Podkategoria: Finanse - strona 7 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Kredyty, pożyczki, konta, finanse | Bankoskop.pl »

  Serwis finansowy Bankoskop.pl wychodzi na przeciw potrzebom internautów chcących znaleźć odpowiedni dla siebie produkt finansowy. Prezentujemy nie tylko najpopularniejsze oferty banków i instytucji finansowych ale również publikujemy wszelkiego rodzaju rankingi, porównania, opinie i porady tak ekspertów z branży jak i zwykłych klientów, którzy mieli już okazję przetestować dane konto, kredyt czy lokatę. Miła dla oka, przejrzysta i czytelna szata graficzna umila czas spędzony w naszym portalu a intuicyjny system menu pozwala na łatwą nawigację i szybkie znalezienie interesującej nas pozycji. Poza typowymi produktami finansowymi jak konta osobiste, firmowe czy oszczędnościowe, kredyty gotówkowe, hipoteczne i motoryzacyjne, lokaty i fundusze inwestycyjne znajdą Państwo u nas również szczegółowe opisy ofert ubezpieczalni, firm zajmujących się odszkodowaniami oraz Indywidualne Konta Emerytalne.
  Zapraszamy - z nami możesz tylko zyskać.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studium wykonalności »

  CashFlow jest firma consultingową specjalizującą się w pozyskiwaniu funduszy unijnych, pisaniu biznesplanów oraz przeprowadzaniu studium wykonalności. Firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz na e-usługi. CashFlow świadczy kompleksowe usługi w zakresie dopełniania wszelkich formalności związanych z otrzymaniem funduszy z Unii Europejskiej. CashFlow gwarantuje profesjonalizm, terminowość oraz skuteczność na poziomie ponad 80%.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe »

  zFinanse - Portal finansowy z najświeższymi wiadomościami finansowymi w Polsce. Raporty i analizy finansowe, giełda, pieniądze, fundusze. Załóż darmowe konto bankowe. Ciekawe oferty konta bankowego. Oferty kart kredytowych. Szukasz najlepszej karty kredytowej? Karta kredytowa Visa mBank - najlepsza na rynku. Ubezpieczenia OC AC. Publikujemy informacje ze świata finansów, ekonomii i bankowości. Aktualizacja informacji odbywa się kilka razy dziennie. U nas znajdziesz również informacje o bankowości elektronicznej, lokatach, inwestycjach oraz funduszach.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarabiajmy.com »

  Jedyny rzetelny blog o zarabianiu. Jeśli chcesz poznać sposoby na łatwy zysk to nasz serwis jest właśnie dla Ciebie. U nas dowiesz się jak zarobić nie wychodząc z domu. Serwisy Referencyjne, Hosting plików, Buxy, Zakłady bukmacherskie itp - tym właśnie się zajmujemy. Dzięki nam poznasz serwisy, które płacą za korzystanie z nich. Jeśli jesteś pierwszym, który opisuje dany serwis, masz możliwość dodania swojego linku referencyjnego do newsa więc korzystasz podwójnie. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Master Marketing Piotr Bogucki »

  Firma Master Marketing Piotr Bogucki rozpoczęła działalność w 2003 roku, mając na celu świadczenie usług szeroko rozumianego doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie zarządzania, marketingu i finansów.
  Naszą dewizą jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia działań rozwojowych planowanych i realizowanych przez naszych klientów.
  Pragniemy być postrzegani jako partnerzy w stymulowaniu procesu rozwoju przedsiębiorstw poprzez opracowywanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w celu podniesienia efektywności funkcjonowania firmy zarówno od strony organizacyjnej jak również marketingowej i finansowej.
  W szczególności specjalizujemy się w takich obszarach jak:
  - PLANOWANIE STRATEGICZNE,
  - MARKETING,
  - INWESTYCJE,
  - FINANSOWANIE ROZWOJU,
  - DOTACJE,
  - SYSTEMY ZARZĄDZANIA.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brazulewicz- biuro rachunkowe Gdańsk »

  Bartosz Brazulewicz prowadzi biuro rachunkowe w Gdańsku specjalizujące się w w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę i zakres działania w okolicy Trójmiasta. Do oferty usług dla klientów należy: prowadzenie ewidencji ryczałtowych, prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, pełna obsługa kadrowo-płacowa, pomoc w rejestracji działalności gospodarczej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplany, wycena wartości, dotacje »

  Economica zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich spółek prawa handlowego. Wiemy, że właśnie takich usług ciągle brakuje na rynku - usług tak samo profesjonalnych jak te świadczone przez renomowane firmy doradcze jak Deloitte, Ernst & Young czy PricewaterhouseCoopers, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo, a zatem dostępnych dla małych firm
  Nasza oferta stanowi wszechstronny pakiet usług obejmujący obsługę księgowo - podatkową firm, analizę finansową (również w ramach analiz „due diligence”), wycenę wartości firm (w tym także aportów zorganizowanego przedsiębiorstwa), analizę opłacalności inwestycji i przygotowanie profesjonalnych biznesplanów oraz wniosków o dotacje unijne.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fines - Pośrednictwo finansowe »

  Zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane współpracą z niezależnym pośrednikiem finansowym Fines. Wykonaj jeden telefon i zostań naszym Partnerem w ramach ogólnopolskiej sieci pośrednictwa finansowego.

  Nawet najmniejsze biuro zyskuje wiarygodność stając się częścią ogólnopolskiej sieci pośrednictwa finansowego. Przyłącz się do Fines - niezależnej, znanej i stabilnej Marki na rynku pośrednictwa finansowego.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość »

  Rachunkowość jest jedną z najtrudniejszych nauk ekonomicznych. Wiele osób nawet z odpowiednim wykształceniem i po specjalistycznych kursach ma problem z zawiłościami rachunkowości. Największe dylematy pojawiają się u początkujących przedsiębiorców, którzy mają problemy z księgowaniem wydatków oraz przychodów. Z pomocą przychodzi forum dyskusyjne, które w całości poświęcone jest rachunkowości. Na forum poruszamy trudne tematy dotyczące prawidłowego księgowania operacji. Jeśli masz tylko jakieś pytania, niejasności odwiedź koniecznie nasze forum dyskusyjne. Na pewno ktoś Ci pomoże! Ksiegowy.org skupia praktyków oraz pasjonatów księgowości. Z nami rachunkowość stanie się prosta i przyjemna!

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PolskaBiznes.pl »

  Biznes Katalog
  Inteligentne linki, katalog po walidacji.
  Poszukujesz nowych Klientów? Chcesz być widocznym? Zaistniej w Internecie i dodaj wpis do kaatalog.pl
  3 Pakiety odpowiednio dopasowane do każdego Klienta. Możliwość dodania logo, opisu, metatagi i inne.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe przez Internet »

  Kredyty mieszkaniowe oraz hipoteczne przez Internet to tylko część produktów finansowych oferowanych przez internetowe centrum finansowe Superbank. W naszym centrum finansowym prezentujemy oferty większości banków i instytucji finansowych w Polsce. Doradcy finansowi zaproponują najlepsze rozwiązania kredytowe oraz wyszukają najlepszą lokatę oszczędnościową. Internetowe centrum finansowe to Twój bank w domu. Zapraszamy do porównania ofert finansowych oraz zamawiania kredytów przez Internet.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe JMBS z Katowic »

  Biuro Rachunkowe JMBS świadczy usługi w zakresie kadr-płac w szerokim zakresie. Oprócz zwyczajowego naliczania płąc, prowadzenia akt osobowych, sporządzania deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON, rozliczamy czas pracy kierowców wg.tachografów analogowych i cyfrowych.
  tel. 662 614 428 lub 32 782 61 88

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Głogów. Szybki i tani kredyt w Głogowie. Pożyczka od ręki. »

  Najlepsze kredyty w Głogowie. Znajdź najtańsze kredyty w Głogowie. Kredyt hipoteczny, kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy, kredyt na samochód, pilna pożyczka. Kredyty Głogów. Szybki i tani kredyt w Głogowie. Pożyczka od ręki.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności, wierzytelności - firma windykacyjna Expertus Spółka z o.o. »

  Firma windykacyjna Expertus Spółka z o.o. oferuje profesjonalne usługi windykacyjne w zakresie windykacji długów: windykacja należności oraz windykacja wierzytelności. Doświadczona i wyspecjalizowana kadra zapewnia skuteczność usług. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - Expertus - Firma windykacyjna Katowice.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE fundusze emerytalne »

  Nasz serwis to swoiste kompendium informacji o OFE. Przedstawiamy najnowsze dane i rankingi, dostarczamy unikatowych narzędzi pomagających porównać fundusze emerytalne. Ponadto pomagamy przy zapisie lub zmianie funduszu.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności i wierzytelności - Posesor Inkasso »

  Firma Posesor Inkasso - profesjonalna windykacja należności i outsourcing. Specjalizujemy się w windykacji wierzytelności zarówno od osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Wszystkie działania windykacyjne oferowane przez Posesor Inkasso odbywają się przy pełnej poufności i kompetencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet oraz drukarki fiskalne, wagi elektroniczne »

  FHU Parnter oferuje urządzenia do obsługi fiskalnej placówek handlowych. Są to zarówno kasy i drukarki fiskalne jak i wagi elektroniczne i terminale. Wszystkie kasy fiskalne, sprzedażą których zajmuje się FHU Partner są proste i wygodne w obsłudze podobnie jak oferowane czytniki kodów kreskowych i wagi elektroniczne.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy, leasing samochodowy »

  CLS sp. z o.o. oferuje kredyt na samochód nowy i używany, decyzja kredytowa do 1h, 0% wkładu własnego, bez zaświadczeń, niskie oprocentowanie.

  CLS Sp. z o.o. działa na rynku od maja 2002 roku. Jesteśmy ogólnopolską firmą, niezwiązaną w sposób kapitałowy ani personalny z żadną dużą instytucją finansową, taką jak bank, firma leasingowa, czy też firma ubezpieczeniowa, co daje nam dużą swobodę i niezależność działania. Dzięki tej niezależności klient ma zawsze gwarancję, że oferta, którą dla niego przygotujemy jest naprawdę dopasowana do jego potrzeb.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe warszawa, doradztwo podatkowe warszawa »

  Jesteśmy doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym zespołem profesjonalistów, świadczącym usługi najwyższej jakości. Od ponad 20 lat prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego i gospodarczego. Oferta obejmuje kompleksowe usługi księgowe, pozwalające naszym klientom skoncentrować się na działalności kluczowej. \\\"Maksyma\\\" to nie tylko biuro rachunkowe. Tworzymy rozwiązania pozwalające naszym klientom działać skuteczniej i wydajniej.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Serwis 24 »

  Na stronie znajdziesz porównania ofert finansowych największych instytucji działających w Polsce. Kredyty przez Internet, pożyczki przez Internet, karty kredytowe, konta bankowe, lokaty, OFE, ubezpieczenia. Wniosek wysyłasz przez Internet, bez wychodzenia z domu. Cała procedura trwa ekspresowo i co ważne, oprocentowanie takich kredytów jest mniejsze.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: