Podkategoria: Finanse - strona 80 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · następna strona »
 • Doradca biznesowy »

  Zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego Marcina Osmana który jest coachem biznesu. Prowadzi swoje seminaria oraz spotkania biznesowe na temat marketingu ściśle powiązanego z budową oraz realizowaniem strategii marketingowej. Osman z powodzeniem prowadzi również profesjonalne szkolenia menagerskie z szeroko pojętego zakresu przedsiębiorczości. Swoje doświadczenie zdobywał głównie w rozmowach handlowych których odbył ponad 700 ale również podczas uczestnictwa w zespołach roboczych oraz debatach publicznych. Uczył się od najlepszych między innymi od doradztwo biznesowe dla firm, doradztwo biznesowe Jamesa Altuchera, Tadeusza Golonki, Tima Ferrisa, Mortena Lunda, Kevina Greena, Szkolenia są przeprowadzane z następujących zakresów: skuteczna walidacja pomysłów biznesowych, doradztwo strategiczne dla firm, mentoring biznesowy, współpraca z funduszami inwestycyjnymi, niestandardowego myślenia w biznesie. Szeroka oferta zarówno dla firm jak i osób prywatnych oferowana przez Marcina Osmana została opisana na osman.pl - wejdź już teraz i sprawdź jak działa profesjonalny doradca biznesowy.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • NajnizszeRaty.pl »

  Portal NajnizszeRaty.pl to jedyne takie miejsce w internecie, gdzie możesz porównać i ocenić oferty kredytowe, wszystkich liczących się polskich instytucji finansowych.

  Wykorzystujemy naszą własna metodologię obliczania opłacalności kredytów i pożyczek. Dzięki temu, jako niezależny podmiot, przedstawiamy wyniki, które są dużo bardziej wiarygodne niż analizy firm, które tych pożyczek udzielają.

  Zachęcamy do wizyty na stronie i zapoznanie się całą gamą dostępnych kalkulatorów kredytowych i porównywarek. W serwisie możesz obliczyć wszystko, począwszy od kosztów kredytów konsolidacyjnych, kosztów kart kredytowych, kredytów hipotecznych, a na pożyczkach poza bankowych kończąc.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tani program do faktur vat - Ksiegowosc24.pl »

  Ksiegowosc24 to strona na której kupisz program do wystawiania faktur Faktura Vat w wersji Start, Standard i Pro. Jest to program do fakturowania dla małych i średnich firm, dla których liczy się czas i sprawne wystawianie faktur. Program posiada funkcje fakturowania z magazynem oraz wiele dodatkowych funkcji administracyjnych jak raport kasowy. Dzięki temu programowi do faktur sprawnie wystawisz wszelkie dokumenty sprzedaży oraz zakupu, jak faktura vat, paragon czy rachunek. Zaoszczędzisz tym samym mnóstwo czasu, który będziesz mógł poświęcić na polepszenie wyników sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych tanich i skutecznych programów do wystawiania faktur.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo księgowe »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług dotyczących nie tylko księgowości czy rachunkowości ale też szeroko rozumianych usług finansowych. Głównie zajmujemy się doradztwem, które dotyczy takich aspektów jak: w jaki sposób wykonać analizę ekonomiczną Państwa firmy, w jaki sposób przygotować dobry biznes plan, określamy to jakie cechy powinien mieć dobrze przygotowany budżet. Monitorujemy na bieżąco projekty unijne i przygotowujemy pod nie wnioski, dokonujemy wycenę podmiotów i przedsięwzięć gospodarczych. W ramach doradztwa księgowego przeprowadzamy również szkolenia, które dotyczą tego w jaki sposób prowadzić księgowość, jakie są procedury z nią związane, jak przeprowadzić inwentaryzację, przejęcia, fuzje, podziały i przekształcenia spółek. Tematyka szkoleń z zakresu księgowo-finansowego prowadzona przez naszych specjalistów jest naprawdę spora. Dla tych, którzy nie radzą sobie z egzekwowaniem należności świadczymy również pomoc i w tym zakresie.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny-zysk.com - lokaty terminowe »

  Czy warto inwestować w lokaty terminowe? Z pewnością tak, co potwierdzają dane o sposobach oszczędzania Polaków. Większość z nas jeśli oszczędza to robi to za pomocą lokat bankowych. Jednak przez założeniem depozytu w banku, dobrze jest sprawdzić i porównać ze sobą oferty. Zajrzyj na nasz portal jeśli planujesz otworzyć lokatę. Dzięki naszym zestawieniom najlepszych lokat bankowych w Polsce porównasz oprocentowanie oraz sprawdzisz inne parametry lokat - takie jak termin zapadalności. Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które nie są ekspertami od rynków finansowych, ale chciałby zacząć bezpiecznie inwestować swoje oszczędności.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński Płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński w Płocku. Pomoc prawna dla firm i osób indywidualnych w szczególności w następującym zakresie:- porady, konsultacje, opinie, ekspertyzy prawne (ustne, pisemne, on-line);- sporządzanie pism, umów i innych dokumentów (np. pozew, apelacja, odwołanie);- windykacja należności- prawo umów (np. kontrakty, opiniowanie, wzory umów);- prawo cywilne (w tym spory o własność, rozwody, alimenty, podziały majątku, spadki, testamenty);- prawo pracy (np. spory pomiędzy pracodawcą a pracownikiem);- negocjacje, mediacje i arbitraż;- prawo karne (w tym prawo karne skarbowe);- reprezentacja i zastępstwo przed urzędami (np. ZUS, Urząd Skarbowy, organami i innymi instytucjami);- odszkodowania (np. wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy w gospodarstwie rolnym, błędy w leczeniu);- prawo korporacyjne i prawo spółek (np. tworzenie spółek celowych, przekształcanie, likwidacja);- prawo nieruchomości (np. kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego);- prawo administracyjne (np. rozgraniczenie nieruchomości).

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe przez internet »

  Strona zawierająca przegląd rozmaitych usług i produktów finansowych, przedstawionych w postaci przejrzystych zestawień. Odnajdziemy tam całe spektrum produktów, począwszy od kont bankowych, a skończywszy na pożyczkach pozabankowych. Dodatkowo witryna została wzbogacona w wiele artykułów zawierających cenne wskazówki, przydatne przy wyborze usług finansowych.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kantor | www.karmelickakantor.pl »

  Nasz Kantor Karmelicka to szybki i bezpieczny sposób na wymianę walut w Krakowie. Czekamy na naszych klientów w centrum miasta – przy ulicy Karmelickiej 1 naprzeciwko Teatru Bagatela. Naszym klientom zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny skupu i sprzedaży walut z dodatkową możliwością negocjacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – zadzwoń do nas, jeżeli chcesz uzyskać indywidualną wycenę. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowa firma »

  W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy, a jeszcze więcej osób takową posiada. Serwis ten poświęcony jest właśnie, głównie tematyce firmy, jej zakładania, tworzenia i temu pochodnych. Każdy zainteresowany obecny lub przyszły przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Primacount - biuro rachunkowe w centrum Poznania, tania księgowość »

  Biuro rachunkowe z siedzibą w centrum Poznania, które oferuje podmiotom gospodarczym tanią księgowość, a także obsługę kadrowo-płacową. Nasi pracownicy zajmują się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT, a także rozliczają Klientów w Urzędzie Skarbowym.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Litecoin Polska »

  Wszystko o ekonomii,inwestowaniu, Litecoin,Bitcoin, Goldcoin i innych kryptowalutach. Jak gdzie i w co inwestować. W co nie inwestować. Ekonomia światowa. Niewygodne fakty. Psychologia sukcesu i inwestycji.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • NobleCash pożyczki prywatne »


  Udzielamy pożyczek prywatnych i pośredniczymy w inwestycjach kapitału. Nasz zespół to doradcy kredytowi i finansowi z wieloletnim doświadczeniem.
  Kapitał pozyskujemy od inwestorów prywatnych na zasadzie Private Lender Network

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Xiameter, Molykote »

  Strona opisuje pod względem technicznym produkty chemiczne przeznaczone do smarowania i zmniejszenia współczynnika tarcia oraz keje i silikony. Całość podzielona została na niżej wymienione działy w których znajdują się szczegółowe opisu produktów’ Powłoki przeciwtarciowe i zabezpieczające Dyspersje i aerozole Oleje Rozpuszczalniki i podkłady Pasty smarne Smary Powłoki zabezpieczające Proszki smarne Silikony i szczeliwa Pianki silikonowe i płyny specjalne Produkty dla elektroniki Produkty dla budownictwa Inne produktyZainstalowana wyszukiwarka pozwala w prosty sposób wyszukać żądaną frazę lub słowo.Całość zakończona jest alfabetycznym spisem produktów.Strona posiada też sklep internetowy dla produktów opisywanych w poszczególnych działach.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Przemyśl. Księgowość i kadry »

  Biuro rachunkowe Agnieszka Gdula w Przemyślu oferuje usługi księgowe jak: książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość, kadry i BHP.
  Działamy na terenie Przemyśla, jednak zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, osoby prawne i fizyczne z całej Polski.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowacja Sp. z o.o. »

  NOWACJA Spółka z o. o., to wyspecjalizowana grupa prawników ściśle współpracująca z Kancelariami Radców Prawnych we Wrocławiu i Świdnicy. Ogólny zakres świadczonych usług i pomocy prawnej dotyczy w szczególności dziedzin : prawa cywilnego, prawa gospodarczego, spółek prawa handlowego, oraz windykacji należności. Jednak szczególne, ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe naszych prawników, pozwoliło osiągnąć wysoki stopień specjalizacji w konkretnych sektorach : windykacja należnośc, ale również pomoc prawna po otrzymaniu nakazu zapłaty Intrum, Best, Casus, Ultimo, Kruk, getBack, eKancelaria, Prokura, sporządzanie sprzeciwu od nakazu zapłaty, epu sprzeciw, porady prawne, zachowek, spadek, testament, podział majątku .

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe - www.dobry-ksiegowy-krakow.pl »

  Dobry-ksiegowy-krakow.pl to adres biura finansowego z Małopolski. Sprawdzić tam można wiele użytecznych kwestii, które będą pomocne, podejmując decyzję o dalszej współpracy, takie jak wykaz usług czy cennik. Ponadto, możemy przeczytać ciekawe publikacje, które wprowadzą nas w świat księgowości. Zdobyta wiedza ułatwi nam zrozumienie mechanizmów rządzących czymś, co ma wpływ na przyszłość naszego biznesu.

  Dla kogoś, kto postanawia założyć firmę i nie jest przekonany co do swojej pozycji w przedsiębiorczości, Compet Expert to dobre miejsce. Biuro księgowe z Krakowa oferuje również wsparcie w kwestiach gospodarczych. Osoby, które nie mają nic wspólnego z finansami bez problemu mogą liczyć na rady odnoszące się między innymi do zmniejszenia strat fiskalnych, dokonywania zmian w kapitale czy przygotowywania umów handlowych itd.

  Gdzie zlokalizujemy siedzibę firmy, która posłuży nam wskazówkami? Mieszkańcy dawnej stolicy Polski i okolic będą mieli najbliżej. Dobrą opcją dla wygodnych jest kontakt przez telefon. Równie wygodnym wyjściem jest droga elektroniczna. Żeby podjąć dalszą pracę z Dobry-Ksiegowy-Krakow.pl można podesłać e-mail pod adres: info@dobry-ksiegowy-krakow.pl.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Skończ z wyszukiwaniem, gdzie możesz kupować wartościowe artykuły u wspólnika Lyoness! Nie uzależniaj własnej codziennej trasy konkretnym sklepom. Aktualnie każde zakupy załatwisz za pośrednictwem sieci. Na stronie cała paleta możliwości różnorakie artykuły, korzystne ceny oraz oczywiście główna zaleta programu – branie zwrotu pieniędzy przy każdym zakupie. Nie zwlekaj – czym prędzej odwiedzaj nas online!

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sygnały Forex i Automatyczne Systemy Forex »

  SYGNAŁY FOREX NA ŻYWO
  Monitorujemy rynek Forex przez 24 godziny.
  Zaczynamy w niedzielę o godz 23:00,
  kończymy w piątek o 23:00.
  Dzienne Sygnały Forex dostępne przez AutoCopier,
  SMS lub E-mail.Dodatkowo w ofercię automatyczne systemy forex,
  a także zwrot spreadu z Forex.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness opinie »

  Na ogół najwięcej do powiedzenia w danym temacie mają ci, którzy totalnie się na nim nie znają. Prawidłowość ta odnosi się również do projektu partnerskiego spółki Lyoness, który gdzieniegdzie wzbudza różne kontrowersje i wątpliwości. Powyższa strona służy uczciwemu dostarczeniu informacji na temat jego działania oraz objaśnia wszystkie kwestie związane z członkostwem w tej międzynarodowej grupie zakupowej.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja-kredytow.eu - kredyt konsolidacyjny »

  Osoby, które mają problemy z nadmiernym zadłużeniem powinny pomyśleć o konsolidacja kredytów. Taka forma połączenia posiadanych kredytów ułatwia spłatę rat oraz porządkuje nasze finanse osobiste. Aby znaleźć tanie oferty kredytów konsolidacyjnych polecamy sprawdzenie naszej strony i skorzystanie z rankingu ofert. Dzięki temu każdy odwiedzający nasz serwis może w szybki sposób porównać kredyty konsolidacyjne i sprawdzić ich parametry. Jeśli masz problemy z terminowym spłacaniem zadłużenia w bankach - odwiedź nasz portal - poradzimy jak wyjść z długów.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · 89 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: