Podkategoria: Finanse - strona 61 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · następna strona »
 • CREDIT BANQUIER - kredyty inwestycyjne dla firm na start »

  CREDIT BANQUIER Doradztwo Finansowe i Inwestycyjne specjalizuje się w pośrednictwie finansowym dla firm. Jako jedyni na rynku skupiamy się wyłącznie na pozyskiwaniu kredytów firmowych. Oferujemy kredyty dla małych firm oraz firm z sektora MŚP. W swojej ofercie posiadamy kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne dla firm, kredyty dla firm na start, leasing i factoring. Charakteryzujemy się wysoką skutecznością w uzyskaniu finansowania bankowego.

  Doświadczenie zdobyte w największych instytucjach finansowych pozwala nam otoczyć naszych klientów profesjonalną opieką i zapewnić im optymalne rozwiązania kredytowe dopasowane do specyfiki danej firmy i branży, kondycji finansowej oraz możliwości kredytowych. Z naszą pomocą otrzymają Państwo najlepsze finansowanie na rynku oraz poprawią i zwiększą swoją płynność finansową. Kredyty dla firm na start pozwolą zrealizować Państwu marzenie o własnej firmie. Dzięki współpracy ze wszystkimi bankami na polskim rynku, Państwa firma może liczyć na bogatą ofertę produktów kredytowych i inwestycyjnych.

  Naszą specjalnością są kredyty dla małych firm o słabej kondycji finansowej, wysokim zadłużeniu kredytowy, zaległościach w urzędach

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stockfreak - akcje, obligacje, certyfikaty, fundusze »

  Blog poświęcony inwestowaniu na giełdzie GPW, NYSE, NASDAQ, a także oszczędzaniu. Opisuje akcje, obligacje korporacyjne, certyfikaty inwestycyjne, fundusze indeksowe oraz inne instrumenty finansowe. Przedstawia analizy giełdowe i rekomendacje.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biurohera.pl »

  Poszukujesz dobrego miejsca, w którym mógłbyś pozostawić swoje księgi podatkowe? Chciałbyś rozpocząć współpracę z sumiennymi księgowymi? Jeśli któraś z odpowiedzi brzmiała - tak, nie możesz zwlekać tylko odwiedzić witrynę biurohera.pl. Spółka Hera jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansów.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy bez zaswiadczen »

  Czy kredyt samochodowy bez zaswiadczen to faktycznie niezła metoda na otrzymanie sporych pieniędzy koniecznych do kupienia samochodu? Czy nie lepiej by było wziąć niewielką pożyczkę gotówkową w którymkolwiek banku? Okazuje się jednakże, że jest to jak najbardziej słuszne postępowanie w celu otrzymania pieniędzy potrzebnych na zakup pojazdu. W większości okoliczności niekoniecznie każdą pożyczkę gotówkową będzie się dało spożytkować na kupienie samochodu, bowiem nie każdy kredyt udzielany jest na dobrowolny cel. Często też nastawienie się na właściwy kredyt samochodowy zwyczajnie bardziej się opłaca, ponieważ wtedy można liczyć na bardziej atrakcyjne warunki oraz dostosowanie parametrów zapożyczenia do personalnych potrzeb. Co jednakże zrobić w przypadku, kiedy pojazd jest szybko potrzebny, a bank odmówił przyznania potrzebnego zadłużenia? Wówczas jedynie kredyt samochodowy bez zaswiadczen może nas ocalić. Udając się do firmy pozabankowej liczyć można bardzo często na o wiele bardziej wyrozumiałe postępowanie odnośnie zapożyczenia finansowego, niż przy okazji tradycyjnej bankowości.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROFITO | Księgowość i Finanse | Warszawa, Piaseczno i okolice »

  PROFITO biuro finansowo-księgowe i rachunkowe prowadzi obsługę firm w zakresie: księgowość, podatki, kadry, płace, ZUS, doradztwo finansowe, ubezpieczenia, leasing, outsourcing pracowniczy. Dzięki naszym partnerom możemy rozszerzyć nasze usługi dodatkowo o doradztwo podatkowe, prawne oraz IT. Obsługujemy firmy z Warszawy, Piaseczna i okolicy. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek maklerski »

  W ofercie naszego domu maklerskiego, posiadającego cenne doświadczenie na rynku, znajdziesz m.in. prowadzenie rachunków inwestycyjnych klientów, realizację transakcji na rynkach, otwarcie indywidualnego konta emerytalnego, pakiet BRE Student oraz najnowsze notowania, analizy i rekomendacje czy informacje z rynku. Cechuje nas najwyższa jakość, innowacyjność, pełen profesjonalizm, troska o każdego klienta oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy zadowolenie. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać!

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drugi etat - dorabianie do pensji »

  Portal informacyjny drugietat.com został stworzony z myślą o tych osobach, które planują dorobić sobie do pensji. Jeśli pragniesz stać się posiadaczem dodatkowej gotówki każdego miesiąca to zacznij pracować po godzinach przez Internet. Drugi etat jest możliwy do "wyciągnięcia" bez problemu.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie pasywne - blog »

  Blog internetowy 'zarabiam pasywnie' jest tworzony przez osobę, która chce zacząć utrzymywać się z dochodu pasywnego z Internetu. Jeśli interesuje Ciebie ta tematyka to zacznij go czytać - artykuły są bardzo ciekawe i zawsze można z nich wyciągnąć jakieś informacje.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs i egzamin dla doradców inwestycyjnych »

  Innowacyjny i skuteczny kurs na doradcę inwestycyjnego. Zapraszamy na szkolenie dla doradcy inwestycyjnego. Na stronie znajdziesz dużo bezpłatnych materiałów, informacji o egzaminie, licencji doradcy inwestycyjnego a także naszą skuteczną ofertę przygotowująca do I, II i III etapu egzaminu dla doradców inwestycyjnych. Doradca inwestycyjny - tylko z nami. Zobacz nasze referencje !"Materiały pomocnicze do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowane przez Pana Marcina Reszkę są rzetelne i profesjonalne. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu." Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384."Serdecznie polecam materiały Marcina Reszki do nauki na Doradcę Inwestycyjnego. Wiedza podana w bardzo przyswajalny i przystępny sposób. Nie mniej cenne są konsultacje i indywidualne podejście do kursantów. Marcin jest osobą rzetelną i kompetentną, która widać, że robi to co lubi i wkłada w to wysiłek. Marcin jeszcze raz dzięki za Twoją pomoc, bez Ciebie nie poszło by tak gładko w zdobyciu licencji Doradcy Inwestycyjnego w pół roku..." Przemysław Bełzak, Doradca Inwestycyjny

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe Anna Dochniak »

  Świadczymy usługi rachunkowo - kadrowo - księgowe wraz z doradztwem podatkowym. Pozytywne nastawienie i zrozumienie potrzeb klienta to jedna z rzeczy, które wyróżnia nasze biuro. Indywidualne podejście do spraw oraz wysoka elastyczność w ich rozwiązywaniu to kolejny atut naszej firmy.W naszej firmie klienci na bieżąco kontrolują informacje o stanie spraw oraz o sytuacjach kiedy należy podjąć decyzję w ważnych sprawach. Każdy ma jednak opcję i możliwości wyboru zakresu działań. Bardzo elastyczne ramy działań to wyjście naprzeciw klientom, którzy mogą całkowicie powierzyć wszystkie działania kancelarii i zająć się zupełnie innymi rzeczami.Nasza kancelaria to przede wszystkim miejsce gdzie każdy klient czuje się wyjątkowy. Każdy jest traktowany sprawiedliwie. Nie ma priorytetów w obsłudze, wszyscy traktowani są jak specjalni klienci. Każda procedura, ścieżka załatwiania spraw czy zasada obliczania honorarium stosowana jest tak samo, zgodnie z obowiązującymi zasadami.Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego planu współpracy na płaszczyźnie kadrowo – księgowej.

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWO - FINANSOWE MERITUM ZABRZE biuro rachunkowe tarnowskie góry »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu zespół ekspertów, osób wykształconych, przeszkolonych, doświadczonych, zajmujących się okazałą gamą usług księgowych i rachunkowych oraz finansowych. To Biuro Rachunkowo Finansowe Meritum z Zabrza, jakie jest aktywne na rynku śląskim od 2010 roku. Działalność tej firmy to szeroko rozumiana obsługa kadrowo - płacowa, księgowa czy też finansowa. Meritum obsługuje wiele firm, mających różne formy organizacyjno - prawne. Powołane wyżej podmioty firma Meritum odciąża od obowiązku prowadzenia wielu spraw księgowych, chociażby ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów czy też spraw personalnych: kadrowych i płacowych. Pełna oferta firmy Meritum mieści się na stronie:

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ICN w Lublinie »

  Biuro rachunkowe ICN w Lublinie – sprawdzony wybór w niskiej cenie. Każdy przedsiębiorca wraz z założeniem działalności gospodarczej, ma przymus rozliczać się ze swoich dochodów. Zdecyduj się na nasze doradztwo podatkowe w Lublinie.

  Ty zajmujesz się kierowaniem własnej firmy, a papierkową robotę zlecasz innym – i co najlepsze fachowcom wykształconym w kierunku finansów. Nasze księgowe oferują bystre wskazówki jak zarządzać firmą, doradztwo gdzie można wygospodarować koszty oraz reprezentowanie Twojej działalności przed urzędem podatkowym. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plany - LibreDocs »

  LibreDocs to nowy innowacyjny zestaw narzędzi, skierowany do wszystkich osób, które chcą szybko i bezproblemowo tworzyć dokumentację biznesową. Z LibreDocs może korzystać praktycznie każdy użytkownik prywatny starający się o dotację z Urzędu Pracy czy UE, firma konsultingowa, a nawet biuro rachunkowe, które chce rozszerzyć zakres swoich usług. Mechanizm Libre jest wszechstronny, intuicyjny, na każdym kroku wspiera użytkownika. Przygotowane w Libre biznes plany są w pełni profesjonalne, system dba o każdy szczegół, jeśli popełnisz błąd poinformuje Cię o tym fakcie, dzięki czemu będziesz w stanie skorygować nieprawidłowości i tym samym zwiększysz swoje szanse w walce o dotację. Brzmi wspaniale? A to jeszcze nie wszystko, serwis Libredocs jest stale rozbudowywany, z każdym tygodniem powstają nowe moduły, dzięki którym będziesz mógł tworzyć więcej, szybciej i bezpieczniej - wszystko dla Twojej wygody. Zapraszamy serdecznie, przetestuj nasz system, stwórz dokument on-line już teraz.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRAŻYNA ZARZECZNA DORADCA PODATKOWY biuro rachunkowe katowice »

  Na terenie Mysłowic znajduje się przedsiębiorstwo, która zapewnia najwyższą jakość, realizując całościowe usługi księgowo doradcze. Tą dynamicznie rozwijającą się firmą jest Grażyna Zarzeczna Doradca Podatkowy. Firma specjalizuje się w udzielaniu porad z zakresu polskiego prawa skarbowego, prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, przygotowywaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, reprezentacją przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi, rocznym szacowaniem podatku dochodowego osób prawnych i fizycznych. Nasza działalność oparta jest na profesjonalizmie, wysokich umiejętnościach i doświadczeniu zespołu. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Revision-Rzeszów Sp. z o.o. biegli rewidenci podkarpacie »

  Obsługa księgowa firm i doradztwo dotyczące badania sprawozdań finansowych i organizacji księgowości, a także prawa skarbowego - to główne dyscypliny aktywności firmy ReVision, zlokalizowanej w Rzeszowie. Nasza kancelaria biegłych rewidentów zajmuje się prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ryczałtów, a poza tym przygotowywaniem list płac i rozliczeń z ZUS. mają możliwość nam Państwo zlecić też wykonywanie rozliczeń rocznych i audyt projektów unijnych. Przeprowadzanie wycen, przekształceń oraz fuzji przedsiębiorstw także zawiera się w obrębie naszych działań. Całkowitą propozycję odnajdą Państwo na stronie internetowej naszego biura.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad Gospodarczy »

  Nowoczesne formy wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego są realizowane tylko dla dużych kontrahentów ze względu na ich skuteczność. Przy pomocy zamieszczonej wizytówki opisujemy jedną ze starszych i nie mniej skutecznych metod - praca podczas targów.Jest to narzędzie, które może być wykorzystywane przez każde przedsiębiorstwo niezależnie od jego wielkości czy zasobności portfela.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konto w banku »

  Chcesz wiedzieć więcej o bankach? Móc szybko znaleźć dla siebie idealne konto bankowe lub też dobrany do swoich potrzeb kredyt? Wówczas już teraz zapraszamy na nasze forum internetowe, gdzie jest to możliwe! Forum oferuje szeroki wybór wiedzy dotyczące banków – znajdziesz tutaj liczne porady, oceny i opinie. Możesz także podzielić się własnymi doświadczeniami związanymi z bankowością. Zapraszamy nie tylko klientów, ale również pracowników banku, dla których także przeznaczony jest odpowiedni dział na forum.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PZU - ubezpieczenia OC AC »

  Strona pzu-kierowcom.pl została poświęcona tematyce ubezpieczeń komunikacyjnych w towarzystwie ubezpieczeniowym PZU. PZU jest największą firmą ubezpieczeniową w Polsce o długoletniej tradycji oraz zaufaniu użytkowników. Na stronie znajduje się oferta ubezpieczeń samochodowych jakie przygotowało dla państwa PZU. Dodatkowo użytkownikowi zostało udostępnione bardzo ciekawe narzędzie jakim jest kalkulator składki OC i AC, który umożliwia szybkie i bezproblemowe wyliczenie ceny jaką należy zapłacić za polisę do samochodu oraz porównanie konkurencyjności z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jeśli szukają państwo pewnego i stabilnego ubezpieczenia dla swojego pojazdu to serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie pożyczki dla każdego !!! »

  Szybka pożyczka dla każdego w 15 minut!!!

  -minimum formalności=maksimum Twojej wygody
  -bez wychodzenia z domu
  -nieistotna Twoja historia kredytowa
  -decyzja w 15 minut
  -99% przyznawalności

  POZYCZKA-ONLINE24.PL

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze pos »

  Strona jest poświęcona produktom związanym z terminalami płatniczymi pos oraz wszelkimi aplikacjami pokrewnymi. Pokazuje możliwość wyboru wielu ofert w jednym miejscu, bez potrzeby dogłębnego penetrowania rynku akceptacji kart płatniczych.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: