Podkategoria: Finanse - strona 63 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · następna strona »
 • Biuro księgowe Optimum Finanse Gorzów Wlkp. »

  Biuro rachunkowe Optimum Finanse w Gorzowie Wielkopolskim świadczy profesjonalne usług w zakresie:
  - księgowość,
  - kadry i płace,
  - wnioski o dotacje UE i kredyty,
  - przygotowanie biznes planów i studium wykonania inwestycji,
  - doradztwo ekonomiczne.

  Działamy na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic oraz województwa lubuskiego.

  Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dostosowując ofertę do potrzeb naszych klientów.

  Pomagamy przy rejestracji działalności gospodarczej dla osób fizycznych i spółek z o.o.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program Do Pożyczek, Kredytów i Chwilówek »

  Oferujemy kompleksowy system do prowadzenia pożyczek, chwilówek i kredytów dla firm udzielających pożyczek gotówkowych i nie tylko. Nasz program pozwala na bardzo elastyczne dostosowanie do procesów biznesowych w danym przedsiębiorstwie. Niemal każda instalacja obejmuje szereg indywidualnych modyfikacji, istotnych z punktu widzenia klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę po uruchomieniu oraz ciągłe udoskonalanie systemu w trakcie współpracy z klientem. Nie pobieramy opłaty wdrożeniowej. Na życzenie udostępniamy demo systemu wraz z prezentacją.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowi.pl - znajdź biuro rachunkowe »

  Znajdź biuro rachunkowe w katalogu Ksiegowi.pl. Cała księgowość w jednym miejscu - jest tutaj prawie każdy księgowy. Znajdziesz tutaj biura rachunkowe z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Szczecina, Lublina, Torunia i wielu innych miast Polski.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Debet - Krapkowice »

  Nasza firma mieści się centrum Krapkowic. Biuro oferuje kompleksową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych. Pracujemy na legalnym oprogramowaniu finansowo-księgowym SYMFONIA. Profesjonalizm oraz jakość świadczonych usług poparty jest certyfikatami Ministerstwa Finansów.Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze konto internetowe, osobiste, firmowe »

  Serwis bestkonto.pl oferuje zestawienie kont bankowych danego miejsca. W portalu umieszczane są jedynie najlepsze konto w danym rodzaju. Ranking kont bankowych to szybka pomoc w wyborze najkorzystniejszego aktualnie konta - konto osobiste, konto firmowe czy darmowe konto internetowe. W naszym zestawienie nie brakuje również konta dla tych, którzy lubią lokować pieniądze, czyli konto oszczędnościowe oraz konta dla najmłodszych - konto dla dzieci. Podejmij rozsądną decyzję i sprawdź nasz ranking.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca - portal więcejzinternetu.pl »

  Strona internetowa wiecejzinternetu.pl jest zbiorem wiedzy na temat pracy w domu przez Internet. Jeśli jesteś zainteresowany takim stylem życia to bez problemu możesz takowe rozpocząć. Wystarczy trochę chęci i nic więcej. Zarabianie przez Internet jest bardzo popularne.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • LM CONSULT Biuro Rachunkowe Monika Leyk »

  Biuro rachunkowe LM CONSULT oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi:
  - księgowe
  - podatkowe
  - kadrowo-płacowe
  Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, bez względu na formę prawną i profil prowadzonej działalności, a także do stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych.

  Naszym priorytetem jest zapewnienie fachowego outsourcingu księgowego, tak aby nasi klienci mogli skupić swoją uwagę wyłącznie na kwestiach związanych z rozwojem własnej firmy.

  Pomagamy klientom we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, począwszy od doradztwa w kwestiach związanych z założeniem działalności, poprzez systematyczną obsługę księgową, aż po reprezentację przed urzędami skarbowymi i ZUS.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy odbiór dokumentów od klienta w jego siedzibie, a także możliwość świadczenia usług bezpośrednio w siedzibie klienta.

  Korzystając z usług naszego Biura, klienci otrzymują gwarancję rzetelnej, terminowej i profesjonalnej obsługi.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Conti - Kantor wymiany walut »

  Kantor Conti niezależnie od formy prawnej Twojej firmy, wysokości obrotów czy transakcji nasz kantor internetowy oferuje szybką i bezpieczną wymianę walut po najkorzystniejszym kursie. Udostępniając najbardziej profesjonalne i nowoczesne narzędzie usług finansowych dajemy możliwość obsługi każdej transakcji walutowej 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy maksymalnie zbliżone ceny do notowań rynku międzybankowego.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs euro »

  Zawsze aktualne i najświeższe informację na temat zmiany kursu euro na rynku i przyczyn związanych z tymi zmianami. Znajdziesz też prognozę walutową. Dowiesz się, kiedy warto kupić europejską walutę, a kiedy sprzedać. Prognoza obejmuje okres 30 dni oraz prognoza na każdy kwartał roku. Dane przedstawiane na stronie są przygotowywane przez zespół doświadczonych analityków od zmian walutowych.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MARCIN KAŹMIERCZYK kancelaria komornicza kraków »

  Kancelaria Komornika Sądowego przy

  Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie kierowana

  jest przez Marcina Kaźmierczyka. Kancelaria czynna jest w poniedziałek od

  8:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 15:00. Komornik zajmuje się poszukiwaniem majątku dłużnika na wniosek wierzyciela, który zgodnie z prawem może wybrać do tego dowolnego

  komornika z terenu całej Polski. Przewodzi egzekucjom i

  licytacjom zarówno nieruchomości, jak i mienia ruchomego. Na

  stronie naszej Kancelarii znajdą Państwo wiadomości

  o aktualnych licytacjach komorniczych nieruchomości

  przeprowadzanych na obszarze Karkowa. Bardziej

  konkretne informacje o kancelarii oraz obecnie

  prowadzonych licytacjach znajdziecie Państwo na stronie

  internetowej.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie Pożyczki Gotówkowe »

  Szybkie i tanie pożyczki gotówkowe Optima oferowane są dla osób prywatnych. W ofercie także szybkie pożyczki gotówkowe oraz leasing samochodów ciężarowych, aut osobowych, maszyn i urządzeń w placówkach Getin Leasing, EFL Leasing, Raiffeisen Leasing, BRE Leasing, PKO Leasing, BGŻ Leasing, Toyota Leasing. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą napisz. U nas skorzystasz z oferty instytucji finansowych takich jak: Wonga, Vivus, Ekspress Kasa, Net Credit, Optima, SMS 365, Via SMS, Profi Credit, Sms Ekspres, Incredit

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja i obrót wierzytelnościami »

  Nasza firma działa na ogólnopolskim rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami.
  Współpracujemy z likwidatorami, syndykami, kancelariami prawnymi.
  Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w zakresie wykupu i windykacji wierzytelności. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów.
  Nie pobieramy żadnych opłat, analiza przesłanych dokumentów jest bezpłatna.

  Kupimy Twój dług! Posiadasz wierzytelność, której nie możesz odzyskać? Dłużnik nie chce z Tobą współpracować w zakresie spłaty długu?

  Zadzwoń lub napisz do nas

  Data dodania: 23 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PTD DRAPIŃSKI PIOTR chwilówki warszawa »

  Pożądasz pieniędzy, jednak bank nie

  uznał Ci kredytu? Firma PTD Finanse ma umowy z największą w Polsce ilością banków, a także innych jednostek pożyczkowych, dlatego też zawsze odszukamy należyte rozwiązanie. Profesjonaliści z firmy PTD Finanse

  obsługują nie tylko klientów indywidualnym, ale również małe, średnie i

  duże firmy. W latach kryzysu, bankowe sponsorowanie i

  zachowanie płynności finansowej jest

  marzeniem wielu biznesmenów, a także zwykłych ludzi. Nie musisz się już kłopotać swoją kondycją finansową. Wspomożemy uzyskać Ci pożyczka o najlepszym oprocentowaniu na rynku. Odwiedź teraz stronę

  internetową PTD Finanse i sprawdź jakie to łatwe.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Polsce (Księgowość) »

  Znajdź biura księgowe w całej Polsce. Sprawdź gdzie rozliczysz VAT, poprowadzisz kadry, płace (dokumentacja) i sprawozdania finansowe. Na naszej stronie możliwe jest odnalezienie najbliższych biur rachunkowych od miejscowości, w której nie ma księgowych.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • RT TAX - zwrot podatku z za granicy »

  Firma RT Tax założona w 2000 roku jest jednym z liderów na świecie pośród firm zajmujących się zwrotem podatku z zagranicy. W ciągu 13-letniej działalności wyspecjalizowaliśmy się w rozliczeniach nadpłat podatku dochodowego z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Holandii, Niemiec, USA oraz Kanady.
  ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY
  Oferujemy zwrot podatku z UK, Irlandii, Holandii, Niemiec, Norwegii, USA, Kanady oraz Australii i Nowej Zelandii.

  • brak ukrytych kosztów
  • wysoki standard i najwyższa jakość świadczonych usług
  • konkurencyjne ceny
  • Średni zwrot podatku 2230 PLN

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://ksiegowebiuro.pl »

  Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia strony internetowej katowickiego oddziału Biura Rachunkowego 12-tka. Jest to już trzecia placówka naszego biura księgowego w województwie śląskim. Oddział ten zlokalizowany jest w Katowicach Podlesiu, aby móc zapewnić profesjonalne usługi księgowe firmom - i tym większym i tym mniejszym - z terenu Katowic, Mikołowa, Tychów i okolic! Na naszej stronie znajdą Państwo podstawowe informacje o biurze rachunkowym, ofertę usług księgowych oraz cennik i dane kontaktowe, a także aktualne promocje! UWAGA - ZAWSZE AKTUALNA PROMOCJA NA PEŁNĄ KSIĘGOWOŚĆ - ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Pod Zastaw - Lombard Warszawa – MoneyGo.pl »

  Dlaczego pożyczka pod zastaw w Moneygo?
  W życiu zdarzają się różne sytuacje! Każdy potrzebuje czasami szybkiego zastrzyku gotówki. Rozmowy z przyjaciółmi bądź rodziną o pożyczce mogą przyczynić się do stworzenia niekomfortowej atmosfery. Dlatego powstał właśnie Moneygo - pierwszy w pełni internetowy lombard w Polsce!
  W Moneygo możesz zastawić m.in. swoje kosztowności i otrzymać gotówkę nie rezygnując z komfortowej anonimowości swojego domu. Poprzez przeniesienie całego procesu do sieci, Moneygo zmienia oblicze typowego lombardu. Zapewniamy szybki i godny zaufania sposób na otrzymanie pożyczki online bez obawy o nadmierne odsetki i żmudne procesy sprawdzania historii kredytowej. Istniejemy, aby pomóc Ci w spłacie rachunków czy wyjeździe na wakacje, który planowałeś od miesięcy, bez konieczności sprzedaży swoich bezcennych skarbów. Po prostu ułatwiamy życie.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki »

  Jeśli potrzebujesz pilnej, łatwej i niedrogiej gotówki to dobrze trafiłeś. Oferujemy szybkie pożyczki gotówkowe, bez zbędnych formalności. Jasne, czyste zasady, dzięki którym już na starcie wiesz ile dokładnie spłacisz. Pierwsza pożyczka gratis.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantory internetowe - wymiana walut online »

  KantorBox.pl to przede wszystkim porównywarka kantorów internetowych, ale także platform wymiany społecznościowej, niezawodne źródło informacji branżowych, poradnik walutowy i forum dla wszystkich zainteresowanych e-kantorami i forex. Strona powstała z myślą o klientach, którym zależy na czasie i pieniądzach. Do najważniejszych zalet strony należy zaliczyć:
  - umożliwia zestawienie ze sobą najlepszych kursów wymiany walut dowolnej waluty (euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego, funta brytyjskiego)
  - ciągły dostęp do aktualności branżowych i rynku FOREX,
  - opinie o kantorach internetowych,
  - jedyny ranking przystosowany do urządzeń mobilnych,
  - przejrzystość i intuicyjnie rozplanowane informacji,
  - ponad 40 platform w jednym miejscu, m.in. TopFx, Walutomat, TopFX, KantorDarex, WymieniajTaniej, InternetowyKantor, Cinkciarz, InKantor i wiele innych,
  - forum o kantorach online,
  - obszerny poradnik dla osób rozpoczynających swoją przygodę z walutami,
  - agregator najlepszych promocji na rynku,
  - aktualne kursy wymiany walut w kantorach.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KasaNaWczoraj.pl »

  Gotówka potrzebna na wczoraj a bank odmawia pożyczki? Zapoznaj się z listą firm oferujących pożyczki pozabankowe oraz porównaniem ofert. Odnajdziesz tu między innymi informacje o tym, jakie wymagania należy spełnić żeby pożyczkę otrzymać, a także jakie kwoty proponują poszczególne firmy. Na naszym blogu znajdziesz multum drobiazgowych wiadomości oraz porad dotyczących pożyczania pieniędzy od jednostek pozabankowych. Informacje opublikowane na blogu na pewno okażą się pomocne dla osób poszukujących szybkich pożyczek a porównanie ofert bez wątpienia ułatwi dokonanie wyboru.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: