Podkategoria: Finanse - strona 72 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · następna strona »
 • Najlepszy ranking kantorów internetowych »

  Nie możesz odnaleźć się w gąszczu kantorów internetowych? Każdy twierdzi że jest tym najlepszym i najtańszym? Inne portale nie są zbyt precyzyjne w przedstawieniu ofert ekantorów?
  Odwiedź nasz serwis, w którym sam możesz sprecyzować jaką walutę chcesz wymienić oraz czy ważniejszy dla Ciebie jest czas czy może kurs wymiany.
  U nas poznasz tajniki bezpiecznej wymiany przez internet, dowiesz się jak uzyskać aneks do umowy kredytowej a także za pomocą kilku kliknięć myszką wybierzesz najlepszy dla siebie kantor internetowy, dzięki któremu zyskasz na każdej wymianie.

  Zapraszamy do odwiedzin naszej porównywarki i forum!

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akcept Finance - Faktoring »

  AKCEPT Finance S.A. to firma, której specjalnością jest udzielanie fachowej pomocy finansowej dla firm. Spółka świadczy przede wszystkim usługi w zakresie faktoringu, a więc pomocy w finansowaniu faktur i przeciwdziałanie zadłużeniu klientów. Ponadto, firma udziela pożyczek dla firm i wiele więcej. Poznaj szczegóły jej oferty i dowiedz się, jak z pomocą stabilnego i wiarygodnego partnera można zwiększyć płynność finansową firmy w bardzo prosty sposób.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Protos Venture Capital »

  Oficjalna strona internetowa polskiego funduszu Venture Capital.

  Protos VC to unikalne połączenie przedsiębiorców internetowych oraz doświadczonych zarządzających funduszami.

  Fundusz został założony w 2013r. i posiada bardzo atrakcyjne portfolio.

  Fundusz zaprasza do współpracy projekty internetowe z dziedzin:
  - e-commerce,
  - lead-generation,
  - marketplaces,
  - SaaS
  na różnym etapie rozwoju, od seed, przez startup po rozwój.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia od zdarzeń losowych - ubezpieczenie-ochronne.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową. Proponujemy Państwu ubezpieczenia na życie, zdrowie, a także kredytu. Posiadanie ich daje niewątpliwie duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. W przypadku nieszczęśliwego zdarzenia losowego, Ubezpieczony otrzymuje pełne wsparcie i pomoc finansową. Służymy Państwu pomocą przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia tak, by spełniało ono wszystkie stawiane oczekiwania.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia na życie, inwestycje, oszczędzanie - nordeazycie.pl »

  W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia na życie, zdrowie oraz do kredytów. Specjalizujemy się także w produktach inwestycyjnych i kontach emerytalnych. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Agenci służą pomocą tak, by byli Państwo usatysfakcjonowani z prezentowanych przez nas produktów. Zachęcamy również do zapoznania się widniejącymi na stronie poradami.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dodatkowagotowka.com - pożyczki internetowe »

  Istniej przynajmniej kilka sposobów na szybkie pozyskanie gotówki. Oczywiście możemy pożyczyć pieniądze od rodziny lub przyjaciela. Także bank jest dobrym rozwiązaniem, jednak bardzo często musimy spełnić wiele warunków. Najszybszym sposobem są pożyczki gotówkowe online bez BIK. Ten rodzaj pożyczek nie wymaga żadnych zaświadczeń ani rejestrów z historii kredytowej. Pieniądze otrzymujemy w mgnieniu oka, a pożyczka jest spłacana bardzo szybko. Taka forma udzielana pożyczek stałą się niezwykle popularna, z tego względu nastąpił wysyp pożyczek prze Internet. W takim przypadku należy przed zaciągnięciem pożyczki, porównać oferty i wybrać najlepsze. Nasz serwis umożliwia szybkie porównanie pożyczek online i wybranie najtańszej. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Autor12 - wszystkie finanse w 1 miejscu »

  Autor12 to baza najlepszych ofert finansów osobistych jak i dla firm.Katalogujemy wszystkie oferty od kredytów po ubezpieczenia u nas każdy znajdzie dla siebie ofertę bez konieczności szukania.Zabraliśmy wszystkie oferty w 1 miejsce by każda osoba miała pełny wybór zarówno szukając konta jak i lokaty czy tez kredytu i pożyczki.Do dyspozycji również porównywarki i kalkulatory by w sposób obiektywny i szczegółowy pomóc w selekcji najlepszej propozycji dostosowanej do swoich potrzeb.W naszej bazie finansów podzieliliśmy propozycje na działy by każdy mógł bez szukania szybko dotrzeć do odpowiedniej szukanej usługi.W naszym pakiecie znajda państwo nie tylko kredyty czy pożyczki ale również konta ubezpieczenia lokaty czy tez inne okazje nie koniecznie finansowe.Autor12 to tez baza przygotowana z myślą o firmach pozwalając wszystkim przedsiębiorstwom wybrać najlepsze oferty wśród kredytów, kont czy tez ofert leasingu.Również dla firm przygotowaliśmy pakiet pomocy jak tania energia, faktoring czy księgowość.Zapraszamy wszyscy znajda najlepsze oferty w 1 miejscu a dzięki współpracy z naszymi partnerami zebraliśmy unikalna największa bazę ofert w 1 miejscu.

  Data dodania: 20 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • SOSFinansowe.pl - pomoc finansowa »

  SOSFinansowe.pl to serwis internetowy o tematyce finansowej. To tu każdy zainteresowany danym tematem, może porozmawiać o kredytach pożyczkach czy lokatach. Serwis ma na celu dostarczanie informacji w zakresie ofert bankowych z uwzględnieniem tych najkorzystniejszych dla konkretnego użytkownika serwisu. W serwisie użytkownicy mogą pytać o wybrane produkty, oceniać je i przede wszystkim rozmawiać z innymi użytkownikami forum.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie pożyczki online »

  Najświeższe informacje o wszystkich najlepszych szybkich pożyczkach online. Aktualności i oferta poszczególnych firm - wszystko w jednym miejscu. Szybkie pożyczki online pozwalają znacząco uelastycznić finanse i niejeden budżet domowy. Dla osób świadomych, czym jest zarządzanie finansami szybka pożyczka gotówkowa, czy pożyczka bez zaświadczeń jest sposobem na poradzenia sobie w szczególnie trudnych sytuacjach życiowych, a także dopiąć i finalnie zrealizować plany i zamierzenia, na drodze do spełnienia których pojawiła się nagle zupełnie nieprzewidywalna i trudna do pokonania przeszkoda. Wówczas szybkie pożyczki online potrafią zdziałać cuda. Właśnie dlatego usługi tego typu stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju i nie tylko. Warto przyjrzeć się tym prawowitym instrumentom finansowym, coraz aktywniej i lepiej radzących sobie w polskich realiach gospodarczych. Prawdziwe szybkie pożyczki online to usługi firm o realnie ugruntowanej pozycji na rynku. Firmy nie rzetelnie wywiązują się z realizowania swojej oferty i pozytywnie wpływają dzięki temu na wszelkie zachodzące między nimi a resztą rynku relacje klient - usługodawca.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki internetowe »

  Szybkie pożyczki i kredyty od ręki wchodzą na nowy poziom: internetowy. Najlepsze pożyczki internetowe charakteryzuje niemal natychmiastowa realizacja takiej usługi, renoma ogólnopolska i ogólnoświatowa, brak zbędnych formalności, wymagane faktycznie jedynie podstawowe dane o kredytobiorcy, a także pewność i bezpieczeństwo usług takiego typu. Szybkość i sprawność realizacji takiej pożyczki internetowej obwarowana jest dodatkowym oprocentowaniem, aczkolwiek dla osób potrzebujących pieniędzy nagle i na niedługi okres jest to rozwiązanie niemal idealne. Jeżeli jesteśmy pewni swojej kondycji finansowe, a także znamy się chociażby co nieco na zarządzaniu kapitałem oraz przepływami finansowo-kapitałowymi, nie powinniśmy w żadnych wypadku bać się tego czym bez wątpienia są pożyczki internetowe - kolejnym świetnym narzędziem pieniężno-finansowym umożliwiającym nam poszerzenie naszej elastyczności kapitałowej.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość warszawa »

  Biuro rachunkowe Lemans świadczy kompleksowe usługi księgowe na terenie Warszawy i nie tylko. Misją doświadczonej ekipy księgowych jest zapewnienie wszystkim klientom zadowalającego poziomu świadczonych usług poprzez silne zaangażowanie we wszystkie powierzone prace. Szczegółowy spis usług znajduje się na stronie internetowej lemans.com.pl

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma bez ZUS »

  Nasze usługi pozwalają na:
  - w pełni legalne prowadzenie firmy bez miesięcznego obciążenia ZUS
  - zwiększenie swojego miesięcznego przychodu osobom pracującym na etacie (zmiana warunków zatrudnienia – przejście z umowy na etat na współpracę z pracodawcą na zasadach firma-firma. Możliwość zwiększenia wynagrodzenia do poziomu brutto pracodawcy)
  - nawiązywanie współpracy z nowymi pracownikami na zasadach firma-firma przy obniżonych kosztach pracy (bez ograniczeń narzucanych przez kodeks pracy)
  - obniżenie kosztów kadrowo-płacowych dla firm i korporacji (brak obowiązku archiwizacji dokumentów pracownika, jedna faktura jeden przelew)
  - obniżenie kosztów księgowych dla małych firm, które funkcjonują na pełnej księgowości.

  Czyli:
  Jak prowadzić firmę bez ZUS,
  Jak legalnie w Polsce prowadzić firmę bez ZUS,
  Jak budować majątek rodziny,
  Jak zbudować klasę średnią w Polsce,
  Jak ograniczyć koszty skarbowe,
  Firma bez ZUS rozwiązanie i opinie

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki dla studentów »

  Jesteś studentem i chciałbyś dostać szybką pożyczkę? Taką, którą docelowo zaraz zwrócisz z nawiązką? Szukasz właśnie czegoś takiego? Zajrzyj zatem na naszą stronę! Pożyczki dla studentów to coraz prężniej rozwijająca się branża szybkich i preferencyjnie oprocentowanych usług pożyczkowych oferowanych przez firmy o najbardziej ugruntowanych pozcjach na rynku. Próżno szukać bowiem pożyczek dla studentów w jakichś niepewnych lombardach i tym podobnych. Firmy o renomie nie tylko polskiej, ale również ogólnoeuropejskiej i ogólnoświatowej stawiają kolejny krok na drodze do udostępnienia środków finansowych kolejnej z grup społecznych. Pożyczki dla studentów wychodzą na przeciw potrzebom kolejnej, znaczącej przecież tak bardzo w naszym kraju grupy ludzi. Różnorodne poziomy oprocentowania, różnorodne firmy, dostęp przez internet, a nawet przez sms, absolutny brak zbędnych formalności, załatwianie wszystkiego dosłownie w kwadrans - to wszystko cechy tego czym są pożyczki dla studentów. Jeżeli jeszcze nie pałasz pełnym zaufaniem do legalnych i prawdziwie skutecznych usług tego typu: zajrzyj do nas.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty-kredytow.com - tani kredyt gotówkowy »

  Kredyty gotówkowe są jednymi z najczęściej zaciąganych zobowiązań w polskich bankach. Opiewają na niskie kwoty a dodatkowo koszty spłaty nie są zbyt wysokie, m.in. dzięki niskim stopom procentowym. Z tego powodu wiele osób decyduj się na pożyczki bankowe. Problem powstaje jednak w momencie wyboru takiego kredytu. Na rynku istnieje wiele banków udzielających kredytów gotówkowych i dlatego ciężko jest znaleźć najlepszą ofertę. W tym celu warto skorzystać z możliwości naszego portalu finansowego. Pozwala on na szybkie i wygodne porównanie kredytów oraz wyszukanie tańszej pożyczki. Sprawdź jak to działa odwiedzając nasz portal.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC - ubezpieczenie-oc.org.pl »

  Ubezpieczenie OC to Twój numer jeden na liście spraw do załatwienia? Sprawimy, że przestanie być przykrym obowiązkiem. Doskonale wiemy o tym, jak ważna jest oferta korzystna cenowo. Dlatego specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy portal porównujący oferty ubezpieczycieli dostępnych na rynku. Nasz kalkulator OC pozwoli Ci wyliczyć najbardziej optymalną stawkę cenową ubezpieczenia OC i AC.Wiemy, jak ważne jest dobre ubezpieczenie samochodu. Nie chcemy, abyś przepłacał. U każdego ubezpieczyciela dostaniesz tę samą opcję ubezpieczenia. U każdego zapłacisz inaczej. My podpowiemy, gdzie będzie najtaniej.U nas zyskujesz gwarancję profesjonalnej porady. Zapraszamy do skorzystania z niezawodnego i rzetelnego kalkulatora OC. Poznasz oferty wszystkich 16 ubezpieczycieli. Przy okazji zajrzysz też na nasz blog.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt dla nowych firm »

  Uzyskanie kredytu dla nowej firmy na start nie jest łatwym zadaniem dla przedsiębiorcy. Większość banków kalkulując ryzyko dopuszcza tylko finansowanie firm z minimum 12-miesięcznym stażem działalności, nierzadko jest to jednak nawet dwukrotnie dłuższy okres (szczególnie w przypadku branż uznawanych powszechnie za bardzo ryzykowne, takich jak np. transport czy budownictwo). Na szczęście są jednak możliwości sfinansowania nowego biznesu i pozyskania pieniędzy na rozwój nowej firmy, nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Z myślą o osobach, które chciałyby pozyskać kredyt dla nowej firmy stworzyliśmy serwis kredytdlanowychfirm.pl, który prezentuje skrótowo produkty finansowe dostępne dla nowych firm czy generalnie dla firm z krótkim stażem (część z tych kredytów i pożyczek jest dostępna dopiero od 3 miesiąca prowadzenia działalności gospodarczej). W serwisie można przeczytać o leasingu dla nowych firm czy faktoringu dla firm z krótkim stażem działalności. Otwarcie firmy i jej rozwijanie na początku niestety generuje przede wszystkim koszty, zachęcamy do kontaktu z doradcami kredytowymi dla firm, którzy doradzą Państwu wybór optymalnego finansowania dla nowo powstałej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwolą Państwu sfinansować inwestycje i nadać impet rozwojowi Państwa biznesu. Zapraszamy do odwiedzenia adresu www.kredytdlanowychfirm.pl i kontaktu z doradcami kredytowymi dedykowanymi dla biznesu.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Forex Signals-Forex system, Sygnały na Forex »

  System X-Profit: System ten oparty został na module skalpującym, który w swych transakcjach bierze pod uwagę wyprzedanie i wykupienie rynku,a także wolumen transakcji innych uczestników rynków. System używa zaprojektowanych przez nas wskaźników,które doskonale pokazują momenty wejścia/wyjścia z rynku. Gdy rynek bardzo długo porusza się w jednostronnym trendzie pewnym jest, że część inwestorów zrealizuje zyski wywołując korektę, którą wykorzysta system do zawarcia transakcji i uzyskania zysku. System sam odczyta zaistniałą sytuację rynkową,a następnie pokaże sygnał do zawarcia odpowiedniej transakcji. System bazuje na doświadczeniu naszego teamu.Dzięki czemu jest on na bieżąco modyfikowany w zależności od sytuacji na rynku walutowym.Dzięki tej wygodzie nie muszą Państwo optymalizowac ustawień strategii poświecając na ten proces wiele cennych godzin.Robot forex.Reprezentujemy tylko regulowanych i niezawodnych brokerów. Nie szukamy ilości, bo lepiej mieć kilku dobrych partnerów niż wielu o wątpliwej reputacji.DLACZEGO HANDEL NA FOREX?Forex- skrót od angielskiego zwrotu „foreign exchange”Jest największym rynkiem na świecie, obroty sięgają około 4,5 bilionów dolarów amerykańskich dziennie.Cechuje go międzybankowa wymiana walutowa, sposób funkcjonowania odznacza się daleko idącą rewolucyjnością w stosunku do zasad kupna/sprzedaży wypracowanych przez giełdy papierów wartościowych oraz inne rynki obrotu instrumentami finansowymi.Więcej na http://x-profit.com/ .

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skup złota w Krakowie »

  Zachęcamy do poznania ofert renomowanego krakowskiego lombardu, na ulicy Grzegórzeckiej, który oprócz bardzo atrakcyjnych pożyczek pod zastaw, proponuje też skup złota po godziwych cenach. Przedsiębiorstwo to nie rezygnuje z niezwykłych zastawów, lecz warto wymienić chociażby te najistotniejsze: notebooki, laptopy, komputery, tablety, telewizory, konsole do gier, aparaty fotograficzne i wiele innych. Powinno się zaznaczyć, że wiele przedmiotów wyżej wymienionych zostaje w lombardzie, a co za tym idzie można je zakupić po atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do wizytacji portalu www i siedziby firmy przy ulicy Grzegórzeckiej 12.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog z opiniami o pomocnej pożyczce »

  Na blogu poruszane są wątki finansowe, w tym te, dotyczące pożyczek bez bik oraz pożyczek na dowolny cel. Na stronie można zapoznać się z opiami odnośnie placówek i instytucji udzielających pożyczek, takich jak Pomocna Pożyczka.

  Data dodania: 01 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY DLA WOLNYCH ZAWODÓW »

  KREDYTY DLA WOLNYCH ZAWODÓWpreferencyjny kredyt do kwoty 500 000złokres kredytowania do 120 miesięcykredyt udzielany jest na podstawieOŚWIADCZENIA O DOCHODACHna uproszczonych warunkachZapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 01 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · 81 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: