Podkategoria: Finanse - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Europejski Fundusz Leasingowy - Autoryzowany przedstawiciel EFL w Kaliszu »

  Jesteśmy firmą współpracującą z Europejskim Funduszem Leasingowym już od 15 lat. Zajmujemy się leasingiem samochodów krajowych oraz sprowadzanych z Niemiec. Finansujemy również rusztowania, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, wózki widłowe, ciągniki siodłowe, sprzęt medyczny, sprzęt komputerowy oraz wyposażenia biura.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Auto Promotion - Autoryzowany Przedstawiciel BRE Leasing we Wrocławiu »

  Specjalizujemy się w leasingu samochodów osobowych i ciężarowych oraz motocykli i quadów. W ofercie posiadamy również leasing maszyn i urządzeń. Dojeżdżamy do Klientów na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • KREDYT DLA FIRM - uzyskaj płynność finansową firmy »

  Kredyt dla firm daje ogromne możliwości tylko wtedy gdy wiesz jak go otrzymać. Można sfinansować bieżące potrzeby firmy w postaci kredytu obrotowego w rachunku lub korzystając ze specjalnej karty kredytowej dołączonej do konta. W serwisie http://kredytdlafirm.org znajdziesz nie tylko porady jak je otrzymać, ale i oferty banków. Przedsiębiorstwa, które chcą pozyskać finansowanie na rozwój, powinny ubiegać się o kredyt firmowy inwestycyjny, który jest przeznaczony zgodnie z Biznes Planem na sfinansowanie inwestycji w czasie. Finansowanie maszyn rolniczych, urządzeń dla przedsiębiorstw i innych związanych z rozwojem przedsiębiorstwa to tylko część projektu inwestycyjnego. Koszty wdrożenia projektów w tym koszta prawników, architektów, projektantów, budowlane to wszystko można finansować. Czym dokładniej są Państwo przygotowani tym szybciej pozyskacie środki na sfinansowanie inwestycji. Na rynku jest wiele firm zajmujących się pomocą w sporządzeniu biznesplanu, oraz pośrednictwem w pozyskaniu dla Państwa środków. W większości przypadków usługi tych firm są bezpłatne- te firmy otrzymują wynagrodzenie z banków i innych źródeł, więc świadcząc dla Państwa usługi doradcze lub pośrednictwa finansowego w ramach swojego know how nic za to nie płacicie. Więcej na stronie http://kredytdlafirm.org

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Money Express - Kredyty Warszawa, Wrocław, Katowice »

  Profesjonalne doradztwo w zakresie pośrednictwa kredytowego przy takich produktach jak: kredyty hipoteczne w tym mieszkaniowe, GOTÓWKOWE, konsolidacje, pożyczki. Oddziały Warszawa, Wrocław i Katowice. Nasi doradcy dojeżdżają do klienta na terenie całego kraju. Firma działa nieprzerwanie od 2005 roku obsługując do tej pory setki klientów. Jeżeli chcesz uzyskać szybko i sprawnie kredyt gotówkowy lub hipoteczny nie wahaj się i dołącz do grupy naszych zadowolonych klientów. Doradca wynegocjuje najlepsze warunki kredytu, załatwi większość formalności za Ciebie oszczędzając tym samym Twój czas. Za nasze usługi nie zapłacisz ani złotówki! Otrzymujemy wynagrodzenie z banków, więc tym samym wiesz, że jesteśmy przez te banki sprawdzeni, a poziom naszej wiedzy jest na najwyższym poziomie. Dla nas jest najważniejsze aby klient był zadowolony z naszych usług i tym samym mógł nas dalej polecać.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • For Finance - kredyt, leasing, ubezpieczenia. »

  Świadczymy usługi w zakresie kredytów samochodowych, leasingu środków trwałych i ubezpieczeń komunikacyjnych. Minimum formalności i 0% wpłaty własnej przy procedurze uproszczonej. Dojeżdżamy do Klientów na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe z Kielc, które działa na rynku już od bardzo wielu lat, dostarczając swoim współpracownikom zawsze dobrze wykonaną pracę. Nasze usługi to obsługa rachunkowa firm oraz doradztwo podatkowe. Współpraca z nami to zawsze zadowolenie oraz pewność że wszystkie sprawy podatkowe są dobrze prowadzone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której publikujemy więcej informacji

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Promocja witryn internetowych za pośrednictwem katalogów stron to bardzo skuteczny sposób na zdobycie dużej popularności wśród internautów. Mając na uwadze jak najszerszy zasięg takich kampanii marketingowych udostępniamy Państwu nasz darmowy katalog wspomagający działania reklamowe.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Od skuteczności działań marketingowych podczas promocji nowych witryn internetowych zależy ich dalszy los. Potworna wręcz konkurencja jaka panuje w każdej branży internetowej powoduje, że tylko naprawdę szeroko zakrojone formy reklamy pozwolą na osiągnięcie sukcesu. Jedną z nich są katalogi stron. Zapraszamy do przedstawiania własnych witryn na łamach naszego portalu.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes w Unii Europejskiej »

  Od czasu włączenia Polski do Unii Europejskiej przed nami otworzyły się praktycznie nieograniczone możliwości biznesowe. Szczególną uwagę warto w tym miejscu zwrócić na różnego rodzaju dotacje jakie mogą otrzymać przedsiębiorcy. Nasza witryna porusza ogólne tematy związane z prowadzeniem biznesu w Unii Europejskiej.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe LIDER w Sanoku »

  Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę. Posiadamy certyfikaty Ministra Finansów. Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, obsługi kadrowo-płacowej, prowadzenia rejestrów VAT, sporządzania biznes planów, pomocy w pozyskaniu funduszy unijnych, usługi ksero. Przygotowaliśmy promocje dla klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bankowe »

  Porównanie ofert kredytowych banków. W naszej ofercie mamy kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe, konta bankowe. Najtańsze kredyty na rynku. Dzięki nam znajdziesz najtańszy kredyt w internecie. Zamawiająć jedną z naszych usług mogą Państwo być pewni kompleksowej obsługi jednego z naszych konsultantów, który umówi się z Państwem w dogodnym terminie.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik E-KOMORNIK »

  W dzienniku e-komornik znajdą Państwo nie tylko obwieszczenia o licytacjach z nieruchomości i ruchomości prowadzonych przez komorników, lecz o wiele więcej.

  -dla wierzyciela: panel dla wierzyciela umożliwia wierzycielowi lub działającej w jego imieniu kancelarii prawnej lub adwokackiej poinformowanie komorników o swojej wierzytelności z podaniem składników majątku dłużnika z których zamierza prowadzić egzekucję, z jednoczesnym określeniem czynności komorniczych za które będzie płacił.

  -ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości oraz wierzytelności: dział ten przeznaczony jest zarówno dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, jak i podmiotów gospodarczych w zakresie działania których pozostaje obrót nieruchomościami lub które zamierzają sprzedać wierzytelność.

  -baza wiedzy dostarcza Państwu informacji o danych teleadresowych kancelarii komorniczych, banków, sądów powszechnych,jednostkach samorządu terytorialnego,firmach ubezpieczeniowych, kancelariach prawnych, biegłych sądowych i tłumaczach przysięgłych a także firmach ubezpieczeniowych.

  -wiadomości komornicze to informacje związane z postępowaniem egzekucyjnym, wywiady, opinie, fakty i wydarzenia związane pracą komorników, jak również projekty nowych aktów prawnych.

  -ogłoszenia drobne – to system dodawania krótkich ogłoszeń przekazywanych przez Agencję Reklamowo Prasową Roland z którą dziennik współpracuje.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne na szkolenia - Doradztwo gospodarcze Warszawa, Poznań »

  F5 Konsulting Sp. z o.o. to profesjonalna firma konsultingowa mająca już 20 letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym, ekonomicznym i finansowym. Cechuje nas rzetelność, solidność oraz pełen profesjonalizm, zdobyty na bogatych doświadczeniach z kategorii: doradztwo gospodarcze, dotacje unijne. Ważnym aspektem jest także wsparcie i doradztwo w zakresie rozwoju kompetencji kadry menedżerskiej. Prowadzimy szkolenia i coaching dla Top-menedżerów oraz pracowników na możliwie najwyższym poziomie. Oddajemy w Państwa ręce kompetentny zespół o dużym doświadczeniu w projektach. Działamy między innymi na terenie takich miast jak Poznań, Warszawa i wielu innych.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rynek Finansowy - Finanse osobiste »

  Poszukujesz informacji o rynku finansowym? Starasz się zdobyć wiedzę potrzebną Ci do swobodnego poruszania się w dziedzinie finansów? Zapraszamy do zapoznania się z zawartością serwisu 'Rynek Finansowy'. W łatwy i czytelny sposób tłumaczymy jak nie zagubić się w gąszczu przepisów, jak znaleźć produkty finansowe, których potrzebujesz. Rynek finansowy nie będzie już dla Ciebie tajemnicą.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • INVOICE Centrum WindykacjI »

  Firma Invoice s.c. została założona wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie byli zadowoleni z działań dużych korporacyjnych firm windykacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi, które umożliwią wyeliminowanie ryzyka związanego z realizacją płatności w obrocie handlowym. Skuteczność naszej firmy zapewnia zespół specjalistów składający się z negocjatorów, analityków oraz prawników, których doświadczenie gwarantuje prowadzenie działań sprawnie i skutecznie a przede wszystkim zgodnie z prawem. Nigdy nie zapominamy, że dłużnik to partner handlowy naszego klienta.nnOferujemy : nWindykację należności nMonitoring płatnościnWywiad gospodarczy nPieczęć prewencyjną

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Emerytalny - Wszystko o Emeryturach, Rentach i OFE »

  Wszystko o świadczeniach emerytalnych. Dowiedz się więcej i z portalem emerytalnym wylicz swoją przyszłą emeryturę za pomocą kalkulatora emerytalnego. Artykuły, opinie ekspertów, rankingi i nowości ze świata funduszy OFE. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa - Fractum »

  Biuro rachunkowe Fractum w Warszawie to profesjonalna księgowość oraz kompleksowe usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych, niezależnie od formy rozliczeń podatkowych. Biuro rachunkowe Fractum posiada nowoczesne oprogramowanie i wiele lat doświadczenia, które usprawniają świadczone usługi księgowe. Warszawa oraz miejscowe przedsiębiorstwa są wyznacznikiem jakości naszych usług księgowych.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron finansowych »

  Finanse odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Uwidacznia się to szczególnie w momentach zapotrzebowania na pieniądze. Przykładem może być inwestycja w nowy biznes. Aby poradzić sobie w takiej chwili trzeba posiadać wyczerpujące informacje z wielu dziedzin. Nasz portal jest właśnie idealnym miejscem do zdobycia niezbędnej wiedzy na tematy biznesowe.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • InfoGiełda.pl »

  Strona tematyczna Giełda i Finanse w Polsce. Skrót najważniejszych wiadomości dnia. Oferujemy dostęp do bazy banków i ich ofert m. in. Rachunki bankowe, leasing, kredyty, pożyczki, ubezpieczenia samochodu, turystyczne oraz wszelkiego rodzaju wsparcia finansowe dla Ciebie i całej rodziny. Komentarze fachowców z różnych dziedzin finansów ułatwią wybór oferty a konsultanci bankowi pomogą przy wypełnianiu wniosku. Dla przedsiębiorców mamy specjalny pakiet gotówka na plus.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Tarnowskie Góry »

  Ubezpieczenia KONCEPT - Tarnowskie Góry jest największa agencją ubezpieczeniową w Tarnowskich Górach, dzięki nam zapoznasz się i porównasz oferty wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych w naszym kraju. Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych, dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia OC, Autocasco oraz NNW. Osobom chcącym zabezpieczyć swoje mienie proponujemy ubezpieczenia domu lub mieszkania, które jest najchętniej kupowanym ubezpieczeniem mienia, które chroni przed skutkami kradzieży z włamaniem. Wszystkim klientom biura KONCEPT Tarnowskie Góry proponujemy także ubezpieczenia na życie, które stanowi zabezpieczenie finansowe dla Twoich bliskich. W naszej ofercie znajdują się także pakiety ubezpieczeń dla rolników, firmowych, a także Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE). Naszymi partnerami są największe firmy ubezpieczeniowe w kraju; między innymi: nGenerali, Compensa, PZM, MTU, Allianz, Hestia, HDI, Uniqa, Warta, Signal Iduna, SKiP. Zapraszamy już dziś do agencji KONCEPT mieszczącej się w Tarnowskich Górach, przy ulicy Piłsudskiego 2a. Bezpłatny dojazd do klienta na terenie miast górnego śląska takich jak: Tarnowskie Góry, Bytom, Gliwice.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: