Podkategoria: Finanse - strona 70 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · następna strona »
 • Najlepsze w sieci artykuły poradnikowe »

  Strona internetowa z artykułami informacyjnymi oraz poradnikowymi.

  Podzielona na kilka kategorii.

  Ciekawostki - Różnego rodzaju ciekawostki pisane przez administrację.

  Firma - Wpisy opisujące zagadnienia związane z prowadzeniem DG.

  Pomysły na firmę - Ciekawe pomysły na biznes.

  Pozycjonowanie - Budowa zaplecza do pozycjonowania i nie tylko.

  Reklama - Pomysły na reklamę, co zrobić żeby zwiększyć dochód.

  Zarobek w sieci - Programy,systemy. Zarabianie na blogu,stronie,forum.

  Zdrowie - Zdrowe produkty,zdrowe żywienie,wszystko o zdrowiu.

  Każdy znajdzie tutaj ciekawe porady i informacje których szuka.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenia nieruchomości »

  W ramach ubezpieczenia nieruchomości możesz zabezpieczyć swój dom, dom w budowie, mieszkanie, mieszkanie w remoncie, domek letniskowy, dom drewniany, budynek gospodarczy, płot, garaż, a nawet nagrobek! Sprawdź jakie są rodzaje nieruchomości, które można ubezpieczyć. Sprawdź jak najlepiej dopasować zakres ochrony do własnych potrzeb. Sprawdź gdzie można kupić polisę na korzystnych warunkach. Dowiedz się jak czytać OWU, jak zabezpieczyć swój majątek od kradzieży i jak w ramach polisy nieruchomości zabezpieczyć swoją rodzinę.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław, Kancelaria Notarialna Natalia Grosz, Wrocław »

  Kancelaria Notarialna położona jest we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej 187/s3 (dzielnica Krzyki), na parterze budynku, z dostępem podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz miejsc postojowych dla samochodów. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach, w sobotę oraz inne dni. Kontakt: tel. 660-693-030, e-mail: kancelaria@notariusz-grosz.pl

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »  Europejskie Centrum Podatkowe to ogólnopolska kancelaria podatkowa, wyspecjalizowana w zagranicznych rozliczeniach podatkowych polskich pracowników. Pracując na zasadach zgodnych z obowiązującym prawem w krajach takich, jak m.in. Wielka Brytania, czy Irlandia mamy prawo ubiegać się o zwrot z potrącanych w zbyt wysokiej kwocie składek na podatek dochodowy. Zwykłemu pracownikowi trudno jest zgromadzić wymagane zaświadczenia, odpowiednio je wypisać oraz porozumieć się ze wskazanym zagranicznym urzędem, lecz ECP posiada ponad trzydziestu wykształconych konsultantów, którzy proponują profesjonalne wsparcie przy odzyskiwaniu zwrotu z podatku. By otrzymać wsparcie z zakresu rozliczeń podatkowych, trzeba jedynie uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie euro-punkt.pl, a następnie oczekiwać na kontakt ze strony konsultanta.


  Europejskie Centrum Podatkowe wykonuje usługi systemowo, dzięki czemu klient jest otoczony fachową opieką w każdym momencie odzyskiwania zwrotu zagranicznego podatku. W odniesieniu do danych uzyskanych od klienta, Europejskie Centrum Podatkowe gromadzi stosowne dokumenty i pomaga w ich wypisaniu. Później reprezentuje klienta w zagranicznych urzędach. Nad przebiegiem sprawy czuwają również zagraniczni doradcy podatkowi, z którymi Centrum nawiązało stałą współpracę.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy: kredyt hipoteczny, gotówkowy - Białystok »

  Potrzebujesz kredytu gotówkowego lub hipotecznego? Może starasz się o mieszkanie i chcesz skorzystać z dofinansowania Państwa? Mnogość ofert bankowych przywraca ciebie o zawrót głowy? To znaczy że musisz skorzystać z naszych usług finansowych. Jesteśmy doradcami finansowymi zajmującymi się na co dzień analizą ofert instytucji finansowych dopierając najbardziej optymalne warunki finansowania. Nasze doświadczenie na rynku finansowym jest bogate, a zerowe powiązania z instytucjami finansowymi pozwala nam na dobieranie najbardziej optymalnego produktu specjalnie pod klienta. Pomagamy i wyjaśniamy wszystkie prace papierkowe pozwalając klientowi skupić się na ważniejszych sprawach. Nasza siedziba mieści się w Białymstoku, gdzie sporządzamy szeroką gamę rozwiązań inwestycyjnych, kredytowych, oszczędnościowych, czy też ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności »

  Vindmaster Sp. z o.o. zaprasza wszystkich wierzycieli do korzystania z elektronicznej platformy windykacyjnej.
  Platforma jest ultranowoczesnym narzędziem umożliwiającym zlecanie windykacji wszelkich należności, niezależnie od kwoty czy formy prawnej dłużnika.
  Zerowe koszty windykacji (pokrywa je dłużnik, nie wierzyciel), możliwość odzyskania 100% kwoty należności, pełna elastyczność - te cechy platformy są najwyżej oceniane przez klientów.
  Zapraszamy do kontaktu i rejestracji w serwisie.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inwestujwlokaty.com.pl - porównanie lokat »

  Wiele osób zastanawia się jak oszczędzać i zarabiać na oszczędzaniu. Polacy w dużej części decydują się na oszczędzanie w banku. Zakładają lokaty bankowe na określony termin i oprocentowanie. Jednak aby mieć pewność, że zakładana przez nas lokata jest naprawdę atrakcyjna, należy porównać dostępne na rynku oferty banków. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z internetowego rankingu lokat. Z jego pomocą można sprawdzić aktualne oprocentowanie depozytów i znaleźć ofertę dopasowaną do naszych osobistych preferencji. Jeśli chcesz sprawdzić bieżący ranking lokat - zajrzyj na naszą stronę. Oprócz możliwości porównania ofert banków nasz portal pozwala na szersze zaznajomienie się z tematyką oszczędzania i zarządzania finansami osobistymi.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finanse bardzo osobiste »

  blog prowadzony przez praktyka inwestycji, trenera i pasjonata finansów osobistych.
  Praktycznie każda życiowa sytuacja, z którą będziesz mieć do czynienia, niesie ze sobą finansowe konsekwencje. Narodziny dziecka, podjęcie nauki, zakochanie się, choroba, zmiana pracy, przeprowadzka, śmierć bliskiej osoby – to wszystko pozostawi wyraźne ślady w Twoim portfelu. Finanse są blisko życia i są bardzo osobiste.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Pabianice - Krzysztof Karczmarz »

  Oferujemy pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z założeniem własnej działalności. Naszych klientów osobiście reprezentujemy przed Urzędem Skarbowym lub ZUS'em.

  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością.

  Obsługujemy już ponad 100 firm w różnych branżach. Każda firma jest traktowana indywidualnie. Dużą wagę przywiązujemy do zachowania poufności w kontaktach z naszymi klientami.

  Biuro Rachunkowe Pabianice ustala wszystkie ceny indywidualnie dla każdego klienta. Ceny są stałe i niezmienne przez cały rok.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Finanse »

  Serwis zawierający oferty oraz porady w zakresie kredytów bankowych dla osób i firm, pozabankowych pożyczek, leasingu, ubezpieczeń, windykacji i innych produktów finansowych. Zawiera setki opublikowanych porad, oferuje bezpłatne porady online oraz profesjonalne pośrednictwo finansowe. Serwis należy do działającej od 1994 roku firmy windykacyjnej Grabowski Inkasso.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Xprimus - pośrednictwo finansowe »

  Firma Xprimus zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem finansowym oraz doradztwem w kwestiach pozyskiwania środków z UE. Gwarantujemy kompleksowe analizy środków finansowych, a także sporządzenie niezbędnej dokumentacji.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konto Firmowe »

  Serwis finansowy skierowany do przedsiębiorców i wszystkich, którzy myślą o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Znaleźć w nim można między innymi porady związane z rejestracją firmy, wyborem taniego konta firmowego oraz odpowiedniej formy księgowości, a także wskazówki związane z optymalizacją kosztów przedsiębiorstwa, oszczędnościami i dobrym zarządzaniem finansami firmy. Serwis redagowany jest przez specjalistów z dziedziny bankowości i finansów mikroprzedsiębiorstw, którzy specjalizują się w analizie produktów bankowych – ich regulaminów, taryf opłat i prowizji oraz uczciwości. Małym firmom doradzają jak korzystać z usług instytucji finansowych, aby właściwie zabezpieczali swoje interesy.
  Własna firma wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, a sukces jest efektem ciężkiej pracy – dlatego tak istotne jest właściwe przygotowanie się do roli przedsiębiorcy. Serwis KontoFirmowe24.pl stanowi kompendium wiedzy dla każdego początkującego biznesmena.

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE »

  Jesteśmy firmą zajmującą się usługami prawnymi i nie tylko. Nasza specjalność to uzyskiwanie efektu synergii (1+1>2) np. poprzez łączenie wiedzy prawniczej (radca prawny) z technologiami (informatyk, inżynier). Mamy innowacyjne podejście do usług. Wierzymy w efekt synergii. Nasza specjalność to sprawy gospodarcze (sądowe, ale też opracowywanie umów, analiza, bieżące doradztwo), rejestracja spółek (specjalność spółka komandytowa ze sp. z o.o.), rejestracja GIODO (opracowywanie procedur, Polityka Bezpieczeństwa), prawo e-commerce (regulaminy internetowe) i windykacja przedsądowa i sądowa (radca prawny, adwokat - mamy w zasobach, mogą reprezentować Państwa przed sądem). Także prawo autorskie, konkurencji, hazardowe. Oraz: ochrona dóbr osobistych, własność przemysłowa, ochrona baz danych, GIODO - Polityka Bezpieczeństwa (PB), Instrukcja Zarządzania (IZSI), audyt prawny serwisów internetowych w zakresie ich zgodności z prawem (wyłączenie odpowiedzialności administratora, uśude (USUDE), ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie »

  Analiza techniczna spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży wszystkich notowanych spółek.
  Strona na bazie analizy technicznej w przejrzysty sposób podpowiada kierunek inwestycji na giełdzie w Warszawie. Pokazuje, dla których spółek z ostatniej sesji giełdowej zostały spełnione warunki pojawienia się sygnału kupna lub sprzedaży.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC - Link4-Ubezpieczenia.pl »

  Link4 dbając o komfort i zadowolenie swoich klientów wprowadziło do swojej oferty nie tylko możliwość ubezpieczenia swojego pojazdu za pomocą wykupienia obowiązkowego OC, ale i szereg innych usług co pozawala na pełne korzystanie z ich oferty.

  Klient bez konieczności wychodzenia z domu może w szybki i prosty sposób dzięki link4 kalkulator oc, obliczyć wysokość stawki OC na podstawie kilku informacji, co znacznie skraca i upraszcza procedury zawarcia umowy z ta firmą. Działanie kalkulatora nie jest skomplikowane, co pozwala na jego korzystanie również osobą nie obeznanym w tematyce ubezpieczeń. Link4 ubezpieczenia oferuje swoim klientom nie tylko wybór ubezpieczenia OC, ale i możliwość wykupienia pakietu Autocasco czy ubezpieczenia szyb samochodu.
  Dzięki zróżnicowaniu oferty usługi Link4 dopasowane są dla każdego klienta.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze »

  Zapraszamy na stronę poświęconą terminalom płatniczym. Znajdziesz tu wszystkie informacje o usługach jakie są dostępne poprzez urządzenie. Jeśli chcesz udostępnić swoim klientom możliwość akceptacji kart płatniczych w swojej firmie, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe - Lex Conseil Lublin »

  Potrzebujesz doświadczonego biura księgowego, które zadba o rachunkowość i finanse twojej firmy?
  Biuro księgowe Lex Conseil z siedzibą w Lublinie oferuje usługi na wysokim poziomie. Dostarczamy pełny pakiet usług rachunkowych razem z reprezentowaniem Państwa przedsiębiorstwa przed organami rządowymi. Dzięki Lex Conseil Lublin oszczędzisz czas i pieniądze - będziesz mógł spokojnie oddać się swoim obowiązkom.
  Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców z województwa lubelskiego i Lublina. Nasze Biuro księgowe jest do Państwa dyspozycji!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Infopozytywni »

  Infopozytywni.pl to portal poświęcony wszystkiemu, co związane z pozytywną informacją gospodarczą. Dowiedz się, czym ona jest, kto przekazać ją może do biura informacji gospodarczej oraz rejestru dłużników i dlaczego jest to ważne. Przygotowaliśmy zestaw informacji zarówno dla konsumentów, jak i dla przedsiębiorstw, który ułatwi zrozumienie specyfiki tego tematu. Zachęcamy Państwa do współpracowania z nami i zapoznania się z informacjami.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty-konsolidacyjne.najlepszeporownanie.pl - kredyt konsolidacyjny »

  Jeśli masz problem ze spłatą kilku zobowiązań na przykład kredytu hipotecznego, pożyczki, kredytu gotówkowego oraz karty kredytowej, możesz połączyć wymienione zobowiązania w jeden kredyt. Taki kredyt konsolidacyjny jest zdecydowanie łatwiejszy do spłaty ponieważ nie trzeba pamiętać o terminach spłat kilku produktów i dodatkowo mamy niższą ratę w jednym banku. W naszym serwisie oferujemy porównanie najlepszych kredytów konsolidacyjnych wraz ze szczegółowym opisem.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chwilowkasa - Porównywarka pożyczek internetowych »

  Chwilowkasa jest stroną skupiającą wiele firm pożyczkowych. Firmy te zajmują się szybkim pożyczaniem pieniedzy na różne okresy czasowe. Aby wnioskować wystarczy konto osobiste i telefon komórkowy do weryfikacji naszej osoby. Chwilówki nie sprawdzaja raportów bik, erif, krd dlatego można wnioskować ze złą historia kredytową i takie wnioski przechodzą. Dostępne są różne okresy czasowe i różne kwoty, a czasami pierwsze pożyczki są za darmo i RRSO dla takich kredytów wynosi 0%. W takich przypadkach oddajemy tyle ile pożyczyliśmy. Minimalny wiek dla kredytobiorcy to 18 lat.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: