GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne

Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

Szczegóły strony gpw-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę gpw-kancelaria.pl:

GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 354

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum Prawne, Bezpłatne Porady Prawne »

  Celem ludzi, którzy założyli to forum jest pomoc oparta na debacie użytkowników forum nad problemami i zagadnieniami prawnymi innych użytkowników. Forum prowadzone jest na możliwie najwyższym merytorycznie poziomie.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Łódź »

  Zajmujemy się pomocą przy odzyskiwaniu należnego odszkodowania od ubezpieczycieli po wypadku komunikacyjnym. Nasza misja to pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Na pomoc tą składa się głównie doradztwo prawne, prowadzenie spraw i pomoc medyczna. Nie pobieramy, żadnych opłat wstępnych. Zapraszamy serdecznie do naszego łódzkiego biura.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Satiss - Profesjonalna pomoc prawna w dochodzeniu odszkodowań. »

  Nasza firma zajmuje się udzielaniem pomocy w dochodzeniu odszkodowań w pełnej wysokości od firm ubezpieczeniowych, lub innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Kancelaria Odszkodowawcza SATISS jest prężnie rozwijającą się i jedną z nielicznych tego typu firm w kraju. Kancelarię tworzą wyłącznie prawnicy z bogatym doświadczeniem, popartym głęboką znajomością przepisów prawnych. Współpracujemy z wieloma renomowanymi Kancelariami Adwokackimi i Radcowskimi na terenie całego kraju. Zawsze wykorzystujemy wszystkie możliwe środki prawne, tak aby w stu procentach usatysfakcjonować naszych klientów.
  Nasi prawnicy będą Państwa reprezentować zarówno przed sądem, jak również w kontaktach z ubezpieczycielem. Nie pobieramy żadnych wstępnych opłat za nasze usługi. Nasze honorarium stanowi jedynie ustalony wcześniej procent od wywalczonego odszkodowania.

  Zapraszamy do korzystania za naszych usług.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik - Prawo zamówień publicznych »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy doradza w sprawach dotyczących prawa zamówień publicznych.

  Posiadamy duże doświadczenie w opracowywaniu i weryfikacji projektów dokumentów w tym: specyfikacji istotnych warunków zamówienia, odwołań, regulaminów, protokołów, itp.

  Duże doświadczenie w prowadzeniu spraw w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Zakres pomocy prawnej:
  - prawo zamówień publicznych
  - ustawa o samorządzie gminnym
  - ustawa o finansach publicznych
  - ustawa o koncesji na roboty budowlane lub usługi
  - ustawa o dyscyplinie finansów publicznych
  - prawo cywilne

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego, nieruchomości, budowlanego, administracyjnego, rodzinnego oraz karnego. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje przygotowanie kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również pojedynczych opinii prawnych, pism procesowych, a nadto zastępstwo procesowe zarówno przed sądami administracyjnymi oraz powszechnymi, a także przed innymi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji rządowej i samorządowej. Kancelaria oferuje jasne i przejrzyste zasady współpracy z klientami w zakresie rozliczeń za świadczone usługi. W zależności od potrzeb klientów i rodzaju sprawy możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej. Kancelaria działa na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o wykrywaniu podsłuchów. »

  O wykrywaniu podsłuchów od strony kuchni. Opis niektórych zleceń wykrywania podsłuchu, w których znajdziesz wszystko co może Cię zainteresować na temat podsłuchów i metodach ich wykrywania.We wszystkich opisach zmieniłem dane klientów, ale metody którymi wykrywałem podsłuchy są zgodne z prawdą. Zapraszam do lektury.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Dębica »

  Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Ziobro świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania odszkodowań. Pomożemy Ci wywalczyć odszkodowanie na jakie zasługujesz. Wykonujemy również szeroką gamę usług związanych z poradami prawnymi oraz doradztwem podatkowym. Ponadto Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym, geodetą oraz architektem.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Masz problem prawny? Nie wiesz jak poradzić sobie z przepisami? Szukasz pomocy prawnej? Zapraszamy na konsultacje prawne. Grupa ekspertów prawa polskiego odpowie na Twoje pytania. Prowadzimy konsultacje prawne w zakresie: prawa administracyjnego, finansowego, gospodarczego, podatkowego, karnego, medycznego, pracy, prasowego i wykroczeń.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Papug.pl Pomoc prawna i podatkowa. Dobry doradca podatkowy Warszawa. Skuteczny prawnik łódź. »

  Papug.pl oferuje porady prawne i podatkowe przez Internet, online. Prawo cywilne, prawo karne, postępowanie administracyjne i podatkowe. Skuteczny i tani prawnik. Skuteczny doradca podatkowy Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków. Dobry prawnik, tani adwokat. Papug sprawy karne, cywilne, skarbowe. Porada prawna, obsługa prawna i podatkowa firm. Reprezentacja obywatela przed sądem i urzędem. Pełnomocnik prawo rodzinne, rozwód. Testamenty, spadki, intercyzy. Przygotowywanie pism procesowych, pozwów. Sprzeciwy, zażalenia, wznowienia postępowania. Czy to w sądzie czy w urzędzie Papug zawsze z Tobą będzie!

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja kancelaria - tatara.com.pl »

  Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Tatara i Współpracownicy służy radą w sprawach regulowanych przez prawo gospodarcze, a w szczególności prawo spółek, rynku kapitałowego oraz prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne. Prawnicy i radcy prawni doradzający w ramach Kancelarii zajmują się również wprowadzoną stosunkowo niedawno możliwości korzystnej w ocenie części prawników (w tym według nas) możliwością dokonania tak zwanej przygotowanej likwidacji - pre-pack - która umożliwia szybko pozyskanie środków pochodzących z szybkiej sprzedaży majątku całości lub części przedsiębiorstwa, a inwestorowi pozwala na łatwe nabycie majątku bez zobowiązań. Poza tym Kancelaria Tatara i Współpracownicy zajmuje się doradzaniem przedsiębiorcom w sprawach restrukturyzacji kapitałowej oraz długu, a także wykonuje usługi w zakresie prawa spółek - Kancelaria pomaga zatem utworzyć spółkę lub dokonać likwidacji wcześniej istniejącej, dokonać scalenia działalności kilku podmiotów indywidualnych w spółkę, a także zajmuje się pomocą w znalezieniu optymalnego rozwiązania w kwestii optymalizacji spółki co do zakresu odpowiedzialności, jaką za zobowiązania spółki ponosić będą członkowie zarządu. Po więcej informacji, słowniczek terminów związanych z restrukturyzacją oraz aktualności z zakresu legislacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »