Podkategoria: Finanse - strona 89 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · następna strona »
 • Darmowe Konto Bankowe »

  Porównanie tanich kont bankowych bez opłat za prowadzenie i przelewy internetowe.
  Wszystkie niezbędne informacje o kontach, opłaty i prowizje, porady, rankingi.
  Załóż konto bankowe przez Internet i zarządzaj swoimi finansami nie wychodząc z domu!

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki online na raty »

  Ratka.pl to firma udzielająca szybkich pożyczek ratalnych. Pożyczki od 1000zł do 3400zł można rozłożyć nawet na 24 miesiące. Ratka.pl udziela pożyczek zgodnie z wytycznymi wypracowanymi przez Ministerstwo Finansów. Firma ratka.pl należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, odnoszącej liczne sukcesy finansowe na arenie międzynarodowej.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Postępowania upadłościowe »

  Serwis zawiera informacje o prowadzonych w Polsce postępowaniach upadłościowych i naprawczych. W serwisie znajduje sie baza podmiotów, które ogłosiły upadłość oraz ogłoszenia dotyczące postępowań upadłościowych. Serwis umożliwia także monitorowanie toczących się postępowań, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko przegapienia terminu zgłoszenia wierzytelności do masy upadłościowej lub terminu weryfikacji ogłoszonych planów podziału i list wierzytelności.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • KULCZYK INVESTMENTS »

  Grupa inwestycyjna Kulczyk Investments to spółka inwestująca długoterminowo przede wszystkim w energetykę, infrastrukturę, surowce mineralne i przemysł chemiczny. Globalny zasięg spółki własne źródła finansowe oraz znajomość lokalnych gospodarek pomagają spółce na skuteczne transakcje.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring, ubezpieczenie należności, broker - Unity Centrum »

  Unity Centrum to grupa brokerska o ugruntowanej pozycji na polskim rynku ubezpieczeń. W skład grupy wchodzą cztery wyspecjalizowane podmioty, odpowiedzialne odpowiednio za ubezpieczenia należności, majątkowe, grupowe oraz faktoring. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konto Walutowe - Ranking »

  Na tej stronie znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące kont walutowych. Ranking zawiera dokładną charakterystykę poszczególnych rachunków, dzięki czemu, dopasujesz do siebie najlepszą ofertę. Przeczytasz też praktyczne porady, co należy wziąć pod uwagę wybierając konto walutowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szybki Kredyt gotówkowy »

  Wysoka kwota i długi okres spłaty to kredyt doskonały. Zrealizuj swoje plany już dziś. Zamień kilka kredytów na jeden z niższą ratą. Jeżeli zobowiązania finansowe przekraczają Twoje możliwości, spłać je kredytem konsolidacyjnym.n Niełatwo jest znaleźć pieniądzom odpowiednią pracę. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom w Banku Pocztowym przygotowaliśmy dla Ciebie kilka najlepszych ofert, dzięki którym Twoje pieniądze nie będą leżeć bezczynnie. Spraw, by Twoje pieniądze pracowały tak ciężko, jak Ty. Dlatego dzielimy się z Tobą wiedzą o rynku i poszczególnych produktach, abyś skutecznie mógł inwestować swoje pieniądze.

  Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Xchanger »

  Zachęcamy do skorzystania ze strony XCHANGER, która umożliwia transakcje walutowe online. Dostarczamy sms z aktualnymi najkorzystniejszymi kursami walut w kantorach. Możesz liczyć na pasek z kursami walut na desktop. Oferujemy aplikację mobilną, w każdym miesiącu, o każdej porze możesz sprawdzić ofertę kantorów w serwisie Xchanger i wymieniać walutę. W naszej ofercie znajduje się również kalkulator oszczędności - o każdej porze możesz sprawdzić, jak dużo zaoszczędziłeś. Warto skorzystać z naszych narzędzi, by zaoszczędzić czas i pieniądze.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PROAGENTS »

  Nie wiesz które ubezpieczenie wybrać? Nie potrafisz czytać umów o polisy na życie? Zgłoś się do naszego biura. Wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie i Twojej rodziny. Mamy duże doświadczenie. Na stałe współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi i ciągle jesteśmy na bieżąco. Szkolimy naszych agentów i dobrze wykonujemy powierzone nam zadanie. Jeśli chcesz się o tym przekonać, to skontaktuj się z naszymi fachowcami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Odwiedzając naszą firmę nie musisz od razu decydować się na pełen pakiet usług.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kontomania.pl - rankingi kont bankowych »

  Strona prezentuje aktualne zestawienia kont osobistych i firmowych - dzięki temu wybór banku nie jest czasochłonnym, ani trudnym zadaniem. Stworzone rankingi pozwalają szybko ocenić atrakcyjność wielu ofert - przedstawione są najważniejsze opłaty wraz z ewentualnymi warunkami, dostępne są także szczegółowe recenzje kont, w których są przedstawione mocne i słabe strony danego rachunku. Jednak serwis nie koncentruje się tylko na rankingach - znaleźć tutaj można aktualności z tematyki kont bankowych - między innymi interesujące promocje dla klientów indywidualnych i biznesowych. Na stronie prowadzony jest również blog, na którym są poruszane różne kwestie związane z bankowością.

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ranking Lokat - Najlepsze Lokaty »

  Ranking Lokat to łatwa i użyteczna analiza lokat bankowych oferowanych przez banki funkcjonujących na rynku polskim. Analiza obejmuje lokaty mBank, lokaty PKO BP, lokaty Raiffeisen Polbank, Bank BPH, Alior Bank, Getin Online, eurobank, Bank Millennium, BOŚ Bank, Bank Pekao SA, Nordea Bank, ING Bank Śląski, Bank BGŻ, BNP Paribas oraz najnowszych banków, takich jak - T-Mobile Usługi Bankowe.

  W ramach naszych porównań, z serii Ranking Lokat, porównujemy oprocentowanie lokat, limity związane z inwestowaniem w lokaty, konieczność zakładania konta, możliwość obsługi przez internet oraz wszystkie istotne cechy lokaty. Dzięki naszym porównaniom, aktualizowanym praktycznie co miesiąc listopad, grudzień, styczeń i luty w okresie zimowym, czy marzec, kwiecień i maj w okresie wiosennym. W lato aktualizacje odbywają się w czerwcu, sierpniu i lipcu, a jesienią we wrześniu i październiku.

  Nasz obiektywny zespół ekspertów dba, aby nasze porównania i analizy były stale aktualizowane i uwzględniały wszelkie zmiany w Rankingu Lokat, tak aby stale nasi czytelnicy mogli zapoznać się z ofertą najlepszych lokat bankowych dostępnych na rynku polskim. Niezależnie od tego czy szukają lokaty trzymiesięcznej (na 3 miesiące), sześciomiesięcznej (na 6 miesięcy) czy rocznej (do 12 miesięcy). Najnowszy Ranking Lokat Listopad 2015, Grudzień 2015 oraz Ranking Lokat Styczeń 2016 to najlepszy sposób na sprawdzenie, jak najlepiej inwestować zgromadzone oszczędności.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PITy IPS »

  Darmowy program przeznaczony jest dla wszystkich podatników - licencja jest bezpłatna, ale użytkownicy są zobowiązani do przekazania 1% podatku. Obsługa PITy 2015 IPS jest intuicyjna, a pojawiające się podpowiedzi łatwo przeprowadzają przez cały proces rozliczenia. Deklaracje można sporządzać na standardowych drukach US, wydrukować, przesłać w formie e-Deklaracji lub zapisać w formacie PDF. Program pozwala także na automatyczne wypełnienie przelewu podatkowego lub druku aktualizacji danych podatnika. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Program PITy IPS będzie udostępniony na początku stycznia.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności Wrocław »

  Serwis odzyskajnaleznosc.pl to miejsce przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy poszukują skutecznej windykacji. Osoby zainteresowane wyegzekwowaniem należności od nierzetelnego kontrahenta odnajdą tutaj informacje dotyczące poszczególnych etapów procesu windykacji, jak również dowiedzą się, w jaki sposób wybrać odpowiedniego prawnika, którego specjalizacją jest szybkie odzyskiwanie długów. To miejsce, gdzie przedsiębiorcy mogą zapoznać się z przebiegiem procesu windykacji. Staraliśmy się wyjaśnić, od czego uzależniona jest skuteczność podejmowanych działań oraz dlaczego warto współpracować z doświadczonym adwokatem albo radcą prawnym. Jednocześnie zwróciliśmy uwagę na to, jak zabezpieczyć się przed nierzetelnymi kontrahentami.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opcje binarne »

  Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj zalety inwestowania w stosunkowo nową formę jaką są opcje binarne. Na Naszej witrynie znajdą Państwo również cenne informacje będące wstępem do handlu opcjami binarnymi.
  Początkującym proponujemy skorzystanie z konta demo. W podjęciu decyzji o jego wyborze z pewnością pomoże test Brokerów, który przeprowadziliśmy- przedstawiamy w nim nasze opinie oraz naszego faworyta.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mega zarabianie na reklamie w sieci za klikanie w reklamy LikesXL »

  Szybkie, legalne zarabianie dużych pieniędzy, zarabianie na reklamie w LikesXL, za klikanie reklam światowych firm m.in.Coca cola, Nike, Pizza Hut,, L'Oréal, Porsche, Volkswagen, Mercedes Benz, Volvo, BMW, Audi itp. Konieczny link referencyjny, darmowa rejestracja. 5 poziomów zarabianie w LikesXL lub zarabianie bez poleconych to model biznesowy LikesXL. Żaden inny program typu RevShare, nie pozwoli zarobić w domu takich pieniędzy. Klikanie w reklamy to profity już z dwóch poziomów, a do dyspozycji masz 5. Poziom 1 i 2 jest bezpłatny, darmowy i konto Gold, za przystąpienie do poziomu 3, 4 i 5 musisz dokonać opłaty miesięcznej lub rocznej. Wszystko zależy od tego czy będziesz chciał budować zespół i jak głęboko chcesz go budować. Zarabianie bez poleconych nie przeszkadza w uzbieraniu na koncie bardzo dobrych pieniędzy. Warunek jest jeden klikanie w reklamy. Są dwa różne abonamenty, które mają wpływ na Twoje zarabianie w LikesXL.konieczny link referencyjny. Wszystkie informacje na stronie zarabianienareklamie.pl.

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w internecie - Zarabiaj Przez 24 »

  Strona na której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące zarabiania w internecie. Poznasz tu tylko skuteczne i sprawdzone sposoby. Wystarczy trochę zaangażowania i cierpliwości by widzieć pierwsze efekty, a wystarczy poświęcić tylko kilka minut dziennie. W razie pytań dotyczących zarabiania przez internet możesz pytać na forum lub bezpośrednio (e-mail lub facebook).

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kantory internetowe - waluty360.pl »

  WALUTY360 to portal finansowy, dzięki któremu Polacy spłacający kredyt hipoteczny we frankach mają możliwość płacić niższe kwoty - po prostu możemy wskazać Państwu takie kantory internetowe, które oferują korzystny kurs wymiany złotówek. Oczywiście nie chodzi wyłącznie o franki szwajcarskie, ale równie dobrze euro, dolary, funty czy chociażby ruble. Do tego sporo u nas porad, dzięki którym każdy będzie wiedział o co chodzi z tymi kantorami internetowymi. Zapraszamy bardzo serdecznie zatem pod adres WALUTY360.pl!

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PozyczkaOK.pl Pożyczka do 3000zł bez dodatkowych zaświadczeh »

  PozyczkaOK.pl oferuje internetowe pożyczki na raty od 1 000zł do 3 000zł z rozłożeniem na 24 miesiące. PozyczkaOK.pl umożliwia wypłatę pożyczki na 3 sposoby - przelewem na konto bankowe, w gotówce w placówce Poczty Polskiej lub w oddziale banku.

  Data dodania: 25 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PolakOszczedza.pl | Ranking kont osobistych i lokat »

  Aktualne promocje bankowe. Zobacz ranking kont osobistych i lokat bankowych. Załóż konto bez opłat za kartę, zarób nawet kilkaset złotych miesięcznie otwierając konto - zgarnij premię lub tablet! To niesamowite, w jak łatwy sposób można zacząć oszczędzać!

  Data dodania: 25 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oferty banków porównaj tanie konta bankowe i kredyty. »

  Porównanie ofert banków online. Konta osobiste, kredyty mieszkaniowe, karty kredytowe, kredyty konsolidacyjne. Najtańsze produkty finansowe znajdziesz korzystając z porównywarki kont i kredytów. Po znalezieniu interesującej oferty możesz wysłać wniosek bezpośrednio do banku wnioskując o dany produkt bankowy.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 89 · 90 · 91 · 92 · 93 · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: