formach, efektywnie zarządzać finansami, utrzymać w należytym porządku wszelką dokumentację, na bieżąco rozliczać się z właściwymi urzędami. Działalność naszego Biura Sigma oparta jest na zespole przeszkolonych, wykwalifikowanych osób, dla których sprawy finansowe i rachunkowe nie mają tajemnic. Mamy okazały zakres usług, jakie świadczymy, a dodatkowo dopasowujemy się do potrzeb klienta. Sigma to usługi księgowe, obsługa kadrowa i płacowa firmy, rozliczenia ZUS i innych urzędów. Kompletna oferta na stronie:

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze »

  Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze 28 członków :: PKB w UE, inflacja w UE, bezrobocie w UE, ludność w UE, inwestycje w UE, finanse UE, giełdy akcji w UE, zadłużenie, deficyt etc.
  Strona zawiera wykresy, opisy oraz filmy o gospodarce Unii Europejskiej.
  EURO-DANE :: to szczegółowe prezentacje gospodarek takich państw jak:
  Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie spółkami - Caldwell »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy zajmującej się kupnem, sprzedażą jak i zakładaniem spółek na terenie Polski. Gwarantujemy fachowe wsparcie oraz pomoc. W razie problemów jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Ponad to oferujemy możliwość wynajęcia wirtualnych biur.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ranking lokat internetowych »

  Nie wiesz jak oszczędzać i zarabiać na oszczędzaniu? Szukasz bezpiecznych i przynoszących zyski produktów bankowych. Chcesz dowiedzieć się, jak lokata jest najlepsze i jakie konto oszczędnościowe posiada najwyższe oprocentowanie? Zajrzysz na Nasz portal finansowy.Tutaj znajdziesz aktualny ranking lokat, porównasz konta oszczędnościowe i dowiesz się jak bezpiecznie i skutecznie oszczędzać w banku. Lokaty bankowe i konta oszczędnościowe to najchętniej wybierane sposoby oszczędzania w Polsce. Dlaczego? Przede wszystkim wynika to z ich charakterystyki. Rachunki oszczędnościowe i lokaty cieszą się tak dużą popularnością, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo oraz można na nich osiągnąć wymierny zysk. Dodatkowo są bardzo proste w założeniu i nieskomplikowane w swojej budowie. Założenie depozytu bankowego nie wymaga od nas specjalistycznej wiedzy z dziedziny finansów i bankowości. Wystarczy podstawowa wiedza na temat produktów bankowych oraz umiejętność analizowania danych. Nasz portal dodatkowo ułatwia wybór najlepszej lokaty, gdyż skupia wszystkie oferty z rynku usług bankowych, a to z kolei pozwala na szybkie i wygodne porównanie ofert. Z naszą pomocą wyboru lokaty można dokonać nawet w ciągu 5 minut. Jeśli posiadasz wolne środki finansowy i chciałbyś je bezpiecznie zainwestować - wybierz nasz serwis finansowy.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie pożyczki przez internet »

  Poszukujesz dobrych pożyczek gotówkowych na rynku lub informacji na ich temat? Strona zawiera istotne informacje na temat pożyczek gotówkowych przez internet, które warto poznać, zanim zaciągniesz kredyt przez internet.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie kont bankowych »

  Załóż szybko konto bankowe przez internet. Przedstawiamy oferty banków i kont osobistych, oszczędnościowych oraz kont dla firm. Nie musisz już daleko szukać, wszystkie ciekawe oferty prezentujemy na jednej stronie. Wyszukaj dla siebie najciekawszą opcję używając kalkulatora.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baltic Accountants and Consultants Warszawa usługi księgowe »

  Firma Baltic Accountants and Consultants Sp. z o.o. to firma, która odznacza się szczególną dbałością i troską o każdego klienta. Przez lata swojej działalności wszyscy pracownicy BAAC zyskali duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Biuro posiada świadectwo kwalifikacji i liczne pozytywne referencje. Codziennie do biura zgłaszają się nowi klienci, a stali mogą cieszyć się częstymi promocjami i zniżkami. W skład bogatej oferty wchodzą usługi: prowadzenia każdych ewidencji księgowych. BAAC prowadzi również nadzór i doradztwo finansowo-księgowe. Z każdym klientem podpisuje umowę, która daje pewność fachowej i terminowej obsługi. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska »

  Wrocławska kancelaria notarialna funkcjonuje od 1995 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie i obszerna wiedza jest podstawą oraz gwarancją rzetelnej realizacji usług notarialnych. Notariusz powołany do dokonywania czynności notarialnych, zobowiązany jest do zachowania tajemnicy okoliczności sprawy, którą prowadzi. Jest osobą zaufania publicznego, a wszelkie działania, które podejmuje posiadają wszelkie znamiona dokumentu urzędowego.
  Do głównych czynności wrocławskiej kancelarii notarialnej należy m.in. sporządzanie aktów notarialnych, w tym aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, poświadczeń, wypisów, wyciągów dokumentów. Notariusz jest zobowiązany również do sporządzania projektów aktów i pozostałych istotnych dokumentów na żądanie stron.
  Obowiązkiem notariusza jest sprawowanie pieczy nad właściwym zabezpieczeniem słusznych interesów oraz praw osób, które pragną skorzystać z usług kancelarii notarialnej. Warto mieć pewność, że odpowiedni wybór doświadczonego specjalisty przesłuży się należycie przeprowadzonej czynności notarialnej.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje rachunkowość | Subito »

  Ośrodek szkoleniowy Subito skupia w sobie specjalistów z zakresu księgowości i rachunkowości. Zatrudniamy zarazem kadrę, która ma doświadczenie i predyspozycje do prowadzenia szkoleń, kursów i lekcji prywatnego nauczania z zakresu rachunkowości. Wraz z początkiem roku szkolnego zapraszamy wszystkich uczniów i studentów na korepetycje rachunkowość, prowadzone celem zażegnania problemów z nauką zagadnień z takich dziedzin jak: ekonomia, księgowość, rachunkowość. Wymienione tu dziedziny wiedzy są szczególnie bliskie naszemu sercu, dlatego też poszliśmy tą właśnie drogą zawodową, która pozwoliła nam na otwarcie biura rachunkowego. Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zapewnia profesjonalne usługi księgowe, ukierunkowane na wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy i jej reprezentowaniu przed organami kontroli zewnętrznej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dotacja z urzędu pracy | Anna Jachowicz »

  Pozyskiwanie dotacji z urzędu pracy i ich rozliczanie, to dziedzina, w której posiadam już długoletnie doświadczenie. Każdego dnia podejmując się pisania dla Państwa biznes planu i wypełniania wszelkich zadań związanych z przychylnym rozpatrzeniem dotacji z urzędu pracy, przybliżam Państwa do jej pozyskania. Jako doradca finansowy doskonale orientuje się w obowiązujących przepisach, wytycznych i wymogach, które wyjaśnię Państwu, otwierając przez Państwem drogę do dotacji z urzędu pracy. Moją misją jest oszczędność Państwa pieniędzy i czasu, stąd zajmuje się także doradztwem w zakresie zaciągania kredytów z banku. Wówczas prezentuje oferty banków i pomagam w wyborze tej najlepszej. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Śląsk | Katarzyna Porada »

  Biuro rachunkowe Śląsk powstała z myślą o rzetelnej obsłudze księgowej firm. Nasza obsługa księgowa firm jest nie tylko rzetelna, ale i kompleksowa. Nasza oferta mieści w sobie prowadzenie księgowości i wszelkiego rodzaju ewidencji. Zarazem z pełną odpowiedzialnością reprezentujemy naszych klientów przed organami kontroli zewnętrznej ZUS i US. Wspomagając prowadzenie Państwa firmy, a zajmując się prowadzeniem księgowości Państwa firmy rozliczamy także podatki i sprawy kadr i płac. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomocna pożyczka forum »

  Serwis informacyjny o pomocnych pożyczkach, gdzie zamieszczane są artykuły oraz opinie ekspertów i zwykłych ludzi. Pod każdym artykułem zamieszczane są opinie w formie forum. Na stronie znaleźć można także możliwość złożenia wniosku o pożyczkę przez internet, a także kalkulator pożyczki.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • PIT-37 »

  Prawo podatkowe, jakie obowiązuje w Polsce, nakłada na wszystkich obywateli nie tylko obowiązek odprowadzania podatku dochodowego PIT, ale także corocznego składania zeznań podatkowych. W przypadku dochodu (lub straty) osób fizycznych takim zeznaniem jest wypełnienie deklaracji PIT-37 i jej złożenie w terminie w odpowiednim Urzędzie Skarbowym. Wielu dorosłych Polaków wciąż ma jednak problem z prawidłowych uzupełnieniem deklaracji oraz dotrzymaniem wymaganych terminów nakładanych przez Ministerstwo Finansów. Jak więc poradzić sobie z tym podatkowym problemem i jak prawidłowo wypełnić formularz PIT-37? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w poradniku na stronie internetowej 37-pit.pl

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Doradca Podatkowy Online - Jesteśmy podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych. Świadczymy usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i gospodarczego oraz usług księgowych. Doświadczenie zawodowe naszych specjalistów przekłada się na sukces biznesowy naszych klientów.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty pozabnkowe, pożyczki online »

  Zapraszam do odwiedzenia serwisu batfinanse, gdzie znajdziecie Państwo przegląd ofert finansowych dotyczących kredytów. W ofercie skupiamy się głównie na pożyczkach pozabankowych. W tej chwili dostępnych jest sześć firm, które staramy się dokładnie i starannie opisać. Dodatkowo na stronie istnieje możliwość złożenia wniosku o dany produkt.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne Luboń »

  Ubezpieczenia i odszkodowania w Luboń. Ubezpieczenia na życie, dom i majątek z firmą! Ubezpiecz się podczas podróży i wyjazdu do pracy za granicą. Ubezpieczam wszystko. Odzyskam Twoje odszkodowanie przy wypadku, upadku i poślizgnięciu.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantory internetowe porównywarka »

  Strefawalut to pierwsza i największa w Polsce porównywarka kantorów internetowych. Można na niej porównać kursy ofertowe e-kantorów lub zestawić wybrane kantory pod kątem negocjacji kursu wymiany waluty czy dostępności zlecenia stałego. Według danych z wspomnianej strony w Polsce jest już około 30 platform walutowych, które konkurują ze sobą nie tylko kursem ale usługami dodatkowymi, tj. możliwość ustawienia zlecenia stałego, możliwość ustawienia transakcji przyszłej po określonym kursie, czy przelewy do osób trzecich w tym zagraniczne.

  Główną zaletą projektu jest to, że ranking strefawalut zestawia wszystkie wiodące kantory internetowe w Polsce i porównuje je pod każdym możliwym względem. Porównujemy kursy walutowe w czasie rzeczywistym. Poza tym, opisujemy skrupulatnie każdą ofertę, zaglądając szczegółowo w regulaminy oraz udostępniając użytkownikom możliwość komentowania, aby móc podzielić się swoimi doświadczeniami.

  Strefawalut to także aktualne informacje z rynku walutowego forex, ciekawe zestawienia i analizy branżowe oraz forum dla osób zainteresowanych bardziej tematem.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Księgowość dla małych i średnich firm, kompleksowe usługi Warszawa. Biuro rachunkowe certyfikat Ministerstwa Finansów. Usługi podatkowe, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. Rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Efektywna i kompleksowa obsługa firmy. Biuro rachunkowe dla osób fizycznych, spółek cywilnych, osobowych, partnerskich, handlowych. Nowoczesna księgowość, profesjonalne doradztwo, pełna obsługa w zakresie rachunkowości. Kompleksowa obsługa małej firmy.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lombard Stanpol Katowice - pożyczki pod zastaw »

  Pożyczki lombardowe (pod zastaw) w Katowicach. Istniejemy od 1990r. Oprocentowanie już od 0.4% DZIENNIE!
  Brak ukrytych opłat! Pożyczki pod zastaw złota, srebra, telefonów, komputerów, RTV, AGD, konsol do gier,sprzętu fotograficznego. ZAPRASZAMY!! pon-pt 10:00-17:00 sobota 10:00-13:00

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomocna pożyczka forum »

  Forum poświęcone pożyczkom gotówkowym dla osób zadłużonych, które mają problem z BIK oraz komorników, lub po prostu nie mają zdolności kredytowe, by otrzymać pieniądze z banku. Artykuły i opinie na wiele tematów związanych z finansami.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: