GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne

Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

Szczegóły strony gpw-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę gpw-kancelaria.pl:

GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 355

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna w Głogowie »

  Kancelaria Notarialna Jerzego Sobczaka znajduje się przy ulicy Starowałowej w Glogowie. Na stronie internetowej notariusza znajdują się informacje na temat opłat notarialnych, podatków, a także potrzebnych dokumentów do zawarcia aktu notarialnego.

  Obrót nieruchomościami lub spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu podlega zachowaniu formy aktu notarialnego.

  Czynności notarialnych w razie potrzeby można dokonać poza siedzibą kancelarii, w ustalonym wcześniej terminie.

  Notariusz sporządza akty notarialne we wszystkich czynnościach prawnych, co do których przepis prawa tej formy wymaga lub gdy taka jest wola stron, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  doręcza oświadczenia, spisuje protokoły z czynności, co do których formy wymaga właściwy przepis prawa.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Satiss - Profesjonalna pomoc prawna w dochodzeniu odszkodowań. »

  Nasza firma zajmuje się udzielaniem pomocy w dochodzeniu odszkodowań w pełnej wysokości od firm ubezpieczeniowych, lub innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Kancelaria Odszkodowawcza SATISS jest prężnie rozwijającą się i jedną z nielicznych tego typu firm w kraju. Kancelarię tworzą wyłącznie prawnicy z bogatym doświadczeniem, popartym głęboką znajomością przepisów prawnych. Współpracujemy z wieloma renomowanymi Kancelariami Adwokackimi i Radcowskimi na terenie całego kraju. Zawsze wykorzystujemy wszystkie możliwe środki prawne, tak aby w stu procentach usatysfakcjonować naszych klientów.
  Nasi prawnicy będą Państwa reprezentować zarówno przed sądem, jak również w kontaktach z ubezpieczycielem. Nie pobieramy żadnych wstępnych opłat za nasze usługi. Nasze honorarium stanowi jedynie ustalony wcześniej procent od wywalczonego odszkodowania.

  Zapraszamy do korzystania za naszych usług.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria specjalizuje się głównie w zakresie procesów – cywilnych, karnych, administracyjnych i gospodarczych, lecz świadczy również kompleksowe usługi prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw, na które składa się obsługa prawna firm, doradztwo prawne oraz pomoc prawna.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka dr Leszek Małek adwokat »

  Kancelaria adwokacka powstała zarówno z myślą o klientach indywidualnych, którzy powierzają adwokatowi prowadzenie spraw jednostkowych, jak i dla przedsiębiorców, którzy decydują się na zlecenie jej stałej i kompleksowej obsługi prawnej.

  Działa ona głównie na obszarze województwa małopolskiego, co nie wyklucza świadczenia pomocy prawnej oraz usług z zakresu obsługi prawnej na terenie całego kraju i prowadzenia spraw klientów poza jego granicami.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Jatczak »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej. Usługi z zakresu pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych - profesjonalne porady dotyczące prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego, karnego i budowlanego.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowo-prawny z poradami »

  Blog finansowo-prawny.pl to nowoczesna strona, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, poszukujących bieżących informacji ze świata finansów. Można tu znaleźć artykuły na temat rozwiązań dla biznesu, związanego z nimi ryzyka oraz możliwości zysku. To również porady prawne oraz finansowe, udzielane w postaci przejrzystych artykułów poświęconych konkretnym zagadnieniom prawa cywilnego czy gospodarczego. Śledząc wpisy pojawiające się na blogu można poszerzać swoją wiedzę w zakresie prawa oraz związanych z biznesem aktualności z Polski i świata.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Law Up Sp. z o.o. - obsługa prawna firm »

  Spółka Law Up specjalizuje się w obsłudze prawnej firm i przedsiębiorstw. Pomaga przy rejestracji spółki, sporządza analizy i umowy, świadczy porady prawne i reprezentuje przed sądem. Spółka pomaga również w windykacji należności czy dochodzeniu odszkodowania.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegi-wieczyste.org | To warto wiedzieć o księgach wieczystych »

  Osobiste doświadczenia z pracy z księgami wieczystymi. Wiedza tu zgromadzona ma za zadanie pomóc użytkownikom rozwiązać ich problemy wieczystoksięgowe.

  Opisuję tu najróżniejsze i najczęstsze problemy użytkowników: założenie księgi wieczystej, numeracja ksiąg wieczystych, dokonanie wpisów, poprawy wpisów, odnalezienie ksiąg wieczystych.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marek Ziemianin »

  Kancelaria Adwokacka Marka Ziemianina świadczy profesjonalne usługi prawne dla Klientów z teremu Zakopanego i Podhala. Zajmujemy się głównie sprawami zwiazanymi z regulacja stanu prawnego nieruchomości, sprawami odszkodowawczymi przeciwko ubezpieczycielom, sprawami z zakresu prawa administracyjnego. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta, wysoki poziom wiedzy teoretycznej i duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sadowych.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »