Forum prawne - darmowe porady prawne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Forum prawne - darmowe porady prawne

Forum prawne to inicjatywa prawników dla osób, których nie stać na odpłatną pomoc prawną. W serwisie możesz uzyskać całkowicie bezpłatnie poradę w indywidualnej sprawie. Porad udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz porad prawnych w serwisie znajdziesz również wzory pism, pozwy i umowy wraz z szerokim omówieniem i uzasadnieniem.

Szczegóły strony forum.prawnikow.pl:

Podlinkuj stronę forum.prawnikow.pl:

Forum prawne - darmowe porady prawne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 155 Odwiedziny netsprint 46 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 286

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chylińska Lublin »

  Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chylińska świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego. Kancelaria świadczy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria Rady Prawnego Joanny Prochownik znajduje się w Szczecinie, a dokładnie na Prawobrzeżu Szczecina. Wiele lat doświadczenia oraz praktyki pozwala świadczyć wysoce profesjonalne i solidne usługi prawne na wielu polach. Działalność kancelarii sprowadza się do między innymi prowadzenia spraw sądowych, prowadzenia spraw pozasądowych, sporządzania opinii prawnych, udzielania rad i konsultacji, sporządzania umów i sprawdzania umów oraz wiele innych. Wszelkie problemy prawne mogą być rozwiązane szybko i bardzo skutecznie przez adwokata w Szczecinie.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawa Twórców - blog prawny Agnieszki Stach »

  Blog mówi o prawie autorskim i innych prawach twórców. Wytłumaczone zostało czym się różnią autorskie prawa majątkowe od autorskich praw osobistych, czego możemy żądać od naruszyciela praw, czy istnieje prawo autorskie do tatuażu czy nazwy zespołu, o tym czym jest plagiat, a także czym jest twórczy wkład w utwór. Oprócz analizy ustawy o prawie autorskim autorka wyjaśnia różnicę między umową o dzieło a umową zleceniem i inne ważne aspekty umów zawieranych przez artystów.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Kancelaria adwokacka Małgorzaty Kinickiej oferuje usługi prawne w zakresie alimentów (na rzecz nieletnich, rozwiedzionego małżonka), prawa karnego w szczególności (przestępstwa i wykroczenia drogowe), cywilnego, administracyjnego i egzekucyjnego.
  Adwokat prowadzi porady prawne we Wrocławiu.
  Na stronie internetowej znajduje się również blog o tematyce wypadków drogowych i odpowiedzialności karnej. Jeżeli miałeś wypadek samochodowy i nurtują Cię pytania w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Kancelaria Prawna TAXEL posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm działających na terenie całego kraju. Oferta nasza skierowana jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa małopolskiego, śląskiego oraz łódzkiego i mazowieckiego

  Nasze specjalizacje:
  postępowania sądowe i egzekucyjne
  prawo gospodarcze i handlowe
  zamówienia publiczne
  obrót nieruchomościami oraz zabezpieczenie transakcji
  doradztwo podatkowe
  prawo rodzinne
  prawo spadkowe

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pierog.pl »

  Usługi świadczone przez posiadającą piętnastoletnie doświadczenie kancelarię prawną Pieróg & Partnerzy dedykowane są między innymi dla podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych oraz do organów administracji samorządowej i rządowej. Ponadto na profesjonalną obsługę mogą liczyć również podmioty udzielające zamówień publicznych oraz wykonawcy zamówień publicznych. Oprócz tego w katalogu usług dostępna jest też obsługa prawna w przypadku sporów sądowych i administracyjnych, kancelaria pomaga także przy funduszach unijnych.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Koszalin Bartosz Michalski »

  Radca prawny Bartosz Michalski prowadzi przyjazną firmę prawniczą, która dysponuje bogatym doświadczeniem w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych, nawet w nietypowych sprawach.

  Specjalizacje Kancelarii radcy prawnego Bartosza Michalskiego to prawo rodzinne i opiekuńcze, spadkowe, cywilne w pozostałym zakresie, administracyjne i podatkowe, handlowe, gospodarcze, prawo pracy, a także prawo własności przemysłowej i prawo zamówień publicznych. Zlecone sprawy prowadzone są zarówno na etapie przed sądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.

  Aby zapewnić najwyższą jakość usług świadczonych przez Kancelarię wszelkie działania opierane są również na szerokiej wiedzy i dużym doświadczeniu współpracujących z nią prawników. Kancelaria jest wspierana również przez specjalistów z różnych dziedzin prawa, w tym adwokat, radca prawny, notariusz, doradca podatkowy, biegły rewident, rzecznik patentowy, specjalista z zakresu bhp i ppoż. oraz tłumacz przysięgły.

  Klientom Kancelarii zapewniana jest najwyższa jakość usług prawnych, w ramach których oferowana jest profesjonalna opieka i należyte prowadzenie zleconych zadań
  w ustalonym terminie. Na każdym etapie działań zapewniane jest pełne zaangażowanie specjalistów, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdej zleconej sprawy.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • PIT-39.info - podatek od sprzedaży nieruchomości - formularz, instrukcja, porady »

  Portal PIT-39.info oferuje dostęp do artykułów, aktualności i orzecznictwa z zakresu prawa podatkowego w zakresie podatku od sprzedaży nieruchomości, zamiany nieruchomości lub innej formy odpłatnego zbycia nieruchomości. Ponadto oferujemy aktualne formularze do pobrania, instrukcje wypełnienia formularza PIT-39. Portal oferuje także dostęp do aktów prawnych i komunikatów niezbędnych do rozliczenia podatku od zbycia nieruchomości.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Simona Krukowska »

  Oferta kancelarii notarialnej, która przyjmuje klientów we Wrocławiu. Do głównych specjalizacji kancelarii należy spisywanie protokołów, tworzenie aktów notarialnych, umów, oświadczeń. Do kancelarii możecie się Państwo zgłosić nawet podczas weekendów po wcześniejszym uzgodnieniu. Współpracujemy z tłumaczami wszystkich języków, co pozwala na nawiązanie kontaktu z cudzoziemcami.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »