Podkategoria: Finanse - strona 94 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · następna strona »
 • Flexi Solutions - Rozwiązania IT dla Twojego biznesu »

  Zespół naszych specjalistów tworzy dedykowane narzędzia IT usprawniające procesy w Twojej firmie, zwiększając tym samym jej wydajność i efektywność. Połączenie doświadczenia konsultantów biznesowych oraz innowacyjności zespołów informatycznych owocuje coraz to skuteczniejszymi i nowocześniejszymi rozwiązaniami dla Twojego biznesu.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Flexi Solutions - Kalkuator Delegacji on-line! »

  Rozlicz swoją delegację on-line w prosty i wygodny sposób. Nasze narzędzie pozwala wyeliminować najczęstsze błędy popełnianie w trakcie rozliczeania delegacj sprawdzając jednocześnie czy wprowadzane dane są poprawne.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pierwszachwilowka.pl - ranking chwilówek »

  Serwis zawiera porównywarkę pożyczek pozabankowych, popularnych chwilówek dostępnych przez Internet.nNa stronie można porównać i zestawić koszty chwilówek, oraz zapoznać się z opiniami o firmach działających w tym tym sektorze.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Copernicus Capital TFI S.A. »

  Głównymi obszarami działalności są :
  dedykowane fundusze inwestycyjne zamknięte fundusze sekurytyzacyjne fundusze inwestycyjne otwarte.

  Towarzystwo specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi, strukturami inwestycyjnymi dla podmiotów inwestujących w szczególności na rynkach nieruchomości, wierzytelności korporacyjnych i detalicznych oraz innych aktywów nie będących przedmiotem obrotu na rynkach regulowanych. Copernicus Capital TFI jest ekspertem w inwestowaniu zgromadzonych środków poprzez fundusze inwestycyjne otwarte.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Global Rating Sp. z o.o. »

  Global Rating to działająca w Polsce agencja ratingowa oferująca usługi analizy ryzyka niewypłacalności dla emitentów dłużnych instrumentów finansowych. Oprócz usług ratingowych spółka zajmuje się wyceną przedsiębiorstw, aktywów niematerialnych, wierzytelności i instrumentów finansowych. Uzupełniającym przedmiotem działalności jest analiza rynku i specjalistyczne analizy podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Vaxla - Dotacje i dofinansowania unijne z funduszy europejskich »

  Oferuje usługi doradztwa biznesowego, specjalizując się w dziedzinie obsługi prawno-finansowej podmiotów gospodarczych, firm w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Kompleksowo doradzą i pomogą w uzyskaniu dotacji unijnych z funduszy europejskich. Specjaliści Vaxla posiadają wysokie kompetencje w dziedzinie prawa, ekonomii, zarządzania, co wydatnie pomaga w realizacji stawianych celów, w czym mocno pomaga doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych, zdobyte na przestrzeniu lat transformacji. Obszarem działania firmy jest cała Polska, jednak siedziba mieści się w Warszawie, stąd najwięcej projektów realizowanych jest w woj. mazowieckim, ale Vaxla współpracuje także ze specjalistami z zewnątrz, na terenie całego kraju, co pozwala na pełniejsze i bliższe zajęcie się zadaniami powierzanymi przez klientów z odległych regionów, świętokrzyskie, podlaskie, lubelskie. Oferta obejmuje przygotowanie wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami, oraz opieką doradczą konsultanta podczas całego procesu realizacji danego projektu. Z aktualnych działań Vaxla zaprasza na szkolenia na temat ogólnych zasad aplikowania i realizowania projektów finansowanych ze środków unijnych oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. W ramach szkolenia przeprowadzone będą zajęcia warsztatowe info@vaxla.pl sprawdź koniecznie.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • MDDP Business Consulting - Usługi doradczo-konsultingowe Warszawa »

  Doradzamy i pomagamy zarządzać Twoim biznesem. Od 2006 roku nasi doświadczeni eksperci dbają o wsparcie przedsiębiorstw naszych Klientów. Specjalizujemy się w optymalizowaniu różnorodnych procesów decydujących o sprawnym funkcjonowaniu firmy, a także w redukowaniu kosztów i maksymalizowaniu korzyści płynących z prowadzonej działalności. Ponad setka zadowolonych klientów w kraju i za granicą to najlepsze świadectwo wysokiej jakości naszych usług. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź jak możemy usprawnić Twój biznes!

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Capital Work »

  Capital Work zajmuje się profesjonalnym outsourcingiem zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Dopasowujemy kompetencje pracowników w taki sposób, aby jak najbardziej spełniały one oczekiwania pracodawców, co nie tylko zwiększa szansę na zatrudnienie, ale przede wszystkim pozwala na znalezienie idealnego kandydata. Promujemy działania mające na celu zwiększenie zatrudnienia osób niepełnosprawnych, które w wielu obowiązkach radzą sobie znakomicie i na pewno zadowolą pracodawców. Więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obligacje.biz »

  Inwestycja w obligacje korporacyjne to sposób na szybki i relatywnie duży zarobek. Emitowane przez przedbiebiorstwa papiery wartościowe sa teraz dostępne dla wszystkich użytkowników portalu www.obligacje.biz. Za naszym pośrednictwem możliwy jest szybki i bezpieczny zakup nowoemitowanych obligacji oraz rozsądne zarządzanie aktywami.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator leasingowy - kalkulatorleasingowy.pl »

  Za pośrednictwem strony Kalkulator Leasingowy mamy możliwość porównać różne oferty leasingodawców i wybrać taką, która będzie najlepiej dopasowana do naszych potrzeb i po prostu będzie nam się najbardziej opłacać. Będziemy mogli nie tylko poznać wszelkie koszta, zarówno te jawne jak i ukryte, ale również dowiedzieć się po jakim czasie leasingowane mienie stanie się naszą własnością oraz złożyć wniosek. Niezależnie od tego, czy reprezentujemy duży podmiot, czy małą, rodzinną firmę – to narzędzie niewątpliwie okaże się dla nas użyteczne.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Millenium Bridge Investment LTD »

  Millennium Bridge Investment to spółka istniejąca na rynku już od 2000 roku. Nasz zespół to osoby posiadające bogate doświadczenie w sprzedaży spółek inwestycyjnych – łączne kontrakty, które do tej pory zawarliśmy opiewają na ponad 45 milionów euro. Naszym Klientom oferujemy pośrednictwo w sprzedaży firm. Obsługujemy stronę kupującą lub sprzedającą. Nasza oferta obejmuje wycenę przedsiębiorstwa, prowadzenie negocjacji, porady prawne i podpisanie najkorzystniejszej umowy. W ofercie posiadamy także pomoc w procesach fuzji i przejęć firm oraz konsolidacji spółek.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Baker Tilly Poland »

  Baker Tilly jest firmą wiodącą na polskim rynku i w całej Europie Środkowo-Wschodniej w branży outsourcingu biznesowego (BPO). Jesteśmy niezależnym członkiem Baker Tilly International – grupy spółek założonych w londyńskim City, których historia sięga początków XX wieku. Świadczymy szeroki wachlarz usług z zakresu outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych, doradztwa podatkowego, audytów oraz doradztwa biznesowego. Oferujemy również usługi z zakresu outsourcingu IT obejmujące m.in. systemy ERP, hosting w wymiarze SaaS i IaaS.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Epib.pl »

  Portal Informacji Biznesowej oferuje szereg informacji, dotyczących wielu branż oraz dziedzin. Pod jednym adresem znajda Państwo cenne wskaźniki, statystyki, zestawienia czy analizy. Możesz liczyć na aktualne oraz archiwalne informacje o stopach procentowych czy kursach popularnych walut. Dostępne są także opracowania GUS.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy Księgowości »

  Co by było gdyby znało się podstawy księgowości?
  Takie pytanie zadaje sobie większość osób przed rozpoczęciem swojej pierwszej działalności gospodarczej.

  Jeżeli znałoby się rachunkowość od podstaw i potrafiłoby się prowadzić samodzielną księgowość to by nie trzeba było korzystać z usług biura rachunkowego, płacąc przy tym niemałe pieniądze tylko by się prowadziło samodzielną księgowość i to za darmo.

  Nie jest to trudną rzeczą, wystarczy przeczytać kilka książek lub jeden konkretny poradnik i poznać podstawy księgowości a następnie można śmiało prowadzić księgi we własnym zakresie, za darmo a co najważniejsze mieć pełny wgląd do ksiąg.
  Na stronie jest wszystko dokładnie opisane, jakie mamy do wyboru opcje i jakie opcje są najkorzystniejsze. Materiały zamieszczone na stronie to skuteczny sposób alby samodzielnie się rozliczać i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Serwis dobre-biuro-rachunkowe.pl ma za zadanie zaprezentować biura rachunkowe funkcjonujące w Polsce oraz umożliwić Klientom dokonanie ich oceny, aby polecić dane biuro innym lub je odradzić. Z jednej strony chcemy pomóc przyszłym i obecnym przedsiębiorcom w znalezieniu dobrego, rzetelnego biura rachunkowego, a z drugiej - umożliwić księgowym, doradcom podatkowym, kancelariom i spółkom prawa podatkowego zaprezentowanie się potencjalnym Klientom.
  Wierzymy, że wymiana informacji, jest kluczem do wspólnego sukcesu.

  Data dodania: 28 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe »

  Najtańsze konta bankowe. U nas możesz porównać popularne konta internetowe i założyć konto bez wychodzenia z domu. Otwórz rachunek osobisty w Alior Banku, mBanku, ING Banku Śląskim i innych bankach. Porównaj opłaty za konta. Przeczytaj porady jak bezpiecznie korzystać z konta bankowego przez internet. Załóż nowoczesne konto osobiste i kontroluj swoje finanse, gdziekolwiek jesteś.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne KRAK »

  Biuro detektywistyczne KRAK, którym dowodzi wykwalifikowany, prywatny detektyw Tomasz Piechowicz, działa na terenie wielkopolski i województwa kujawsko-pomorskiego. Agencja detektywistyczna nie boi się trudnych spraw, przyjmując zarówno te dotyczące spraw partnerskich, jak np. bolesne dla Klienta zdrady, jak i gospodarczych (włącznie z weryfikacją potencjalnych kontrahentów, czy windykacją oraz wykrywaniem podsłuchów). Rzetelnie zdobywamy niezbędne informacje, stanowiące niezbite dowody na udowodnienie winy, bądź też jej zaprzeczenie. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów działamy nie tylko skrupulatnie, ale przede wszystkim dyskretnie, dążąc do wyznaczonego celu, jakim jest nasz sukces I zadowolenie Klienta. Co istotne, każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Studia Żywiec »

  Jeśli szukasz sprawdzonej i renomowanej uczelni w Bielsku Białej, postaw na ofertę Wyższej Szkoły Finansów i Prawa. Dzięki niej spełnisz swoje marzenia o studiach z zakresu prawa lub finansów. Jako nasz student będziesz miał również możliwość skorzystania z wszystkich multimedialnych materiałów, które stanowią część nauczania.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy międzynarodowe do Polski »

  Muszą Państwo skorzystać z transferu pieniędzy z zagranicznego kraju do Polski? Jeżeli tak, zapraszamy na stronę Przelewpolski - serwis, który pozwala na sprawdzenie, które przelewy międzynarodowe do Polski warto wybrać. Szybko, bezpiecznie i z gwarancją, że adresat otrzyma wysyłaną płatność - wejdź i poczytaj darmowe informacje a także opinie na temat tego, gdzie warto zlecać przelewy międzynarodowe.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Transfergo blog »

  Zapraszamy na Transfero blog - jedyne miejsce w sieci, gdzie znajdują się ciekawe artykuły i informacje na temat systemów szybkich przelewów - zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Poznaj opinie, opłaty, prowizje i wszystkie wady a także zalety poszczególnych systemów transferu pieniędzy. Zainteresowanych zapraszamy do wejścia na stronę i przeczytania artykułów a także do pozostawienia komentarza.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: