GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne

Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

Szczegóły strony gpw-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę gpw-kancelaria.pl:

GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 354

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo pracownika - wzory wniosków do pracodawcy, pism związkowych, pozwów »

  Portal oferuje bogaty wybór wzorów pism i dokumentów z zakresu prawa pracy, przydatnych zarówno pracownikom, jaki organizacjom pracowniczym. Do wzorów wniosków dołączono obszerne opisy, które ułatwiają prawidłowe załatwienie sprawy. Jakość wniosków gwarantują doświadczeni prawnicy - eksperci od praw pracowniczych. Drugą część serwisu stanowi obszerna baza artykułów omawiających różne aspekty prawa pracy oraz zawierających porady z tej dziedziny.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Poznań »

  Telefoniczne porady prawne jakie umożliwia nasza firma to skuteczny sposób na uzyskanie profesjonalnej pomocy prawnej w takich sprawach jak prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, prawo nieruchomości czy też prawo pracy. Doradcy prawni udzielający porad prawnych to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz gwarancje, że twoje sprawy zostaną załatwione szybko i rzetelnie. Zapraszamy do korzystania z porad prawnych naszego biura.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik, adwokat - Tomasz Wilk Bydgoszcz »

  Biuro adwokackie Tomasza Wilka wyróżnia się świadczeniem usług prawniczych na najwyższym poziomie, które realizowane są ze szczególną rzetelnością. Wśród oferowanych przez kancelarię usług znaleźć można między innymi doradztwo prawne, reprezentowanie osób pokrzywdzonych w procesie karnym, a także dochodzenie odszkodowań. Oprócz tego, adwokat specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym oraz administracyjnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii znajdującą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy Małgorzata Walas »

  Do głównych zadań kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy należy: wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń. Wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności. Przeprowadzanie licytacji z ruchomości i nieruchomości.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Radomsko »

  Strona kancelarii notarialnej w Radomsku należącej do notariusza Konrada Skury. Notariusz sporządza akty notarialne (sprzedaże, darowizny, zniesienia współwłasności, działy spadku), akty poświadczenia dziedziczenia, poświadcza kserokopie dokumentów za zgodność z oryginałem. Kancelaria notarialna mieści się w centrum Radomska.

  Data dodania: 15 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ZUS - specjalista prawnik od ZUS »

  Jestem prawnikiem od wielu lat specjalizującym się ws. ZUS i KRUS. Świadczę usługi doradztwa prawnego dotyczące1) odwołania od decyzji ZUS ws.:- emerytury, - emerytury w szczególnych warunkach, - renty, - świadczenie wypadkowe,- naliczania zaległych składek dla Firm i przedsiębiorców.2) sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika do komisji lekarskiej;3) odpowiedzi na niekorzystne opinie biegłych lekarzy;4) apelacji od wyroków sądu I instancji ws. ZUS i KRUS,5) odwołań od decyzji NFZ ws. składek zdrowotnych.6) zaskarżania Tytułów Wykonawczych, Tytułów egzekucyjnych wystawianych przez ZUS.Moje Biuro ARS BONI Świadczy usługi za pośrednictwem internetu na terenie Polski.Proszę śmiało dzwonić i pytać, nic to nie kosztuje, a odpowiedź już może wyjaśnić wiele wątpliwości.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rejent warszawa »

  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, otworzyliśmy kancelarię notarialną, specjalizującą się głównie w czynnościach notarialnych. W skład naszych usług wchodzi sporządzanie aktów notarialnych, to jest: umowy majątkowe, umowy deweloperskie, testamenty, umowy dożywocia, umowy zamiany, umowy o dział spadku, umowy ustanowienia hipotek, umowy sprzedaży itd. Wszystko odbywa się z poszanowaniem prawa oraz etyki zawodowej.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Egzaminy i kazusy dla aplikantów radcowskich i adwokackich »

  Examo.pl to portal przeznaczony dla aplikantów adwokackich i radcowskich, którzy przygotowują się do egzaminu zawodowego Ministerstwa Sprawiedliwości. Autorskie kazusy możesz rozwiązywać w dwóch trybach: nauki i egzaminacyjnym, a dzięki prawdziwym orzeczeniom sądu II instancji będziesz w 100% pewny czy sporządzone przez Ciebie pismo jest prawidłowe. Examo.pl to także zbiór egzaminów z lat poprzednich oraz 120 stanów faktycznych z prawa karnego, cywilnego i administracyjnego. Są one identyczne z tymi, które pojawią się na egzaminie końcowym.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółek kapitałowych »

  Rejestrujemy spółki prawa handlowego. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty w celu zgłoszenia spółki do KRS. Pomożemy zadbać o Twoje interesy podczas podpisywania aktu notarialnego. Kompleksowo obsłużymy Twoja spółkę pod względem księgowym.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »